Līņi un to cope

Ja glumais ir dziļumā tad ruduļiem pie kājas kas šiem 1.5 m zem vēdera grozās.
2.jūlijs 2010, 23:10 | links
 
Veči -- sākums vienmēr pēc iebarošanas ir ar sīkļām pilns,kad izlien glumais pazūd visi!!
2.jūlijs 2010, 23:03 | links
 
Bebrs,tas tiesa. Ir reizes, ka neatļauj pat nogrimt, ka sīkie sāk vazāt. Labakā cope šogad sanāca, pa tumsu, visi jau bija notinuši makšķeres. Sīkie netraucē, uzmet uz burbuļiem un opā 15 min un opā. Vo štelle!
2.jūlijs 2010, 22:53 | links
 
Naktstārps ir neaizstājams ja sīkie(ruduļi, asari, raudas) čakarē copi
2.jūlijs 2010, 22:45 | links
 
Nemeklēju nekādus nakteņus--aizbraucu pie memmes,ar dakšu parokos kūtsmēslu kaudzē un viss notiek!
2.jūlijs 2010, 22:42 | links
 
( 4 baltie + mēslu slieka)
2.jūlijs 2010, 22:36 | links
 
Bebrs- paldies!
Fūūū- ašs sviedri izsitās, bet laimīgā kārtā izrādās, ka minam vienu taciņu un pareizā atbilde no trijiem atbilžu variantiem ir ceturtais variants: "eksperimentē" :)))
Kā man reiz teica viens zolīds letiņpuika makšķernieks: "...ej nu uzmini, ko tās zivis tur apakšā dara..." :DDD
2.jūlijs 2010, 22:35 | links
 
Man kautkā šogad uz nakteni īsti copes nebija, varbūt pa vēlu iesāku, velnviņzin.:) labākā cope bija uz kokčiku( 4 baltie mēslu +slieka) tievo galu atstājuu garāku, resno pie gredzena noplēšu. Eksperimentu ceļā esmu palicis pie 8nr āķa, pašam patīk:)))
2.jūlijs 2010, 22:34 | links
 
Parasti jau spraužu tā lai resnais gals, apmēram 1/3 paliek brīva(protams naktstārpa) bet vienreiz ekspermentējot vienā konkrētā vietā uzķēru ka līnim brīžiem patīk lai brīvs ir tievais gals(protams naktstārpa), ir reizes kad pietiek ar pustārpu bet veselu neņem, ir reizes kad šim vajag pat divus. Ekspermentē, rezultāti būs/
2.jūlijs 2010, 22:11 | links
 
Sveiks, Bebra k-gs!

Caur smiekliem uz zvaigznēm!!! :)))

Nekad neesmu kautrējies no savas nezināšanas (ja nu vienīgi no savas muļķības :DDD) un tāpēc man nekad nav bijusi problēma uzklausīt gudrākus! :)))
Kā jau droši vien noprati, tik garš ievads nav bez pamata... Un tagad, lūdzu, sīkākus komentārus katram savam pieminētajam variantam!!! :)))
P.S. Tavs lietais ūdens nenonāks caurā spainī! :)))
2.jūlijs 2010, 22:01 | links
 
Tu smejies - bet ir no svara kā spraud naktenieku, vai atstāj brīvu tievo vai resno galu, vai sāc likt uz āķa no vina gala vai vidus, vai liec pusi...
2.jūlijs 2010, 08:20 | links
 
Jums tie naktenieki varbūt dažādi,man naktenieks sākas ar ~15cm+ garumā.Mazākus es duru uz N# 10-tas līņiem.
2.jūlijs 2010, 08:16 | links
 
P.S. Man te pēdējās reizes līņi vairs neķērās!!! Varbūt palīdziet ar padomu- varbūt naktenieku biju otrādāk uzspraudis? :)
2.jūlijs 2010, 08:12 | links
 
Boroda- nu ka koļījies! Lūūūdzu! A ja nē, būs jāsāk spīdzināt!!! :D

Urmaas- asmenītis ir tas mazais dūcītis, kas tev vienmēr somā? :D
2.jūlijs 2010, 08:06 | links
 
:)esi gan TU "taupīgs"!!!:)))
1.jūlijs 2010, 21:39 | links
 
Slieciņas vispābā nepieminēju. Nu gut. Iešu es te savas slepenās spraušanas metodes klāstīt.:)) Tas i sekret. Un nevienam nikad neteikšu!:))Vo!
1.jūlijs 2010, 21:34 | links
 
Boroda
mans rakstija ka nakteniekam vajag mazāku āķi,kā baltajam ar slieciņu!!!:)
1.jūlijs 2010, 21:32 | links
 
Urmaas,nu kā tu zini kā es spraužu naktenieku? Un kā tu zini kāda nr. āķus lietoju?
1.jūlijs 2010, 21:29 | links
 
Boroda:)
naktenieku nevajag pa vairākām reizēm spraust uz āķa!pietiek tik ievērt āķi un no otras puses iespraust asmenīti,lai ilgāk lokās!:)))
1.jūlijs 2010, 21:26 | links
 
Sam ti tufta urmaas.:))
1.jūlijs 2010, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager