Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
šodien noairējos labi - pilni 2 apļi pa dūni :D
cope švaka, lai neteiktu ka nav vispār. Nākošais brauciens būs uz asariem līcī ! sākas atvaļinājums !
screenšots no 1. velces piegājiena

[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/osscar/eho/Screen004.jpg[img]
30.jūnijs 2013, 18:33 | links
 
30.jūnijs 2013, 18:34 | links
 
Labs gabals ko airēt! Man jau atvaļinājums galā un atkal prom uz diviem mēnešiem, bet tad ar komandējumiem uz kādu laiku būs cauri un varēšu pievērsties kajakošanai.
Arī nagi niez ieslidināt laivu jūrā un paprovēt kā ir šūpoties viļņos.
Ne asakas!
30.jūnijs 2013, 19:03 | links
 
es savu Daugavas viļņos iemēģināju - kad kuģi brauc garām :D domāju, ka jūrā bez problēmām, turklāt es asarus pamatā krasta tuvumā pie akmeņiem trenkāju.
30.jūnijs 2013, 19:06 | links
 
Daugavā nelielos vilnīšo arī mēģināju un garām braucošās motorlaivas vēl piepalīdzēja ar viļņiem, nu šūpot šūpo, bet nav ne vainas. Gribās tomēr uz lielākiem jūras viļņiem pašūpoties.
Bet manā gadījumā tas nebūs ātrāk par septembra vidu.
30.jūnijs 2013, 20:21 | links
 
[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/osscar/12-04-2013/201307041605003.sized.jpg?1373048463[img]

cope no kajaka jūrā. nu ļepota laiks vakar bija un grilam ar biku saķēru.
5.jūlijs 2013, 21:22 | links
 
5.jūlijs 2013, 21:22 | links
 
Forši, ko lai citu saka. Man atkal jāgaida 2 mēneši līdz komandējuma beigām un tad laidīšu jūriņā.
Ne asakas.
7.jūlijs 2013, 15:40 | links
 
Sestdien pirmais nopietnais nobrauciens pa upi ar kajaku. Kopā 35 km pa dienu bez nekādām problēmās, kolēģiem (viņi brauca ar standarta kanoe, kā jau iepriekš arī es pats) pat uzmetās skaudība, ka man tik viegli un "pīpējot" tas viss sanāca. Ja jāsaka kā bija - tiešām, šoreiz nogurumu pat nesajutu dienas beigās, kas varētu nozīmē, ka laiva ir ērta, pietiekoši ātra un manevrētspējīga. Sākumā mazliet bija jāpiešaujas pie dažiem vadīšanas knifiem, jo līdz šim pa upi nebiju braucis, bet te vēl mazliet arī ar ekstrīmu (upes Rinda un Irbe, no Rindas ciema līdz tiltam, kas ir uz Ventspils-Kolkas ceļa). Tā kā iesvētības ir notikušas un varu ielikt atzīmi šim pasākumam -"gandrīz teicami"...:)
7.jūlijs 2013, 18:35 | links
 
"Gandrīz teicami" tāpēc, ka savas aizmāršības dēļ biju aizmirsis līdz savu makšķerkātu, kaut visi pārējie pričendāļi bija paņemti līdz. Sanāca, ka tests ir mazliet nepilnīgs, jo dikti jau vajadzēja ietestēt arī pašu copi no kajaka šāda tipa upēs...:D
7.jūlijs 2013, 18:40 | links
 
9.jūlijs 2013, 14:06 | links
 
Kā jau zemāk rakstīju, škrobe liela, jo savu makšķerkātu aizmāršības dēļ aizmirsu, tāpēc nācās būt vien operatora vietā. Nu ko, tas būs iemesls atgriezties kādreiz, jo upe skaista, zivis gan jau ir, ja pameklē...:) Kopumā kajaks testu izturēja godam (kaut klipā tas parādās tikai retos kadros), tajā var salikt visas nepieciešamās mantas un, protams, kātus, ja nav aizmirsti mājās...:D Tiekamies uz ūdeņiem un ne asakas! P.S. Kajaks Seabird Fisherman 12
9.jūlijs 2013, 14:15 | links
 
Interesanti vai ar kajaku ir kādas izredzes piedalīties spiningošanas sacensībās atsevišķā kategorijā?
Jūsu domas!!!
9.jūlijs 2013, 21:47 | links
 
Ja gribētāji būs, gan jau arī nolikumos to var iekļaut. Nebūs kur tiesnesi tik iesēdināt...:D
10.jūlijs 2013, 07:05 | links
 
Atradu jeņķu noteikumus. Ir divi varianti. Pirmais - nofotogrāfē un palaid, otrais - ir pāris laivas ar tiesnešiem visā ezerā un kajakisti vienkārši ik pa laikam pieairē atrādīt lomu.
14.jūlijs 2013, 10:27 | links
 
Re kaa, biju palaidis so forumu garaam. Patiesam priecajos ka Latvija makskeresana no kajaka attistaas. Lai gan pats no kajaka makskereju jau 8 gadus,lidz shim bridim nevienu lidzigu makskernieku kajaka uz udeniem neesmu saticis.

Bija kaadus paris gadus atpakal man komunikacija ar paris makskerniekiem, kas pirka kajakus, bet vairaak nekas nav dzirdets.

Skatos, ka visi nhem SOTus, interesanti, kaads tam iemesls? Cik esmu meghinajis, manuprat, musu klimats tam ir par aukstu. Ja Novembri Lielupee vai Liepajniekaa visa diena ir japavada atklataa videe, vajadzetu buut skarbi. Man patik ka varu aizklat SINK eju un vismaz kajam silti... Bet neesmu tik daudz laika SOT pavadijis, varbut ka nav tik traki.
Pats gan tagad skatos uz WS hibridiem - Commander, laikam jau 120 vajadzes nopirkt izmeghinat. Dikti jau labs risinajums izskatas.
15.jūlijs 2013, 10:00 | links
 
manā skatījumā sotā var ērtāk visus loriņus salikt + drošāks jo negrimst, ja lūku neatstāj vaļā :D bet - tā jā, aukstumā vajag labas ūdensdrošas drēbes. kaut gan pats izmantojis vēsā laikā pagaidām neesmu. Vasarā ir baigi forši - sēdi ar kājām pār bortu :)
15.jūlijs 2013, 10:06 | links
 
paskatījos to hibrīdu - izskatās interesents, tik pieļauju, ka tam tāpat kā sinkam - kravnesība mazāka. man ar saviem 110 kg + loriņiem SOTs ar 200kg celtspēju liekas drošāks.
15.jūlijs 2013, 10:08 | links
 
atradu speceni - tas komandieris - max. 180 kg. nav slikti.
15.jūlijs 2013, 10:09 | links
 
Commander - man patik ka ir ari augstā sēdvieta - to savam SINK uztaisiju, bet nav tik ērti. Plus, mantas var salikt un ari nosegt, ja vajag. Ja taisu 2-3 dienu celojumu kajakā, tad mantas parasti nosedzu. Jeb kas, ka kas paliek virspusē noteikti ar laiku traucēs (jo makšķerēju ar mušu un aukla ķeras), plus, piemēram Lielupē vai Ventā, klajumos ir jasamazina laivas laukums pretvēja deļ. Jo citādi grūtak nolikt laivu copes laikā - vēja ietekme lielāka. Pieļauju, ka ar spiningu tas nav tik svarīgi, bet ar mušu makšķerējot, laiva ir pareizi jānoliek, lai varētu normāli iemest.
Arī SINK mierīgi kājas par bortu var turēt... :)
15.jūlijs 2013, 10:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager