Līņi un to cope

nu tad jau tev riktiigi vajag gatavo bariibu!!!!
19.jūnijs 2008, 20:46 | links
 
Ok paldies jerk par padomu,,es vienkārši interesējos kā labāk,,jo te mums ir liels karjers un tos līņus nav tik viegli dabūt ārā!!!!!!!!
19.jūnijs 2008, 20:44 | links
 
nu nečakarējies ar tām grūbām- tu nevari būt drošs, ka grūbas tur apakšā nepaliks.
panem SAMO līnis, karūsa, piejauc zemi uz aci piešauj medu--
rezultāts garantēts!!
19.jūnijs 2008, 20:41 | links
 
jerk....... tad jau agrāk visas zivis būtu nosprāgušas,,,tu domā ka es tagad kilogramiem bēršu ūdenī,nopirkt var visu,bet kas labāk strādā?????? tur grūbas pavisam minimāli ir klāt.....
19.jūnijs 2008, 20:38 | links
 
NG mix ir baigi labaa LIINIS+KARUUSA maksaa1,75ls un baigi labi straadaa!!!
19.jūnijs 2008, 20:36 | links
 
nu ja jau paarbaudiita versija tad tik uz priekšu....bet var buut veel viens knifs....ne visaas uudenstilpnees visas bariibas straadaa vienaadi, taakaa var buut arii atteikums!!!
19.jūnijs 2008, 20:31 | links
 
pipars26
stulbs esi? kādas grūbas? gribi sačakarēt ūdeni?
tak ieej veikalā un nopērc paciņu pa 2ls- tas nav dārgi un zivīte ar būs priecīgāka.
palasi, ko NG saka par to ūdens pūdētāju- grūbām
19.jūnijs 2008, 20:30 | links
 
Nu tas jau saprotams ka ar mēru,,man te viens kolēģis jau gadiem baro un saka ka labi strādā un nav dārgi!!!!!!
19.jūnijs 2008, 20:27 | links
 
bariiba nav slikta.....bet nesaforsee pa daudz, jo tad gan buus šaize ...saaks skaabt!!!!
19.jūnijs 2008, 20:25 | links
 
Nu ko vīri domā par tādu ēdamo līnim..... grūbas auzu pārslas vaniļas cukurs???????
19.jūnijs 2008, 20:15 | links
 
baro ar specialo tik ja dunjas taisi galdu! cope uz kukuruzu ar meslutarpu, baltajiem, nektenieku
19.jūnijs 2008, 18:54 | links
 
Vai kāds zin kā ezerā piemānīt karpas un līņus???
Ar kādu barību iebarot??? Ko likt uz āķa???
19.jūnijs 2008, 18:48 | links
 
6-8
13.jūnijs 2008, 10:24 | links
 
a kāda nummura āķi likt ?
13.jūnijs 2008, 08:04 | links
 
nu baro sr specialajam un labam smarzam(tadam kas linim patik) un cope uz nektenieka wai meslinieku puski ar baltajiem
12.jūnijs 2008, 22:51 | links
 
ev a tagad jūnijā ar ko labāk līni vievilināt un iebarot , un cik bieži vajadzētu pārbaudīt vai tā treknā mēslu slieka nav atsalusi :D ? ā vēl tādu svarīgu jautājumu uzdošu - cik ilgi pirms copes vajadzētu piebarot copes vietu ? sorry pa glupiem jautājumiem jo copes gaitas sāku nesen :)
12.jūnijs 2008, 22:19 | links
 
tam es piekrītu ka līnis ņammā biezpienu,pats esmu izmēģinājis,taču pašam arī garšo...Tā ka pārsvarā piebaroju ar granulām un:Kremkusa:atraktoru.
3.jūnijs 2008, 18:07 | links
 
Aigaigaram
nu tu zini es piem.tikai ar granulam tagad i baroju vienigais piejaucu sagrieztos naktstarpus ,melnzemi un sausas Sensas baribas ,viss ok pat katru dienu redzu ka līni tur grabstas ,neteiktu ka atbaidina tas vienigais nevajag parbabot, jaseko lai izēd visu tad met nakamo porciju, a kaimiņam lielaja diki tikai ar granulam barojam gan grimstošam gan peldošam,tur es ari skatos vai ir vērts iet uz liņem ja tie paceļas pie peldosam granulam tad viss ok;))) starpcitu vakar vakara bija visi liņi pacelušies paest,a man nesanaka uz Lielupi aiziet -škrobe:)))
27.maijs 2008, 11:29 | links
 
nu zinu par kuru tu runaa.....bet man ar granulaam nav bijis taa ,ka es iebaroju un liiņi peekšņi pamuuk!!!! ja viņi tur ir tad ir visu laiku,un ik pa laikam kaads pienaak klaat.....taa kaa es neteiktu ka liinis necieš granulas!!!
26.maijs 2008, 15:00 | links
 
nu bet te 1 no cl teica ka linim isti granulas nepatik un wis linus tik ker(warda nesauxu)
26.maijs 2008, 14:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager