Līņi un to cope

Neesmu vēl šogad bijis uz līņiem,bet ir doma šonakt pasēdēt.Kas ar nārstu notiek.?Ir iznārstojis vai vēl tikai gatavojas?Interesē Latgales puse.

raivonnen, 19.jūnijs 2016, 13:32



vakar vakarā nosēdēju, baigais klusums, bet varbūt tā vēja dēļ!!!!
19.jūnijs 2016, 21:23 | links
 
Sveiki visiem!
Ja šeit ir cilvēki, kuri domā nesvinēt Jāņus kā cilvēki to tradicionāli dara un kuriem interesē līņu cope, tad es piedāvāju cilvēkiem, kuriem IR LAIVA, forši pavadīt Jāņos uz ūdens – ķerot līņus kādā Dobeles novada purvainā ezerā (konkrētāk privāti), dodiet ziņu.

(Jā, es meklēju copes biedru/biedrus, kuriem ir laiva).

bbw, 19.jūnijs 2016, 12:03

Būtu laiva, labprāt aizbrauktu!
19.jūnijs 2016, 20:32 | links
 
Neesmu vēl šogad bijis uz līņiem,bet ir doma šonakt pasēdēt.Kas ar nārstu notiek.?Ir iznārstojis vai vēl tikai gatavojas?Interesē Latgales puse.
19.jūnijs 2016, 13:32 | links
 
Sveiki visiem!
Ja šeit ir cilvēki, kuri domā nesvinēt Jāņus kā cilvēki to tradicionāli dara un kuriem interesē līņu cope, tad es piedāvāju cilvēkiem, kuriem IR LAIVA, forši pavadīt Jāņos uz ūdens – ķerot līņus kādā Dobeles novada purvainā ezerā (konkrētāk privāti), dodiet ziņu.

(Jā, es meklēju copes biedru/biedrus, kuriem ir laiva).
19.jūnijs 2016, 12:03 | links
 
Vecumnieku purvs
17.jūnijs 2016, 17:53 | links
 
Sveiki ! Kur Zemgalē var noīrēt mājiņu vai būdiņu , vai arī teltsvietu pie kāda apsaimniekota dīķa, kurā ķertos līņi ?

Farnirs, 17.jūnijs 2016, 12:54

karjera grantini

duracell555, 17.jūnijs 2016, 13:30

https://www.grantinicamp.lv/
17.jūnijs 2016, 13:31 | links
 
Sveiki ! Kur Zemgalē var noīrēt mājiņu vai būdiņu , vai arī teltsvietu pie kāda apsaimniekota dīķa, kurā ķertos līņi ?

Farnirs, 17.jūnijs 2016, 12:54


karjera grantini
17.jūnijs 2016, 13:30 | links
 
Uz Līgo mēģināšu Kurzemītē. Nārsto, nenārsto - ta jau redzēs.
17.jūnijs 2016, 13:08 | links
 
Sveiki ! Kur Zemgalē var noīrēt mājiņu vai būdiņu , vai arī teltsvietu pie kāda apsaimniekota dīķa, kurā ķertos līņi ?
17.jūnijs 2016, 12:54 | links
 
Šovakar Vecumniekos nav copes.. Kautkas pa zālēm lēkā.. Varbūt šie nārsto..
16.jūnijs 2016, 22:29 | links
 
Pavadu nelieku 0,22 - 0,24 mono aukla...2gr. skrote pludiņam...podsaks mazs bumbiņš.....un vico vaļā ....norāvis esmu tikai 1 reizi - arī savas kļūdas dēļ.
16.jūnijs 2016, 11:49 | links
 
Man uz līni vispār pavadas nav. Pītais 0,14- pamatsvins ar stoperi pie pluda - 2gr. skrote uzspiesta 15-20 cm virs āķa.
Neko neesmu norāvis un par copēm ar nesūdzos.
16.jūnijs 2016, 10:06 | links
 
Khe, copeeju sameeraa biezhi, bet tiesi uz liini nekad savaa muuzhaa neesmu licis nekaadu pavadu, ja esmu ko noraavis, tad tikai zacepaa un varbuut reizi vai divas gadaa, veljas shnore uz spoles arii nav uztiita..

inguss922, 15.jūnijs 2016, 22:21


Es agrāk arī neliku, bet tagad kaut kā ir iegājies un bez pavadas liktos, ka kaut kas nav ok.:)
No copju skaita viedokļa nez, nekāda dižā atšķirība nav.
Starp citu, kad biju sīks copēju ar normālu šņori un arī ķērās:D
16.jūnijs 2016, 00:06 | links
 
Khe, copeeju sameeraa biezhi, bet tiesi uz liini nekad savaa muuzhaa neesmu licis nekaadu pavadu, ja esmu ko noraavis, tad tikai zacepaa un varbuut reizi vai divas gadaa, veljas shnore uz spoles arii nav uztiita..
15.jūnijs 2016, 22:21 | links
 
sveiki kā uziest līņu pavadiņas vai tās var nopirkt? es vienkārši visu laiku bez tām makšķerēju un sapratu, ka ir vajadzīgas, jo šodien smuki ruksīši norāvās :((( pastāstiet vai iemetiet kādu bildi par līņu pavadiņām, būšu priecīgs un pateicīgs :)))

marcello17, 15.jūnijs 2016, 13:43


Es ieteiktu iemācīties pašam siet. Man ar gatavajām pavadām ir nācies vilties. Paša sietai sirds mierīga, ka viss ir kārtīgi izdarīts.
15.jūnijs 2016, 19:44 | links
 
sveiki kā uziest līņu pavadiņas vai tās var nopirkt? es vienkārši visu laiku bez tām makšķerēju un sapratu, ka ir vajadzīgas, jo šodien smuki ruksīši norāvās :((( pastāstiet vai iemetiet kādu bildi par līņu pavadiņām, būšu priecīgs un pateicīgs :)))

marcello17, 15.jūnijs 2016, 13:43

Apskaties veikalā Gards. Nopirku tur āķus it kā priekš liņiem jau ar gatavam pavadīņam. Pameģini, varbūt derēs.
15.jūnijs 2016, 17:18 | links
 
sveiki kā uziest līņu pavadiņas vai tās var nopirkt? es vienkārši visu laiku bez tām makšķerēju un sapratu, ka ir vajadzīgas, jo šodien smuki ruksīši norāvās :((( pastāstiet vai iemetiet kādu bildi par līņu pavadiņām, būšu priecīgs un pateicīgs :)))

marcello17, 15.jūnijs 2016, 13:43

Neko neesmu dzirdējis par līņu pavadām. Sistēmu pavadas ir tādas pašas kā karpām vai brekšiem. :)
Vairāk gan par ,, līdaku pavadām ,, jāsatraucas, šodien atkal līņa vietā līdacēns paņēma . :)))
15.jūnijs 2016, 14:24 | links
 
sveiki kā uziest līņu pavadiņas vai tās var nopirkt? es vienkārši visu laiku bez tām makšķerēju un sapratu, ka ir vajadzīgas, jo šodien smuki ruksīši norāvās :((( pastāstiet vai iemetiet kādu bildi par līņu pavadiņām, būšu priecīgs un pateicīgs :)))
15.jūnijs 2016, 13:43 | links
 
Tā veči , uz līņiem nēsmu gājis . Ja nav grūti dodiet padomus .
1. Ko likt ēsmā?
2. Uz kādiem āķiem?
3. Pavadiņu arī vajag?
4. Kā izvēlēties labākās vietas copei?

Goldingen, 14.jūnijs 2016, 11:41


1. Pie visa ko pieminēja Comprex, es noteikti pieliktu vēl nakts tārpus. Man vismaz tā ir ejošākā ēsma.
2.āķu izmērs ir atkarīgs no ēsmas izmēra. Jo lielāks kumoss, jo lielāks āķis.
3.par pavadiņu- es parasti izmantoju monofilo auklu. Bez pavadas, pie zacepa, visdrīzāk norausies visa sistēma. Diametru izvēlos tā, lai pavada būtu ar mazāku celtspēju kā pamataukla.
4.Copes vietas katram savas, bet parasti līni meklēju zāļu tuvumā vai kādā brīvā pleķī starp zālēm.
14.jūnijs 2016, 14:55 | links
 
Tā veči , uz līņiem nēsmu gājis . Ja nav grūti dodiet padomus .
1. Ko likt ēsmā?
2. Uz kādiem āķiem?
3. Pavadiņu arī vajag?
4. Kā izvēlēties labākās vietas copei?

Goldingen, 14.jūnijs 2016, 11:41


1. Slieku pušķītis, baltie,kukurūza, var likt arī makaronu vai rupjmaizi
2. Āķi 9, 10, 11 nr., labas kvalitātes, āķa lielumam nav tik liela nozīme, glumajam lūpa sīksta, galvenais, lai āķis nelokās un nelūzt
3. Pavadiņu vajag, atkarīgs kādā vietā copē, ja ļoti zāļainā, kur nevar ļaut viņam skriet, tad var likt pat pītās auklas pavadu 0.10, 0.11, es piem. lieku 0.2 fluro un ir ok.
4. Vietas izvēle atkarīga no ūdenstilpnes, bet pamatā tās ir seklas un zāļainas vietas, zāļu malas, vai starp zālēm brīvos laukumos. Pamēģini izvēlēties vietu un iebarot, redzēsi, kas notiek, vai rokas glumais vai nē.
Vismaz pēc manas pieredzes tādas vietas ir ļoti ok.
14.jūnijs 2016, 12:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager