Līņi un to cope

Sveicināti.
Lielākā daļa no jums runā tieši par pretējo pusi kur varētu notikt sacensības.
Īstajā vietā viss krasts ir nogludināts. Ir no mašīnu stāvlaukuma, pa krūmāju taku, aptuveni 150 metru jānoiet līdz kanāla malai, un tā nav tā puse kur atrodas laivas, atpūtas namiņi un pirtis. Tieši pretēji. Jāiet uz otru pusi un te var redzēt puskilometra garumā pilnīgi taisnu kanālu ar iztīrītiem, no visādiem izaugumiem un drazām krastu.
10.jūlijs 2015, 09:31 | links
 
biju jūnija vidū laikam Lādzēnos, no sarga būdas taisni noiet lejā pie kanāla un pa kreisi uz meža pusi bija jau izpļauti krūmi, sardzene teica ka būs kkādas sacenes..
9.jūlijs 2015, 21:06 | links
 
Soks - Par sacensībām tā ir vienmēr,jo tāda bēdīga slava izveidojusies ar Spiningošanas /Pludiņu/Foreļu tie kas ir bijuši pateiks, ka tas ne vienmēr ir tāds foršs burziņš,pārsmalcinātie, tad atkal tie kas viens otram ne to labāko novēl.
Domāju,ka par 99% ar savu copes biedru un draugu brauksim, lai arī ir copēts kad jasēž dzīļi krūmos, Biju vecumniekos maija sākumā un ta vienīgā lieta ir,ka te tika minēts, kur būs tā vieta. Bet nu tas nekas,nevajag jau jaukt copi ar došanos uz Mišelin restorānu.
9.jūlijs 2015, 20:58 | links
 
hmm. interesanti kur būs tās 50 vietas?? laikam no laivu piestātnes pa to taisni?
9.jūlijs 2015, 20:46 | links
 
paldies,izklausas bedigi:)
9.jūlijs 2015, 19:50 | links
 
zinoshie ljaudis,tur ar krukjiem var pieiet,un cik talu jaiet no mashinam?

sushnjaks, 9.jūlijs 2015, 19:36

Nju metri 200-300 līdz ūdenim, nju a tālāk atkarīgs no sektors, respektīvi 300+ metri, bet tā vecā taka vēl ok, bet tur kur sacensības būs pat nezinu kā pieiet, kad biju mēnesi atpakaļ tur tik krūmi bija izcirsti, pieļauju ka kaut kā lēnā garā var.
9.jūlijs 2015, 19:46 | links
 
zinoshie ljaudis,tur ar krukjiem var pieiet,un cik talu jaiet no mashinam?
9.jūlijs 2015, 19:36 | links
 
Nu ko, te daudzi un īpaši gudrie līņu speci, ir iespēja sevi parādīt un apliecināt.
Beidzot Latvijā ir pirmie līņu mači, taču man jau smaids nāk pār lūpām, ka daudzi izcilie meistari noteikti būs ar kaut ko citu, ļoti svarīgu, aizņemti....:)))))
Es pieteicos.
9.jūlijs 2015, 18:53 | links
 
Jā, vienam otram tiešām nolikuma atvēršana kaut ko gļuko, bet nekā tur daudz savādāka vai svarīgāka kā aprakstā nav.
9.jūlijs 2015, 08:03 | links
 
Kautkā neveras vaļā man tas nolikums :(
9.jūlijs 2015, 00:04 | links
 
Pievienošu tiešo linku savādāk diezgan ilgi meklēju

http://www.copeslietas.lv/site/sacensibas/642-zelta_linis_2015.htm

Sveicināti līņu meistari.
Nolikums par sacensībām uz šo zivi ir ielikts sadaļā
"Sacensības".
8.jūlijs 2015, 21:02 | links
 
Es kādreiz līņus vilku ar grūbām kam ķiploka aromāts, kā arī kukurūza+tāda grūba
8.jūlijs 2015, 20:27 | links
 
nu jā es nezinu ezerā mēš zinam tur apakšā sūna līnis reti pacēlās,bet te itkā nav ,bet varbū ari nezinu:(
8.jūlijs 2015, 18:08 | links
 
ko darīt?ezerā jā viss saprotams sūnas pa sūnām līnis rokas utt.
šodien iebarojām pēc apm 1h sāka burbuļot viss placis no zālēm tukšais arī ārpus piebarotā puntka kopāji apm 4x5metri rakāš kādu 1h burbuļoja nejēgā doma ka līņi,bet pat neparaustīja?!:(

pludinsh, 8.jūlijs 2015, 17:52

Vakar bija tāda pati problēma, burbuļo, itkā sāk ņemt bludiņš sāk kustēties, bet pārstāj, mēģināju slieku, baltos, kukurūzu, viss vienāds.
8.jūlijs 2015, 18:05 | links
 
ko darīt?ezerā jā viss saprotams sūnas pa sūnām līnis rokas utt.
šodien iebarojām pēc apm 1h sāka burbuļot viss placis no zālēm tukšais arī ārpus piebarotā puntka kopāji apm 4x5metri rakāš kādu 1h burbuļoja nejēgā doma ka līņi,bet pat neparaustīja?!:(
8.jūlijs 2015, 17:52 | links
 
Ar to ieteiksanu ta ir ka ir. Cik esmu teicis tik pectam pasam tajas vietas vairs nav ko darit. Viss pie***sts. Ta ka meklejat.

Ruja14, 8.jūlijs 2015, 15:22

Vari rakstīt privāti. Neesmu tas, kurš piedirš ūdenstilpnes.
8.jūlijs 2015, 16:12 | links
 
Ar to ieteiksanu ta ir ka ir. Cik esmu teicis tik pectam pasam tajas vietas vairs nav ko darit. Viss pie***sts. Ta ka meklejat.
8.jūlijs 2015, 15:22 | links
 
Sveicināti līņu meistari.
Nolikums par sacensībām uz šo zivi ir ielikts sadaļā
"Sacensības".
8.jūlijs 2015, 11:33 | links
 
Sorit neparasti,2,5 breksis un divi lini pa800g,parasti jau sie nedraudzejas,bet cope pec vakardienas vejiem sodien ok,bet nu cope no gaisminas lidz pussesiem...
8.jūlijs 2015, 11:06 | links
 
Marlboro
Ja nostājas ar seju pret ezeru, tad kreisajā pusē, kā tu zini, ir garš kanāls 0,5 km garumā. Agrāk tā krasti bija aizauguši ar kārklu krūmiem un zālēm. Tagad tur viss ir skaisti iztīrīts un nogludināts.
Ideāla vieta sacensībām.
8.jūlijs 2015, 10:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager