Līņi un to cope

uzliku 8 grami pludu un pirmoreiz pavadu uzsēju arī pamēģināt kādi 70 cm, šķiet ka par garu, kāds varētu būt optimālais garums pavadai?
3.jūlijs 2016, 15:40 | links
 
kāda svara pludiņu labāk likt uz līni? man ir 2 g, 4,3 g, 8 un 9 g? labāk smagāku? pamazām riktēju makšķeri copei.
2.jūlijs 2016, 21:51 | links
 
Šonakt biju uz līni, divus 0,5kg dabuju krasta, 3x noravas. VIens 1 nakti pieteicas otrs kkur ap 03.30. LIelie lini kkur pazudusi.
2.jūlijs 2016, 07:45 | links
 
Liepājas pusē līnis nav vēl iznārstojis.
Šovakar biju aizbraucis. Lomā-2 līņi...viens 30cm ,otrs 45cm. Lielā bija mamma pilna ar ikriem. Nolažoju vēl divus superīgus līņus.
Iebaroju ar kombikormu un biezpienu.
Copēju liekot slieku uz āķa, nekādas maģijas.
Šoreiz gan pierādijās fakts, ka tīrīta vieta strādā. Par to ,protams, var diskutēt, bet jebkurā gadījumā- vietas iztīrīšana procesu padara baudāmu. :) ne asakas.
2.jūlijs 2016, 01:47 | links
 
Būs jāpamēģina uz dziļumu nedaudz. Pagājušo gadu bija labi arī seklumā, tādi virs kilogramu tika ķerti.
Līnis saka nārstot pirms apm 2 nedēļām un darīs to vēl ilgi.. Viņi nenarsro Uzreiz visi. Tos ko noķēru vēl bija ar ikriem.
1.jūlijs 2016, 10:53 | links
 
Vakar savā līņotavā 7 gab. Vakar copē līdz kādiem 22.00. Tik izmērs nebija dižais, tādi ap 500 gr. Laikam jāpāriet būs uz kādu vietu netālu no Dziļuma, savādāk seklumā liekas ka nav tādi virs 1kg.. Nevar saprast.

fish_a_man, 30.jūnijs 2016, 13:48

Nu es lielos / virs kg / tikai uz dziļuma kantes šāvu. Mazie pa seklumu vēl joprojām rakājas.
30.jūnijs 2016, 21:07 | links
 
Kāds var pastāstīt vai līnis iznārstojis,jo pats trešo reizi braucu,bet rezultāta nav .Līnis pienāk un ārdās pa grunti ap barību ,reizēm pierausta un ar to visam beigas.
30.jūnijs 2016, 20:37 | links
 
Vakar savā līņotavā 7 gab. Vakar copē līdz kādiem 22.00. Tik izmērs nebija dižais, tādi ap 500 gr. Laikam jāpāriet būs uz kādu vietu netālu no Dziļuma, savādāk seklumā liekas ka nav tādi virs 1kg.. Nevar saprast.
30.jūnijs 2016, 13:48 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:01

Konkretu vietu tev neviens neteiks. Man tada pati problema ka nezinu vietas, jo neder tas ka zinu tikai ezeru, jo tur parsvara ir privatas teritorijas.
Pats meginot atrast copes vietas esmu jau 3 copes pavadijis bez zivim. Parasti nesanak aizbraukt izlukos un apskatit vietu kur gribetos copet, laika trukuma delj braucu jau no rita, un tad ir ka ir staigat un meklet vietu.

Varetu kads vismaz aptuveno vietu nosaukt, kur var piebraukt.

riebeklis, 27.jūnijs 2016, 19:40

Nupfff. Tā ņemt, aizbraukt un savilkt līņus. Un Rīgā! Domāju, nav tādas vietas. Bet ja braukt trīs reizes, un trīs dienas no vietas - tad jau gan jebkurā ūdens tilpnē varētu līni piesaukt. Ja viņš tur ir.

Neesmu nekāds speciālists, šī man pirmā līņu sezona bet pavilcis esmu smuki. Vismaz pašam ir prieks.
Copēju gan baisi tālu no Rīgas. Dīķī kurā līņu ka biezs. Un arī nebija tā, ka tā uzreiz vilku. Reizes trīs iepriekš baroju, reizes trīs copēju bet neviena līņa. Tad pēc atkārtotām procedūrām aizgāja tā lieta.

Sēžu, lasu starp rindām ko veči te forumā pļūtī. Arī citās foruma sadaļās. Infas pietiekoši. Arī par līņiem un arī Rīgā.

Brauc uz Buļļupi un nenožēlosi. Vismaz brīvu vietu vienmēr var atrast. Bet varbūt vairs nevar, neesmu šogad tur bijis. Nezinu, vai speciāli tur kāds uz līņiem sēž, bet noķer regulāri. Un ne tikai murdos, bet arī uz fīderiem un pludiem. Tepat forumā, sadaļā Buļļupe, ja uzmanīgi lasīsi, pamanīsi līņus pieminam. Viņi tur ir :) Diezgan. Pagājušogad uz dullo divus gab noķēru. Viens pat mēra.

Mani nesaista tie Rīgas ezeri. Sēdi, copē un apmīž tevi no aizmugures kaut kāds jorkšīras terjers ar svarovski kristāliem rotātu kakla siksnu :D

Slinkais, 28.jūnijs 2016, 20:09

Paldies :)
Vispār, jā par Buļļupi nebiju iedomājies
29.jūnijs 2016, 16:16 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:01

Konkretu vietu tev neviens neteiks. Man tada pati problema ka nezinu vietas, jo neder tas ka zinu tikai ezeru, jo tur parsvara ir privatas teritorijas.
Pats meginot atrast copes vietas esmu jau 3 copes pavadijis bez zivim. Parasti nesanak aizbraukt izlukos un apskatit vietu kur gribetos copet, laika trukuma delj braucu jau no rita, un tad ir ka ir staigat un meklet vietu.

Varetu kads vismaz aptuveno vietu nosaukt, kur var piebraukt.

riebeklis, 27.jūnijs 2016, 19:40


Nupfff. Tā ņemt, aizbraukt un savilkt līņus. Un Rīgā! Domāju, nav tādas vietas. Bet ja braukt trīs reizes, un trīs dienas no vietas - tad jau gan jebkurā ūdens tilpnē varētu līni piesaukt. Ja viņš tur ir.

Neesmu nekāds speciālists, šī man pirmā līņu sezona bet pavilcis esmu smuki. Vismaz pašam ir prieks.
Copēju gan baisi tālu no Rīgas. Dīķī kurā līņu ka biezs. Un arī nebija tā, ka tā uzreiz vilku. Reizes trīs iepriekš baroju, reizes trīs copēju bet neviena līņa. Tad pēc atkārtotām procedūrām aizgāja tā lieta.

Sēžu, lasu starp rindām ko veči te forumā pļūtī. Arī citās foruma sadaļās. Infas pietiekoši. Arī par līņiem un arī Rīgā.

Brauc uz Buļļupi un nenožēlosi. Vismaz brīvu vietu vienmēr var atrast. Bet varbūt vairs nevar, neesmu šogad tur bijis. Nezinu, vai speciāli tur kāds uz līņiem sēž, bet noķer regulāri. Un ne tikai murdos, bet arī uz fīderiem un pludiem. Tepat forumā, sadaļā Buļļupe, ja uzmanīgi lasīsi, pamanīsi līņus pieminam. Viņi tur ir :) Diezgan. Pagājušogad uz dullo divus gab noķēru. Viens pat mēra.

Mani nesaista tie Rīgas ezeri. Sēdi, copē un apmīž tevi no aizmugures kaut kāds jorkšīras terjers ar svarovski kristāliem rotātu kakla siksnu :D
28.jūnijs 2016, 20:09 | links
 
Par vietām šķiet jautājums ir izsmelts, citējot cl.lv lietotāju- izvelc savu mūža līni un sapratīsi, kāpēc nedalās ar vietām. Viss ir elementāri- paseko tiem, kas tur copē, apvaicajies vai ir līņi, ja ir iztīri vietu, uzbaro un būs. Varēsi arī turēt savā noslēpumā.

matiss811, 28.jūnijs 2016, 14:15

Nav ne mazako šaubu par to, kapēc nedalās ar vietām. Tas viss ir pašsaprotami. Vienkārši nezinu tik labi copes vietas Rīgas pusē. Interesē ūdenstilpes un aptuvenais rajons.
Kā jau teicu neprasu takš vietas koordinātas... Pati ūdenstilpne ir plašs jēdziens. Tas tā pat kā pateikt meklē Daugavā. A Daugava pie Rīgas tas ir kā adatu siena kaudzē meklēt. Vienīgi uz loģiku balstīties :D
28.jūnijs 2016, 14:26 | links
 
Par vietām šķiet jautājums ir izsmelts, citējot cl.lv lietotāju- izvelc savu mūža līni un sapratīsi, kāpēc nedalās ar vietām. Viss ir elementāri- paseko tiem, kas tur copē, apvaicajies vai ir līņi, ja ir iztīri vietu, uzbaro un būs. Varēsi arī turēt savā noslēpumā.
28.jūnijs 2016, 14:15 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:01


Konkretu vietu tev neviens neteiks. Man tada pati problema ka nezinu vietas, jo neder tas ka zinu tikai ezeru, jo tur parsvara ir privatas teritorijas.
Pats meginot atrast copes vietas esmu jau 3 copes pavadijis bez zivim. Parasti nesanak aizbraukt izlukos un apskatit vietu kur gribetos copet, laika trukuma delj braucu jau no rita, un tad ir ka ir staigat un meklet vietu.

Varetu kads vismaz aptuveno vietu nosaukt, kur var piebraukt.
27.jūnijs 2016, 19:40 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:01

Konkretu vietu tev neviens neteiks. Man tada pati problema ka nezinu vietas, jo neder tas ka zinu tikai ezeru, jo tur parsvara ir privatas teritorijas.
Pats meginot atrast copes vietas esmu jau 3 copes pavadijis bez zivim. Parasti nesanak aizbraukt izlukos un apskatit vietu kur gribetos copet, laika trukuma delj braucu jau no rita, un tad ir ka ir staigat un meklet vietu.

Varetu kads vismaz aptuveno vietu nosaukt, kur var piebraukt.

riebeklis, 27.jūnijs 2016, 18:58

Protams, ka neviens neteiks konkrētu vietu. Neprasu jau gps koordinātas :D vismaz aptuvenās vietas... Piemērams kāds Daugavas rajons.. Nav īsti skaidrs par tiem lielupes līčiem, tas ir kur? Kā ar Lielupi Jūrmalas apkaimē? Rīgas ezeri?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 19:04

Konkrēti pie Kalnciema tilta.
27.jūnijs 2016, 19:18 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:01

Konkretu vietu tev neviens neteiks. Man tada pati problema ka nezinu vietas, jo neder tas ka zinu tikai ezeru, jo tur parsvara ir privatas teritorijas.
Pats meginot atrast copes vietas esmu jau 3 copes pavadijis bez zivim. Parasti nesanak aizbraukt izlukos un apskatit vietu kur gribetos copet, laika trukuma delj braucu jau no rita, un tad ir ka ir staigat un meklet vietu.

Varetu kads vismaz aptuveno vietu nosaukt, kur var piebraukt.

riebeklis, 27.jūnijs 2016, 18:58


Protams, ka neviens neteiks konkrētu vietu. Neprasu jau gps koordinātas :D vismaz aptuvenās vietas... Piemērams kāds Daugavas rajons.. Nav īsti skaidrs par tiem lielupes līčiem, tas ir kur? Kā ar Lielupi Jūrmalas apkaimē? Rīgas ezeri?
27.jūnijs 2016, 19:04 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:01


Konkretu vietu tev neviens neteiks. Man tada pati problema ka nezinu vietas, jo neder tas ka zinu tikai ezeru, jo tur parsvara ir privatas teritorijas.
Pats meginot atrast copes vietas esmu jau 3 copes pavadijis bez zivim. Parasti nesanak aizbraukt izlukos un apskatit vietu kur gribetos copet, laika trukuma delj braucu jau no rita, un tad ir ka ir staigat un meklet vietu.

Varetu kads vismaz aptuveno vietu nosaukt, kur var piebraukt.
27.jūnijs 2016, 18:58 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds ir ar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?

Edgars91, 27.jūnijs 2016, 18:00
27.jūnijs 2016, 18:01 | links
 
Sveiki visiem. Varbūt kāds irvar mieru pačukstēt kur Rīgas tuvumā var paķert līņus?
27.jūnijs 2016, 18:00 | links
 
Draugs teica, ka vakar ar sačoku kārtīgi sasmēlis nārstojošus līņus svarā no 1- 2 kg.

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:32
Ceru ka draugu paņems, kāds pie "dziesmas"

andzinss, 26.jūnijs 2016, 12:12


Jā ir samīzies gan..
26.jūnijs 2016, 15:07 | links
 
Draugs teica, ka vakar ar sačoku kārtīgi sasmēlis nārstojošus līņus svarā no 1- 2 kg.

apelsins, 24.jūnijs 2016, 22:32

Ceru ka draugu paņems, kāds pie "dziesmas"
26.jūnijs 2016, 12:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager