Līņi un to cope

Šorīt 04:30-09:30 5 Līņi, 800-1.1 svarā. Viens šobrīd cepeškrāsni, pārējie peld. Kā vienmēr tik cik var un vajag!!!
Bet interesants fakts - Jaatdzīst,ka biju nedaudz šokēts - Atbrauc Cilvēks seniora gados un lidina kko baltu.. Pēc tam parunājot pašu taisīts biezpiens/svaigs un kungs vilka pamatīgi, sakritība vai tiešām.. Nezinu.. Prieks bija arī redzēt,ka vairāk par 5 neturēja zivju tikliņā.
16.jūnijs 2015, 11:40 | links
 
Par sīkajām zivīm es piekrītu. Bet es pamanīju vienu interesantu lietu - sākumā copē ruduļi, ņem kā traki un vispār lielā izmērā, tad kādā brīdi vairs necopē praktiski neviens sīkais un pēc brītiņa sāk ņemt līņi. Izliekas, ka līnis aizdzen prom mazās zives. un pēc tam notiek otrādi, līnis neņem , sāk ņemt sīkiem. Man tā visu laiku notiek, tāpēc ņemu mazo ēsmu līdz, lai visas naktenes nenoēd sīkie..
Tajā vecumnieku purvā manliekas , ka līņu ir tik daudz ,ka var arī visu vasaru ķert vienā un tajā pašā vietā.. Bet kur to ir mazāk, droši vien jāpamaina vietas peridiski..
16.jūnijs 2015, 10:49 | links
 
Paiku vajag normālu, parasti 2 pludiņmakšķeres, katrai vietai 5-6 bumbas, ne vairāk. Ar ēsmu ar noteikti vajag ekspermentēt, brīžiem izšauj interesantas kombinācijas.
Bebrs, 16.jūnijs 2015, 00:08

Upei okei tās 5-6bumbas! Bet stāvošā ūdenī, jo zāļaināks-jo mazāk barības!! Regulāri barojot/ne pārbarojot vienas un tās pašas vietas sasauc tik daudz sīkos pličus,ruduļus,raudeles....,ka atkauties nevar! Jā,ka atnāk lielie(līņi,brekši,kāda karūsa) tad tie grauzēji pazūd.Labāk vēl,ka tur nostājas kāda siļķe-no kuras līņi nebaidās.Bet tas nav ilgi,tā naktenieku pirmā parasti atrod! Vēl nevar vienā vietā gaidīt visu vasaru ka nu tikai nāks un nāks tie līņi.Ja jau ir krietni pavilkts,tad tik ātri neatjaunosies tai vietā to skaits.Katrs bariņš dzīvo sev ierastā rajonā.
16.jūnijs 2015, 07:54 | links
 
Man neķeras! Ne tur kur esmu ķēris, ne tur kur būtu jāķeras, ne tur kur ir perspektīva... Šogad tikai divus(!!!) velna līņus esmu dabūjis un tos pašus pirms trim nedēļām. Toties brekši ņem tā ka citus gadus būtu laimīgs bijis, tagad jau apnikuši.
16.jūnijs 2015, 00:24 | links
 
Paiku vajag normālu, parasti 2 pludiņmakšķeres, katrai vietai 5-6 bumbas, ne vairāk. Ar ēsmu ar noteikti vajag ekspermentēt, brīžiem izšauj interesantas kombinācijas.
16.jūnijs 2015, 00:08 | links
 
Plus vēl no šīm barībām zivīm ir caureja.. :D tāpēc parbarot nevar.
15.jūnijs 2015, 23:26 | links
 
Man arī liekas, ka līņu laiks iet pilnā spara, jo drīz viņš nārstos un tad arī vairak nebūs pirms - nārsta rijamais un arī vispār nebūs viņam apetīte, kamēr iznārstos.. Ūdens ir silts un vis notiek.
Es arī daudz neiebaroju, kadus 2 kg katrā reizē, galvenais, ka pievilina uz to vietu un notur vienā vietā, tāpec laikam regulāri jābaro.
15.jūnijs 2015, 23:25 | links
 
Liekas, ka vaina ir arī tirgotāju reklāmruļļos- pavērojiet- kā Normunda kungs 15 litru spainī savām "mazajām'' rociņām gatavo iebarojamo materiālu upmalā- ņemam 3 kilo "Salmo breksi" tad 3 kilo uttt... kamēr spainis lielā pusē.Protams , klāt vēl zemi. To visu redzot makšķernieks vienkāršais tam tic un atkārto, protams, pārpalikumu mājās tak nevedīs?

jez_ups, 15.jūnijs 2015, 21:28

Man domāt, ka Normunds ļoti labi skaidro, cik, kādu zivi barot. Neesmu viņa video redzējis tekstus no sērijas "Pēc iespējas vairāk mauciet barību iekšā un tad tik lielais lasis nāks...."
15.jūnijs 2015, 22:00 | links
 
Jā bet šie kungi izmanto, cepumu barību,ka es to saucu,ja mēs paskatamies sastāvdaļas un biezumu kāda tas ir.. Tas ūdenī pārstrādājās un nerūgst. Te ir runa par smago barību,ka Grubas, kuras ūdenī Rūgst. Protams ja zivju ir daudz tad, iespējams,ka tas mākonis visu paņems. Visu dabīgo gan es ieteiktu atstāt pie krasta un pēc 24h garantēju nebūs nekā.. (Tas nenozīmē ka janokārtojās pa Nr2 arī)
Bet ja runājam par kko tiešu, tad tie kas šobrīd saka,ka kkas nav.. Liek man domāt,ka vai nu neveicās,zivis nav,nedara kko pareizi.. Jo Līņu laiks šobrīd iet jau nu pamatīgi, vismaz mana ezerā (kur makšķerēju,bez privātuma nozīmes) viss notiek pamatīgi
15.jūnijs 2015, 21:57 | links
 
Liekas, ka vaina ir arī tirgotāju reklāmruļļos- pavērojiet- kā Normunda kungs 15 litru spainī savām "mazajām'' rociņām gatavo iebarojamo materiālu upmalā- ņemam 3 kilo "Salmo breksi" tad 3 kilo uttt... kamēr spainis lielā pusē.Protams , klāt vēl zemi. To visu redzot makšķernieks vienkāršais tam tic un atkārto, protams, pārpalikumu mājās tak nevedīs?
15.jūnijs 2015, 21:28 | links
 
Šī ir tiešām tēma, PERSONĪGAIS novērojums - Ar Cepumu / veikala barībām nevar sačakarēt vietu nekādi, bet visa smagā barība entajos KG,kā Prosa,grūbas, putraimi ir pilnīga nāve vietai uz pāris nedeļām. Ko makšķernieki bieži dara -Paliek ļoti daudz minētā barība un visu ūdeni.. Barība skāpst un viss.. Vēl trakāk ir ar Kieģelīti, Šogad arī sanācis jau 3 vietu taisīt,jo pat pēc lūguma lūdzu nemet,, Iemet ar teikumu, kur tad likšu, lai arī putni un grauzēji to notiesātu viens divi.. Bet lielāko skādi dara DIEMŽĒL, gan ar atkritumiem gan barību, tie kas ezerus maina,ka zeķes un cieņa pret zemi, makšķernieku otru ir tuvu nullei...
15.jūnijs 2015, 21:01 | links
 
Sliktākais ko copmanis var izdarīt - sabērt ūdenī, īpaši ezeros, par daudz un bez jēgas barību. Tad gaidīt super copi ir vairāk kā nereāli. Taču daudzi to dara un tad sūdzas - neņem, neņem, barība un nezin vēl kas cits vainīgs. Domāt zēniņi, domāt vajag pirms ko dara.

krumujancis, 15.jūnijs 2015, 16:02

Pilnīgi piekrītu - es aizbraucu, nedaudz iebaroju un velku, blakus baro ar rupju barību un nevelk, un kas sliktākais, kamēr nebiju, "gudrie" paspēja pārbarot arī manu vietu, redzēja, ka velku, obligāti bija jāielien uz jāsačakarē vieta, atkal jātīra jauna ( nu jau 4), būs kautkas jāizdomā lai neielien.
15.jūnijs 2015, 20:38 | links
 
Bet ja nopietni un pa lielam....vēl rixtigi neņem.....laikam pa auksts.
15.jūnijs 2015, 17:23 | links
 
Sliktākais ko copmanis var izdarīt - sabērt ūdenī, īpaši ezeros, par daudz un bez jēgas barību. Tad gaidīt super copi ir vairāk kā nereāli. Taču daudzi to dara un tad sūdzas - neņem, neņem, barība un nezin vēl kas cits vainīgs. Domāt zēniņi, domāt vajag pirms ko dara.
15.jūnijs 2015, 16:02 | links
 
Я прикормил два места, расстояние между ними метров 8 максимум. В одном клюёт отлично, ко второму так никто и не приплыл. А помню где-то слышал, что вот, якобы с 30м рыбу приманивает, да хрен эта пайка что приманивает, 8 метров, почти все под кувшинками ей было лень проплыть. :)

Zivjubende - нужно тебе искать новое место, возможно даже недалеко там где ловил.
15.jūnijs 2015, 10:04 | links
 
iebaroju gan es ar parastajām veikala iebarošanas paciņām, tiesa gan dažādas firmas.. un vēl zinju barības kombikorms, bet nu nekādi brīnumi ar sakapātām zivīm vai goldži ogām, vai vēl nezin ko neizmantoju. Labakā ēsma - naktene. Nekas jauns šajā copes nozarē tātad nav noticies. Un arī ēsmas un grunts krāsas atšķirības šoreiz nespēlēja lomu.. jo man 1. dienā bija tikai melnā krāsā barība.. pārējās dienas parastā smilšukrāsa... tākā vis ir ok.
14.jūnijs 2015, 21:15 | links
 
Nu ko, pirmo reizi mūžā, tā nopietni pieversos līņiem Vecumnieku purvā. 2 dienas iebaroju, tad arī noķēru pa kādam līnim, bet pārsvarā pamatīgi ruduļi. Bet toties šorīt no 5.00 - 11.00 rīta noķeru 12 līņus! :)) tiesa daži bija jālaiž vaļā, bet nu salīzinājumā ar smukajiem bifelīšiem ap 1 kg ir ok.
Bet tiesa, šāds panākums laikam ir tikai un vienīgi tāpēc ,ka iebaroju 2 dienas un 3šajā sākās cope. Kopā jau izmaksāja dārgi tie līņi.. :D Bet nu vienreiz var. :)
14.jūnijs 2015, 21:06 | links
 
Ir nedaudz deja vu sajūta, tad ūdens par aukstu, tad kkas, tad viņi nārstos, tad atkal būs Rudens un viss.. Domāju tie kam ir sava vieta un tur arī ir Līnis , tad jau ilgu laiku viss notiek veiksmīgi. Gan šeit, gan pie ezera esmu dzirdējis komentārus par godži, spirulinu un kko citu.. Bet rezultāts kā Latvijas - Kanadas spēle PČ Rīgā.. Tagad intensīvi braucot pie ezera, redzu to Žorgu ko cilvēki met un pēc tam lamajās par necopi..
14.jūnijs 2015, 18:08 | links
 
Šonakt Babītē viens līnis. Blakus pa meldriem puikas ņēmās, bet pie galda nenāca.
14.jūnijs 2015, 14:26 | links
 
Šorīt, nolūkojis mākoņainās debesis, aizlaidu uz neapgūtu vietu Ķīšezera apkaimes dūņainajos atzaros. Cerība uz līņiem un karūsām. Ēsmai bija paredzēti baltie, rupjmaizes mīkstums un ļengani veikalā pirkti naktstārpi. Līnis gan tikai viens, bet piedevās 3 karūsas, viena virs puskilo. Kad skaidrojās, tad pieteicās pusbreksis un ruduļi (daži gan sīki). Mājās virs 2 kilo. Rezultāts priekš jaunas vietas labs. Jāatzīmē, ka labāk strādāja baltie.
Bilde albumā.
13.jūnijs 2015, 17:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager