Sliktākie copes veikali

pieredzes apmaiņa kur labāk pat kāju nespert.
Ja bezinercenei uztīs stipri daudz auklas (par daudz), bārdu arī var vienā mierā saveidot vai katrā metienā.

Hotentots, 18.septembris 2017, 20:46


Tas izteikti ir ar resnajām un cietajām auklām.
18.septembris 2017, 20:48 | links
 
Ja bezinercenei uztīs stipri daudz auklas (par daudz), bārdu arī var vienā mierā saveidot vai katrā metienā.
18.septembris 2017, 20:46 | links
 
Mans uzskats, ka pie baardas 99procentos gadijumu pie vainas sliktas kvalitates griezulji. Pedeja laika lieku tikai owner.
Protams spole ari var but pie vainas. Tas gan neattiecas uz tadiem brendiem ka daiwa un shimano. Piemeram shimano pat pasiem letakajiem modeliem tadu problemu nav.
18.septembris 2017, 18:42 | links
 
Mācieties tak mest, man kopš 90.to sākuma, kad vēl nedaudz pamētāju ņeveni, bārdas nav veidojušās.
18.septembris 2017, 18:10 | links
 
Viedokļu te daudz, bet kas tad īsti varētu būt pie vainas tai bārdai? Man arī monofilā aukla vienam spiningam citreiz uzmet bārdu. Pēdējā laikā biežāk. Nekad nebiju iedomājies vainot tirgotāju, bet tagad šķiet, ka vajadzētu kādam sabraukt augumā. Jāatzīst gan, ka kātu un spoli iegādājos ap 2006 gadu un īsi neatceros kurā bodē. Varbūt laiks inventāru atjaunot?
18.septembris 2017, 18:05 | links
 
Lasot so topiku intereses peec iegaaju aliexpresii. Ka tavu maati! Kjiiniesi tiesaam tirgo shimano un daiwa spolu pakaldarinajumus!
18.septembris 2017, 18:00 | links
 
Kāts sadalīts reizinātājos?!?! KĀPĒC ??? :D
Abavnieks, 18.septembris 2017, 17:34


Nu holeriķiem tā gadās, kā bārda tā kāts pret celi :)
18.septembris 2017, 17:50 | links
 
Ak jel...
Apbrīnojama tumsonība! :D

Kāts sadalīts reizinātājos?!?! KĀPĒC ??? :D

Slēpi pierādījumus? :D
Vai metot, uzmetās mudžeklis un sadalīja kātu? :D

Nopietni, Tu uzjautrini :D
Nekā personīga :)
18.septembris 2017, 17:34 | links
 
Kāts var bojāt auklu ja ir slikti riņķi bet nu ne jau vērpt.
Auklas vērpšanās iemesli var būt griezuļi, spole (t.sk. neieeļļota), slikta aukla utt., bet nu pēdējais ko vainot ir kāts un kur nu vēl pārdevējs.

Man jau izskatās, ka īstā problēma ir blīvē starp kātu un zemi/laivu!

Davis-Di, 18.septembris 2017, 15:56


Kur teikts ka kāts vērpj,varu paskaidrot īpaši neapdāvinātajiem ka mudžeklis tā pati " bārda" vien ir,un cienijamajam veikalniekam ka kāts jau sadalīts reizinātājos,bet pasekot gan vajadzētu vietējo "meistaru" izstrādājumu kvalitātei gan pārdošanā esošo aksesuāru kvalitātei.Piedodiet,bet viss tas sortiments vairāk aliexpres atgādina.Makšķerēju jau gadus 40 bet bārdu mono auklai neatceros kopš inerces spolēm,un atceros arī Salmo sākotnējo sortimenta kvalitāti,dažam nekas nav domāšanā no koperatīvu laikiem nav mainījies.
18.septembris 2017, 16:45 | links
 
Kāts var bojāt auklu ja ir slikti riņķi bet nu ne jau vērpt.
Auklas vērpšanās iemesli var būt griezuļi, spole (t.sk. neieeļļota), slikta aukla utt., bet nu pēdējais ko vainot ir kāts un kur nu vēl pārdevējs.

Man jau izskatās, ka īstā problēma ir blīvē starp kātu un zemi/laivu!
18.septembris 2017, 15:56 | links
 
Kāts vērpj auklu?!?
Te jau stāsts par izcilu dejotāju ... !
18.septembris 2017, 12:29 | links
 
Par ''fishing discount'' neko sliktu nevaru teikt! Vairāk kārtīgi esmu tur iepircies un ir ok!
Cik cilvēki tik viedokļi un visiem tā pat nekad nevarēs izpatikt!
Mēnesi atpakaļ nopirku tur feederi, kuram izrādījās spicītēm ir defekts - nebiju vienīgais tāds - cik sapratu, tad visai partijai tāda problēma bija! Kātu atdevu atpakaļ, nauda makā! Viss kārtībā!
Kā jau kungi iepriekš raxtīja, tad katrā veikalā var atrast, ko interesantu, ja vien zini ko meklē un vēlies.
18.septembris 2017, 12:13 | links
 
Šodien,nodarbojoties ar street fishing,biju pārsteigts par vairākiem pītenes mudžekļiem,spole daiwa revros,aukla intex,viss pirkts pie jig.lv,tikai kātiņš daiwa megaforse pirkts svētdienas makšķerniekam.Ieklausijies skaņās sadzirdēju tādu kā skrāpējošu troksni- vainīgs kāts,arī nenormāla auklas vērpšanās.Interesanti ka uz šā paša kāta reiz biju uzlicis spoli ar mono auklu un arī iedzīvojos mudželī.Tātad stāsts par veikalu no kura jāturas pa gabalu " Fishing discount" Kauguru iela 2,zem pazīstamu brendu nosaukumiem iespējams tirgo pakaļdarinājumus,šī jau otrā reize ka esmu tur " iepircies".No pieredes - turieties pa gabalu,ja vien jums nav vajadzīgs svins tālmešanai,veikala produkcija- šausmas.

mazkalns, 17.septembris 2017, 20:06


Cienījamais klient, ja Jums ir problēmas ar preci, kas iegādāta pie mums, aicinām vērsties pie mums- visas neskaidrības tiek vienmēr atrisinātas.
Jau 15 gadus sadarbojamies pa tiešo ar ražotājiem- Daiwa, Cormoran, Robinson, utt. Ja Jums ir aizdomas, ka Jūsu gadījumā esat iegādājušies pie mums lētu pakaļdarinājumu, tad aicinām to nekavējoties nogādāt mums, lai varam nosūtīt ražotājam uz pārbaudi, kā arī nepieciešamības gadījumā vērsties policijā.
Jo tieši spinings Daiwa Megaforce Ultralight ir viens no visvairāk pārdotākajiem mūsu veikalā- tam ir ļoti labas atsauksmes.
Ar cieņu, fishingdiscount.lv
18.septembris 2017, 12:08 | links
 
Kaut kā tā,veikalu veido sortiments,pārdevējs un cena,pretējā gadījumā tas ir slikts copes veikals.
18.septembris 2017, 11:33 | links
 
Taisni vai jāsmejas - kāts vērpj auklu :) ... mudakiem ne tādi brīnumi vien notiek :)
Saved spoles uztinējrullīti kārtībā un nekas nevērpsies!

Dagins, 18.septembris 2017, 11:20


Puis izlasi kā spole ar to pašu auklu uzvedas uz pamatkāta,neesi tikai skribents.
18.septembris 2017, 11:30 | links
 
Mans sssūbjektīvais,bet tomēr viedoklis :) iedod nemākulim lamborgini un teicamam breucējam teiksim ford fiesta,tā fiesta taču ,,izkniebs,, lamborgini :) tāpat ar copes štrumiņiem :) ir copes puikas kas ar tiogu ko ,,laimīgais džonis,, ražo var būt tepat ,,rucavas mežos,, :) jebkādu ,,reins,, produktu ar ūber dārgiem kātiem un spolēm un auklām uztjūnētu pārspēs rezultātā...nejau bodē vaina,vi tirgotājā kas mēģina no sū.a brendu smērēt,bet gan ,,ausīs,, kas to klusās un pelēkajā massā kas galvaskausu pilda,ja pērk da jebko,ko iestāsta ,,foršs čoms,, ,,zinošs pārdevējs,, utt.... Cope ir eksperementēšana visas dzīves garumā un tikai Tava pieredze un rezultāts pēc miljos vilšanās reizēm nesīs patīkamus mirkļus kad būs rezultāts... Kaut kā tā
18.septembris 2017, 11:29 | links
 
Es, savukārt, esmu pilnīgā starā par šito jauko piparbodīti. Ja gribas lēti sapirkties visādus āķus, monofīlās, fļurikus, pludiņus, gumijas, tad tā ir īstā vieta.
Plus vēl tas priekšnieka elegantais mārketinga triks ar bezmaksas dāvanu mazajam copmanim - voblerīc vai kāda vidējā gummij. Mans sīkais visu laiku dīc, kad brauksim atkal uz to Bodi.

apelsins, 18.septembris 2017, 10:57


Nu lūk katram SAVS viedoklis un kvalitātes kritēriji,jauki.Tā bija mana pieredze un vērtējums ar tiesībām izteikt viedokli,tā teikt mana sāpe,mans viedoklis.Mans secinājums,šis nu ir tas gadījums kad ietaupītā nauda atsaucas uz loma kvalitāti un apjomu.
18.septembris 2017, 11:27 | links
 
Taisni vai jāsmejas - kāts vērpj auklu :) ... mudakiem ne tādi brīnumi vien notiek :)
Saved spoles uztinējrullīti kārtībā un nekas nevērpsies!
18.septembris 2017, 11:20 | links
 
Es, savukārt, esmu pilnīgā starā par šito jauko piparbodīti. Ja gribas lēti sapirkties visādus āķus, monofīlās, fļurikus, pludiņus, gumijas, tad tā ir īstā vieta.
Plus vēl tas priekšnieka elegantais mārketinga triks ar bezmaksas dāvanu mazajam copmanim - voblerīc vai kāda vidējā gummij. Mans sīkais visu laiku dīc, kad brauksim atkal uz to Bodi.
18.septembris 2017, 10:57 | links
 
Tā ar nesapratu ko nozīmē discount šī veikala nosaukumā- atlaidi cenai vai kvalitātei.Viens saka ka īpaši apdāvināts "iepērkas" divreiz ,otrs ka vajag precīzi noformulēt savu vajadzību pārdevējam.Patiesībā nopērkot silti ieteikto vietējo "meistaru"darinājumu jau nezini ka arī šeit tirgotie spiningi ir s...i,ka dropšotam domātos āķus iztaisno pat ūdenszāles.Savu vajadzību spēju gan noformulēt,drīzāk gan godu nedara pārdevēja vēlme iesmērēt da jebko,līdz ar to esmu tiesīgs šo bodi nosaukt par sliktāko makšķernieku veikalu,atverot vecu tēmu,ne kārtejoreiz piecūkojot forumu.Tādi jau mēs cilvēki esam,viens ir mierā ar nobarojamas cūkas lomu stūķējot iekšā ko dod,cits tomēr meklējot.
18.septembris 2017, 10:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager