Nozagts inventārs

Lūgums palīdzēt saistībā ar nozagtu makšķerēšanas inventāru
vitenahemots , es arī par to iedomājos , kad aizbraucu uz samiem uz 2 -3 dienām , makšķeres stāv kādus 30 metrus no manis , naktī mašīnā mierīgi guļu , jo paļaujos uz baitruneru un signalizātoru , bet zaglis var izslēgt signalizātoru un prom ir . Vasarā tur bija kaut kas tāds , netālu copējošiem makšķerniekiem arī nozaga makšķeres .
19.oktobris 2014, 20:40 | links
 
Tēvs!Piedod Tiem , jo Tie nezina, ko Tie dara!
Lūk. ev. 23. 34.
19.oktobris 2014, 19:57 | links
 
Labi ir no citu kļūdām un kreņķiem mācīties...!?
Ja tā padomāju, cik reizes nav iets gulēt un copenes atstātas arī lielākā attālumā, kad tās nav redzamas, gan pie juras copēlot butes, gan pie Daugavas,vai karpu dīķī!? Pārsvarā uz divām dienām un viens copēt arī braucu, nekad nekas tāds nav atgadījies un nav dzirdēts!
19.oktobris 2014, 19:15 | links
 
gintsgg
Es jau ar džekiem teicu, ka varbūt vajag ziņot Policijai, ja iespējams,ar neatradīs, tad vismaz statistikai, ka tur tādas lietas notiek!? Jo, gan jau viņi nav ne pirmie,ne pēdējie kurus tur apzog un netiek ziņots, zaglim neziņošana tikai par labu!?
Bet vispār džeki bija baigi sašauti, lai kur brauktu, un rakstītu iesniegumus. Paši viņi pamodās tikai ap 6.00, un neskatoties uz copenēm, no sākuma sāka formēt licences internetā uz tekošo datumu, tikai vēlāk izkāpa no auto un konstatēja, ka nav vairs cpeņu...!?
Es ar par viņu copenēm tā neiedomājos, kad 4.30 mani pamodināja pirmais skaļais dīzeļcopmanis pārmetu savas copenes un sāku mētāt spini... Kā naktī viņi izvilka copenes un nolika uz mietiņiem redzēju, no rīta domāju, ka viņi tās vēlāk pārlikuši mašīnās!?
Džeki tomēr nepadevās, sačibināja uz diviem vienu grunteni un divas pīckas ar pludiņu un sāka atpelnīt licences..., ar visu necopi līdz 12.00 četrus smukus brekšus noķēra, un palika vēl copēt...
19.oktobris 2014, 18:39 | links
 
Ja kāds ir nozaudējis 5 - metrīgu cormoran eurocor kātu pie kāda no Lilastes garezeriem, lai atsaucas!
19.oktobris 2014, 18:08 | links
 
Ja kāds ir nozūmējis 5 - metrīgu cormoran eurocor kātu pie kāda no Lilastes garezeriem, lai atsaucas!
19.oktobris 2014, 18:07 | links
 
gintsgg,tas Tev laikam kā bijušajam darbonim pa blatam.:))))

akmens, 19.oktobris 2014, 17:22


Nekāda blata , vienkārši piezvanīju 112 .
19.oktobris 2014, 17:52 | links
 
Nu, jā! Aizmirsu gan piebilst, ka tas laikam tāpēc, ka pēc amata esmu mācītājs :) :) :).
19.oktobris 2014, 17:38 | links
 
Vairākas reizes esmu apzagts, bet lai cik dīvaini nebūtu cik atceros, tad zagļi vienmēr notverti un mantas atgrieztas. Bija reiz arī tā, ka pat ar uzviju. Nozaga automagnetolu. Pēc pusgada atrada Limbažos un vēl pēc pusgada zagļi samaksāja kompensāciju, ko nedz prasīju un ne gaidīju. Tā lūk. brīnumi notiek :) :)
19.oktobris 2014, 17:36 | links
 
Attiecībā uz veļukiem, reģistrējiet viņus CSDD datu bāzē. Ja veļuks nebūs aizvests prom uz LT tad atgūt viņu iespējas pieaugs. Pēdējā laikā gana daudz nozagtu veļuku ir izdevies atgūt.
19.oktobris 2014, 17:31 | links
 
gintsgg,tas Tev laikam kā bijušajam darbonim pa blatam.:))))
19.oktobris 2014, 17:22 | links
 
Brusi, Tu laikam esi cirvis... Kāds sakars LC noteikumiem ar makšķeru zagšanu. Kaimiņu copmaņiem bija 6.atļautās makšķeres, katram pa trīs, kuras bija izvilktas no ūdens, no kurām piecas labākās tika nozagtas!? Copenes atradās ne vairāk,kā 10metri no auto, kuros copmaņi snauduļoja!?
Jebkurā gadījumā, neviens noteikums nevarētu attaisnot zagļu rīcību, kā arī LC organizētāja un Pašvaldības bezatbildību!?
19.oktobris 2014, 17:19 | links
 
man kaiminam arii tika nozagts outland elektro motoritis,taa liidz shim nekas nav atrasts......
19.oktobris 2014, 17:14 | links
 
Policiju nemaz nevajag tā noniecināt , vajadzēja izsaukt , man nesen velosipēdu nozaga , pēc nedēļas ritenis bija atpakaļ .
19.oktobris 2014, 16:45 | links
 
Aizvakrar,Varkalju kanala bija nozaktas 5 makskeres,esat modri kas paliek pa nakti

DjNY, 19.oktobris 2014, 15:51

DjNY, 19.oktobris 2014, 15:55

?/?

Par licencēto makšķerēšanu Varkaļu kanālā

7.3. licencētā makšķerēšana atļauta tikai gaišajā diennakts laikā ne agrāk kā vienu stundu pirms saullēkta un ne vēlāk kā vienu stundu pēc saulrieta;
7.6. aizliegts atstāt jebkurus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 25 metriem;

Brusis, 19.oktobris 2014, 16:19


Makskeres nebija imestas udeni,mashina staveja 15 metrus.un beidz piekasites es zinu nojtejkumi.un vel 5 maksceres bija uz diviem cilvekiem
19.oktobris 2014, 16:37 | links
 
Aizvakrar,Varkalju kanala bija nozaktas 5 makskeres,esat modri kas paliek pa nakti

DjNY, 19.oktobris 2014, 15:51

DjNY, 19.oktobris 2014, 15:55


?/?

Par licencēto makšķerēšanu Varkaļu kanālā

7.3. licencētā makšķerēšana atļauta tikai gaišajā diennakts laikā ne agrāk kā vienu stundu pirms saullēkta un ne vēlāk kā vienu stundu pēc saulrieta;
7.6. aizliegts atstāt jebkurus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 25 metriem;
19.oktobris 2014, 16:19 | links
 
Aizvakrar,Varkalju kanala bija nozaktas 5 makskeres,esat modri kas paliek pa nakti

DjNY, 19.oktobris 2014, 15:51
19.oktobris 2014, 15:55 | links
 
Aizvakrar,Varkalju kanala bija nozaktas 5 makskeres,esat modri kas paliek pa nakti
19.oktobris 2014, 15:51 | links
 
Nofenderētās mantas jau arī daļēji tādas, teiksim, neuzkrītošas. Tādu 2,5 ZS Suzuki motoru netrūkst (pašam tāds), arī Humminbird eholotes ir redzētas strīpām vien (autoram - varbūt vismaz modeli būtu uzrakstījis, varbūt kāds retāk sastopams). Tāpēc tas visu varētu apgrūtināt.

Plinti krūmos mest gan nevajadzētu - ir dzirdēts viens otrs veiksmīgs gadījums, kad līdzīga situācija atrisinās veiksmīgi.
22.aprīlis 2013, 19:13 | links
 
marsieši vainīgi...:D:D:D:D Jautājums? Kāpēc negriezies pie policijas???

nelietigais, 22.aprīlis 2013, 14:38

Protams ,protams ,ka meklēs ...
Visus resursus iesaistīs lai atrastu...;D
Manas mantas meklē jau n-tos gadus...
22.aprīlis 2013, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager