Līņi un to cope

Jurka
drīz jau sāksies mērķa zivs!:)))
9.jūlijs 2010, 16:37 | links
 
Nu rīt agri no rīta vēlreiz paprovēšu glumos patramdīt, ja atkal mani piekāsīs tad pludiņi aizies iekuram:)

čota šo cope paliek aizvien švakāka, laigan izmēģinātas daudzas vietas.
9.jūlijs 2010, 16:04 | links
 
Kandava? Sabile?
9.jūlijs 2010, 15:08 | links
 
Bralitis;Tā ir saucamā "Kurzemes Šveice",nesaku ka nav upē zivis.Bet nevar jau salīdzināt ar lielo upju iespējām.Kaut vai Lielupi,zivju bari lieli,sortiments kādu tik sirds vēlas.Nu neskriešu jau tos km 70 pacopēt,es jau neeju ķert,lai būtu man līnis galdam.To jau es noķeru savā dīķi.Tas jau vairs nav interesanti,bet ja vecupē ir teiksim 30...līņi,tad pamēģini noķert.Tur viņi uzvedas pavisam savādāk un vajag daudz piestrādāt,lai dabūtu to.Aizej nākamā rītā...kāds jau nolūrējis...ā,vakar aakkis sēdēja,tā tad, kaut kam jābūt!Vieta aizņemta+samest nezin kas,sačakarēts-un viss darbiņš vējā.Pa upi vispār negribās runāt,vienīgais lielos džungļos varu kādu laiku normāli pacopēt-ja atrasts kāds bars.
9.jūlijs 2010, 12:22 | links
 
Līņus copēju dažas vasaras tā intensīvi.Ik pa brīdim no tubusa izvelku savus līņu superpludus ,noslauku putekļus...nomurminu- vajadzētu tā kā aizšaut uz līni...un ar to pagaidām tas beidzas. Šogad mērķa zive - zandarts,,protams garšīgais ašuks un svētā vēdzele .
Āķi kurā pusē tad ir tā puse kur zivju pamaz ??
Es vispār nelieku bildes ar lomiem. Lomi vai nu ir - vai nu nav.Vairāk fočēju draugus ,copes tusiņus. . . savu suni .... bet parasti aizmirstu fočuku:)))
9.jūlijs 2010, 09:51 | links
 
Brālīt,vot es gan copēju!
Vakar,manā x-ezerelī,tikai rudulēni kaitējās.Sūkātāji,laikam,pēc "runča duršanas" tagad laiski ievelk pa dūmam un nedomā vēl sūkāt,ipio!
;))
9.jūlijs 2010, 09:36 | links
 
Man nav daudz jārokās,es tikai pārskatu jaunumus kuri man atsūtīti un tamlīdzīgi.Copēju gan;un vairāk kā viens otrs cits.Tikai ar zivīm manā pusē nevisai un daudzumu jau varu saķert dīķī.Nu nelikšu jau katru copes reizi bildes!
9.jūlijs 2010, 09:35 | links
 
Āķi tu kādreiz copē ar ??? Pa internetu rocies gan vareni :)) No tevis neko nevar saprast - kur un ko tu ķer :))))
9.jūlijs 2010, 09:28 | links
 
Ja interesē var palasīt un noskatīties par līnīšiem
http://www.fion.ru/obzor/294/
9.jūlijs 2010, 09:22 | links
 
Ir daudz lasīts,vieni apgalvo,ka pēc pirmajām aktivitātēm pavasarī tie ielien(ierokas dūņās).Tad atkal izlien pirms nārsta periodā un tas pats notiek ,kad iznārsto-atpūšās un nebarojas.Bez šaubām tas nav tā ka visi vienlaicīgi un katrā ūdenī laiki atšķirīgi.Es varu tam piekrist;jo jaunībā velkot ar tādu paladziņu pa upīti,kad bija līnis iekšā,tad tajā vietā ar katru nākošo vilcienu-tikai dabūjām vairāk.Viņi bija dūņās saslēpušies-jo vairāk duļķoja,jo vairāk līņu.
6.jūlijs 2010, 11:54 | links
 
Vērojot pēdejo gadu copi nevaru nepiekrist....Kāpēc šie pēc nārsta ietur diētu ...grūti patekt.
6.jūlijs 2010, 11:43 | links
 
Pēc aprakstiem,kur pētīts noķerto zivju daudzums-līņus 2/3 daļas no izmakšķerētajiem izvelk līdz nārstam.Tas varbūt arī saistās ar to,ka aktivitāte uz līņu copi pakāpeniski samazinās.
6.jūlijs 2010, 11:36 | links
 
Hm,jūtos pagodināts,ka kāds ir manāmi satraukts par maniem dižlomiem!
;)))
6.jūlijs 2010, 11:26 | links
 
Avt, tev parasti tajā "arvien švakāk,švakāk..." posmā trāpās, ne?
:)))
6.jūlijs 2010, 11:12 | links
 
Pēc darba?Gribēs gan!;))
Būs viens laika posma,kad šamais labi gribēs iepaikot.Arī vēlāk,bet tad arvien švakāk,švakāk...
6.jūlijs 2010, 11:07 | links
 
nu ja jo parasti šis nārsto ap jāņiem, bet taka bija auksts tad pa sim karstajām dienām šim nārsts būs uz goda, bet kā tu domā pēcnārasta šis tak ēst gribēs kārtīgi ne?
6.jūlijs 2010, 10:30 | links
 
Nekļūdies gan!
6.jūlijs 2010, 10:26 | links
 
varbūt es kļūdos bet pēc maniem novērojumiem līnīts nesen tik kā iegājis nārstā, vai tiko beidz
kā jūs domājat vai tā ir vai es kļūdos??
6.jūlijs 2010, 10:24 | links
 
Tas kārdinājumam....
4.jūlijs 2010, 09:52 | links
 
šogad slieciņai+baltajiem izmantoju 12 nr,āķīti.ir ok:)
2.jūlijs 2010, 23:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager