Līņi un to cope

Ir bijis ka jābrien pakaļ līdz ku...ūdeni...šis zāles iepinies guļ...bet vispār šogad copes kaut ka nav....baigi švaki jem.....
6.jūnijs 2016, 15:43 | links
 
Man bija analoģiska situācija. Cope, piecērtu ir velku aizvien smagāk, smagāk, izvelku kušķis tāds vesels vezums, skatos zivi neredz, nu domāju zivs noāķējusies, kad pēkšņi mans lielais zāļu kamols sāk kustēties un ir arī mans 1.kglīnis starp zālēm. :))))
Līņi tas ir labais.
Patīkami cīņa.
Tā nu ir ar to laiki. Ja vakar vilku atspēries, mudžēja viss no līņiem, tad šorīt tikai vienu mazuli izvilku un viens nolauza āķi.
Sāk dikti patikt tā līņu cope, pēc līņu žora breksīšus skaldīt vairs i nevelk :)

Slinkais, 5.jūnijs 2016, 10:43

POMMERS, 5.jūnijs 2016, 12:12

Tā cīņa tāda amizanta bija. Laukums, kur manējiem ieskrieties, bija mazs. Galvenais bija pievilkt pie krasta zālēm, tad tās uz fīdera barotavas vesels kumšķis saķērās, līnim galva nosegta ar zālēm, un miers, šis domā, ka ir paslēpies :) Tad tik lēnām stiem ārā, pretestība minimālā.

Slinkais, 6.jūnijs 2016, 08:53
6.jūnijs 2016, 15:35 | links
 
Starpcitu, manējie visi bija pilni ar ikriem. Mammas.
Tēviņi neēd?
6.jūnijs 2016, 08:54 | links
 
Līņi tas ir labais.
Patīkami cīņa.
Tā nu ir ar to laiki. Ja vakar vilku atspēries, mudžēja viss no līņiem, tad šorīt tikai vienu mazuli izvilku un viens nolauza āķi.
Sāk dikti patikt tā līņu cope, pēc līņu žora breksīšus skaldīt vairs i nevelk :)

Slinkais, 5.jūnijs 2016, 10:43

POMMERS, 5.jūnijs 2016, 12:12


Tā cīņa tāda amizanta bija. Laukums, kur manējiem ieskrieties, bija mazs. Galvenais bija pievilkt pie krasta zālēm, tad tās uz fīdera barotavas vesels kumšķis saķērās, līnim galva nosegta ar zālēm, un miers, šis domā, ka ir paslēpies :) Tad tik lēnām stiem ārā, pretestība minimālā.
6.jūnijs 2016, 08:53 | links
 
sestdien biju.

5 gb dabūju, divi lielākie kilogramnieki atceļo uz žāvētavu.
Cope lieliska. Copēja visu dienu.
6.jūnijs 2016, 08:41 | links
 
Uz līņiem speciāli vairs pagaidām liekas nav ko domāt iet.Bet ir citas zivis,domāju,ka līdakas un citas zivis ķersies.

martinsgrinb, 5.jūnijs 2016, 22:33


Līdakām saule kož acīs, bet kad nomāksies būs megacope visticamāk.
5.jūnijs 2016, 22:37 | links
 
Uz līņiem speciāli vairs pagaidām liekas nav ko domāt iet.Bet ir citas zivis,domāju,ka līdakas un citas zivis ķersies.
5.jūnijs 2016, 22:33 | links
 
Tada pati hernja sodien pa nakti un ritu, udens ""varas" bet ne copes, tikai viena karusa ap 450gr uz balto !
5.jūnijs 2016, 21:57 | links
 
Ceturtdien, nosēdēju vairākas stundas un nekā, maza copīte un viss. Iebaroju, redzēju ka apakšā viss notiek, pat pie paša pluda burtiski 5cm attāluma konkrēti rok, domāju nu paņems manu slieku, bet h..j
Nesaprotu,kas šogad ir, ka tik uzmanīgi, vieta arī nebija pārbarota, lai manu slieku neaiztiktu...
5.jūnijs 2016, 20:38 | links
 
tagad ara palika auksti, brrrrr, lini mosh ari parsrtas nemt? jo nakti tikai plus 10 gradi, kads var pateikt?

marcello17, 5.jūnijs 2016, 14:19

Līdz šim jau arī nebija nekāds žors ! :)
5.jūnijs 2016, 15:36 | links
 
Šorīt no 4:30 līdz 12nosēdējām,smukas karūsas un raudas ,sāka ņemt ap kādiem 8-9kad sāka iesilt.No rīta plkst4:00braucot uz dīķi bija tikai +3 grādi,brr auksti.
5.jūnijs 2016, 15:11 | links
 
tagad ara palika auksti, brrrrr, lini mosh ari parsrtas nemt? jo nakti tikai plus 10 gradi, kads var pateikt?
5.jūnijs 2016, 14:19 | links
 
Līņi tas ir labais.
Patīkami cīņa.
Tā nu ir ar to laiki. Ja vakar vilku atspēries, mudžēja viss no līņiem, tad šorīt tikai vienu mazuli izvilku un viens nolauza āķi.
Sāk dikti patikt tā līņu cope, pēc līņu žora breksīšus skaldīt vairs i nevelk :)

Slinkais, 5.jūnijs 2016, 10:43
5.jūnijs 2016, 12:12 | links
 
Es arī vakar pavilku.5 gab.lielākais 1,5 kg.Tas babītē.
5.jūnijs 2016, 11:16 | links
 
Tā nu ir ar to laiki. Ja vakar vilku atspēries, mudžēja viss no līņiem, tad šorīt tikai vienu mazuli izvilku un viens nolauza āķi.
Sāk dikti patikt tā līņu cope, pēc līņu žora breksīšus skaldīt vairs i nevelk :)
5.jūnijs 2016, 10:43 | links
 
lilastē viss notiek!

opusums, 4.jūnijs 2016, 18:49


tur jau ari ganijos. ;)
4.jūnijs 2016, 19:19 | links
 
lilastē viss notiek!
4.jūnijs 2016, 18:49 | links
 
Pat biežāk ja redzu, kad ir lielāks zālājs, tad uzsienu to pašu Sougayiliang pīto auklu 0.148 mm jau ar testu 8.3 kg un tad jau droši bez raizēm. :)))
4.jūnijs 2016, 18:18 | links
 
Es kā pavadiņu tagad patstāvīgi sienu Sougayiliang pīto auklu 0.105 mm, 5.8 kg tests, esmu apmierināts, kad paņem spēcīgs resnulis un sāk vadāt pa zālēm, tad zāles vienkārši nopļauj, bet nenotrūkst. Nav īpaši jākreņķējas, var šo droši pavilkt un arī izvilkt līdz sačokam. Pirms arī mocījos ar pavadiņām, kā lielāks paņem tā arī aiziet, vai arī āķis aizķērās aiz kādas zāles un noraujas. Tagad esmu šo problēmu atrisinājis un varu šos savaldīt.
4.jūnijs 2016, 18:10 | links
 
maciba 2: mezgli. 0.16 mono siniet kadu parbauditu un labu.


Es ar šorīt uz šitā grābekļa uzkāpu!
4.jūnijs 2016, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager