Līņi un to cope

ar kilogramu pietiek 2vas vietas iebarot.pēc tam tik minimāli pa vistas olas lieluma barības bumbiņai ielingot.to kad jāatrod pareizās vietas aakkis pareiz raksta.jo vairāk apstākļu sakrīt,jo lielākas izredzes ko nebūt izvilkt.kaut ir vīri kas ar karināšanu šamējos velk.i piebarot nevajag.bet zināšanas nāk ar praksi.jo ne vienmēr ir kā grāmatā.
17.jūnijs 2009, 23:55 | links
 
Jā,ja ūdens silts-tad labāk iesaku izbradāt par noskatīto vietu,nekā samest kilogramu barības.
17.jūnijs 2009, 23:47 | links
 
Jāatrod viņu taka,barot minimāli-iemetīs dažas slieciņas un "Lāča"maizes mīkstumiņu būs labi.Nāks burbulīšu ķēdītes augša,draugi ir atraduši ēdamo.Es nerunāju par saucamajiem maksas dīķiem.Tur jau zivis sačakarētas,tur visādi brīnumi.Ēd arī ūdens augus,ir kas izmanto tos ēsmai.
17.jūnijs 2009, 23:44 | links
 
Tad jau nav jēgas barot, ja glumais ir, tad ir, ja viņa nav, tad nav?
17.jūnijs 2009, 23:32 | links
 
tas jau ir labi ka viņš zaudē maņu kas atšķir garšas, nav tik izvēlīgs vairs. Pareizi sapratu?
17.jūnijs 2009, 23:27 | links
 
Un atcerieties,līnis nav karpa vai breksis,kurš ēdīs un ēdīs.Līnim pietiek ar pārs slieciņām un pēc motiļa viņš atnāks no liela attāluma.Necieš iebarošanu ar barībām,kas veido miltveidīgu plankumu.Pievienojot anīsus,ķiplokus un tam līdzīgus barībai,līnis no šīm smaržām zaudē savas spējas atšķirt sev vēlamo barību vismaz uz vairākām diennaktīm.Necieš pienskābes saturošus maisījumus.Un vairāki raksta,pazuda līņi no barotās vietas.Pazuda tikai tāpēc,ka nepareizi barots(pārbarots) un līnim nepatīkamām barībām.Iemet jaunā vietā 10gr motiļus un redzēsiet-sarkanači būs klāt,tiem ir galvenā vieta ēdienkartē.
17.jūnijs 2009, 23:10 | links
 
aakkis
tas jau būtu pavisam ideāli! Gaidīšu!
17.jūnijs 2009, 23:05 | links
 
Varu ielikt augu bildes ja vēlme ir.Jo nosaucot varu kļūdīties nosaukumos.
17.jūnijs 2009, 22:36 | links
 
pastāsta lūdzu kādu ūdensaugu(lēpju, niedru, u.c. nezāļu) tuvumā mīl uzturēties līnis! Esmu dzirdējis ka ne pie visiem zāļu puduriem viņi uzturās! Varbūt kāds zinošs cilvēks varētu pastāstīt?
17.jūnijs 2009, 21:44 | links
 
ja reiz māki rakstīt, tad gan jau māki lasī arī. tad tik atliek iemācīties pāršķirt lapas...
17.jūnijs 2009, 20:53 | links
 
varetu pateikt kads ja ir vieta atrasta un nav barots cik dienas ir jabaro lai pievilinatu un ar kadu baribu varat ludzu kads pateikt kada dziluma ari jamakskere nu vieta jaiebaro no krasta aptuveni cik metri un starp udensrozem? :)
17.jūnijs 2009, 17:43 | links
 
Šodien biju Līlastē un Baltezerā. Bija 1 cope tikai pa 5 stundām,rezultātā 1 līnis ap 600gr.un viss!
14.jūnijs 2009, 18:44 | links
 
Es sogad vel neesu izvilcis nevienu liini , viens bija noravies un tas ari viss.Pagaidam man liekas kad tiem liiniem vajag siltakas naktis un riitus un tad ari vinji saks njemt aktivak
14.jūnijs 2009, 17:20 | links
 
Es par Lādzēnu ezaru! Šodien biju - nekā. Vienīgi izmirku. Bija copmaņi ar spiningiem, bet šiem arī nekā...
Takā līnīši vēl nejiet... Vēl kāda nedēļiņa jāpagaida...
14.jūnijs 2009, 16:03 | links
 
.....šajā suņa laikā līdz12 -viens līņuks un četri breksēni....tad iestājās kapa klusums...
14.jūnijs 2009, 15:29 | links
 
Līņi tagad nenem sodien biju copeet paaris raudinas pienaaca pie bariibas un viss jagaida kad paliks siltaks!!
14.jūnijs 2009, 14:09 | links
 
Var,mainās apstāķļi (līmenis un citi)tie pārgāja uz citu medību lauku.
14.jūnijs 2009, 12:44 | links
 
Vai var būt vietā upē, kur visu laiku ņēma , pēkšni jau nedēļu iestājies pinīgs bezštoks.....( vai visi izvikti)
14.jūnijs 2009, 12:25 | links
 
Laikam tikai jātrāpa uz īsto vietu:) Man vēl nav veicies:(
13.jūnijs 2009, 23:56 | links
 
....nu ņem jau ņem tie līņuki...tikai kārtīgi vieta jāiebaro...un tieši šajās pēdējās trijās dienās laba cope bija...
13.jūnijs 2009, 17:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager