Līņi un to cope

Man vakarā, kad saule kādu pusstundu ir jau zem horizonta.
5.jūnijs 2015, 10:05 | links
 
Agri no rīta līdz kādiem 7 vakarā,no kādiem 17-18līdz tumsai,arī pa tumsu,īsi pirms rīta cēliena,man visveiksmīgāk ir bijis vakarā īsi pirms pēc saulrieta līdz tumsai un pirms saullēkta tā kautkā:))
bet katrā ezerā/dīķī līnis uzvedās bieži vien savādāk...
5.jūnijs 2015, 08:38 | links
 
Sveiki copmaņi?
Kad jums labāk ir veicies līņu copē, vakarā līdz tumsai, tikai pa tumsu, vai arī rīta copē?
5.jūnijs 2015, 01:21 | links
 
Beidzot līnis sācis kaut ko ieēst, pa kādam jau var dabūt! Tiesa pagaidām piesakās tikai tādi līdz 1kg, lielie vēl no kaut kā kautrējas.
Žēl tikai, ka nākamnedēļ atkal auksts paliek.
Tas Balvu pusē.
4.jūnijs 2015, 18:57 | links
 
Vakar Lobes ezerā mežonīgos vēja apstākļos cope salīdzinoši ok. Pa pārim brekšu un līņu izdevās izmānīt, nerunājot par ruduļu armādu:)
4.jūnijs 2015, 10:05 | links
 
Kāds Mēmelē ķer līņus?
2.jūnijs 2015, 22:07 | links
 
Šovakar pirmo reizi maniju ka šie sāk čāpstināt un pa zālēm kustēties, mieru un tikai mieru - gan jaunedēļ viss būs kā katru vasaru. :)
2.jūnijs 2015, 18:46 | links
 
Kas notiek ar līņiem Liepājas pusē? Ir sākuši ņemt vai vel smagi jamāna?
2.jūnijs 2015, 14:29 | links
 
Es prieks grunts tirisanas izmantoju pastaisitu, metala trubasgalam apmetinaju visadus metala atgriezumus,kautkas lidzigs rotejosam grabeklim sanak. Katu uztaisa turpat udenstilpnes mala. Udeni uz grunts griez rinki vins pats baigi labi iet uz prieksu un satin visu uz sevis. Atliek tik pa bridim pacelt attirit un turpinat kamer laukums gatavs.
30.maijs 2015, 22:26 | links
 
aakji,ja nav noslepums cik tev gadu?,vari uzrakstit pm
30.maijs 2015, 20:36 | links
 
Visdrīzāk, kāds gribēs noskatīties šo!
30.maijs 2015, 20:23 | links
 
ha,ha,ka man patik,kaut jums visiem gramatmiljiem pirksti nokalstu:)
30.maijs 2015, 19:24 | links
 
Posts te C.L. ar vispārākās pakāpes veidošanu,vai tiešām viss no skolas izbiris. Es videni beidzu pirms pirms 42 gadiem, bet ar absolūtu pārliecību saku: ''visdrīzāk'' rakstās šādi, nevis viss drīzāk.
30.maijs 2015, 18:56 | links
 
Sveiki, jautājums par "normāla" izmēra līņiem.
Iebaroju, rokas, viss notiekas , bet ņem tikai "mazuļi".
Ēsmu izmantoju slieku, naktstārpu.
Vieta mālains dīķis, copes laiks vakaros
Keiko, 30.maijs 2015, 18:14

Viss drīzāk jāmaina vieta. Tur tusē pārsvarā vienaudži,lielie turās citā stūrī-ja tādi tur ir!
30.maijs 2015, 18:27 | links
 
Sveiki, jautājums par "normāla" izmēra līņiem.
Iebaroju, rokas, viss notiekas , bet ņem tikai "mazuļi".
Ēsmu izmantoju slieku, naktstārpu.
Vieta mālains dīķis, copes laiks vakaros.
30.maijs 2015, 18:14 | links
 
Nu nevarēs neko normāli iztīrīt sasienot kopē divus grābekļus-pārāk viegli, kā minimums jāsien klāt svars, bet vislabāk, dzelzs grābekli garā kātā un aidā, nevajag pat izkapti, ka viss ir tīrs!
28.maijs 2015, 21:52 | links
 
Sveiki? Kāds nezin, kur var iegādāties tos grābekļveidīgos ūdenszāļu tīrītājus.. nu tos metāla ar zariem, piesienamu pie virves un metamu ūdenī...?
25.maijs 2015, 23:17 | links

Paņem un nopēr Depo,vai citos veikalos 2us grābekļus,vienam nogriez kāta turētāju un sasien kopā ar Plastmassas savilcējiem(turpat nopērkami),lai zari būtu katram grābeklim uz
savu pusi un zāļu tīrītājs gatavs,protams galā šņore!Ja gribās tomēr zāles izpļaut,pārdodu ūdenszāļu izkapti!Pm
28.maijs 2015, 21:25 | links
 
Sveiki copmaņi! :) Gribās kādu līni no upes izmānīt! :) Tākā uz pludiņa nekad to neesmu darījis varbūt varat ieteikt ko un kā labāk darīt? Uz ko šogad labāk ņem un ar ko labāk iebarot? Copēšu upē.
28.maijs 2015, 17:02 | links
 
Apelsins.
Paldies par padomu. Ņemšu vērā.
27.maijs 2015, 15:58 | links
 
Marlboro.
Nestreso. Zivtiņa nekur nav palikusi. Viņa turpat sēž. Vienkārši nav ēstgribas, tieši tāpat kā tas gadās arī mums, divkājainajiem.:)))
27.maijs 2015, 15:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager