Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
tas i tas, ko taj caumurā bāž?
man kaut kā baigi negribas drenāžas caurumā likt, liekas, ka varētu traucēt staram.
8.aprīlis 2015, 23:10 | links
 
jā, nekas tur netraucē+ ērtāk nekā kaut kāda papildus kāja jākabina katru reizi. es iepriekš liku bildes kā izskatās no apakšas.
9.aprīlis 2015, 07:56 | links
 
Kādam interese par lietotu Seabird Fisherman?
9.aprīlis 2015, 19:03 | links
 
Kādam interese par lietotu Seabird Fisherman?

kajaks, 9.aprīlis 2015, 19:03


PM
10.aprīlis 2015, 00:36 | links
 
kajaks PM
10.aprīlis 2015, 18:11 | links
 
Vakar izvilku savu bērīti sagatavot copes sezonai. vienīgā problēma bija ar čaina lediem, kuri pa sezonu biku pievīla - pašlīmējošie ledi tika aprakstīti kā ūdensdroši, taču biku kaut kur bija sūces un daži ledi sāka spīdēt blāvāk vai nedegt vispār.
Noplēsu tos nost un to vietā pielīmēju led virteni, kura ir tādā kā plastikāta zeķē - trubā. Vienīgā vieta, kur var tikt ūdens ir vadu pieslēgvieta, ko piepildīju ar silikonu. Cerams, ka šie būs labāki un kalpos ilgi, kaut ir jaudīgāki un aķi izēdīs ātrāk, bet tāpat tiks izmantoti tikai sliktos laika apstākļos vai tumsā.
Eh - vēl pāris nedēļas - un aidā!

12.aprīlis 2015, 13:22 | links
 
klau Osscar, vai nu es esmu tups vai kā, bet tev bij kaut kur pamācība uztaisīta, kā uztaisīt ūdensdrošo baterijas kasti eholotei?

Pāldies.

p.s. izdomāju kā uztaisīšu eholotes devējam 'ŗoku'''
vēl nevaru izlemt par enkuru...
kāds viņu vienkārši stiptina kā Laivai, piesienot kaut kur? vai visi izmanto tās super sistēmas :)
12.aprīlis 2015, 20:32 | links
 
es izmantoju no lielveikala hermētisku "pusdienu kastīti" . Izurbu caurumu , kur izvilku vadu caur gumijas blīvi. Beidzot copi atvienoju ūdensdrošo savienojumu un baču stiepju mājās. Pati baterija ar 2-pusējo līmlenti pie kastes dibena pielīmēta lai nekratās. kasti ņēmu mazu, vieta pietiek vēl tikai auto atslēgām lai ir sausumā.
12.aprīlis 2015, 20:56 | links
 
Pārdodu maksķernieku kajaku no Anglijas
http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-8657.htm
13.aprīlis 2015, 08:41 | links
 
Pārdodu maksķernieku kajaku no Anglijas
http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-8657.htm

rcnext, 13.aprīlis 2015, 08:41


PM
13.aprīlis 2015, 11:32 | links
 
klau, padalieties ar savām enkurošanās sistēmām?
man baigi negribas jaunajā kajakā neko vēl urbt, bet youtubee neko bez urbšanas neatrodu :)
13.aprīlis 2015, 17:59 | links
 
tak nu pat Kajaks lika linku uz stiprinājumu gimball/sccoty (pāreja gimball no flush mount rpd holder uz scotty + scoty enkura sistēma) . vai tad neder, tiesa ieš LV nedabūt un rēķini, ka 30+50 eiro vajadzēs , imho neadekvāti. kā jau teicu - es ar mazu nerūsējošā tērauda karabīni piekarinu kurā pusē/vietā vajag un miers.
13.aprīlis 2015, 18:40 | links
 
man ir šāda enkura sistēma.
http://www.h2okayaks.com/engine/shop/product/h20atkRivets/H2o+Kayak+Anchor+Trolley+Kit
ideāli, īpaši vējā. ērti arī apkārt apmakšķerēt. katrā ziņā vienā vai otrā kajaka galā jāvar pielikt enkuru. seabirdā kkā neomulīgi, ja vējš un viļņi no sāniem.
13.aprīlis 2015, 19:54 | links
 
tak nu pat Kajaks lika linku uz stiprinājumu gimball/sccoty (pāreja gimball no flush mount rpd holder uz scotty + scoty enkura sistēma) . vai tad neder, tiesa ieš LV nedabūt un rēķini, ka 30+50 eiro vajadzēs , imho neadekvāti. kā jau teicu - es ar mazu nerūsējošā tērauda karabīni piekarinu kurā pusē/vietā vajag un miers.

osscar, 13.aprīlis 2015, 18:40


to es saprotu visu, bet lasot USA forumus nerodas pārliecība par to sistēmu, tur visi par anchor trolly jūsmo.

tu ar karabīni viņu pa taisno pie kajaka?
man ar bij tāda doma, sānā feelfree ir rokturis pie tam, liekas ka ap to varētu apmest un miers.
tik bail ka neizlauž :) jaliek espanders pa vidu.
13.aprīlis 2015, 20:29 | links
 
neizlauzīs tur neko. es ar mazu karabīnīti āķēju pie tiem dzelžiem kur beņķis stiprinās.



protams, seabirdā viļņos jāuzmanās.
13.aprīlis 2015, 20:39 | links
 
piezūmo to bildi - tur tādi dzelzs stienīši iekausēti korpusā.
13.aprīlis 2015, 20:40 | links
 
bet tavam modelim (lure) , cik skatījos tādi nav > ? tad nederēs tāds variants.
13.aprīlis 2015, 20:41 | links
 
Ahoi!
Neesmu baigais speciālists par kajaku enkuriem, bet es izmantoju dreifa enkuru. Es aizstaigāju uz vietējo bodi, kur veic apkopes plostiņiem u.c. kuģu glābšanas inventāram. Par 10 eiro gabalā ar man pārdeva dreifa enkuru ar 10m striķi. Papes ezerā u.c. seklās ūdenstilpnēs darbojās arī kā parasts enkurs, kad ierāva gruntī un zālēs.
14.aprīlis 2015, 08:55 | links
 
Labdien.
Vēlos iegādāties savu pirmo SOT kajaku, un pagaidām sliecos uz Winner firmais Leisure Dave modeli:
https://www.youtube.com/watch?v=zkj26nuT1Co
Jo viņa cena man šķiet ļoti atbilstoša un būdams students, nezinu vai stipri vairāk varu atļauties tērēt tādam priekam.
Gribu uzzināt meistaru viedokli:
Vai būs atbilstošs pirmajam, lai iepazītos ar visu šo padarīšanu tuvāk?
Varbūt kādi ieteikumi, un padomi!?
Paldies
21.aprīlis 2015, 19:35 | links
 
Lielajā talkā rīt, ap 10.00 kajaks organizē Ulbrokas ezera talku, ja ir interesenti izbraukt ar kajakiem (divvietīgiem Perception) un patalkot, laipni gaidīti:)
Būs iespēja arī notestēt/pabraukt ar Feel Free Mokenu 12. Ja ir idejas, gribēšana, tiekamies rīt!
24.aprīlis 2015, 09:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager