Līņi un to cope

Beidzot tiksu provèt uz lìni.Nedèĺa jàatpùsàs ,pie ùdens un jàprovè saķert zaĺos,glumos
21.jūnijs 2019, 20:18 | links
 
asais12 [20.06.19]: Sveiki,

gribēju uzjautā, kādu vietu labāk izvēlēties līņu copei. Vai tiesa, ka maksimāli tīrāka ir labāka, nu cieta grunts(ar nedaudz zālēm) ir labāka nekā tāda, kur visu grunti pilnībā sedz bieza zāle.
man ir viena vietiņa, līņi tur ir (trīs reizes biju un visas reizes kaut ko ar noķēru), bet zāle ir 40 cm no grunts (bieza zāle, grunti neredz) un nosacīti tīrais ūdens ir 80 cm.
Principā visu laiku liekas, ka barība iegrimts zālēs un jēga no tās maza, bet zivs nāk, redz burbuļus utt.
Un kā ir vai zivs šādā gadījumā dzīvojas virs tām 40 cm zālēm un ēd to, kas ir uzkritis uz zāles vai tomēr rokās pa zālēm un ēd to kas uz grunts?
Domāju tagad atkal braukt un nevaru saprast vai meklēt citu vietu vai sēdēt tur pat!
Ezerā līņu ir daudz, bet neesmu pārliecināts, ka šī būtu tā labākā vieta, kur ķert līni.

Gkirsis, 19.jūnijs 2019, 17:07
Tā šķiet ne tikai Tev, bet daudziem. Par burbuļiem es tev teikšu, ka tie veidojas arī trūdot zālēm un metāna gāze ceļas uz augšu, radot iespaidu, ka zivtiņas plāta muti un met burbuli. Bet galvenais, ka tu zini, ka līnis tur ir. Par copes paņēmieniem līdzīgās vietās teikšu, ka es strādāju ar pavisam arhaistisku gājienu. Protams, ja tu negribi "ravēt", bet es ar savu grābekli vismaz taciņu uz krastu uztaisu. Ņemu vieglas konstrukcijas gruntenīti no pītas auklas ar smalkām pavadiņām, kuras galā nelielu barotavu. Virtenē trīs āķi, katrs attalumā pa 20 cm. Pavadiņa līdz 10 cm. Metu taisni iekšā zālēs ar domu, ka viss jau nepazudīs dūņās un ka līnis ir racējs. Būtu tikai apetīte, visu izraks....:). Pozitīvi, ka sīkaļas netraucē. Rezultāti ir, būs " shodi ", bet nepārdzīvo, zivs arī būs.

Pravietis, 20.jūnijs 2019, 11:13

Iekšzemes ūdeņos ir atļauts 2 āķi nevis 3 āķi
Vai tad nezināji ka viņš ir ,, teorētiķis tulkotājs,, kurš no dažādiem resursiem sagrābsta gudrības, kurām ar realitāti maz kopīga. Vairākas reizes jau uz tām glupībām ko raksta norādiju ar faktiem. Pretī saņēmu ka ,, piesienos nabadziņam,, . Štrunts par viņu, žēl tos pravieša ,, skolniekus,, kurus viltus zinātājs ved auzās. :))))
20.jūnijs 2019, 16:55 | links
 
Bebrs [18.jūn]: Labdien. Iedodiet lūdzu padomu, kā veikala kukurūzai pievienot kādas garšas. Respektīvi, gribas paekspermentēt. Līnis, karūsa

kkzev7, 18.jūnijs 2019, 15:42
Pamērcē kādā atraktorā. Pēc tam uzraksti, kā gāja.Švaki. Turēju kiplokā. Līnis klusēja. Karūsas gāja pa virsu pēc 21...bet nenēma...ko taam lai piedava...raudas un ruduli isti neliek mieru

kkzev7, 20.jūnijs 2019, 14:00
Ruduļi, vai tomēr pliči tomēr......., ja lielas raudas nekāda vaina. Pamēģini...īsi pirms maukšanas uz āķa, strīpaini, lietaini vai nakteni uz mīnūtēm 5 paturēt ķiploka pļuriņā. Nepārturi nobeigsies...:). Citi griež gabalos lielos garos....

Pravietis, 20.jūnijs 2019, 16:03

....un vēl bumbiņas no mannas ar ķiploku.
20.jūnijs 2019, 16:05 | links
 
Bebrs [18.jūn]: Labdien. Iedodiet lūdzu padomu, kā veikala kukurūzai pievienot kādas garšas. Respektīvi, gribas paekspermentēt. Līnis, karūsa

kkzev7, 18.jūnijs 2019, 15:42
Pamērcē kādā atraktorā. Pēc tam uzraksti, kā gāja.Švaki. Turēju kiplokā. Līnis klusēja. Karūsas gāja pa virsu pēc 21...bet nenēma...ko taam lai piedava...raudas un ruduli isti neliek mieru

kkzev7, 20.jūnijs 2019, 14:00

Ruduļi, vai tomēr pliči tomēr......., ja lielas raudas nekāda vaina. Pamēģini...īsi pirms maukšanas uz āķa, strīpaini, lietaini vai nakteni uz mīnūtēm 5 paturēt ķiploka pļuriņā. Nepārturi nobeigsies...:). Citi griež gabalos lielos garos....
20.jūnijs 2019, 16:03 | links
 
Bebrs [18.jūn]: Labdien. Iedodiet lūdzu padomu, kā veikala kukurūzai pievienot kādas garšas. Respektīvi, gribas paekspermentēt. Līnis, karūsa

kkzev7, 18.jūnijs 2019, 15:42
Pamērcē kādā atraktorā. Pēc tam uzraksti, kā gāja.Švaki. Turēju kiplokā. Līnis klusēja. Karūsas gāja pa virsu pēc 21...bet nenēma...ko taam lai piedava...raudas un ruduli isti neliek mieru

kkzev7, 20.jūnijs 2019, 14:00


Tās karūsas nebūs ņēmējas noteikti , ja vien uz uz maizes gabaliņu reāģē peldošu.
20.jūnijs 2019, 14:21 | links
 
Bebrs [18.06.19]: Labdien. Iedodiet lūdzu padomu, kā veikala kukurūzai pievienot kādas garšas. Respektīvi, gribas paekspermentēt. Līnis, karūsa

kkzev7, 18.jūnijs 2019, 15:42
Pamērcē kādā atraktorā. Pēc tam uzraksti, kā gāja.
Švaki. Turēju kiplokā. Līnis klusēja. Karūsas gāja pa virsu pēc 21...bet nenēma...ko taam lai piedava...raudas un ruduli isti neliek mieru
20.jūnijs 2019, 14:00 | links
 
Padalies, ka Tu viņas slepeno ? Copmaņi ir dikti acīga tauta, agrāk vai vēlāk uzrodas, kāds *bračka* un jāpriecājas, ka mūsu ceļi nekrustojas !

Jon-Hill, 20.jūnijs 2019, 12:37

:).:), Jā.... nu ja, esi ievērojis, ka ļoti liela daļa makšķernieku grib zivtiņu ķert izkarinot badapātagu ārā pa mašīnas lodziņu, vai plēsoņu ķert caur atvērto lūku. :). Šī kategorija uzreiz atkrīt. Tad nākošā kategorija makšķernieku, kas baidās, ka viņu mašīnas nepātraukti kāds apzags un apskādēs, kā arī kas nemīl savus pričandāļus un somas staipīt, bet paiet tikai pāris metrus, mīl "absolūtos" atpūtas un konforta apstākļus. Nemīl stavēt dūņās un bradāt pa ūdeni. Tad atliek laikam tā nelielā trešā daļa, kas ir "sportisti un mednieki". Tie ir bīstami, kas cierē uz nepieejamām džungļu vietām, bet aiz garajiem meldriem, var daudz ko noslēpt.......Tiekai nedaudz piepūles, bet gandarījums par lomu bieži vien to atsver. Ja neesi bijis Babītē, tad pastaigā un meldros ezera iekšienē atradīsi tādas "indiāņu" vigvāmus, ka sapņos nespēsi iedomāties, ko spēj copmaņi dabūt gatavu.....:).
20.jūnijs 2019, 12:57 | links
 
Padalies, ka Tu viņas slepeno ? Copmaņi ir dikti acīga tauta, agrāk vai vēlāk uzrodas, kāds *bračka* un jāpriecājas, ka mūsu ceļi nekrustojas !
20.jūnijs 2019, 12:37 | links
 
nja, bet vai līnis ņem ēsmu no pašas grunts vai tomēr manā gadījumā ņemt arī no zāles augšpuses.
tas ka daļa barības nogrimst zālēs, tas ta skaidrs. bet 100% daļa paliek uz "zāļu paklāja".
es jau ar cietas bumbas netaisu, cenšos', lai iemetiena brīdī pret ūdeni bumba sadalītos.

Gkirsis, 20.jūnijs 2019, 12:11

Nesatraucies, ja līnim "žors", tad uzlasīs visu prikormu līdz pēdējai kripatiņai. Tu taču līni neķer ar pludiņu 10 -30 cm. no ūdens virsmas, :), bet maksimāli tuvu gruntij, vai uz grunts ar slīdošo. Galvenais, lai līnim būtu motīvs uz tavu iecerēto vietu atnākt,....pārējais notiksies pats no sevis un dabiskā līņa stilā. Ja ir žors, līnis ir ņēmis arī samodura ēsmu brekšu laikā, kurai pavadiņa ir 3 cm.
20.jūnijs 2019, 12:28 | links
 
Sveiki,

gribēju uzjautā, kādu vietu labāk izvēlēties līņu copei. Vai tiesa, ka maksimāli tīrāka ir labāka, nu cieta grunts(ar nedaudz zālēm) ir labāka nekā tāda, kur visu grunti pilnībā sedz bieza zāle.
man ir viena vietiņa, līņi tur ir (trīs reizes biju un visas reizes kaut ko ar noķēru), bet zāle ir 40 cm no grunts (bieza zāle, grunti neredz) un nosacīti tīrais ūdens ir 80 cm.
Principā visu laiku liekas, ka barība iegrimts zālēs un jēga no tās maza, bet zivs nāk, redz burbuļus utt.
Un kā ir vai zivs šādā gadījumā dzīvojas virs tām 40 cm zālēm un ēd to, kas ir uzkritis uz zāles vai tomēr rokās pa zālēm un ēd to kas uz grunts?
Domāju tagad atkal braukt un nevaru saprast vai meklēt citu vietu vai sēdēt tur pat!
Ezerā līņu ir daudz, bet neesmu pārliecināts, ka šī būtu tā labākā vieta, kur ķert līni.

Gkirsis, 19.jūnijs 2019, 17:07
Tā šķiet ne tikai Tev, bet daudziem. Par burbuļiem es tev teikšu, ka tie veidojas arī trūdot zālēm un metāna gāze ceļas uz augšu, radot iespaidu, ka zivtiņas plāta muti un met burbuli. Bet galvenais, ka tu zini, ka līnis tur ir. Par copes paņēmieniem līdzīgās vietās teikšu, ka es strādāju ar pavisam arhaistisku gājienu. Protams, ja tu negribi "ravēt", bet es ar savu grābekli vismaz taciņu uz krastu uztaisu. Ņemu vieglas konstrukcijas gruntenīti no pītas auklas ar smalkām pavadiņām, kuras galā nelielu barotavu. Virtenē trīs āķi, katrs attalumā pa 20 cm. Pavadiņa līdz 10 cm. Metu taisni iekšā zālēs ar domu, ka viss jau nepazudīs dūņās un ka līnis ir racējs. Būtu tikai apetīte, visu izraks....:). Pozitīvi, ka sīkaļas netraucē. Rezultāti ir, būs " shodi ", bet nepārdzīvo, zivs arī būs.

Pravietis, 20.jūnijs 2019, 11:13

tajā ezarā es copēju tikai no laivas, jo krasti ir aizauguši un ja gribētu no krasta, tad būtu jāvelta daudz laika, lai labiekārtotu krastu un atvieglotu pieeju tam. ezera tuvumā pats nedzīvoju, tāpēc nav jēga iespringt uz tīrīšanu.

Gkirsis, 20.jūnijs 2019, 12:07

Vienalga dzīvi vajag nedaudz atvieglot, ja tā ir kapitāla copes vieta un Tu kapitāli noenkurojies, kāpēc tev neizgrābt celiņu zivs pievikšanai līdz laivai. Noderēs nākošai reizei. Es gan tādas vietas labiekārtoju, noslepenoju, :), zinu kā nākošreiz nevajadzēs zaudēt stundu dārgā laika, bet 10 minūtes. Es gan par krasta copi domāju.
20.jūnijs 2019, 12:17 | links
 
nja, bet vai līnis ņem ēsmu no pašas grunts vai tomēr manā gadījumā ņemt arī no zāles augšpuses.
tas ka daļa barības nogrimst zālēs, tas ta skaidrs. bet 100% daļa paliek uz "zāļu paklāja".
es jau ar cietas bumbas netaisu, cenšos', lai iemetiena brīdī pret ūdeni bumba sadalītos.
20.jūnijs 2019, 12:11 | links
 
Sveiki,

gribēju uzjautā, kādu vietu labāk izvēlēties līņu copei. Vai tiesa, ka maksimāli tīrāka ir labāka, nu cieta grunts(ar nedaudz zālēm) ir labāka nekā tāda, kur visu grunti pilnībā sedz bieza zāle.
man ir viena vietiņa, līņi tur ir (trīs reizes biju un visas reizes kaut ko ar noķēru), bet zāle ir 40 cm no grunts (bieza zāle, grunti neredz) un nosacīti tīrais ūdens ir 80 cm.
Principā visu laiku liekas, ka barība iegrimts zālēs un jēga no tās maza, bet zivs nāk, redz burbuļus utt.
Un kā ir vai zivs šādā gadījumā dzīvojas virs tām 40 cm zālēm un ēd to, kas ir uzkritis uz zāles vai tomēr rokās pa zālēm un ēd to kas uz grunts?
Domāju tagad atkal braukt un nevaru saprast vai meklēt citu vietu vai sēdēt tur pat!
Ezerā līņu ir daudz, bet neesmu pārliecināts, ka šī būtu tā labākā vieta, kur ķert līni.

Gkirsis, 19.jūnijs 2019, 17:07
Tā šķiet ne tikai Tev, bet daudziem. Par burbuļiem es tev teikšu, ka tie veidojas arī trūdot zālēm un metāna gāze ceļas uz augšu, radot iespaidu, ka zivtiņas plāta muti un met burbuli. Bet galvenais, ka tu zini, ka līnis tur ir. Par copes paņēmieniem līdzīgās vietās teikšu, ka es strādāju ar pavisam arhaistisku gājienu. Protams, ja tu negribi "ravēt", bet es ar savu grābekli vismaz taciņu uz krastu uztaisu. Ņemu vieglas konstrukcijas gruntenīti no pītas auklas ar smalkām pavadiņām, kuras galā nelielu barotavu. Virtenē trīs āķi, katrs attalumā pa 20 cm. Pavadiņa līdz 10 cm. Metu taisni iekšā zālēs ar domu, ka viss jau nepazudīs dūņās un ka līnis ir racējs. Būtu tikai apetīte, visu izraks....:). Pozitīvi, ka sīkaļas netraucē. Rezultāti ir, būs " shodi ", bet nepārdzīvo, zivs arī būs.

Pravietis, 20.jūnijs 2019, 11:13


tajā ezarā es copēju tikai no laivas, jo krasti ir aizauguši un ja gribētu no krasta, tad būtu jāvelta daudz laika, lai labiekārtotu krastu un atvieglotu pieeju tam. ezera tuvumā pats nedzīvoju, tāpēc nav jēga iespringt uz tīrīšanu.
20.jūnijs 2019, 12:07 | links
 
Sveiki,

gribēju uzjautā, kādu vietu labāk izvēlēties līņu copei. Vai tiesa, ka maksimāli tīrāka ir labāka, nu cieta grunts(ar nedaudz zālēm) ir labāka nekā tāda, kur visu grunti pilnībā sedz bieza zāle.
man ir viena vietiņa, līņi tur ir (trīs reizes biju un visas reizes kaut ko ar noķēru), bet zāle ir 40 cm no grunts (bieza zāle, grunti neredz) un nosacīti tīrais ūdens ir 80 cm.
Principā visu laiku liekas, ka barība iegrimts zālēs un jēga no tās maza, bet zivs nāk, redz burbuļus utt.
Un kā ir vai zivs šādā gadījumā dzīvojas virs tām 40 cm zālēm un ēd to, kas ir uzkritis uz zāles vai tomēr rokās pa zālēm un ēd to kas uz grunts?
Domāju tagad atkal braukt un nevaru saprast vai meklēt citu vietu vai sēdēt tur pat!
Ezerā līņu ir daudz, bet neesmu pārliecināts, ka šī būtu tā labākā vieta, kur ķert līni.

Gkirsis, 19.jūnijs 2019, 17:07
Tā šķiet ne tikai Tev, bet daudziem. Par burbuļiem es tev teikšu, ka tie veidojas arī trūdot zālēm un metāna gāze ceļas uz augšu, radot iespaidu, ka zivtiņas plāta muti un met burbuli. Bet galvenais, ka tu zini, ka līnis tur ir. Par copes paņēmieniem līdzīgās vietās teikšu, ka es strādāju ar pavisam arhaistisku gājienu. Protams, ja tu negribi "ravēt", bet es ar savu grābekli vismaz taciņu uz krastu uztaisu. Ņemu vieglas konstrukcijas gruntenīti no pītas auklas ar smalkām pavadiņām, kuras galā nelielu barotavu. Virtenē trīs āķi, katrs attalumā pa 20 cm. Pavadiņa līdz 10 cm. Metu taisni iekšā zālēs ar domu, ka viss jau nepazudīs dūņās un ka līnis ir racējs. Būtu tikai apetīte, visu izraks....:). Pozitīvi, ka sīkaļas netraucē. Rezultāti ir, būs " shodi ", bet nepārdzīvo, zivs arī būs.

Pravietis, 20.jūnijs 2019, 11:13


Iekšzemes ūdeņos ir atļauts 2 āķi nevis 3 āķi
20.jūnijs 2019, 11:28 | links
 
Sveiki,

gribēju uzjautā, kādu vietu labāk izvēlēties līņu copei. Vai tiesa, ka maksimāli tīrāka ir labāka, nu cieta grunts(ar nedaudz zālēm) ir labāka nekā tāda, kur visu grunti pilnībā sedz bieza zāle.
man ir viena vietiņa, līņi tur ir (trīs reizes biju un visas reizes kaut ko ar noķēru), bet zāle ir 40 cm no grunts (bieza zāle, grunti neredz) un nosacīti tīrais ūdens ir 80 cm.
Principā visu laiku liekas, ka barība iegrimts zālēs un jēga no tās maza, bet zivs nāk, redz burbuļus utt.
Un kā ir vai zivs šādā gadījumā dzīvojas virs tām 40 cm zālēm un ēd to, kas ir uzkritis uz zāles vai tomēr rokās pa zālēm un ēd to kas uz grunts?
Domāju tagad atkal braukt un nevaru saprast vai meklēt citu vietu vai sēdēt tur pat!
Ezerā līņu ir daudz, bet neesmu pārliecināts, ka šī būtu tā labākā vieta, kur ķert līni.

Gkirsis, 19.jūnijs 2019, 17:07

Tā šķiet ne tikai Tev, bet daudziem. Par burbuļiem es tev teikšu, ka tie veidojas arī trūdot zālēm un metāna gāze ceļas uz augšu, radot iespaidu, ka zivtiņas plāta muti un met burbuli. Bet galvenais, ka tu zini, ka līnis tur ir. Par copes paņēmieniem līdzīgās vietās teikšu, ka es strādāju ar pavisam arhaistisku gājienu. Protams, ja tu negribi "ravēt", bet es ar savu grābekli vismaz taciņu uz krastu uztaisu. Ņemu vieglas konstrukcijas gruntenīti no pītas auklas ar smalkām pavadiņām, kuras galā nelielu barotavu. Virtenē trīs āķi, katrs attalumā pa 20 cm. Pavadiņa līdz 10 cm. Metu taisni iekšā zālēs ar domu, ka viss jau nepazudīs dūņās un ka līnis ir racējs. Būtu tikai apetīte, visu izraks....:). Pozitīvi, ka sīkaļas netraucē. Rezultāti ir, būs " shodi ", bet nepārdzīvo, zivs arī būs.
20.jūnijs 2019, 11:13 | links
 
Nopirkt vadītāja apliecību, pasi, ID karti, IELTS, TOEFL, VISA, (Samsmithdoc@gmail.com) (+ 237677029906), dzimšanas apliecību, skolas diplomus, laulības apliecību, GREENCARD no ASV. UU., SSN un daudzi citi dokumenti mazāk nekā piecās darba dienās.
(Samsmithdoc@gmail.com) (+ 237677029906)
WhatsApp ............. +237677029906
NB! Mēs to darām, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem ir steidzama vajadzība.


Pieteikties reālai reģistrētai pasei, vīzai, autovadītāja apliecībai, identifikācijas kartēm, laulības apliecībām, diplomiem utt. Ir pieejamas arī pases, pilsonības, personas apliecības, autovadītāja apliecības, diplomi, sertifikāti un sertifikāti. Tūrisma un biznesa vīzu pakalpojumi, kas pieejami 50 ASV valstu iedzīvotājiem. UU Un visas pasaules tautības. Mēs esam unikāli autentisku augstas kvalitātes pasu, autentisku reģistrētu un nereģistrētu autentiskās datu bāzes un citu pilsonības dokumentu pases. Mēs varam garantēt jums jaunu identitāti no dzimšanas apliecības, identifikācijas kartes, autovadītāja apliecības, pasēm, sociālās drošības kartes ar SSN, kredītkartes un kredītkaršu failus, skolu diplomus, skolu nosaukumus, visus jaunus un jaunus, visi ar pilnīgi jaunu nosaukumu reģistrēts valdības datu bāzu sistēmā. Mēs izmantojam augstas kvalitātes iekārtas un materiālus, lai iegūtu autentiskus un viltotus dokumentus. Visas reālās pases slepenās iezīmes tiek rūpīgi dublētas mūsu reģistrētajiem un nereģistrētajiem dokumentiem. Mēs esam unikāli viltotu un reālu kvalitātes dokumentu ražotāji. Mēs esam vienīgie iepriekš minēto dokumentu un citu produktu ražotāji dažādās valstīs, piemēram, ASV, Austrālija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Itālija, Somija, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Apvienotā Karaliste . , Itālija, Turcija utt. Mums ir pilnīga un efektīva saistīto partneru komanda visās pasaules valstīs.

KONTAKTI AR MŪSU ATBALSTU

Sazinieties ar mums >>>>>>>>>>>>>>>>> Samsmithdoc@gmail.com

Vispārējs atbalsts >>>>>>>>>>>>>>>>> Samsmithdoc@gmail.com

WhatsApp (tālrunis) ............. +237677029906


PIEPRASĪT JŪSU VAJADZĪBAS UNIVERSĀLO DOKUMENTU

 
• PASSPORTI
• Identifikācijas karte
• Sociālā nodrošinājuma karte
• Vadītāja apliecības
• Kanādas kartes
• ASV kartes
• Studentu kartes
• Starptautiskās kartes
• Privātās kartes
• Pieņemšanas sertifikāti
• Dzimšanas apliecības
• Nāves sertifikāti
• Laulības šķiršanas sertifikāti
• Laulības apliecības
• Pielāgoti sertifikāti
• Vidusskolas diplomi
• G.E.D. Diplomi
• Mājas skolas diplomi
• Universitātes grādi
• Universitātes grādi
• Komerciālo prasmju sertifikāti
• Validēt SSN numuru
• zaļās kartes no Amerikas Savienotajām Valstīm
• Spiegot produktus
• Balss mainītāji
• Klausīšanās ierīces
• Invisible Ink
• DMV reģistrācijas vaicājums
• Fona pārbaude
 


KONTAKTI AR MŪSU ATBALSTU

Sazinieties ar mums >>>>>>>>>>>>>>>>> Samsmithdoc@gmail.com

Vispārējs atbalsts >>>>>>>>>>>>>>>>> Samsmithdoc@gmail.com


Visu valstu reģistrētajai un nereģistrētai pasei; Vīzas, biometriskā pase, virsraksti, vadītāja apliecība, identifikācijas kartes. Apmācības sertifikāti M GCSE, A līmeņi, vidusskolas diploma sertifikāti, GMAT, MCAT un LSAT eksāmena sertifikāti, jaunu identitātes, replikācijas, karaļa grādu / diplomu jaunie sasniegumi un paketes apliecinājumi pēcvidusskolas iestādes visā pasaulē (mums ir vairāk nekā 3000 veidnes), kuras visas ir paredzētas 100% identiskam oriģinālajām. Pielāgota drukāšana (ja mums vēl nav šablona failā, vienkārši nosūtiet mums kopiju pa e-pastu un mēs varam veikt izmaiņas vai izmaiņas saskaņā ar jūsu norādījumiem). Otrkārt, pilsonība, identitāte, identifikācija, dokumenti, diplomātiskā, valstspiederība, kur, iegūšana, iegāde, pirkšana, pirkšana, izgatavošana, pase, britu identifikācija, Hondurasa, Apvienotā Karaliste, EE. ASV, Kanāda, Kanādas, ārvalstu, vīzas, Šveice, karte, identifikācija, dokuments

PIRKT REAL DOKUMENTI

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augstākā līmeņa valdības darbinieki un pieredzējuši eksperti, mums ir cieši sakari ar augstāko personālu visās reālās reģistrācijas dokumenta jomās un pases maiņa šajās valstīs, kas ir saistītas ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un izmantojot savus savienojumus, visiem mūsu klientiem, kas pieprasa jebkuras valsts pilsonības dokumentu vai pases, ir 100% garantija, kā arī autentisku dokumentu saņemšanas garantija.
19.jūnijs 2019, 19:07 | links
 
Sveiki,

gribēju uzjautā, kādu vietu labāk izvēlēties līņu copei. Vai tiesa, ka maksimāli tīrāka ir labāka, nu cieta grunts(ar nedaudz zālēm) ir labāka nekā tāda, kur visu grunti pilnībā sedz bieza zāle.
man ir viena vietiņa, līņi tur ir (trīs reizes biju un visas reizes kaut ko ar noķēru), bet zāle ir 40 cm no grunts (bieza zāle, grunti neredz) un nosacīti tīrais ūdens ir 80 cm.
Principā visu laiku liekas, ka barība iegrimts zālēs un jēga no tās maza, bet zivs nāk, redz burbuļus utt.
Un kā ir vai zivs šādā gadījumā dzīvojas virs tām 40 cm zālēm un ēd to, kas ir uzkritis uz zāles vai tomēr rokās pa zālēm un ēd to kas uz grunts?
Domāju tagad atkal braukt un nevaru saprast vai meklēt citu vietu vai sēdēt tur pat!
Ezerā līņu ir daudz, bet neesmu pārliecināts, ka šī būtu tā labākā vieta, kur ķert līni.
19.jūnijs 2019, 17:07 | links
 
Baltie tārpi liels kumoss ļoti labi strādā uz līni. Pagājušā sezonā par to pārliecinājos.

belijs23, 19.jūnijs 2019, 09:58


Es tikai uz baltajiem vienā "kumosā" necopēju, vienmēr lieku ar kaut kopā..
19.jūnijs 2019, 14:52 | links
 
Baltie tārpi liels kumoss ļoti labi strādā uz līni. Pagājušā sezonā par to pārliecinājos.
19.jūnijs 2019, 09:58 | links
 
Labdien. Iedodiet lūdzu padomu, kā veikala kukurūzai pievienot kādas garšas. Respektīvi, gribas paekspermentēt. Līnis, karūsa

kkzev7, 18.jūnijs 2019, 15:42
Pamērcē kādā atraktorā. Pēc tam uzraksti, kā gāja.

Bebrs, 18.jūnijs 2019, 15:46

Padalies pieredzē, kādu atraktoru Tu priekš kukurūzas esi atradis. Es atzīstos, ka neesmu atradis, tādēļ kukurūza man ēsmas ķēdē ir viena no pēdējām. Zinu, ka ir "faķīri", kas pērk makšķernieku veikalos kukurūzu un pa retam, kaut ko kaut kad izvelk. Man nav tik liela pacietība, lai uz kukurūzu kaut ko sagaidīt. Tad es labāk tārpu īsu brīdi kodinu ķiploka putriņā un meklēju vēl citus ceļus......
19.jūnijs 2019, 09:15 | links
 
Labdien. Iedodiet lūdzu padomu, kā veikala kukurūzai pievienot kādas garšas. Respektīvi, gribas paekspermentēt. Līnis, karūsa

kkzev7, 18.jūnijs 2019, 15:42

Pamērcē kādā atraktorā. Pēc tam uzraksti, kā gāja.
18.jūnijs 2019, 15:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager