Līņi un to cope

Dīķī beidzot līņu nārsts iet vaļā, tā kā drīzumā būs cope gaidāma, kad iznārstos :)
7.jūlijs 2015, 22:55 | links
 
Vecīt.. Es runāju tikai un vienīgi par to, ka tur nav daudz vietu piemerotu sačiem, esmu tur bijis daudz, copējis,zinu eksemplāru lielumu, daudzumu par to neiet runa, tajā ziņā viss ir ļoti ok, pat vairāk. Bet neesmu parliecināts par piejamam labām vietām tur, varbūt kļūdos, negribu neko sliktu teikt un nesaku neko sliktu. Neredzu to vietu daudzumu vienkarši un domāju šāds pasākums varētu paņemt daudz tautas atsaucības, līdzīgi kā uz butēm,
7.jūlijs 2015, 20:47 | links
 
Cik zinu, tad pludiņmakšķerēšanas sacensības vienmēr ir notikušas no krasta kā Latvijā, tā arī visā Eiropā.
Kas tevi tā uztrauc? Tur ir vienāds kanāls ar vienādu gultni. Esmu tur dažas reizes bijis. Tur pat dienas laikā viss burbuļo.....es par avotiem.....:))))
7.jūlijs 2015, 19:17 | links
 
Es nerunāju par Līni, jo protams, ka tur ta koncentracija ir,, Bet par copi no krasta,
7.jūlijs 2015, 18:51 | links
 
Marlboro

Tu pat iedomāties nevari kas tajā grāvī notiek....
7.jūlijs 2015, 18:04 | links
 
Ja nu ta- Tad grūti iedomāties par tām vietām, bez PRINCESES skumstišanās no Laivas jaa, bet no Krasta? Hmm,,
7.jūlijs 2015, 17:32 | links
 
Es kaut ko jau zinu.....
Mači būs!!!
Vecumnieki, Lādzēnu purvs.
25. jūlijs
Ceru, ka mani einis nenoslīcinās.....:(((((
7.jūlijs 2015, 17:08 | links
 
Es ar labprāt pasparingotu šajos mačos. :)
7.jūlijs 2015, 11:42 | links
 
Sesava lini var dabut tikai vairs to veco taku nevar atrast, baigi aizaugusi.Citur soli nav ieteicams likt,baigo znaju vajag lai atrastu.

Ruja14, 6.jūlijs 2015, 23:02

A kādu citu peļķi vari ieteikt?
7.jūlijs 2015, 09:02 | links
 
Sesava lini var dabut tikai vairs to veco taku nevar atrast, baigi aizaugusi.Citur soli nav ieteicams likt,baigo znaju vajag lai atrastu.
6.jūlijs 2015, 23:02 | links
 
Sesavu neizmantoju vairakus gadus pec kartas,pilns obloms. Turpat pa apkartni pietiek.

Ruja14, 6.jūlijs 2015, 10:36

Varbūt vari ko ieteikt?
6.jūlijs 2015, 20:08 | links
 
Noteikti būtu ieinteresēts par šādu unikālu un nebijušu pasākumu, jādzīst, ka esmu vienīgi pret UPI, bet šaubos, ka šāds pasākums notiks upē. Bet gaidu info ar ļoti lielu interesei.
6.jūlijs 2015, 18:26 | links
 
No 4uz5 Gulbju ezers Ventiņ pusē.7copes 2ārā.Ikri ir uz nārstu vēl netaisās.
6.jūlijs 2015, 13:33 | links
 
sogad pirma linu cop. baroju ar 1kg Trapper linis/karpa + letakais kiegelitis + bonduelle gold crispy. keru uz 4 sliekas 2 nr un 4 baltie.

dzilums max 50 cm. pirma cope 21:40 un ir. ta ap 1 kg. standarts taja vieta. metu otreiz un atkal vilciens, un pa zobiem. pec tam klusums. uz rita copi nepiecelos - nu baig miegs nak pec ta svaiga gaisa, ka nevar piecelties.

par ko stats? par to, ka NAV burbulu vispar. wtf?

nakama diena pa dienu kerot rudulus taja pasa iebarota vieta, ap 14:00 pieteicas uz bonduelle breksis ap 800 g.
6.jūlijs 2015, 12:35 | links
 
Sesavu neizmantoju vairakus gadus pec kartas,pilns obloms. Turpat pa apkartni pietiek.
6.jūlijs 2015, 10:36 | links
 
Cau copmani! Ar liniem kautka interesanti, uz baribam nenak bet uz rupmaizi nak. Vispar citu neko neatzist ari esma. Ar ka baro ar to ar ker. Tas te Iles puse. Itka iznastrojusi cik nu nokerti ar ikriem nav trapijusies.

Ruja14, 6.jūlijs 2015, 07:33

Rūja, esi mēģinājis Sesavā?
6.jūlijs 2015, 09:41 | links
 
Sobrid lini blakus raknajas bet galigo,tomer nenem, meginaju maizi,ari neka,atliek gaidit labako.
6.jūlijs 2015, 07:45 | links
 
Cau copmani! Ar liniem kautka interesanti, uz baribam nenak bet uz rupmaizi nak. Vispar citu neko neatzist ari esma. Ar ka baro ar to ar ker. Tas te Iles puse. Itka iznastrojusi cik nu nokerti ar ikriem nav trapijusies.
6.jūlijs 2015, 07:33 | links
 
Pa brīvdienām tīrīju vietu un iebaroju, mēģināju copēt, bet nekā, nav tik traki kā pagājušogad, bet pa niedrēm kaut kas ņemas pa bišķam kāda zāle nokust, laikam vēl nārsto.

belijs23, 5.jūlijs 2015, 22:44

Zāle nokust ari tad ja tur kāda zivs lasa kukainīšu no tās. :)
6.jūlijs 2015, 00:42 | links
 
šovakar līņus centos iebarot ar iepriekš pāri palikušu un sasaldētu barību no brekšu copes. Pilnīga nulle neviena burbuļa, lai gan no otrā krastā sēdošo vīru valodām varēja noprast, ka līni burbuļo labi, bet neņem plus redzēju kā šamie vienu izvelk.
Bet man nekā...negribas ticēt, ka vieta vainīga, kādam jau nu vajadzēja pieskriet paurķēties...Tad nu sadomāju, ka to barību liku saldēties tajā pašā saldētavā, kur gaļa stāv. protams, gaļa atsevišķos maisiņos... varbūt barība pievelkas ar gaļas smaržu un tādēļ zivis nereaģē? Kādam nav bijis kas līdzīgs? Barība gan nebija nekāda krutā, bet nu līņi tai vietā arī it kā nevarētu būt izlepuši.
6.jūlijs 2015, 00:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager