Līņi un to cope

Farnirs.
Einis jau parasti nekad neizsakās, ka tikai tā, kaut kā, un nekādi citādi.
Es arī, tāpat kā daudzi citi, lasīju viena no mūsu līņu guru rakstu, bet laikam būšu palaidis garām tekstu kur viņš izsakās par līņu copes beigām upēs.
Cik zinu, tad pats viņš brauc gan uz Lielupi, gan Ventu. Iespējams vēl kaut kur, bet upes ir viņam vasarā topā tāpat kā ezeri.

soks, 7.jūnijs 2015, 18:05


Vnk saproti man dilemma ir. Ja es zinātu, ka līņi neķerās, tad brauktu uz līdakām vai zandartiem, bet man kaut kā vairāk gribas to līnīti piemānīt. :)
7.jūnijs 2015, 18:45 | links
 
Farnirs.
Einis jau parasti nekad neizsakās, ka tikai tā, kaut kā, un nekādi citādi.
Es arī, tāpat kā daudzi citi, lasīju viena no mūsu līņu guru rakstu, bet laikam būšu palaidis garām tekstu kur viņš izsakās par līņu copes beigām upēs.
Cik zinu, tad pats viņš brauc gan uz Lielupi, gan Ventu. Iespējams vēl kaut kur, bet upes ir viņam vasarā topā tāpat kā ezeri.
7.jūnijs 2015, 18:05 | links
 
var
7.jūnijs 2015, 00:20 | links
 
Eu nu pasakiet, vai vel Lielupes pieteku upītēs līņus var izmānīt tā sekmīgi ?
6.jūnijs 2015, 22:48 | links
 
Vai arī ar strāvu atrāvies, kurš vienmēr būs JAU iznārstojis.. :)
6.jūnijs 2015, 22:37 | links
 
Zēni, šī neticīgā neiecītiba atkārtajas katru gadu.
Blac, tie līņi ir iznārstojuši, tukši, tāpat kā pagājušjā gadā un aizpagājušajā kā te jau rakstīju. Maijā!
Bet tā pamuļķā pārgudrība ir kaitinoša - tjipa dzīvoju savos pampāļos un ja man te nenārsto, tad nekur nenārsto. Iznārstojis tukšs, viss!
6.jūnijs 2015, 21:35 | links
 
Viens otrs izsakās,ka līņi iznāstojuši!!!!!!!!! ha-ha!Ja tas tā-tad es lidoju uz kosmosu!!!Domāju pie šādiem laika apstākļiem pat uz Jāņiem vēl nenārstos!
6.jūnijs 2015, 18:58 | links
 
Šomēness žurnālā Einārs rakstīja, ka tad, kad žurnāls būs atnācis, tad līņus vairs upē nebūs jēga meklēt. Pa cik es tieši gribēju uz vietējo upīti aiziet līņus paķert, tad man to bija tā škrobīgi lasīt. Kādi jums novērojumi ? Līņi vel tādās vidējās un mazās upēs ķeras ?
6.jūnijs 2015, 18:34 | links
 
Citur nemaz vēl netaisās nārstot-citur iznārstojuši! Vismaz debess pusi vari nosaukt,un vai tas dīķis,ezers,vai upe? Un līņiem ir porciju nārsts(2-3reizes,..pat vairāk) un sāk nārstot pie ~ +14*C ūdenim! Vēl pie tam tie tukšie var gadīties dabūjuši ar toku un neauglīgi!! Es arī esmu izvilcis šonedēļ tukšus un arī ar ikriem.Bet nevienu reizi divu nedēļu garumā neesmu redzējis,ka kādi staigātu pa kalmēm un meklētos! Tas vecupēs,-tā jau ir,...tur jau pagaidām ūdens vēl nemaz nav +14*C. Bet citus gadus jau sen maijā pērās!
6.jūnijs 2015, 15:42 | links
 
Sveiki copmaņi?
Kad jums labāk ir veicies līņu copē, vakarā līdz tumsai, tikai pa tumsu, vai arī rīta copē?

ilmars638, 5.jūnijs 2015, 01:21


Zvanīja Korišs, ar ko copējam līņus kopā. Tagad ķeras naktī.
UN JAU IZNĀRSTOJUŠI, TUKŠI!!! (tūlīt sāksies hehe)
6.jūnijs 2015, 14:29 | links
 
Sveiki. Varēt kāds ieteikt kur Rīgā vai Rīga rajonā var pasēdēt uz līņiem? Ļoooti gribās. Vai Lucavsalā kkas ir?
6.jūnijs 2015, 12:51 | links
 
man ssodien no riita 4 liineeni no700- 1000gr. vidzeme
6.jūnijs 2015, 09:59 | links
 
ilmars tu laikam esi vecs un akls ja tu kautko taadu neredzi
6.jūnijs 2015, 09:57 | links
 
Šovakar pierIgas ezera nju negrib tas līnis lāga ņemt, naktenim galu nokož un prom. Piezvejā pāris pusbrekši un blakus vienam copmanim viens knapmērs. Bet kustība sākas jau. Jāpabraukā japabro vietiņa
6.jūnijs 2015, 02:03 | links
 
Nu, protams, ka bez iebarošanas uz līņiem un plaužiem nedodos, bet burbuļot tāpat neburbuļo, bet ķeras.
5.jūnijs 2015, 16:49 | links
 
Brekši ,līņi rokot dūņas rada gaisa burbulīšus kas nāk uz virsu....iebaro un visu varēs novērot...
5.jūnijs 2015, 15:16 | links
 
Nereizi mūžā neesmu copes vietā redzējis burbuļus, ka kāda zivs raktos, bet redz, a zivis tāpat ķeras, un grunts nav cieta.
5.jūnijs 2015, 14:43 | links
 
Burbuļus vēl vajag atšķirt,kas nav nemaz tik viegli pieredzējušam copmanim!! Burbuļus taisa visa piezveja/ruduļi,brekši,karūsas,pat līdaka uzšūmo ķerot kādu sīko. Visi rokas pa grunti-rijot paiku.
5.jūnijs 2015, 14:39 | links
 
Sveiki copmaņi?
Kad jums labāk ir veicies līņu copē, vakarā līdz tumsai, tikai pa tumsu, vai arī rīta copē?

ilmars638, 5.jūnijs 2015, 01:21
a

Parasti vakarā neilgi pirms saulrieta un no paša rīta. Pa nakti vasarā. Kad tikko sāk iesilt ūdens, vislabākie lomi bijuši pa dienu.
Burbuļus vajag skatīt-bieži ir dabūts, uzvelkot vietai kur burbulē
5.jūnijs 2015, 14:24 | links
 
Kaut kā vēl neņem....rokas bet neņem...
5.jūnijs 2015, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager