Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

:))) 20 gadus LV nav varēts savest kārtībā...vot tagad ,,dokapaļis"do Buļļupei...!!!:)))
14.marts 2013, 20:51 | links
 
cepamies ,apvainojam visus, visur un visa ----------turpinas DISKUSIJA ! UN ?????????? kada jega kads labums, KO esat panakusi ! Zaglis jasit kamer zog! zvejot LATVIJAS ieksejos udenos ar tikliem , murdiem ,vadiem UN CITIEM MASU IZNICINASANAS pielidzinama iesanai uz vistu kuti ar lozmeteju ,ipasi narsta vai migrejosu zivju celos un vietas ! medibas ejot medniekiem ieroci jabut TIKAI 3 patronam -----uz narstu ejosam zivim var likt murdus ,tacus ,un tt lasu matei NOCEMERETAI aizbaz dibua ar eglu skuju -IZTECES labums- KAUNS -kur paliek zivis kas netiek uz tirgus iztirgotas ---MEZA bedres ! PERSONIGI ES ESMU KATEGORISKI PRET JEB KADAI RUPNIECIGAI ZVEJAI IEKSEJOS UDENOS ! BET KADA TAM JEGA ? ??????????????????????
14.marts 2013, 21:05 | links
 
Urrā! VSOP atpakaļ! Bija bail, ka piebesīts.. Normāla diskusija turpinās:)
14.marts 2013, 21:08 | links
 
cepamies ,apvainojam visus, visur un visa ----------turpinas DISKUSIJA ! UN ?????????? kada jega kads labums, KO esat panakusi ! Zaglis jasit kamer zog! zvejot LATVIJAS ieksejos udenos ar tikliem , murdiem ,vadiem UN CITIEM MASU IZNICINASANAS pielidzinama iesanai uz vistu kuti ar lozmeteju ,ipasi narsta vai migrejosu zivju celos un vietas ! medibas ejot medniekiem ieroci jabut TIKAI 3 patronam -----uz narstu ejosam zivim var likt murdus ,tacus ,un tt lasu matei NOCEMERETAI aizbaz dibua ar eglu skuju -IZTECES labums- KAUNS -kur paliek zivis kas netiek uz tirgus iztirgotas ---MEZA bedres ! PERSONIGI ES ESMU KATEGORISKI PRET JEB KADAI RUPNIECIGAI ZVEJAI IEKSEJOS UDENOS ! BET KADA TAM JEGA ? ??????????????????????

plesigais, 14.marts 2013, 21:05


Pareizi. Aizliegt uz laiku rūpniecisko zveju. Taču ir viena problēma, kuru atrisināt nav iespējams. Latvieši nekad ne par ko nevienosies, jo katrs uzskata ka viņa intereses ir vissvarīgākās. Tāpēc šī diskusija ir un paliks neauglīga.
14.marts 2013, 21:16 | links
 
to plesigais
Žetons! Gluži manas domas. Nedrīkst uz nārstu ejošas zivis brutāli nīcināt ārā. Jāļauj iznārstot un tad var ķert, taču arī tad bezjēgā nē. Lai kā te sprēgā un pieprasa "pētījumus", taču neviens nav tik uz augšu pasists un domāju saprot, ka makšķernieks ar savu pīcku vai pat vairākām nekādi nevar nozvejot vairāk par murdu,taci vai tīklu. Tur jau nu gan vairs nav ko pētīt. Tā ka secinājums uzprasās pats no sevis.
14.marts 2013, 21:25 | links
 
krumujancis- gribi tici , gribi nē, bet viens kaut cik kārtīgs makšķernieks ar spiningu gada laikā noķer daudz reizes vairāk līdaku un zandartu nekā ar murdu, tīklu limits tad jābūt vismaz 300m lai tik līdaku noķertu.
14.marts 2013, 21:28 | links
 
Pasakiet vienu lietu, cik no tiem kas par zvejas aizliegšanu ir laucinieku kas dzīvo pie ūdeņiem?Vai aizliedzēji ir pilsētnieki?
14.marts 2013, 21:29 | links
 
Krumujanci paskaties CL lietotāju galerijas. Kādus maisus ar zivīm tur liek iekšā. Un tagad iedomājies kad katru dienu tādu maisu kāds nes uz mājām. Jo nav jau noslēpums, ka cope vienai daļai ir mazais biznes. Tā ka makšķernieki noķer ļoti daudz zivju. Viena liela daļa makšķernieku vispār nelien internetā un viņu lomus redz tikai daži. Tici man tur ir ko redzēt.
14.marts 2013, 21:31 | links
 
Redzēju foto 30 līdakas dienā
14.marts 2013, 21:34 | links
 
to maliķis 2011
Atvaino, neesmu ne vakarējais, ne arī copes iesācējs. Pats esmu nodzīvojis pie ezera ap 20 gadiem jaunībā un arī tagad vēl nodarbojos ar copi, gan ar makšķeri, gan spiningu. Un bija laiks, ka piedalījos arī tīklu likšanā, tā ka .... nevajag. Domāju, ka daudzi šobrīd varētu šo to arī no manis pamācīties, bet man ir cita profesija - neesmu skolotājs.
14.marts 2013, 21:34 | links
 
Krumujanci paskaties CL lietotāju galerijas. Kādus maisus ar zivīm tur liek iekšā. Un tagad iedomājies kad katru dienu tādu maisu kāds nes uz mājām. Jo nav jau noslēpums, ka cope vienai daļai ir mazais biznes. Tā ka makšķernieki noķer ļoti daudz zivju. Viena liela daļa makšķernieku vispār nelien internetā un viņu lomus redz tikai daži. Tici man tur ir ko redzēt.

micuks, 14.marts 2013, 21:31


Un to visu sabērtu vienā lielā čupā...uzsnigtu sniegs un varētu atvērt slēpošanas kalnu...un pēc tam copmaņi teiktu:,,es jau ne ko,ko ta es...es jau tikai paņemu cik var noēst...bet vot tie zvejnieki,jā tie ir tie sliktie...mēs jau zivis ar ikriem nekad nepaturam lomā..."!!!:)))
14.marts 2013, 21:39 | links
 
to mičuks
Tas ka cilvēki kaut ko noķer - vai tas ir slikti? Atpūšamies un arī citādi patīkami. Bet nekas jau nav par velti, pajautāšu cik pats esi ieguldījis sava inventāra iegādē, braukšanai uz copi un atpakaļ, benzīns un cepumi, barības dažādas, sev un zivīm. Vai esi rēķinājis, cik izmaksā viena copes reize? Tātad ir ienākumi firmām, valstij, ūdeņu apsaimniekotājiem, ja tādi ir.
14.marts 2013, 21:39 | links
 
Es jau 3 gadus skraidu pa ūdeņiem un redzu ko katrs velk un cik daudz un zivis paliek gudrākas un ķīniešos tā nelien ,kā tad kad parādījās un tas nav tāpēc ka zivju nav, jo peldot zem ūdens viņu ir pietiekoši
14.marts 2013, 21:40 | links
 
Pasakiet vienu lietu, cik no tiem kas par zvejas aizliegšanu ir laucinieku kas dzīvo pie ūdeņiem?Vai aizliedzēji ir pilsētnieki?

Malikis2011, 14.marts 2013, 21:29



Manos laukos labi ja atradīsies daudz tādu,kas nopērk MK...un vēl mazāk būs tadu,kas zin makšķerēšanas noteikumus! :) Priekš viņiem iemērkt tīklu ir tas pats kas mums aiziet uz veikalu pēc desas.
Piepilsētas ūdeņos pirmām kārtām jaieved kārtība,presings ir nesalīdzināms!
14.marts 2013, 21:42 | links
 
to mičuks
Tas ka cilvēki kaut ko noķer - vai tas ir slikti? Atpūšamies un arī citādi patīkami. Bet nekas jau nav par velti, pajautāšu cik pats esi ieguldījis sava inventāra iegādē, braukšanai uz copi un atpakaļ, benzīns un cepumi, barības dažādas, sev un zivīm. Vai esi rēķinājis, cik izmaksā viena copes reize? Tātad ir ienākumi firmām, valstij, ūdeņu apsaimniekotājiem, ja tādi ir.

krumujancis, 14.marts 2013, 21:39

Pareizi pateici, atdodam naudu ķīniešiem, firmām, ne jau valstī paliek nauda
14.marts 2013, 21:42 | links
 
to mičuks
Un nepateicu galveno - pie visas makšķerēšanas atpūtas - vai vajag vēl, ka kāds ar masu iznīcināšanas līdzekļiem tajos pašos ūdeņos darbojas. Ja grib zivis ķert, lai ķer kā visi - ar makšķeri, ja vari tik daudz vienmēr saķert - nes uz tirgu. Bet tikai ar makšķeri - kārtībai jābūt!
14.marts 2013, 21:44 | links
 
krumujancis- pasaki kāpēc Tev lielākas tiesības uz to zivi salīdzinot ar zvejnieku?Abi maksā valstij.
14.marts 2013, 21:47 | links
 
to maliķi 2011
Vai tad Ēsma, Salmo, Albakors u.c. veči pilnīgi neko nenopelna un no nopelntā neko nesamaksā valstij? Pat teorētiski tā nevar būt, jo VID-s jau sen viņus būtu izputinājis. Protams, labāk jau būtu, ka visus tos pričendaļus ražotu tepat Latvijā un izvestu uz citām valstīm, bet Latvijā tas pat pēc teorijas nav iespējams - tirgus šeit par mazu un likumi tādi, ka te var sekmīgāk izputēt, nevis ko jaunu pasākt.
14.marts 2013, 21:50 | links
 
to mičuks
Un nepateicu galveno - pie visas makšķerēšanas atpūtas - vai vajag vēl, ka kāds ar masu iznīcināšanas līdzekļiem tajos pašos ūdeņos darbojas. Ja grib zivis ķert, lai ķer kā visi - ar makšķeri, ja vari tik daudz vienmēr saķert - nes uz tirgu. Bet tikai ar makšķeri - kārtībai jābūt!

krumujancis, 14.marts 2013, 21:44


zašibis kārtība...viens drīkst otrs nē...!!!Nevajag taču no sevis taisīt ,,baltos un pūkainos"...!:)Liepājā pa ziemu no ledus izvelkot ap 70 tonnu stinšu ar ,,copenēm"...vot mēs ,,labie" copmaņi...!!!:)))Prikiņķe kas par čupu...!!!
14.marts 2013, 21:53 | links
 
Nu būsim godīgi ,ja paskaitītu pienesumu ekonomikā no makšķerniekiem nekāds lielais nesanāktu.
14.marts 2013, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager