Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Izstādē bija šie leiši www.baidares.org, vismaz uz stenda kajaki viņiem bija lētāki nekā LV.
24.aprīlis 2016, 20:16 | links
 
Es pie sava feel free lure tiku ar kajaks. Lv palidzibu, varu tikai šo modeli slavet kā super ērtu bet ne ātru. Biju izstādē, leišiem cenas bij norādītas bez pvn, tā ka nekas lētāks tur nesanāks, varbūt nedaudz, bet jābrauc pakaļ.
24.aprīlis 2016, 22:40 | links
 
Es pie sava feel free lure tiku ar kajaks. Lv palidzibu, varu tikai šo modeli slavet kā super ērtu bet ne ātru. Biju izstādē, leišiem cenas bij norādītas bez pvn, tā ka nekas lētāks tur nesanāks, varbūt nedaudz, bet jābrauc pakaļ.

janiszilvers, 24.aprīlis 2016, 22:40

Pa cik sanāca kaijaks,un kāds izmērs?
25.aprīlis 2016, 06:34 | links
 
Ieteiktu vēl paintereseeties sofijaslaivas.lv

saavu njeemu tur.
25.aprīlis 2016, 08:55 | links
 
Es pie sava feel free lure tiku ar kajaks. Lv palidzibu, varu tikai šo modeli slavet kā super ērtu bet ne ātru. Biju izstādē, leišiem cenas bij norādītas bez pvn, tā ka nekas lētāks tur nesanāks, varbūt nedaudz, bet jābrauc pakaļ.

janiszilvers, 24.aprīlis 2016, 22:40
Pa cik sanāca kaijaks,un kāds izmērs?

miks32, 25.aprīlis 2016, 06:34


Man i 11,5
Cena bij ap 1100
Bet vel jau vajag airi, ar ap 100
Un man i divi stiprinajumi vēl tie speciālie, eholotei viens un otrs kātam
Nu kopā tuvu 1300
25.aprīlis 2016, 22:38 | links
 
Labdien!

Vēlētos iegādāties kajaku un makšķerēt jūrā.
Vai tādām vajadz;ibām vispār var lietot kajaku?
Vai kādam ir pieredze makšķerēšanai jūrā no kajaka?
Ja ir tad, kāds kajaks jāpērk?
27.aprīlis 2016, 16:38 | links
 
Arī intresē kā ar kajaku jūrā, ja būs ehalots, viņš necietīs no šļakatām, pts neizmirkšu?
28.aprīlis 2016, 07:06 | links
 
"Ne asakas" jaunajā copes sezonā! Forumā vēl pagājušogad kajaks.lv piedāvāja izmēģināt SOTus, ja vēl ir tāda iespēja, man būtu interese par feelfree moken 10 vai 12. Gribētu saprast kurš no tiem būtu piemērotāks, jo zvejotu gan Daugavā, gan grūtāk pieejamā purvainā ezerā.
28.aprīlis 2016, 09:03 | links
 
es izmantoju savu līcī asaru copei ( esmu arī dabūjis ālantus un renģes piezvejā uz rotiņa...uz lucīšiem neesmu spiedis apzināti). ar eho nekas slikts nav notis - tas ir hermētisks + baterija ir hermētiskā kastītē. Protams vētrā jūrā nelienu un tālu no krasta prom neairēju. mobilitāte ir super. Ar gumijnieci vairs i negribas krāmēties. Ir cope - copē - nav cope , brauc mājās...atkrīt tā pakošanās.
paziņas copē jūrā arī no seabird hibrīd kajaka. nekādu problēmu - kaut man sot šķiet stabilāks. bet tas ir arī dārgāks par seabird. rekur bilde pirms copes :


tests viļņos:


kad laiks ir vasarīgs - tad vispār ideāli...




tik saulē neapdegt :-D
28.aprīlis 2016, 13:53 | links
 
par garumu - 12 nieks būs ātrāks, bet lielāks un smagāks. jāskatās vai var viens uzmest uz autiņa jumta...jo īpaši ja kāds augstāks 4x4.
man ir 10 nieks ( 3m) . nav tik ātrs....max kādi 5 -6 km/h. tātad lielus attālumus ātri nevar veikt, bet ir stabilāks un manevrēt spējīgāks par garajiem. Ātrums protams 4m + ir krietni labāks...vieglāk airējas - ātrāk slīd../+ vajag stūri garajiem - lai turas uz kursa + vieglāk apgriezties. Un rūmi glabāšanai vajag.
28.aprīlis 2016, 14:00 | links
 
osscar

Vai vari konkrētāk pateikt kā sauvc piem. Tavu kajaku, kur tādu var iegādāties?
Nekā no tā visa nesaprotu.

jurinieks
29.aprīlis 2016, 09:32 | links
 
Man ir feel free moken 10. Tie no kuriem pirku jamos vairs netirgo...vēl ir jau pieminētās sofijas laivas vai leiši.
Ja sup dēļi maksātu lētāk arī nebūtu slikts variants vasarā asarus patrenkāt līcī....
29.aprīlis 2016, 10:02 | links
 
Tā laikam sanāk, ka neviens vietējais feelfree brendu laikam netirgo, bet man ir tieši iekāriens uz to. Pašlaik piedāvājumi ir:
http://www.paddelstore.de/produkt-kategorie/kanadier-kajaks/angel-kajaks/feelfreefishing/
http://www.kayaksandpaddles.co.uk/canoe/kayak/uk/shop/productpages/sit-ons/feel-free-moken-10.htm
Šobrīd ir arī pieejams Feelfree Moken 10 Lite, kas ir šaurāks par iepriekšējo modeli, nez cik daudz tas ietekmē stabilitāti, ātrumu utt, tam arī celtspēja mazāka. Kopumā laikam tomēr izvēle kristu par labu moken 10, jo arī lielā ūdens tilpnē pārvietojoties velcētu un tur jau ātrumu nevajag, kā arī cena. Skatos, ka osscar laba pieredze ar mazāko mokenu un noairējies tāpat daudz.
Ja nu kādam ir kāds piedāvājums, sakarā ar šo modeli labprāt izskatīšu.
29.aprīlis 2016, 11:07 | links
 
Jap man laikam 4 sezona ...lite modelim celtspeja mazaka..ja pareizi atceros...un jams vieglaks .par cik esmu smags man moken 10 likas pareiza izvele.airi tik deretu biku garāku.jo kajaks ir plats..plus paša garums...
29.aprīlis 2016, 11:12 | links
 
Apskatīju Jūsu bildes,palasīju komentārus ,atsauksmes . Visas atbildes jau dabūju lasot jūsu komentārus. Nu baigie matadori Jūs esat :) Izskatās baigi skaisti. Vienīgi skatos ,par cik telpa ierobežota, risks ar ir lielāks kā pūslī visu baigi esat ar gumijām nostiprinājuši,nekas ,nekur nav nepiesiets . Gribu paprovēt :)
29.aprīlis 2016, 11:59 | links
 
Nav tur nekāda baigā riska...es spaini ar gumijām nostiprinu lai asari ārā nelec kad spainis pildās...bus kād vāks jāizdomā
29.aprīlis 2016, 12:11 | links
 
http://www.laivam.lv/products/lv/feelfkajaki

Te laikam arī tirgo feelfree iekš LV
29.aprīlis 2016, 12:29 | links
 
taa lure seerija ar augsto benkji ir vienkaarshi koncha. bet nu cena un svars . . .
29.aprīlis 2016, 12:52 | links
 
Kā jau minēju - ar to svaru nav tik traki - mokens sver kādi +- 30kg. Esmu iemanījies jamo ar slaidu vēzienu uzmest uz jumta pieejot no sāniem...uz iepriekšējā auto bija grūtāk, jo tas bija 4x4 un augstu bija jāceļ. Vēl spogulis jāpieloka, ja nu izslīd - lai nenolauž. feelfree forša fīča ir rokturis sānos - var nest kā lielu koferi - tas ērti ja dodas uz purva ezeriem - kur nevar jamo vilkt. Uz vieglā autiņa, protams vieglāk uzlikt. Iespējams var uzstumt no aizmugures, bet man vieglāk no sāniem uzmest uz jumta.jebkurā gadījumā man tā nav baigā problēma, jo piestaigāju pa ziemu uz svaru cilājamo zālīti. Vēl no pieredzes - vieglāk uzmest uz Y veida turētāja ja tāds ir uz autiņa jumta- nekā vnk uz stieņiem uzlikt.






sezonu gan laikam atklāšu ar pūsli, jo braukšu ar junioriem uz copi.
29.aprīlis 2016, 20:06 | links
 
Šodien atklāju spiningošanas un kajakošanas sezonu. Tradicionāli tas tiek darīts Burtniekā.
Starts agrs, 5.30 iebraucam ezerā kopā ar Jānis un Artis, viņi laivā es kajakā.
Šobrīd ūdens līmenis ir tuvu ideālam pavasara līmenim.
Nekad mūžā nebiju redzējis tik daudz nārstojošu brekšu, likās, ka viņi ir visur un te atkal kajaka pluss, jo var klusiņām pieslīdēt un pavērot viņu dejas.
Cope man sākās salīdzinoši vēlu, pirmā līdaka tika sagūstīta tik ap 10.00, bet tālāk jau kā pa diedziņu. Ilgi nevarēju atrast šīs dienas atslēgu, kura nemaz tik sencacionāla nebija, visu parastais oranžais mr. greedy
Izmētājos gan visu, visādas gumijas, voblerus, bet tos tik bakstīja, bet droši neņēma.
Kopumā pa dienu realizētas piecas zivis, viena mēra līdaka, trīs nemēri un breksis uz 1,1 kg. Mājās atbrauca mēra līdaka.
Visa cope notikās pa pamatīgu zalāju, jebšu kur vasarā ir pļava un te atkal kajaka pluss, motorlaivas tādās vietās netiek.
Sezonu uzsāku ar savu jaunieguvumu st croix Legend Elite, iegādāts kā lietos, bet laikam beidzot būšu atradis to savu sajūtu, jo kāts patiešām strādā un nodod signālus izcili!
Ļoti daudz copes nerealizētas, jo ilgi nevarēju piešauties pie kāta pluss spiningoju pļavā.
Sportisti ar jau gatavojas nākamaji nedēļas nogalei, bet izskatījās, ka nevisai, jo klajumā esošās līdakas ir jau apdauzītas, bet ar milzu laivām krastā netikt klāt.
Kopumā esmu ļoti apmierināts ar copi, pigments ar pamatīgs.
Bildes nav, jo bija interesanti un nebij laiks pozēt smile emoticon
Cieņā
J.Z.
4.maijs 2016, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager