Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
sveiks, ja laid uz babīti ar kajaku kaut kad- padod ziņu var kādu vakar copi sarunāt pēc 17:00 !
2.jūnijs 2014, 19:29 | links
 
Tajā "vatē" tas noderēs :) sen neesmu tur bijis..
2.jūnijs 2014, 19:31 | links
 
Labi, padošu ziņu!
Lai gan parasti es izdomāju spontāni, ja darbi padarīti - paskatos pa logu ka labs laiks un pēc stundas esmu ezerā!
3.jūnijs 2014, 21:30 | links
 
Jo!

Vakar iztestēju savu SOT kajaku un pirmoreiz uz copi aizlaidos. Manējais nav copes variants, bet lielais jūras monstrs (2+1 vietīgs, 38kg). Lai arī pasmags, vakar trīsreiz uzcēlu un nocēlu no auto jumta. Galvenais ir ar prātu visu izštukot. Copēju divās ūdenskrātuvēs - Bindžu ezerā un Muskatā Vaiņodē. Uz pirmo nebrauciet, tur nekā nav, izņemot mazus melnus purva asarīšus. Muskats savukārt bija dāsns - viena trijniece līdaka un čupa ar amnestētiem + pamukušas pa zālēm velkot.
Rezumējums no copes. Plusi ir tādi, ka visur varu tikt. Iegrime ir sekla un no kokiem nav jābaidās kā ar gumijas laivu. Vietas ir pietiekami, ja copē viens, arī diviem būtu OK. Stabilitāte ir laba.
Mīnusiņi protams arī ir - forši pa vēju iet, bet to es ar drifta enkuru izlabošu. Jā tad vēl ar lielāku zivi ir kreņķi - iet kā traka ap laivu, zem laivas, da jebkur, grūti savaldīt un pie borta dabūt. Tas laikam pieredzes trūkums ar šādu peldlīdzekli kuģojot. Jā un sēdēšana neērta drusku uz beigām paliek, jo nav kur muguru atspiest. Vai kāds nezina, kur var tos sēdekļus SOT-iem nopirkt un vai vispār manējam (DAG Lagoon 2) ir paredzēts?
Visumā emocijas pozitīvas, jo bija pat doma pēc viena izmēģinājuma brauciena to pat pārdot, bet tagad ne par ko.
Ne asakas visiem!
26.jūnijs 2014, 09:53 | links
 
Dag kajakam gadījumā nav paredzētas atzvelnes vietā mucas? Iespējams kļūdos. Jebkurā gadījumā atzveltnei jābūt katrā pusē iespējai atzveltni piekabināt. Ja nav, tad jātaisa pašam vai kkā tā. Atzvelntnes sagādāt nav problēma.
26.jūnijs 2014, 10:25 | links
 
Ja pašam ir savs kajaks, to vienkārši nedrīkst pārdot :)
Ne asakas, un lai viegli airējas!
26.jūnijs 2014, 10:27 | links
 
Apsveicu ar veiksmīgu kajak copes uzsākšanu. Jā beņķus pie laivotājiem var noteikti atrast. Jā ar zivs savaldīšanu nevar steigties..toties cits adrenalīns...Ar to ērtumu kā kuram...es parasti 5-6 h bez izkāpšanas malā izturu mierīgi..citreiz visas 8 ...galvenais pamainīt sēdpozīciju, es bieži sēžu ar kājām aiz borta..neoprēna zeķes uzvelku ja auksts ūdens.
Tika arī lielā vējā un viļņos seabirds notestēs - izturēja godam. Dažas bildes no manām pēdējām copēm...ja godīgi motoreni šogad neesmu vēl kurbulējis.





/IMG-20140526-203851.jpg
26.jūnijs 2014, 12:09 | links
 
[/mg]http://content31-foto.inbox.lv/albums/o/osscar/12-04-2013/IMG-20140526-203851.jpg[/img]

kaut kas aizgāja ripā...

vēl plānoju pielīmēt gar malu led lampas, lai kreiseri tumsā nesabrauc, kad būs pabeigts - iemetīšu bildes.
26.jūnijs 2014, 12:11 | links
 


neklausa pogas ! ne asakas visiem!
26.jūnijs 2014, 12:11 | links
 
Tas mūsu pasākums kopējais pasākums neizdevās, nekas gan nākotnē. Esmu izveidojis nelielu lapu Facebook, interesenti, varam tikties arī tur, bildes, komentāri, viedokļi utt.
https://www.facebook.com/pages/Kajaks-cope/439657256176164?fref=ts
''Kajaks cope''
26.jūnijs 2014, 14:13 | links
 
Paldies par info - ieskatīšos noteikti...:) P.S.Cope no kajaka ir forša, jo tā ir ne tikai cope...;)
26.jūnijs 2014, 15:27 | links
 
Laps rīc!

Dublis divi ar kajaku izdevās pa biezo. Aizbraucu uz pilnīgi nezināmu vietu un rezultātā četras līdakas no 1.5 - 2 kg svarā, plus vēl asari un dažas līdakas. Stunda pagāja kamēr atkodu uz kādu mānekli ņem, bet tas nu tā. Esmu sapratis, ka STRIKE PRO mānekļi pilnībā nodrošina copes vajadzības un zivju interesi jebkurā ezerā, kur copēju parasti. Dancināšanu ap laivu sāku lēnām apgūt - galvenais bez stresa.
Kādu atzveltni noteikti vajadzēs, man šķiet, ka speciāli tam divas lences katrā bortā ir gan priekšā, gan aizmugures sēdvietai. Jautājums tikai cik maksā. Pusdienas laikā vēl sacēlās vējš un tad riktīgi dabūju noairēties. Vienbrīd bija tā, ka tikai ar vienu pusi varēju airim airēt un tikai tad taisni gāja. Bet drifta enkurs bija neaizvietojams. Iesaku arī parastiem no laivas makšķerētājiem.
Paldies par padomiem! Lai veicas!
27.jūnijs 2014, 00:43 | links
 
27.jūnijs 2014, 19:36 | links
 
27.jūnijs 2014, 19:37 | links
 
nu pa smuko, man skauž un arī gribu uz copi! malacis!
27.jūnijs 2014, 20:27 | links
 
Skaisti! Liepājniekā?
27.jūnijs 2014, 22:29 | links
 
Skaisti! Liepājniekā?

Fiskare, 27.jūnijs 2014, 22:29


Jap, pagaidām vairāk pa to...:)
27.jūnijs 2014, 22:33 | links
 
Ja nav baigais noslēpums, tad kur Tu laid kajaku iekšā?

Mani pāris copes mēģinājumi ir beigušies a fiasko, kad vēl mēģināju bradāt tur pie ventilatora. Varbūt būs jāpamēģina ar kajaku kaut ko sacopēt. Nezinu kā darīt, jo es tagad saņēmu atļauju copēt vienas pašvaldības apsaimniekotajos dīķos, tā kā visticamāk laidīšu uz turieni. Tur daudz līdaku, uz seklo voblerīti un poperi ņem kā trakas. Mani tas aizrauj, bet arī Liepājniekā, cik no rakstiem noprotu, tādu vietu netrūkst.
Varbūt taisām pieredzes apmaiņu? :) Liepājnieks pret maniem medību laukiem?
28.jūnijs 2014, 07:23 | links
 
laikam esmu nobriedis pievienoties kajakistu pulkam. otro reizi pavizinājos pa Ķīsi visu dienu ar parastu kajaku, baigi ok. apnicis pūsli ar motoru katru reizi stiept, salikt un jaukt.
pēc price/performance un svara izskatās Fisherman 12 kā reiz. SOT gan tas ritentiņš tāds vilinošs, bet cenas LV neatradu, laikam no 700 eur tik sākas.
kā fishermans uzvedās pa viļņiem? līcis, Burtnieks.
29.jūnijs 2014, 16:08 | links
 
laikam esmu nobriedis pievienoties kajakistu pulkam. otro reizi pavizinājos pa Ķīsi visu dienu ar parastu kajaku, baigi ok. apnicis pūsli ar motoru katru reizi stiept, salikt un jaukt.
pēc price/performance un svara izskatās Fisherman 12 kā reiz. SOT gan tas ritentiņš tāds vilinošs, bet cenas LV neatradu, laikam no 700 eur tik sākas.
kā fishermans uzvedās pa viļņiem? līcis, Burtnieks.

kkas, 29.jūnijs 2014, 16:08


Pēc manas pieredzes (Liepājas ezers), Fishermans vilni tur labi, bet borts ūdenī ir visai zems un pie 7-8 m/s, ja vilnis nāk no sāna + vējš, tad mazliet met šļakatas pāri. Siltā laikā, protams, tas ir sīkums, tāpēc vēsākā laikā cenšos braukt uzģērbis brienamo tērpu. Tad pat lietusgāzes nav problēma. Pret vēju un vilni airēt nav problēmu. Arī pret straumi airējot uzvedas labi.
29.jūnijs 2014, 18:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager