Līņi un to cope

Man kaut kā nekad nav gadījusies tā dūņu/dubļu garša)) Es parasti burtiski uz divām sekundēm apleju ar verdošu ūdeni(līnim jābūt 100% beigtam- un nedrīkst ilgāk, citādi āda nonāks nost) un tad aukstā ūdenī- un nobrauku ar roku-gļotas nāk nost pa pirmo. Vienīgi- es dzīvoju dzīvoklī, tāpēc to daru atsevišķā bļodā un pēc tam to gļotūdeni podā, citādi var aizdambēt vannu/izlietni. Bet pati cepšana- kas un kā kuram patīk- var i sviestā cept, i dilles, ķiplokus, citronu, sutināt saldajā krējumā ar viskaut ko, un ko tik vēl ne. Kūpināt arī labi)
18.jūnijs 2021, 17:28 | links
 
Domaataajs [18.06.21]: Ko tur īpaši iespringt, noberzēt ar sāli gļotas, iekšas un žaunas ārā, apsālīt, sapiparot, olās , miltos apvārtīt un eļļā vai sviestā uz pannas. visu ar galvu, vai pa gabaliņam. Nu kādu ķiploku, dilli var tajā eļļa iemest, sīpolu apcept. Būs labi.
Vienīgi, ja pa dūņām ļoti dzīvojies, tad piegarša, bet tad dzīvs jāpatur tīrā ūdenī pāris dienas, ja ir aizdomas.
Viens brakaris bija rūtainajā pirms kādiem gadiem divus dabūjis, viens esot bijis labs, tīrs, otrs pēc dubļiem riktīgi garšojis.
Paldies tad jau pa vanu jāpeld Ina tas pāris dienas un pašam izlietne jamazgājas
18.jūnijs 2021, 15:48 | links
 
Ko tur īpaši iespringt, noberzēt ar sāli gļotas, iekšas un žaunas ārā, apsālīt, sapiparot, olās , miltos apvārtīt un eļļā vai sviestā uz pannas. visu ar galvu, vai pa gabaliņam. Nu kādu ķiploku, dilli var tajā eļļa iemest, sīpolu apcept. Būs labi.
Vienīgi, ja pa dūņām ļoti dzīvojies, tad piegarša, bet tad dzīvs jāpatur tīrā ūdenī pāris dienas, ja ir aizdomas.
Viens brakaris bija rūtainajā pirms kādiem gadiem divus dabūjis, viens esot bijis labs, tīrs, otrs pēc dubļiem riktīgi garšojis.
18.jūnijs 2021, 14:20 | links
 
Vīri un sievas padalās kāds ar liņa recepti, 1 tik ir kūpiņš nebūs aktuāli
18.jūnijs 2021, 13:40 | links
 
Nav iespejams izsaut visus kur ir +20m dziluma ta ka vari meginat :)
9.jūnijs 2021, 22:27 | links
 
Kādam ir info par sauriesu karjeru ? Tur vēl līnis ir vai visi izšauti ar harpūnām ?
9.jūnijs 2021, 09:23 | links
 
Vismaz var apskatities cik daudz tikai lasa atskaites bet paši neko neraksta, vismaz kaut ko butu ierakstijuši pa copi, ja jau rakstijat par manu atskaiti! Bet ta isuma, kapec ta sanaca man iztrauceja kad saku rakstit tapec saruts sanaca teikums un nepabeidzu lidz galam pievienoju!

Fishmanx, 8.jūnijs 2021, 18:33


Labāk neraksti vispār! Rādi ar zīmēm, būs saprotamāk...
9.jūnijs 2021, 07:53 | links
 
Vismaz var apskatities cik daudz tikai lasa atskaites bet paši neko neraksta, vismaz kaut ko butu ierakstijuši pa copi, ja jau rakstijat par manu atskaiti! Bet ta isuma, kapec ta sanaca man iztrauceja kad saku rakstit tapec saruts sanaca teikums un nepabeidzu lidz galam pievienoju!
8.jūnijs 2021, 18:33 | links
 
Tā ir, neandertāliešiem pietika ar pāris uzrūcieniem, lai pastāstītu, kur ir mamuts, ko nu tur mūsdienu valoda ar tuvu miljonam vārdu un pieturzīmēm.
Nav runa par baigo pareizrakstību, bet uzrakstīt tā, lai uzreiz var saprast domu, jau nu vajadzētu....
8.jūnijs 2021, 12:38 | links
 
Labvakar visiem liņu copmaņiem :), šodien biju pavasari no 5-9 rita divi aizgaja un vienu karusu dabuju 500g, ka parejiem bija tikai paris mašinas, kads bija brivdienas tur?

Fishmanx, 7.jūnijs 2021, 22:20

Hei! Kurš kaut ko saprata? :)

Headhunter, 7.jūnijs 2021, 22:39

Labvakar visiem liņu copmaņiem :), šodien biju pavasari no 5-9 rita divi aizgaja un vienu karusu dabuju 500g, ka parejiem bija tikai paris mašinas, kads bija brivdienas tur?

Fishmanx, 7.jūnijs 2021, 22:20

Hei! Kurš kaut ko saprata

Headhunter, 7.jūnijs 2021, 22:39


Es visu sapratu.
Cilvēks bija Pavasaros,divi līņi norāvās,vienu karūsu noķēra.Bija tikai pāris mašīnas.Kā brīvdienās tur ķērās ?
Kas nesaprotams !?:)
7.jūnijs 2021, 23:04 | links
 
Labvakar visiem liņu copmaņiem :), šodien biju pavasari no 5-9 rita divi aizgaja un vienu karusu dabuju 500g, ka parejiem bija tikai paris mašinas, kads bija brivdienas tur?

Fishmanx, 7.jūnijs 2021, 22:20


Hei! Kurš kaut ko saprata? :)
7.jūnijs 2021, 22:39 | links
 
Labvakar visiem liņu copmaņiem :), šodien biju pavasari no 5-9 rita divi aizgaja un vienu karusu dabuju 500g, ka parejiem bija tikai paris mašinas, kads bija brivdienas tur?
7.jūnijs 2021, 22:20 | links
 
Drīz tur būs kolhozs :)
6.jūnijs 2021, 15:36 | links
 
Ja gribas līni tad Rātsupe Kleisti. Ja karūsu( lielas) tad Beķera grāvis. Beķera grāvis ir Rātsupes pieteka
6.jūnijs 2021, 14:58 | links
 
Sveiki vīri var kads pastāstīt kur Rīgā jeb Rīgas apkaimē var karūsu Līni paķert. Esmu pats bez auto! Varbūt pat kads brauc uz copi un var līdz paķert! Kas vispār ar vecdaugavu tur nav karūsa līnis ?

feinaiss, 6.jūnijs 2021, 12:44

Vecdaugavā, protams ir gan karūsa, gan līnis, tur arī laivu var noīrēt. Vēl ir opcija kā Juglas ezers, aizbrauc ar 1. autobusu līdz galam, aizej līdz ezeram, un atliks tikai izvēlēties vietu un veidu kā ķert,garantēti lomi, protams, nav nekur.
6.jūnijs 2021, 13:24 | links
 
Sveiki vīri var kads pastāstīt kur Rīgā jeb Rīgas apkaimē var karūsu Līni paķert. Esmu pats bez auto! Varbūt pat kads brauc uz copi un var līdz paķert! Kas vispār ar vecdaugavu tur nav karūsa līnis ?
6.jūnijs 2021, 12:44 | links
 
kuzijs [01.06.21]: Liepājas pusē nevārās un vēl īsti neņem....žēl.
Nu neko sliktu nevar teikt, lai gan man tā bija tikai 1 cope šogad - bet copēja labi...

Jāpiekrīt, ka ūdenis nevārījās gan :)
3.jūnijs 2021, 09:40 | links
 
Uz āķa 12 baltie.

Bebrs, 31.maijs 2021, 23:00


Ēsmu liec uz grunts, jeb tā plivinās dažus cm virs?
2.jūnijs 2021, 08:41 | links
 
Bebrs [Vakar]: Uz āķa 12 baltie.Saki, ka liec baltos, bet tad visāda sīkzivs uzreiz nekrīt virsū? Laikam kārtējais, kurš dīķī ķer, nav liela māksla.

blitkotajs, 1.jūnijs 2021, 13:21


Nu Tu, čalīt uztirsi ne par tēmu.
1.jūnijs 2021, 16:06 | links
 
Liepājas pusē nevārās un vēl īsti neņem....žēl.
1.jūnijs 2021, 15:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager