Līņi un to cope

Jo man jau liekas ka šie tālāk ka 2-3 metri no krasta neiet.....baidās noslīgt....
29.augusts 2015, 12:18 | links
 
nu 2,00....dziļāk laikam nee..
29.augusts 2015, 12:17 | links
 
Laikam jau kā kurā vietā.....man jau liekas ka grūtākais ir viņu izvilkt, jo ja vieta ir maza un puika rauj zālēs......esmu dažus tādus eksemplārus palaidis, ka raudāt gribas ....ir arī līdz pupiem pakaļ zāles brists ja šis aptinās.....nu garlaicīgi nav.

kuzijs, 29.augusts 2015, 11:06

Cik maksimāli dziļākais esi līņus ķēris. ?
29.augusts 2015, 12:08 | links
 
Laikam jau kā kurā vietā.....man jau liekas ka grūtākais ir viņu izvilkt, jo ja vieta ir maza un puika rauj zālēs......esmu dažus tādus eksemplārus palaidis, ka raudāt gribas ....ir arī līdz pupiem pakaļ zāles brists ja šis aptinās.....nu garlaicīgi nav.
29.augusts 2015, 11:06 | links
 
Viss jau ir vienkārši ja.
Tā kā visai kaprīza zivs, domāju kādam ir "īpaša'' sistēma.
Šodien došos uz copi, jāmēģina kādu izcelt..
Kā tagad ar rīta copēm? vai vakara labākas. ?
29.augusts 2015, 10:50 | links
 
Līnim jau ir pats vienkāršākais variants....tur neko jaunu neizdomāsi.....pludiņš....svins...podsaks...ākis tārps...
29.augusts 2015, 10:44 | links
 
Copeslietu žurnālos ir daudz materiālu.
28.augusts 2015, 23:01 | links
 
Varbūt kāds zin kur var atrast video, kur ir no A-Z makšķeres sagatavošana uz līņiem. Runa tieši par sistēmu. Meklēju video nevarēju atrast.Vēlos smelties jaunas idejas.

andzinss, 28.augusts 2015, 17:50


Pirmajā "Žvej OK" žurnāla numurā bija raksts par līņiem.
28.augusts 2015, 19:46 | links
 
Varbūt kāds zin kur var atrast video, kur ir no A-Z makšķeres sagatavošana uz līņiem. Runa tieši par sistēmu. Meklēju video nevarēju atrast.Vēlos smelties jaunas idejas.
28.augusts 2015, 17:50 | links
 
Vakar galējos rietumos gāja uz vella raušanu....rokās ...jem....pa zālēm liek vaļā ....liekas ka ir jūnijs ne septembris. Liekas puikām viss nojucis ar tiem karstumiem.....
27.augusts 2015, 18:25 | links
 
Nu veči, kā ar līņiem. ? Zemgales reģionā.

andzinss, 27.augusts 2015, 15:24


Zemgalē viss notiek
27.augusts 2015, 16:28 | links
 
Nu veči, kā ar līņiem. ? Zemgales reģionā.
27.augusts 2015, 15:24 | links
 
Biju aizbraucis uz līņu copi 10. un 11. augustā. Mērķa zivs bija domāts līnis, taču iznāca pavisam savādāk.
Līņu copei neganti traucēja sīkaļas, rezultāts -2 smuki līnīši, taču ar spini vakara un rīta copē - 8 līdakas, visas ņemamas, un to kampiens zvērīgs, āķi dziļi mutē, tur par aiziešanu nebija varianta vispār, ja nu vienīgi kaut ko ne tā pats.
19.augusts 2015, 17:31 | links
 
Kāds domas par rudens(augusta beigas) līņu copi. Interesanti ka pēdējos gados lielākos eksemplārus 2,5 -3 kg. esmu vilcis augusta beigās.......vai šiem nav tāds pats žors lieliem kā līdakām....
19.augusts 2015, 11:47 | links
 
Ja ir vietas kur līnis vēl nav iznārstojis, tad šo dabas procesu arī nesagaidīsim, jo līnis savus iznēršamos ikrus izmantos pats sev, un uzsūks kā nepieciešamās olbaltumvielas.

einis, 12.augusts 2015, 16:06

Tas irī izkaidro,kapēc līnis šogad tik slikti barojās,nesalidzināt ar pagaišgada vasaru
18.augusts 2015, 01:10 | links
 
Man ruduļi uz baltajiem dīķī ķeras, ja gribi līni, liec naktstārpu virsū.
17.augusts 2015, 17:54 | links
 
vismaz ezera linis nem, vai ir - burbolu. 2ned atpakal burbuloja daudz, BET 0.5 m dziluma dabut slieku kuski lidz gruntei - nereali. sikie ruduli visu noed. kolegis vienu tomer piemanija.

vairs tados seklumos necopesu. nu i nafig. nervu bende. labak 1.5m +- un miers.
17.augusts 2015, 14:35 | links
 
Lādes ezerā 14. augustā no 20:00 līdz 9:00 tiku pie 5 līņiem. Divi pie niedrēm no laivas, trīs no laipas uz fīderi 50 metrus no krasta, dziļums ap 3metri. Kas jocīgi, agrāk uz fīderi ķērās tikai breksīši līdz 800gr., tad tagad tikai mikrobi un līņi. Zāle gan nejēgā saaugusies, vietējie smējās, šis onkulis atbraucis ezeru attīrit. Bet ja mērķtiecīgi vienu vietu attīra un nemēģina zāli raut ārā ar švunku, tad uz 20 metienu jau var sākt copēt. Bet ja pieķeras, tad gan līdzi zivij iznāk spainis ar zāli(jo zivs tak negrib tā uzreiz augšā celties). Copēju ar vidējo fīderi līdz 65gr., tāpēc zāli vilku ārā ļoti delikāti.
17.augusts 2015, 13:18 | links
 
Šogad cik gājis esmu uz līņiem, tik vienu mazu rudulīti izvilku uz baltajiem. Baroju, tīru vietu, bet nekā, jāmēģina vēl augustu visu, septembrī jau vairs nebūs jēgas mēģināt?

belijs23, 15.augusts 2015, 18:54


Piekrītu, lasot visus rakstus esmu secinājis, ka līnim laiks tomēr vislabākais esot vēls pavasaris. Citi saka, ka ķerās visu vasaru, bet man kā iesācējam nudien nav nekādas pārliecības... It īpaši par līni, kuru izķer maluzvejnieki ar tīkliem :( Ja trāpīsies man vēl acīs, nežēlošu!
15.augusts 2015, 20:47 | links
 
Šogad cik gājis esmu uz līņiem, tik vienu mazu rudulīti izvilku uz baltajiem. Baroju, tīru vietu, bet nekā, jāmēģina vēl augustu visu, septembrī jau vairs nebūs jēgas mēģināt?
15.augusts 2015, 18:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager