Līņi un to cope

Bet ne vienmēr dārgākās ir arī tās labākās. esmu pat mēģinājis pa 1,25 ls leišu paiku un neteikšu ka bija slikta. vis jau atkarīgs kas ir tajā sastāvā.Un uz iepakojumu var jau rakstīt visdažādākos brīnumus arī kuru patiesībā nav.
9.jūlijs 2009, 10:42 | links
 
Es pats arī izmantoju dažādas leišu,un pēc pagāšgada rezultātiem spriežot,ne vainas.Visu nosaka cena.
9.jūlijs 2009, 09:55 | links
 
Nav ne vainas ...
9.jūlijs 2009, 09:33 | links
 
Leišu paikai nav ne vainas.nopirku tagad Salmo paiku Linis-karusa.būs jāpamēģina mūsu vietēja.varbūt jau kāds zin kāda viņa ir?
9.jūlijs 2009, 08:27 | links
 
karoč tik daudz lai zivi nāktu klāt un barotos :)
tā kā tu raksti uz 1kg ir 400 g zemes katrā gadījumā nav par daudz. Patestē kā labāk.
8.jūlijs 2009, 22:55 | links
 
nu taa gruuti pateikt
katraa zinaa zivis pie vinas naak!!
tikai gruuti saprast cik lai zemes liek klaat?
parasti taisu lai buutu vienaa krasaa ar grunti!
8.jūlijs 2009, 18:23 | links
 
???
8.jūlijs 2009, 18:20 | links
 
Vairi
Kā strādā tā leišu barība. Es ar nopirku, jo nebija ierasto bet vēl neesmu mēģinājis.
8.jūlijs 2009, 16:39 | links
 
ES lietoju bariibu .jaukas.-linis karuusa
lieku klaat zemi uz 1kg bariibas 400g zemi plus veel slieku samalcinaatu!
cik apmeeram jaliek klaat zeme bariibai?
8.jūlijs 2009, 13:57 | links
 
mutatoram taisnība. Es ar līdzi ņemu dažādu barību un ir tā ka citreiz ar visu var dabūt citreiz neko, pat ja maina ēsmu
8.jūlijs 2009, 13:19 | links
 
Nu redz, tagad jau smidzināmie parādījušies:))), bet vispār, cik esmu pie ezeriem un dīķiem novērojis, tad , ja līņi ņem tad ņem visu (nakteņus, slieku pušķišus, makaronus, baltos, mīklu u.t.t.), ja neņem tad neņem neko.
8.jūlijs 2009, 13:13 | links
 
ne vairāk kā vienu.jo kā likums pie līņa izvadīšanas otrs obligāti kautkur ieķersies.zaudēsi lomu ar visu uzparikti.
8.jūlijs 2009, 12:12 | links
 
Cik āķus uz līņu copi izmantojiet?Vai var izmantot arī šķērīti,jeb tas ir zālēs riskanti?
8.jūlijs 2009, 12:08 | links
 
tik pat cik sievietei lūpu krāsa:)))
8.jūlijs 2009, 12:07 | links
 
ja jau tāds smidzināmais izdomāts un par viņu ir labas atsauksmes, tad jau ir laikam jēga.
8.jūlijs 2009, 12:03 | links
 
es kautkā ņipoņatkā.nafigam vēl ko smidzināt?ja pareizajā vietā normaļukā iebaro,tad viss notiek!pats šogad kā ēsmu izmantoju;uz āķa div slieciņ+2-4 baltie.vai piedzenu pilnu āķi ar 8-10 baltiem.un viss notiek.
8.jūlijs 2009, 11:59 | links
 
Es to uzlīmi noplēsu, smidzināmais bija tādā gaiši dzeltenā krāsā, speciāli priekš līņiem pirku viekalā - Pie Kuzmiča. Tārpeļus liku 3-4 , parasti ja kāds notiesā galējo, pielieku galā vienu dzīvu, nemainu visus uz dzīviem vai arī necopē ilgi piemetu galā vienu dzīvu. Tas smidzināmais arī ir normāla piedeva iebarošanai. Paņemu sauju ar vārītiem kukurūzas putraimiem, uzsmidzinu bišk, samicu un iebaroju.
8.jūlijs 2009, 11:50 | links
 
Svimers,bet vai tad Tu vēl uz gaļinieka tiešām vēl ko smidzini virsū?cik tos baltos Tu liec uz āķa?
8.jūlijs 2009, 11:40 | links
 
swimers kā saucās tas smidzināmais?
8.jūlijs 2009, 11:27 | links
 
Vakar biju uz copi uz līņiem, pieteicās 4 ciešami līneļi, no kuriem 3 dabuju laivā. visi tāda apmēram vioena izmēra 33-36 cm ap 700 gr. Nopirku veikalā pa 4 Ls smidzināmo ko smidzina uz ēsmas. Smaka atgādināja kranju nūjiņas. Lidz šim neticeju ka tadi ko lidz, bet tagad pārliecinājos ka tā ir :D
8.jūlijs 2009, 11:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager