Līņi un to cope

Pravietis [12.06.19]: Vakar iztīrīju vienā mazā, aizaugušā, nedaudz purvainā, ezerā vietiņu, sabaroju un šodien atkal pusdienās iebaroju, laikam uz nakti pasēdēšu. Kas ir interesanti, laikam jau daļa sākusi nārstot, jo diezgan aktīvi rosās pa zālēm, kā arī 20min laikā, stāvot pie krasta, redzēju VISMAZ 20 līņus papeldam garām. Nedaudz jau ceru, ka šiem būs apetīte šonakt :)

bbw, 12.jūnijs 2019, 13:25
Lai nu tev veicas, neesmu skauģis, bet pats saproti - "pārošanās" instinkti spēcīgāki par rīšanu.....:). Uzraksti gan kā gājis.....
Pilnīgs fiasko, sēdēju līdz plkst. 01:00, mazie raustīja ik pa laikam, bet no līņiem ne miņas. Jāaizbrauc pēc nedēļas
13.jūnijs 2019, 10:46 | links
 
Vakar arī redzēju aktīvu nārstu. Un stiprs vējš bij, cope nekāda.
13.jūnijs 2019, 06:29 | links
 
salvis333 [12.06.19]: Sveiki makšķernieki iesakiet kad labu liņu copes vietu kur varētu aizbraukt?

Troxs, 12.jūnijs 2019, 19:12

Kur pats brauc. padalies, tad ar kāds ko varbūt pateiks. Bt visvairāk tikai PM un pēc tam kad pats padalīsies
Pac braucu uz Lielupi bet šogad tu ir tukšums.
12.jūnijs 2019, 22:05 | links
 
Sveiki makšķernieki iesakiet kad labu liņu copes vietu kur varētu aizbraukt?

Troxs, 12.jūnijs 2019, 19:12


Kur pats brauc. padalies, tad ar kāds ko varbūt pateiks. Bt visvairāk tikai PM un pēc tam kad pats padalīsies
12.jūnijs 2019, 20:16 | links
 
Sveiki makšķernieki iesakiet kad labu liņu copes vietu kur varētu aizbraukt?
12.jūnijs 2019, 19:12 | links
 
Vakar iztīrīju vienā mazā, aizaugušā, nedaudz purvainā, ezerā vietiņu, sabaroju un šodien atkal pusdienās iebaroju, laikam uz nakti pasēdēšu. Kas ir interesanti, laikam jau daļa sākusi nārstot, jo diezgan aktīvi rosās pa zālēm, kā arī 20min laikā, stāvot pie krasta, redzēju VISMAZ 20 līņus papeldam garām. Nedaudz jau ceru, ka šiem būs apetīte šonakt :)

bbw, 12.jūnijs 2019, 13:25

Lai nu tev veicas, neesmu skauģis, bet pats saproti - "pārošanās" instinkti spēcīgāki par rīšanu.....:). Uzraksti gan kā gājis.....
12.jūnijs 2019, 17:34 | links
 
Vakar iztīrīju vienā mazā, aizaugušā, nedaudz purvainā, ezerā vietiņu, sabaroju un šodien atkal pusdienās iebaroju, laikam uz nakti pasēdēšu. Kas ir interesanti, laikam jau daļa sākusi nārstot, jo diezgan aktīvi rosās pa zālēm, kā arī 20min laikā, stāvot pie krasta, redzēju VISMAZ 20 līņus papeldam garām. Nedaudz jau ceru, ka šiem būs apetīte šonakt :)
12.jūnijs 2019, 13:25 | links
 
Diezgan interesanti, nesaprotu ko es nepareizi daru, varbut makskereju parak dzili 2 - 3m dziluma.
pagajsgad nebij problemu dabut lini gaju uz upi diki vai ezeru nekas nemainijas dabuju katru reizi ara.
sogad kautka neiet galigi, met ko gribi bet ka nedabon ara ta nedabon.
nesen biju uz karjeram, iebaroju viss kartiba, kas man lika vilties 4h nosedeju vakara, iebaroju, kadu 1h nosedeju, un taja dzidraja udeni var redzet ka uz baribu ir sanakusi linji, bet nepeld uz grunti bet gan 1m zem udens var redzeet ka staigaa, bet uz grunti galigi neiet:(
neesmu nekads pro, teiksim iesacejs.
varbut kadam ir kadi ieteikumi, un kas varetu but par problemu. izmantoju mazu akiti, nemacesu pateikt kadu izmeru, aukla no pagajsagada ari nezinasu biezumu bet nav parak bieza. pludins 6g
iebarojamo perku veikala visadas esmu izmeginajis, jaucu ar zemi, uz aka esmu licis vissko, gan rupjmaizi, gan nakts tarpus , baltos sarkanos gan ka ari kukuruzu.
nezinu kas par vainu.
varbut kadam ir kadi ieteikumi varetu pateikt ko es daru nepareizi?

Raivorots, 12.jūnijs 2019, 06:09

Tieši tā, ja Līnis negrib "kost", baro ar ko gribi, nekas nelīdz, "cūcenes" nebūs. 1,5 nedēļu atpakaļ biju uz Spuņupes līņu vietām. Divas reizes labi makani, uz kilo vismaz, izleca no ūdens, sen nebiju redzējis līņus lēkajot pa ūdens virsmu.
12.jūnijs 2019, 11:27 | links
 
Raivorots [12.06.19]: Diezgan interesanti, nesaprotu ko es nepareizi daru, varbut makskereju parak dzili 2 - 3m dziluma.
pagajsgad nebij problemu dabut lini gaju uz upi diki vai ezeru nekas nemainijas dabuju katru reizi ara.
sogad kautka neiet galigi, met ko gribi bet ka nedabon ara ta nedabon.
nesen biju uz karjeram, iebaroju viss kartiba, kas man lika vilties 4h nosedeju vakara, iebaroju, kadu 1h nosedeju, un taja dzidraja udeni var redzet ka uz baribu ir sanakusi linji, bet nepeld uz grunti bet gan 1m zem udens var redzeet ka staigaa, bet uz grunti galigi neiet:(
neesmu nekads pro, teiksim iesacejs.
varbut kadam ir kadi ieteikumi, un kas varetu but par problemu. izmantoju mazu akiti, nemacesu pateikt kadu izmeru, aukla no pagajsagada ari nezinasu biezumu bet nav parak bieza. pludins 6g
iebarojamo perku veikala visadas esmu izmeginajis, jaucu ar zemi, uz aka esmu licis vissko, gan rupjmaizi, gan nakts tarpus , baltos sarkanos gan ka ari kukuruzu.
nezinu kas par vainu.
varbut kadam ir kadi ieteikumi varetu pateikt ko es daru nepareizi?
Tātad pats jau novēroji, la negrib baroties jo šiem citas domas šobrīd, par nārstu. Un bieži ir ķerti līņi pusūdenī. Vēl iespējams tiem šai ūdenskrātuvē ir ,, cits grafiks,, kad tie tieši barojas. Te jau rakstija, ka ir vietas kur labākā līņu cope pa dienas vidu.
Pašam bieži gadijies, ka cope sākas tikai stundu pirms saulrieta un beidzas ar rietu. Tā ka vajag tik pacietību. :)
12.jūnijs 2019, 08:36 | links
 
Diezgan interesanti, nesaprotu ko es nepareizi daru, varbut makskereju parak dzili 2 - 3m dziluma.
pagajsgad nebij problemu dabut lini gaju uz upi diki vai ezeru nekas nemainijas dabuju katru reizi ara.
sogad kautka neiet galigi, met ko gribi bet ka nedabon ara ta nedabon.
nesen biju uz karjeram, iebaroju viss kartiba, kas man lika vilties 4h nosedeju vakara, iebaroju, kadu 1h nosedeju, un taja dzidraja udeni var redzet ka uz baribu ir sanakusi linji, bet nepeld uz grunti bet gan 1m zem udens var redzeet ka staigaa, bet uz grunti galigi neiet:(
neesmu nekads pro, teiksim iesacejs.
varbut kadam ir kadi ieteikumi, un kas varetu but par problemu. izmantoju mazu akiti, nemacesu pateikt kadu izmeru, aukla no pagajsagada ari nezinasu biezumu bet nav parak bieza. pludins 6g
iebarojamo perku veikala visadas esmu izmeginajis, jaucu ar zemi, uz aka esmu licis vissko, gan rupjmaizi, gan nakts tarpus , baltos sarkanos gan ka ari kukuruzu.
nezinu kas par vainu.
varbut kadam ir kadi ieteikumi varetu pateikt ko es daru nepareizi?
12.jūnijs 2019, 06:09 | links
 
no plkst.5:00 līdz 10:00 seši gabali.
FB bildes.

Nekādi monstri, bet patīkami vilkt.
Mačkāts vienkāršu super, 5-20g tests, 3.90 garums

Naktenieks kā vienmēr.
Ne asakas
10.jūnijs 2019, 08:46 | links
 
Varbūt, kāds var pateikt kā ir ar līņiem Iecavas upē tuvāk Iecavai?

Ashulis, 6.jūnijs 2019, 08:24


Atkarībā kurā posmā meklē. Ja virs dambja tad tur var izsēdēt vienu otru, bet ja zem tad tā ir laika izšķiedēšana. Pagājušogad tur visu upi varēja izbradāt līdz potītei ... posms no dambja un zemāk pār tiltu palika par grāvi... nedomāju ka šogad tur kaut kas labāks.
6.jūnijs 2019, 10:14 | links
 
* Līni esmu UZvilkusi tik 2 reizes.*
Ka saka : .. ju meik mai dei ! :))))))
6.jūnijs 2019, 08:27 | links
 
Varbūt, kāds var pateikt kā ir ar līņiem Iecavas upē tuvāk Iecavai?
6.jūnijs 2019, 08:24 | links
 
Līni esmu uzvilkusi tik 2 reizes.
Lieniite, 4.jūnijs 2019, 22:45


Labs :)
5.jūnijs 2019, 23:20 | links
 
Pravietis [05.06.19]: No manas ilggadējās copmaņa prakses no Babītes ezera krasta, Varkalī un kanālā no Kalnciema šosejas puses, varu teikt, ka šodien populācija ir aptuveni 1 līnis uz 40 brekšiem. Mana statistika nav diezko iepriecinoša. Protams, vēl ir atkarīgs no pareizās vietas izvēles. Tiem, kas dodas tikai līņu medībās noteikti ir cita statistika.
Tieši tā, tavs šaurais un subjektīvas viedoklis/pieredze ir sekla, tāpat kā līņu un karūsu populācijas simbioze.
5.jūnijs 2019, 15:45 | links
 
No manas ilggadējās copmaņa prakses no Babītes ezera krasta, Varkalī un kanālā no Kalnciema šosejas puses, varu teikt, ka šodien populācija ir aptuveni 1 līnis uz 40 brekšiem. Mana statistika nav diezko iepriecinoša. Protams, vēl ir atkarīgs no pareizās vietas izvēles. Tiem, kas dodas tikai līņu medībās noteikti ir cita statistika.
5.jūnijs 2019, 10:23 | links
 
. Vietas ari dažādas mēģinātas. Visādas barības....bet nekā.
Tāpec ar sajūsmu skatos bildes,kad izvelk to dūņu ruksi.

Lieniite, 4.jūnijs 2019, 22:45


Līkni noķert nav nemaz tik sarežģīti kā liekās.
Pirmais noteikums,lai viņš tur būtu.Tādu vietu ir daudz LV.
Nekādas sarežģītas barības nevajag.
Vēl viens nosacījums,kurš darbojas,kad liek tikliņu(vairs ar to nenodarbojos jau sen)....jo vairāk sūdu,jo vairāk līņu.Runa iet par zālēm.
Tad ir gadījumi bijuši,kad sēž divi makšķ. laivā.Vienam ķeras,otram ne.Kāpēc?
Vienam ir laimējies ,ka ēsma ir pareizajā vietā,t.i. uz mazā tīrās grunts placīša.Otram vnk uzmesta uz sūnas,D
Vislabākā ēsma ir nakts naktstarps vai smirdīgās strīpainās sliekas.Runa iet par ezeru vai dīķi.Ne visās
vietās gan slieka darbojas.
Nav jābūt slinkam,uz vietas ir jābūt jau tumsiņā,pirms saule lec.Ir vietas,kur ņem pa nakti,ir kad naktī var nemaz nemēģināt.Ir arī vietas,kad labāk ķert pa dienu.
Ja zini šos mazos sīkumus,tad līķis būs Tavs un ne viens vien.
Tādus 25-30 cm līnīšus ir labāk atlaist.Nebūsim negausīgi.

DSV, 4.jūnijs 2019, 23:49[/quote]
nu kāds te ir labi sarakstijis!!!LĪKNI noķert....tad LĪĶIS būs tavs:)))
5.jūnijs 2019, 08:40 | links
 
DSV -Paldies par info. Būs jāmeklē labākas vietas. Un par zivju izmēriem esmu informēta un to ievēroju.
4.jūnijs 2019, 23:59 | links
 
DSV [04.06.19]: . Vietas ari dažādas mēģinātas. Visādas barības....bet nekā.
Tāpec ar sajūsmu skatos bildes,kad izvelk to dūņu ruksi.

Lieniite, 4.jūnijs 2019, 22:45


Līkni noķert nav nemaz tik sarežģīti kā liekās.
Pirmais noteikums,lai viņš tur būtu.Tādu vietu ir daudz LV.
Nekādas sarežģītas barības nevajag.
Vēl viens nosacījums,kurš darbojas,kad liek tikliņu(vairs ar to nenodarbojos jau sen)....jo vairāk sūdu,jo vairāk līņu.Runa iet par zālēm.
Tad ir gadījumi bijuši,kad sēž divi makšķ. laivā.Vienam ķeras,otram ne.Kāpēc?
Vienam ir laimējies ,ka ēsma ir pareizajā vietā,t.i. uz mazā tīrās grunts placīša.Otram vnk uzmesta uz sūnas,D
Vislabākā ēsma ir nakts naktstarps vai smirdīgās strīpainās sliekas.Runa iet par ezeru vai dīķi.Ne visās
vietās gan slieka darbojas.
Nav jābūt slinkam,uz vietas ir jābūt jau tumsiņā,pirms saule lec.Ir vietas,kur ņem pa nakti,ir kad naktī var nemaz nemēģināt.Ir arī vietas,kad labāk ķert pa dienu.
Ja zini šos mazos sīkumus,tad līķis būs Tavs un ne viens vien.
Tādus 25-30 cm līnīšus ir labāk atlaist.Nebūsim negausīgi.[/quote]Paldies par info. Bus jāmekle labākas vietas.
Un par zivju izmeriem esmu informēta un to ievēroju.
4.jūnijs 2019, 23:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager