Līņi un to cope

Vieta ir purvs kur tie lini man dzivo,apaksa burbuli tadi nak ka rok to dumbru augsa pat uzpeld augsa pie pludina ievilkt gaisu tie lini vai nez ko. :)
Bet nemt nenem,baroju gan ar salmo baribu gan ar pastaisitiem meistardarbiem. :)
Keru uz nakteniekiem un rupjmaizi,vnk daudz ruduli tur ir kas biezi ples nost slieku un baltos kapurus toc parasti uz rupjmaizi keru.
Makskereju uz pludinu vinus. :)

Rolands22, 28.jūlijs 2016, 00:07


Ja jau tas ir purvs, varbūt tie burbuļi nemaz nav no līņiem ? :D Galīgi neesmu līņu eksperts, bet varbūt tev barība grimst dūņās, pamēģini kaut kādu šīferi, vai ko tamlīdzīgu ielikt tajā vietā, lai tas barības galds negrimst.
28.jūlijs 2016, 13:11 | links
 
Vieta ir purvs kur tie lini man dzivo,apaksa burbuli tadi nak ka rok to dumbru augsa pat uzpeld augsa pie pludina ievilkt gaisu tie lini vai nez ko. :)
Bet nemt nenem,baroju gan ar salmo baribu gan ar pastaisitiem meistardarbiem. :)
Keru uz nakteniekiem un rupjmaizi,vnk daudz ruduli tur ir kas biezi ples nost slieku un baltos kapurus toc parasti uz rupjmaizi keru.
Makskereju uz pludinu vinus. :)
28.jūlijs 2016, 00:07 | links
 
Sveiki,vai varat kads man palidzet. :)
Iebaroju linus,burbuli nak no apaksas bet linis nenem ka jau no janiem.
Varbut kads var ieteikt ko iesakt? :)

Rolands22, 27.jūlijs 2016, 01:14

Pastāsti visu no sākuma līdz beigām. Vieta, apstākļi virs un zem ūdens. Ar ko iebaro, kas uz āķa? Kāds copes veids?
Kaut kas Tavās darbībās nav kārtībā. Ja tiešām līņi rakņājās, tad nejau prieka pēc tie to dara. Taču rijamo meklē. Tas točna! Vai nu Tavējo ēsmu neatrod, vai arī kaut ko negaršīgu centies iedot.
Stāsti nu!

Slinkais, 27.jūlijs 2016, 22:14
28.jūlijs 2016, 00:02 | links
 
Sveiki,vai varat kads man palidzet. :)
Iebaroju linus,burbuli nak no apaksas bet linis nenem ka jau no janiem.
Varbut kads var ieteikt ko iesakt? :)

Rolands22, 27.jūlijs 2016, 01:14


Pastāsti visu no sākuma līdz beigām. Vieta, apstākļi virs un zem ūdens. Ar ko iebaro, kas uz āķa? Kāds copes veids?
Kaut kas Tavās darbībās nav kārtībā. Ja tiešām līņi rakņājās, tad nejau prieka pēc tie to dara. Taču rijamo meklē. Tas točna! Vai nu Tavējo ēsmu neatrod, vai arī kaut ko negaršīgu centies iedot.
Stāsti nu!
27.jūlijs 2016, 22:14 | links
 
Rolands22 man arī līņi neņem, tīrīju vietu, baroju regulāri, vismaz zeltainā karūsa pieteicās kilo simtseptiņdesmit gramu uz mēslu sliekām plus baltajiem. sliekām ir vērts likt klāt ķiploku vai niedru gabaliņus, tas dod kādu efektu vai tas viss ir tikai mīts?
27.jūlijs 2016, 21:14 | links
 
ULMI.Pamēģini citu vietu.

skubrags, 27.jūlijs 2016, 08:13


Aizej pie arsta..
27.jūlijs 2016, 09:28 | links
 
ULMI.Pamēģini citu vietu.
27.jūlijs 2016, 08:13 | links
 
Sveiki,vai varat kads man palidzet. :)
Iebaroju linus,burbuli nak no apaksas bet linis nenem ka jau no janiem.
Varbut kads var ieteikt ko iesakt? :)

Rolands22, 27.jūlijs 2016, 01:14


paexperimente ar esmam un dzilumu .. parocies saja pat sadala vecakas diskusijas,atradisi visu info ')
27.jūlijs 2016, 01:29 | links
 
Sveiki,vai varat kads man palidzet. :)
Iebaroju linus,burbuli nak no apaksas bet linis nenem ka jau no janiem.
Varbut kads var ieteikt ko iesakt? :)
27.jūlijs 2016, 01:14 | links
 
Vakar ar tumsiņu sabaroju. Dragons, mušenieki, sliekas, zeme ar skudru olām :D
Šorīt gribēju būt pie dīķa 04:30 bet par stundu aizgulējos. Atnācu uz vietu, bet tur jau viss burbuļojs kā tējkannā. Kamēr sariktējos, viss jau bija norimies.
Bet, bet ap 07:00 sākot un līdz kādiem 09:00 trīs gabalus izsēdēju.
Dikti nevarēju saņemties iet prom un ap 11:30 vēl divus smukuļus izķeksēju. Lielākais 1,6 kg
Dažam iekšā nelielas porcijas ar ikriem.
Fīders, slieka + mušenieki.
23.jūlijs 2016, 15:10 | links
 
Doc, par Līņiem!

apelsins, 18.jūlijs 2016, 22:06

Ok, piemirsu.
Doc,Vecais Āzi, par Līņiem!!

apelsins, 18.jūlijs 2016, 22:18

Doc, neņem ļaunā, tu esi kārtīgs līņu specs! Cienu!
18.jūlijs 2016, 22:36 | links
 
Doc, par Līņiem!

apelsins, 18.jūlijs 2016, 22:06


Ok, piemirsu.
Doc,Vecais Āzi, par Līņiem!!
18.jūlijs 2016, 22:18 | links
 
Doc, par Līņiem!
18.jūlijs 2016, 22:06 | links
 
vakar no rīta viena cope noguldot pludiņu (tā nevarētu būt karūsa?), piecirtu, nakstārps praktiski noēsts. Otra cope, rausta, sāk vilkt prom, pagaidu, lai vēl pavelk, piecērtu, ieiet zālēs un aiziet. Vakar uz nakti pamēģināju pāris stundiņas, uz baltajiem un parastajām sliekām klusums.

belijs23, 17.jūlijs 2016, 12:07
Tie paši ruduļi tā ceļ un gulda pludu , īpaši lielie tā dara un karūsas arī. Bet cik gadījumi ar pludu celšanu līņu copē tad parasti tā mazākie dara, lielais kā iet - tā aiziet ..... :)

Docents, 18.jūlijs 2016, 19:47

Docent- ''lielais kā iet - tā aiziet'', nav aksioma. Man šogad 2 gab pie divi kg patirināja pludu un klusums, piecērtot bija jau gana ierijuši, lai būtu galā

apelsins, 18.jūlijs 2016, 20:03

Viss iespējams. :) Es jau tikai par savu pieredzi te ne kā Raihs ,, par savu sāpi,, sadaļā par politiku vai pareizāk : krievi nāk! :)))
18.jūlijs 2016, 21:56 | links
 
vakar no rīta viena cope noguldot pludiņu (tā nevarētu būt karūsa?), piecirtu, nakstārps praktiski noēsts. Otra cope, rausta, sāk vilkt prom, pagaidu, lai vēl pavelk, piecērtu, ieiet zālēs un aiziet. Vakar uz nakti pamēģināju pāris stundiņas, uz baltajiem un parastajām sliekām klusums.

belijs23, 17.jūlijs 2016, 12:07
Tie paši ruduļi tā ceļ un gulda pludu , īpaši lielie tā dara un karūsas arī. Bet cik gadījumi ar pludu celšanu līņu copē tad parasti tā mazākie dara, lielais kā iet - tā aiziet ..... :)

Docents, 18.jūlijs 2016, 19:47


Docent- ''lielais kā iet - tā aiziet'', nav aksioma. Man šogad 2 gab pie divi kg patirināja pludu un klusums, piecērtot bija jau gana ierijuši, lai būtu galā
18.jūlijs 2016, 20:03 | links
 
vakar no rīta viena cope noguldot pludiņu (tā nevarētu būt karūsa?), piecirtu, nakstārps praktiski noēsts. Otra cope, rausta, sāk vilkt prom, pagaidu, lai vēl pavelk, piecērtu, ieiet zālēs un aiziet. Vakar uz nakti pamēģināju pāris stundiņas, uz baltajiem un parastajām sliekām klusums.

belijs23, 17.jūlijs 2016, 12:07

Tie paši ruduļi tā ceļ un gulda pludu , īpaši lielie tā dara un karūsas arī. Bet cik gadījumi ar pludu celšanu līņu copē tad parasti tā mazākie dara, lielais kā iet - tā aiziet ..... :)
18.jūlijs 2016, 19:47 | links
 
Pārsvarā pludiņu gulda tikai brekši, pliči. Bet kā jau te kāds minēja kādi brīnumi tikai nenotiek. Bet no savas pieredzes copē kad redzu nogulstam pludiņu dodu 99% kad tas būs breksis vai plicis.
18.jūlijs 2016, 16:18 | links
 
vakar no rīta viena cope noguldot pludiņu (tā nevarētu būt karūsa?), piecirtu, nakstārps praktiski noēsts. Otra cope, rausta, sāk vilkt prom, pagaidu, lai vēl pavelk, piecērtu, ieiet zālēs un aiziet. Vakar uz nakti pamēģināju pāris stundiņas, uz baltajiem un parastajām sliekām klusums.

belijs23, 17.jūlijs 2016, 12:07

Noguldot pludiņu ņem lielie brekši,nupat liņu vieta 2,4 tā noķēru,tādi pāri kilo bieži trāpās
18.jūlijs 2016, 08:16 | links
 
vakar no rīta viena cope noguldot pludiņu (tā nevarētu būt karūsa?), piecirtu, nakstārps praktiski noēsts. Otra cope, rausta, sāk vilkt prom, pagaidu, lai vēl pavelk, piecērtu, ieiet zālēs un aiziet. Vakar uz nakti pamēģināju pāris stundiņas, uz baltajiem un parastajām sliekām klusums.

belijs23, 17.jūlijs 2016, 12:07


Kārūsai patīk guldīt, kaut gan esmu arī līņus pie tādas copītes pacēlis, to jau nu zin tikai ūdens māte, kas Tev aizgāja. Nekas, gan izkodīsi.
Man patika, kā par nakts copi izteicās NG- arī zivis naktī čuč. Var sēdēt mērķtiecīgi līdz kādiem 1iem, tālāk ne-ke. Vienīgi ja ir velme pabaudīt vakaru un dabu.
17.jūlijs 2016, 20:57 | links
 
vakar no rīta viena cope noguldot pludiņu (tā nevarētu būt karūsa?), piecirtu, nakstārps praktiski noēsts. Otra cope, rausta, sāk vilkt prom, pagaidu, lai vēl pavelk, piecērtu, ieiet zālēs un aiziet. Vakar uz nakti pamēģināju pāris stundiņas, uz baltajiem un parastajām sliekām klusums.
17.jūlijs 2016, 12:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager