Līņi un to cope

Buļļupē regulāri pa kādam tiek noķerti. Pašam uz brekšiem sēžot ir gadījušies. Ir pat doma speciāli uz šiem pasēdēt. Līņi tur ir.
9.jūnijs 2016, 19:19 | links
 
Sveiki,

Man arī interese kur Rīga varētu aiziet uz Līņiem? Nevajag man super mega lielos lomus, galvenais lai skaista un klusaka vieta, kur iespējams atpūsties no darba nedēļas. Pēc 13 gadu pārtraukumu atsāku copēt, Rīga copes vietas vispar nezinu.

riebeklis, 9.jūnijs 2016, 16:20

domāju, ka viena vieta, ko kāds varētu ieteikt ir centrāltirgus ;) :) ;) brīnos, ka nav jau ieteikta :D

MuskyOscarz, 9.jūnijs 2016, 16:54

Dodies uz delfi vai tvnet trolljot un muļķigi komentet rakstus. Copes forums domāts sarunām par copi!

riebeklis, 9.jūnijs 2016, 16:59

Droši vien Vecdaugava,Juglas ezers,Ķīšezers jāatrod laba vieta ,kur diezgan ūdenszāļu,bet ne arī šausmīgi daudz.Starp ūdensrožu,meldru lapām šie pa apakšu pie grunts rokās.Tagad tas laiks tikai nepiemērots.Psc.neesmu no Rīgas,man grūti labas vietas pateikt.Gan kāds cits atbildēs labāk.Ne asakas!!!
9.jūnijs 2016, 17:45 | links
 
Sveiki,

Man arī interese kur Rīga varētu aiziet uz Līņiem? Nevajag man super mega lielos lomus, galvenais lai skaista un klusaka vieta, kur iespējams atpūsties no darba nedēļas. Pēc 13 gadu pārtraukumu atsāku copēt, Rīga copes vietas vispar nezinu.

riebeklis, 9.jūnijs 2016, 16:20

domāju, ka viena vieta, ko kāds varētu ieteikt ir centrāltirgus ;) :) ;) brīnos, ka nav jau ieteikta :D

MuskyOscarz, 9.jūnijs 2016, 16:54


Dodies uz delfi vai tvnet trolljot un muļķigi komentet rakstus. Copes forums domāts sarunām par copi!
9.jūnijs 2016, 16:59 | links
 
Sveiki,

Man arī interese kur Rīga varētu aiziet uz Līņiem? Nevajag man super mega lielos lomus, galvenais lai skaista un klusaka vieta, kur iespējams atpūsties no darba nedēļas. Pēc 13 gadu pārtraukumu atsāku copēt, Rīga copes vietas vispar nezinu.

riebeklis, 9.jūnijs 2016, 16:20


domāju, ka viena vieta, ko kāds varētu ieteikt ir centrāltirgus ;) :) ;) brīnos, ka nav jau ieteikta :D
9.jūnijs 2016, 16:54 | links
 
Sveiki,

Man arī interese kur Rīga varētu aiziet uz Līņiem? Nevajag man super mega lielos lomus, galvenais lai skaista un klusaka vieta, kur iespējams atpūsties no darba nedēļas. Pēc 13 gadu pārtraukumu atsāku copēt, Rīga copes vietas vispar nezinu.
9.jūnijs 2016, 16:20 | links
 
Sveiki Kungi!

Līņi tas ir forši bet kur viņus lai ķer. Jautajums: Var būt kāds zinītis zin kur salaspils-ikšķiles-ogres puse ir kur var pasēdēt uz līņiem. runāt jau runa visu ko bet kur tik nēesmu bijis nekur nekā nav. no līņiem ne smakas.
9.jūnijs 2016, 15:28 | links
 
Kā tur ir ar to nārstu. Manējie bija pilni ar ikriem. Cepamiem. Ārā netecēja. Tātad pirmsnārsta rīšana. Kā saprotu, nārsta laikā uz resnajiem nav ko cerēt. Kā ir ar pēcnārsta periodu? Tikpat aktīvi ēd, vai jau vairs nav tas?

Slinkais, 8.jūnijs 2016, 23:17

pēc nārsta esot nedaudz mazāka tā rīšana , nekā pirms, bet nu tas pēc oficiālās teorijas... tagad jau viss ne tā- līdakas uz slieku, plauži uz džigu... jālīņo, jālīņo!
9.jūnijs 2016, 00:55 | links
 
Kā tur ir ar to nārstu. Manējie bija pilni ar ikriem. Cepamiem. Ārā netecēja. Tātad pirmsnārsta rīšana. Kā saprotu, nārsta laikā uz resnajiem nav ko cerēt. Kā ir ar pēcnārsta periodu? Tikpat aktīvi ēd, vai jau vairs nav tas?
8.jūnijs 2016, 23:17 | links
 
Interesanti ,kad būs tas solītais žors.

martinsgrinb, 8.jūnijs 2016, 22:35


Priekš manis jau bija. Ja vienā rītā, divu stundu laikā 4 izvelk un 4 aiziet. Tas taču reāls žors. Lai gan nākamajā rītā jau nekas īpašs nenotikās.

Reiz agrā, agrā jaunībā, Kurzemes vidienē, brienot pa Tebru, caur krūmiem izlienot uzgāju dīķus. Nelielus. Tādi kā vannas. Nu jā, ielaidu pludu, nenoturējos :) Trīs brangi līņi pēc kārtas. Nākamajā dienā sagrēkoju atkal. Laiks tāds pats. Heh, neviena paša līņa. Redzēt redzēju, garām sliekai peldēja, bet nulle reakcijas. Ej nu izskaidro šito.
8.jūnijs 2016, 23:13 | links
 
Interesanti ,kad būs tas solītais žors.
8.jūnijs 2016, 22:35 | links
 
Laiks vēs, nu labi, bet ūdens tomēr salīdzinoši ir pietiekoši silts. Nez kas tad šamiem tomēr nepatīk?
Ej uzmini nu, kas šiem padomā.
Cik spečuku, tik viedokļu. :))))
8.jūnijs 2016, 12:30 | links
 
Bet nu, nav, ko daudz domāt. Ar līņiem neko nevar zināt.. Vienkārši jābrauc un jāmēģina :)

bbw, 7.jūnijs 2016, 23:44[/quote]
Pagājušo gadu šamie pie manis nemaz neatvērās (neēda, negribēja, utp...:), šogad viss notika, bet nu vairs ne. mvz, viss ir iespējams, bet nu es neteiktu, ka būs baigais žors:)
7.jūnijs 2016, 23:49 | links
 
aldis70, varbūt viņi uz dažām dienām iepauzē, bet, kad salīdzinot ar šīs nedēļas laiku, kas ir pagaidām, uz nogali paliek siltāks, domā, varētu kas prātīgāks būt? Protams, žoru gaidīt gan jau, ka nevar, bet nu.

Bet nu, nav, ko daudz domāt. Ar līņiem neko nevar zināt.. Vienkārši jābrauc un jāmēģina :)
7.jūnijs 2016, 23:44 | links
 
Tagad tik jautājums – vai šādi laikapstākļi nenesīs dikti sliktus rezultātus?

bbw, 7.jūnijs 2016, 21:50[/quote]


Laika apstākļi vienmēr ir ļoti būtiski. Un līnis uz auksta laika maiņu aiziet pa ne makšķernieka taku...diemžēl.
Labā ziņa, ka nekad neko nevar zināt, bet es uz līņiem tagad iepauzētu.
7.jūnijs 2016, 23:38 | links
 
Blin, šodien nosēdēju Jūdažu ezerā visu dienu līdz 22/00, nevienas līņu copes. Kaut kā dīvaini. Kārtīgi sabaroju, bet nulle. Bez rezultātiem neviens pat nepakustināja. Varbūt tas vēsums nepatika, bija diezgan pavēs ziemelis pūta. Vienīgi vakariņām saķēru smukus rudulīšus.
7.jūnijs 2016, 23:29 | links
 
https://www.gismeteo.lv/city/daily/4135/2/

Esmu noskatījis copes vietu Saldus novadā. Plāns ir braukt nedēļas nogalē sēdēt pa nakti uz līni/karūsu/breksi, taču es nezinu, vai nebūs pārāk auksts? Iepriekšējā nogalē bijām pa nakti ar paziņu tanī pat vietā, līdz 03:00 cope bija ļoti aktīva, bet tad, iestājoties aukstākam laikam, kā ar nazi nogriezta. Tā bija nakts no piektdienas uz sestdienu – piektdiena vēl bija ļoti karsta.

Tagad tik jautājums – vai šādi laikapstākļi nenesīs dikti sliktus rezultātus?
7.jūnijs 2016, 21:50 | links
 
Un kā tad ir cope dienas garumā , jau vakars tuvojas? :)
Laiks tiešām interesans, vakarā kad vējš pierims vajadzēs pasēdēt kādu stundu.
7.jūnijs 2016, 16:55 | links
 
Rīt jālaiž.
Laiku sola kā priekš līņu copes dienas garumā.
6.jūnijs 2016, 22:50 | links
 
Vakar ar draudzeni aizbraucu uz vakara copi.. 7 līnīši, no tiem 3 noāķējās..
6.jūnijs 2016, 21:41 | links
 
Solīja atkal žoriņu-šonedēļ.Tā ,ka līņi nekur no makšķernieka acīm prom neaizpeldēs,kurš,protams gaidīs līņa ņēmienu.
6.jūnijs 2016, 16:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager