Līņi un to cope

Viss notiek, līnis ņem, ņammā, staigā, bet vēl šur tur ir dip dap, bet tā reāli viņi nārsto "porcijās".
Personīgi man viss notiek ar sliekas palīdzību. :)
15.jūlijs 2016, 02:49 | links
 
Šodien ap 16:00 biju pie ezera.
Sabaroju un gaidu, pirmajā iemetienā 300 g breksēns tad vēl pāris plicēni un raudiņas
Seko skaista cope pēc piecirtiena secinu ka āķis gandrīz iztaisnojies tad kādu brīdi pilnīgs klusums
sāk līt lietus sapakoju mantas tinu makšķeri, bet galā copi nemanot labi ierijis līnēns ap 500g uz baltajiem paņēma.
līdz ar to copi beidzu tikai tad kad vajadzēja sākt 19:30 ko pusceļā uz mājām nožēloju secinot ka lietus vairs nelīst
14.jūlijs 2016, 20:52 | links
 
šovakar vēl redzēju, kā pa dīķi nārsto, šonedēļ klusums pagaidām, brīvdienās vēl mēģināšu
14.jūlijs 2016, 20:43 | links
 
Mazajos dīķos ķeras labāk nekā karūsas, uz maizes.
14.jūlijs 2016, 19:33 | links
 
Nu padalamies ar informāciju, kā ķeras,vai vispār ķeras, cikos, upē, ezerā, dziļumā,seklumā utt. Pats pašlaik netieku..

andzinss, 14.jūlijs 2016, 17:43

Neesi vienīgais.Man ar galīgi neiet ar līņiem.Nu ko tur padarīt,vēl nav skaidrības,nesaprotu to zivi.
14.jūlijs 2016, 19:22 | links
 
Nu padalamies ar informāciju, kā ķeras,vai vispār ķeras, cikos, upē, ezerā, dziļumā,seklumā utt. Pats pašlaik netieku..
14.jūlijs 2016, 17:43 | links
 
Cik copmaņu,tik viedokļu.
Arī es kādreiz lietoju āķus ar garajiem kātiņiem,vēru nakteni uz auklas utt.
Jau krietnu laiku lietoju pārsvarā 12nr āķīšus ar īsu kājiņu,bet palielāku izliekumu.
Naktstārpu parasti lieku pusīti izdurot cauri gar ādas maliņu pie noplēstās puses,pēctam tāpat pie galvas vai astes.
Āķi neslēpju.
Notiesā krietni ātrāk,kas ļoti svarīgi copējot pie pašām zālēm,tārps ir krietni lokanāks nekā uzsēdināts uz āķa.
13.jūlijs 2016, 11:10 | links
 
Uz naktenēm man parasti ir bijuši vislabākie lomi.. :) Arī ķert viņas ir interesanti :D
Vajag normālu āķi, ar garāku kātiņu, tādu kā zušu āķi, tikai ne tik lielu.. uz mauc virsū. es lieku tikai uz āķa, tākā aptinot un caurdurot, lai kompakti turās uz āķa..
13.jūlijs 2016, 08:49 | links
 
varbūt šeit kaut kur ir atrodams, bet tomēr pajautāšu: Kā labāk un pareizāk likt naktstārpu uz āķa, kāds ir aptuvenais āķa lielums, makšķerējot uz līņiem? It kā nianses, bet tagad sāku aizdomāties, ka no dēļ šiem sīkumiem nevaru realizēt copes.

belijs23, 11.jūlijs 2016, 17:04


Personīgi es ieduru vienreiz "galvā" tarpam, uzveru uz auklas, nākošo dūrienu taisot pa āķi uz augšu slidinu naktinieku (uz auklas). Respektīvi ta, lai viņam ietu cauri aukla un āķis būtu nemanāms.
Izmantoju 6-8.nr. + pavada 0.2 20-30cm.
12.jūlijs 2016, 00:47 | links
 
Tiešām tas naktstārps tik dikti vajadzīgs?
Arī interesē, kā tādu pitonu vispār uz āķa dabūt?
Man brīvdienās izbeidzās pirktās sliekas, nezināju ko darīt. Gāju vien pa nātrēm rakņāties. Un neko tā, saraku kaudzi ar prastākajām zemes sliekām. Līņi ēda kā mīļie :)
11.jūlijs 2016, 17:14 | links
 
varbūt šeit kaut kur ir atrodams, bet tomēr pajautāšu: Kā labāk un pareizāk likt naktstārpu uz āķa, kāds ir aptuvenais āķa lielums, makšķerējot uz līņiem? It kā nianses, bet tagad sāku aizdomāties, ka no dēļ šiem sīkumiem nevaru realizēt copes.
11.jūlijs 2016, 17:04 | links
 
Liepājas pusē līnis ņammā. Nevar sūdzēties par lomiem. Vakar 3 līņi, daudz copju, nerealizēšanu laikam norakstīšu uz to, ka jauna vieta un netīrīta, sarežģīti gāja.
11.jūlijs 2016, 06:01 | links
 
Pie manis kaut kā divas dienas klusums. Pa darba nedēļu labi ņēma līņi. Lielākie ap 1,5 kg. Sestdien, svētdien klusums. Kādi citur vērojumi?
10.jūlijs 2016, 23:07 | links
 
no rīta draugam 2 normāli līņi, lielākais ap gramiem 800-900. Man 2 nerealizētas copes, viens asarītis, kā arī zemmēra līdaciņa, kura paņēma līnim domāto naktsslieku.
10.jūlijs 2016, 15:30 | links
 
Sveiki, aizvedam draugiem uz laukiem paris maisus ar Tukuma straumes zilo baribu garnulaas prieks zivim diki. Vai kads varetu pastastit ludzu kaa vina jalieto, jo nekad si nav pirkta un prieks piemajas dika negribejas parak tereties. Jau ieprieks paldies!
10.jūlijs 2016, 13:29 | links
 
Raudeles uzragās jau rīta cēlienā, ap 11:00 Sāku tīt filmu atpakaļ - klusums no raudelēm sākās, kad man norāvās kaut kas tiešām liels.
Līdz šim, trijās copes reizēs, no sīkajām bija pilnīgs miers.
10.jūlijs 2016, 09:25 | links
 
Nolēmu izmantot pārpalikušo rīta copes paiku un ēsmu. Devos vakara cēlienā.
3 gab lielākajam 1,5 kg Vidējam pusnokosta aste. Dziļš kodums.
Traumēto līņu diena. No rīta tak tas vienacainais bija - bildes albumā.
Uznāca bari ar sīkraudām un kaput visai skaistajai copei. Kur viņas radās, līdz šim bija miers.

Slinkais, 10.jūlijs 2016, 00:13

Ap cikiem paradījās tie raudu bari? Līdz ar sauli?
10.jūlijs 2016, 01:05 | links
 
Ak jā. Dažiem vēl iekšā ikri. Tā pamazāk, bet ir.
10.jūlijs 2016, 00:16 | links
 
Nolēmu izmantot pārpalikušo rīta copes paiku un ēsmu. Devos vakara cēlienā.
3 gab lielākajam 1,5 kg Vidējam pusnokosta aste. Dziļš kodums.
Traumēto līņu diena. No rīta tak tas vienacainais bija - bildes albumā.
Uznāca bari ar sīkraudām un kaput visai skaistajai copei. Kur viņas radās, līdz šim bija miers.
10.jūlijs 2016, 00:13 | links
 
Tikko no cepes.
7 gab Trijus maziņos atlaidu. No 4 paturētajiem smagākais 1,40 kg tētuks. Un pie tam vienacains.
Pēdējo izvilku un rēcu. Izvilku kā ar laso. Pavada cilpā ap asti apmetušies :D

Slinkais, 9.jūlijs 2016, 12:45


Man pagājušo sestdien ar tāds pats gadījums bija vienu līni izvilku kuram laso apmeties bija, kad vilku ārā likâs afigenna liels, bet izvilku un bija tikai ~1kg.
9.jūlijs 2016, 17:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager