Līņi un to cope

vecīt ir atsēdētas naktis, ir provēti arī vakara, vietas pamainītas, arī iebarošanai profisionālā sensas barība, gan traper ,ta vienkārši nē un viss,

saproti tie ezeriņi kur ķerts i pagājušo gad nav pārāk lieli 2-3 h nav jau daudz ko eksperementēt?
redzēt tu viņus redzi bet neņem, rīvējas gar zālēm vai pa vidu lēkā un viss.

un es nesaprotu kad ši beidzot iznārstos, jo kamēr šie pis... neēdīs.
10.jūlijs 2009, 23:15 | links
 
un pamēģini to makaronu mīklā kā te dažs labs raksta ka ņemot labi uz tā. Es ar pamēģināšu
10.jūlijs 2009, 23:06 | links
 
pamēģini kautko pamaini.vai vietu,vai laiku.varbūt šamējie pa nakti,vai pa dienu jem.
10.jūlijs 2009, 23:02 | links
 
vecīt viss tiek darīts tā pat kā pagājušo gad, un skuju, ja pagājušo gad no 4:00 - 8:00 varēja vidēji 5-6 normālus līņus dabūt, tad šogad 0!!!!!

Saprastu, ja šie būtu izslāpuši, vai izķerti, bet lēkā vairāk kā pagājušo gad, tādi Kuiļi uzpeld ka ne noskatīties, bet nekā, baltos neņem, kukarūzu vispār ignorē, mēslu sliekas arī.
Ar iebarošanu tas pats kas pagājušo gad. ~1 kg zivju kombinētās barības, medus, vai zemeņu atraktors + melnzeme un izstiepies vai saraujies šis neņem. zāles kustās ka bail, uznācieni ir, bet pludiņš nekust, tas vienkārši ir PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII........... es jau esu atmetis cerības, ka šogad būs normāla līņu cope, kaimiņš gan spirinās un katru dienu laiž (pensijā) bet nedēļā 1-2 gab. nu pavisam kaut kā nenopietni.
10.jūlijs 2009, 22:45 | links
 
sovakar laiks super,uudens raams,viens zemmera liiniits araa un turpina augt taalaak...
Liepājas pusee
10.jūlijs 2009, 22:43 | links
 
ķert vajag.visu laiku jem.tik pareizās vietas vajag noskatīt un normāli iebarot-nevis pārbarot.pareiz jau te tika izteikts-līnis nav breksis kurš rij kā cūka.
10.jūlijs 2009, 22:28 | links
 
Ko,tad šogad tādas īstas copes nebūs???:)))
10.jūlijs 2009, 21:53 | links
 
pagājušo gad ap šo laiku jau cope bija cauri:)
10.jūlijs 2009, 21:25 | links
 
Tāda īsta līņu cope vēl nav bijusi!!! Gan jau šamējie sāks ņemt:)))
10.jūlijs 2009, 21:08 | links
 
nenokārt degunu.vēl nav vēls rudenis.
10.jūlijs 2009, 19:56 | links
 
jenotins.sorri:) pajautā šamiem dienas režīmu,tad varēsi copēt pēc grafika:) (nenocietos)
10.jūlijs 2009, 19:55 | links
 
neesi vienīgais...
šogad ar plēšos, viskautko jaunu mēģinu. No rītiem šie apkārt dzenājas bet ēsmai pat neskaras. Labi ka vēl karūsas pa kādai ķeras. Daudzi pa tukšo laiž.
10.jūlijs 2009, 18:59 | links
 
Kas šogad ar šiem glumajiem ir noticis!!!!?????

Kad šiem beigsies seksa prieki??
visi runā par globālo sasilšanu, bet šie vēl nav iznārstojuši,neskaitāmus rītus, divas naktis esu sēdējis, vakara copes mēģinājis ...zālēs pur. pa vidu lēkā tādi eksemplāri, bet ņemt neņem, vienu uz kilogramu dabūju un šis pilns ar ikriem, pagājušo gad šie jau jūnija sākumā bija saves štelles izdarījuši, izskatās ka šogad līdz rudenim ņemsies:) sajūta tāda ka šie vispār neiznārstos, un jautājums kas ar šiem būs??? citi saka, ka tad šiem esot kirdik:(((

un galvenais ka tas naf vienā dīķī vai ezerā bet gan visos Siguldas apkaimē!!!!
10.jūlijs 2009, 18:42 | links
 
arī :)
10.jūlijs 2009, 11:55 | links
 
Pa nakti līnis tā pat ņem , it sevišķi ilgstošā , karstā laikā ....
10.jūlijs 2009, 11:47 | links
 
tieši tā, laiks nav noteikts ir ari pecpusdienā ņēmuši, bet tomēr uz to laiku kadd saule sāk rietēt esmu manijis ka bišk aktīvāk notiek cope, varbūt tā kāda sagadīšanās, bet aktīvākā man ir kad saule sāk rietēt
10.jūlijs 2009, 11:17 | links
 
viennozīmīgi.nav šamējiem konkrēta laika,kad viņi jem.protams ir pieņēmumi,ka labāk vakaros un no rīta.bet diezgan bieži šamējie jem pat dienas vidū.tikai tāpēc nevar viennozīmīgi atbildēt;vot jem no līdz.
10.jūlijs 2009, 10:54 | links
 
Pēc manas pieredzes..līdakas vakaros, līņi , brekši utt.no rītiem agri...moš citiem ir savādāk.
10.jūlijs 2009, 10:49 | links
 
man baigais jau tajums no cikiem liidz cikiem nnem liinn!!??
10.jūlijs 2009, 03:05 | links
 
man ar tagad leišu pa Las 1.25 bet tur 800 gr pačka. Pamācībā rakstīts ka vismaz 1 stundu barībai jāiestāvas. LV barībai 10-15 min rakstīts.
9.jūlijs 2009, 17:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager