Līņi un to cope

un es jau domaju mums te vienigajiem ta notiek!
13.jūlijs 2009, 21:39 | links
 
Barību jau viņi ēd:)) Viss vienās putās un burbuļos!!! Bet.........kabini uz āķa ko gribi,nav nevienas copes.Šogad tā ir pirmo reizi!!!
13.jūlijs 2009, 21:33 | links
 
Labi padalīšos savā šī gada pieredzē. Esmu bijis reizes 12-14 un tikai divas tukšas. Pirmā reize pirmajā dienā(nepaspēja pienākt?), 2.reize pilnīga ņepagoda. Šogad par labu esmu atzinis leišu Faide līnis karūsa+kapātas mēslu sliekas+nedaudz kukurūza. Bet vienmēr baroju divas vietas( 10-12m vienu no otras)- vienu ar Faide++, otru putraimi+ rīvmaize+ medus+kukurūza+sliekas. Dažreiz labāk strādā 1., dažreiz otrā vieta. Uz 6 nr. Cobras kādas 4-5 mēslu slieciņas+ 1kukurūzas graudiņš uz spicītes. Ne asakas.
13.jūlijs 2009, 20:39 | links
 
Iebarosanai meginaju ...zirnus..divaini , bet aktivitate bija liela.....
13.jūlijs 2009, 20:21 | links
 
Es skatos ka neesu vienīgais bēdu brālis, diemžēl tas nepriecē, kau vai esu latvietis:)


šogad sviests kaut kāds,
Un Riekstiņa kungs, ar to iebarošanu ir tā, ka tuviņu daboni savā tuvumā, viņš turpat aiz zinkāres peldās, bet ēsmu neņem, brīžiem sajūta ka jāmaina makšķere pret čerpaku un būs daudz lielāki rezultāti.

šodien kaimiņš vienu ap kilo dabūja, un pilns ar ikriem, man jau ar škiet, kā te zemāk jau rakstīts, ka mēr neiznārstos, tamēr nav ko cerēt!

Vienīgi jautājums kad tas būs?
13.jūlijs 2009, 20:15 | links
 
Labak ar domu graudiem kāds tad ir tas tavs IDEĀLAIS iebarošanas veids, vai liekat uz grunts izvēleto barību vai arī nedaudz virs grunts, duņainā vieta vai smilšainā. Nu kaut kā tā, nevis VARENI kā Staļiņš nobļauties!
13.jūlijs 2009, 19:41 | links
 
Jāsāk laikam vietas tirgot...;)
13.jūlijs 2009, 19:14 | links
 
Jāsāk laikam vietas tirgot...;)
13.jūlijs 2009, 19:14 | links
 
Šogad bijuši esam jau vairākas reizes vairākas vietas, karsta,aukstā, moturīga laikā! Rezultāts no entājam reizem viens mēra līnitis. Mums jau sāk parņemt doma pie baribas tomēr piemaukt galigi svaigu biezpienu, kaut ko riskēt un mēģināt! Vai tas ir rezultāts no 6ls vērta superneto tikla, negribētos ticēt!
13.jūlijs 2009, 18:46 | links
 
Urmass

Šogad jaunā matiņā arī ir sēdēts no 18:00 līdz 8:00 un rezultātā ~1kg karūsa un divi līnīši 20 cm kuri tika amnestēti. viens kaimiņos breksi dabūja ~1,5 KG bet vienalga nenopietni, šajā laikā bija jābūt daudz lielākiem lomiem, visi manā apkaimē ir šokā kas notiek.

šodien tika iepirkti jauni atraktori no Traper gold sērijas, mēģināsim atkal, varbūt ka ar gruntenēm jāmeklē matiņa vidū?

vismaz gadus četrus atpakaļ tā izdevās salasīt kaut ko, jo krastā šie neņema, bet vidū bija arī 2kg eksemplāri gan breksim gan līnim, gan arī pa kādai karpai pieteicās.
13.jūlijs 2009, 14:07 | links
 
Man rīt.. t.i. šovakar būs pirmā līņu cope. Cerams, ka kautko izvilkšu.
13.jūlijs 2009, 01:25 | links
 
Rakstat ko gribat,bet šogad vienalga līņi nenāk kā citus gadus!!!
11.jūlijs 2009, 23:53 | links
 
man tie dīķi nav par hektāru lielāki bet zivis tur toč lielas un copēja arī labi jūnijā it sevišķi karūsas labi nāca
11.jūlijs 2009, 12:41 | links
 
Man tas pats,kas pārējiem neveiksminiekiem,salīdzinājumā ar pagāšo gadu,nulle.Domājams,ka tas tomēr atkarīgs no katras ūdenskrātuves.Ne asakas.
11.jūlijs 2009, 11:23 | links
 
Šogad uz līņiem nopietni esmu sēdējis vienreiz, jūnija pirmajā nedēļā no pl.17:00-9:00, man 21 gb. kolēģim 11 gb. vidējais svars 1.5 kg. No pl.17:00-23:00 2-3 realizētas copes, 23:00-2:00 jau labāk, 2:00-4:00 klusums, bet tad sākās no 4:00-9:00 copes ar 5-15 min. intervālu un 9:00 žors nebeidzās vienkārši mēs devāmies mājās, jo zivju izmērs sāka samazināties. Piebaroju ar Salmo barību+kombinēto grimstošo zivju barību, ķēru uz lielajām sliekām. Copēju dīķī Ventspils raj. un tā nav ne zivju audzētava, pat ne privāts dīķis. Kas tur notiek šobrīd nezinu, jo pēc minētās reizes neēsmu tur bijis, bet 2008.g. līņu cope tur pārtrūka aptuveni nedēļu pirms Jāņiem un tā ritīgi vair neatjaunojās.
11.jūlijs 2009, 10:33 | links
 
jurka.neķer kreņķi.aizbrauc pasēdēt uz Matiņu.nebūs līņi ,būs brekši.pagājušo gad kad gāja konkurss par breksi kā portfeli,vīri katru rītu stāvēja uz svēršanu.šogad visi nolīduši pagrīdē un klusu velk.starp citu man Matiņā personīgais rekords(līnim).
11.jūlijs 2009, 10:23 | links
 
jurka78.tad nu gan nemācēšu stāstīt,kimā lieta.jo pats braucu divos ezeros līņus vaktēt.nu pagaidām par copi sūdzēties nevaru.
lai cope sāktos tad vajag lai šamējie bumbas izkrata :)))
11.jūlijs 2009, 09:49 | links
 
...attiecībā uz līņiem esmu sākumskolnieks...bet vislabākā cope bija jūnija vidū-ņēma veselu nedēļu katru dienu...copēja no 9-15...tagad tik pa retam kāds piesakās
11.jūlijs 2009, 04:23 | links
 
Ja godigi man iet tapat ka jurkam. Visus iepriekshejos gadus nekad nav bijis problemas linis normali naca, bija copes un naca araa ka puika. Bet shogat tas ir fenomens.

Esmu nokjeris vienu liinu :)

Staiga apkart , raada muguras, shuumes taisa, vareetu teikt ljoti aktiivs. Pienak pie esmas un pat nepakustina.

Kaut kas iisti riktiigi nav :)

Un pats smiekliigakais ir tas ka shogad saaku copeet ar smalkaakiem riikiem, itka rezultatiem vajadzeetu uzlaboties, bet ir vel sliktaak :P

Riiit atkal megjinaashu redzees ka veiksies

Ne asakas :)
11.jūlijs 2009, 01:13 | links
 
ne jau visi pi...! daži labi pi... vēl ilgi un dikti.rupjmaizītes bumbiņa,tā pati bumbiņa+neliela slieciņa.naktenieks vai divi,bet jāuzpasē,lai būtu nepārtraukti svaigi un žirgti.utt.
11.jūlijs 2009, 00:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager