Sliktākie copes veikali

pieredzes apmaiņa kur labāk pat kāju nespert.
Tie kas bēdājās ka nav "maksķernieku sievas". Parēķiniet visus izdevums x 2. Ne tikai inverntāru, bet barības, norautos vizuļus utt. Un ko darīsiet, ja sievas trofeja lielāka nekā paša. No otras puses, tas ir to vērts ja ģimenē ir kopīgs vaļasprieks, it īpaši ja ir laiva ar motoru.
29.novembris 2012, 23:46 | links
 
Gribētu labus vārdus pateikt par Maskavas ielas Salmo, Pie Bloma, Gold Fish un īpaši veikalu Rotiņš.

Man šķiet ka jautājums ir tāds, ko sagaidi no veikala un pārdevēja. Visi esam cilvēki, ne viss ir katrā veikalā, ne katrs pārdevējs ... katrā ziņā pārdevēju, kuri stāsta ka ķeras tikai uz kāta par Ls 200 paliek mazāk, vairāk tādu kuri vēlas palīdzēt.

Bija konflikts, ne ar veikalu, bet ar Pure fishing pārstāvi Latvijā, nomainījās pārstāvis, konflikts atrisinājās.
29.novembris 2012, 23:35 | links
 
bums
OK! Cik zinu Tu esi labs copes lietu meistars, pēc teiciena:"no jebkuras sievas var uzveidot makšķernieka sievu", droši vien Tev ir arī sava "Makšķernieku sieva", cik maksā!?
29.novembris 2012, 23:17 | links
 
Bums man tas kompresoriņš sapņos vēl tagad rādās a Jūs te pa vecenēm !!! :))))
29.novembris 2012, 23:08 | links
 
vitenahemots es to netulkoju ,bet izpušķoju ar savu domu graudu-kā Gebelsa kungs
29.novembris 2012, 23:03 | links
 
Bralitis rullē!!!
29.novembris 2012, 23:03 | links
 
Bralitis Pašol tu ...ar savu kompresoru te tēma nopietna paņeslasj :DDD
29.novembris 2012, 23:02 | links
 
usis ir īpatņi kuri tuvākajam cilvēkam uzliek brieža cienīgus ragus :DD un uz copes rēķina :DDD
29.novembris 2012, 23:01 | links
 
bums
Novazātais izteiciens: "Ja sieva un darbs maisa copei jāmaina abi", neadekvāts tulkojums!
29.novembris 2012, 23:00 | links
 
labi:) Izskaidrošu sīkāk .Sapratīsiet ka man taisnība. Pa visu Latviju tikai Gards bij vienīgā vieta kur varēja dabūt kompresoriņu dzīvajām zivtiņām. Nopirku ,saķēru mailes ,pastrādāja 15 minūtes ,pakūpēja un kirdik. Mailes autiņā ,ieskrienu Gardā saku - nodega . Šamais saka dod čeku - atvedīsim. nevarēju rīta čeku atrast ... skaidrs ..vainīgs .Bet copēt ta vajag ,zandarti ta gaida . prasu vēl ir ? Ir 1 gb. Saku do šu . Nopirku otru (divi vien bij) . Itogo 4x2 =8 Ls pa abiem . saku re ku tev čeks - samaini man to nodegušo . Šamais tipa ej tu bekot . Nu ??? Tagad domas ?? Viņiem nav ne sērijas numbera nekā - lēts vienkārš bet ļoti labs kompresoriņš .Tagad man ir viens ejošs otrs sadedzis,gribēju uz garantiju samainīt un uzdāvināt Zivju Gārnim Alūksnē :))) Pārdevējs tur ir slikts . Dažus gadus atpakaļ Salmo nopirku šekspīra spolīti - arī čeku pasēju - nokrakšķēja ,salūza ,bet pārdevējs atcerējās ka pie viņa pirku,samainīja ,paspieda roku un novēlēja labu copi .. bet spole maksāja 60 Ls ! Bet te man pisināja par 4 Ls !!
29.novembris 2012, 22:59 | links
 
vitenahemots vajag izveidot situāciju kad viņai tavs vaļas prieks būs jāatzīst vai vismaz no tā netaisīt traģēdiju ...:DD
29.novembris 2012, 22:59 | links
 
Jūtami panesās sāpīgā apakštēma:) (daļai)

Šovakar aizlūgšu pērkoņtēvam par visu copmaņu sievām un draudzenēm, kas neprotas saprast
copes loriņu nozīmīgumu un episko svarīgumu
viņu veču dzīvē :))

āmen.
29.novembris 2012, 22:57 | links
 
Urmaas, ir īpatņi, kas tuvāko cilvēku godā par veceni i pa muti uzšauj, kas tur ko brīnīties par ģimenes budžeta iesuukšanu , prasts egoisms.
29.novembris 2012, 22:57 | links
 
Ja dzīvē ir divas laimes Veselība un Gudra uzticīga sieva Vīrietis var būt ar dzīvi apmierināts....Bērni mazbērni viss tam ir rezultāts
29.novembris 2012, 22:57 | links
 
bums
"no jebkuras sievas var uzveidot makšķernieka sievu", no Tevis Dieva ausī!? Domāju, nereāli!
29.novembris 2012, 22:56 | links
 
Pa kotada ?:DD
29.novembris 2012, 22:54 | links
 
bums
Cik atceros, tas novazātais teiciens, savulaik bija par ko citu!?
29.novembris 2012, 22:52 | links
 
Tā ir aksioma kurai arī es nepiekrītu -Jebkuru darbu var pabīdīt un no jebkuras sievas var uzveidot makšķernieka sievu :DD
29.novembris 2012, 22:52 | links
 
Itkā iederas pie sievu tēmas... :-)

Daudzās nozarēs, copes lietās arī, modernas mantiņas (un cik tās maksā paši zinām) tagad daži sauc par gadžetiem...
Kaut kur lasīju krievu versiju kā cēlies šis termins...
Kad vīrs nolēma sievai aklāti izstāstīt cik patiesībā maksā tikko copes veikalā nopirktie loriņi, sieva uz šo paskatījās un caur zobiem teica: "Гад же ты!"
29.novembris 2012, 22:50 | links
 
bum, gadās, ka tas darbs tomēr nodrošina, lai tanīs reizēs, kad tas netraucē, uz copi varētu tikt... bet sieva..? :)
29.novembris 2012, 22:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager