Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
fishermans pasūtīts. izskatās, ka brīvdienās varēs notestēt. :)
2.jūlijs 2014, 11:31 | links
 
Principā ir jau pieejami Feel Free makšķernieku kajaki, par testiem visā Latvijā t.sk. Liepājā šobrīd nedomāju, to verētu īstenot uztaisot pirmo kajakistu saietu, par kuru runājām kādu brīdi atpakaļ.
Bet Rīgas rajonā bez problēmām, sarunājam un iedos izmēģināt!
2.jūlijs 2014, 09:31 | links
 
Visiem testēt gribētājiem, vienojamies par laikiem, un datumiem. Man vistuvākā ir M. Jugla Stopiņos, ja vēlme ezerus, tad drošvien Ķīšezers. Mans viedoklis par Fishermanu tomēr paliek nemainīgs, upes un nelieli ezeri, jo tomēr stiprākā vējā vajag garāku laivu, un kko no SOT tipa kajakiem.
Varat droši rakstīt šeit, arī Facebook ''Kajaks cope''

kajaks, 1.jūlijs 2014, 09:53[/quote]

Varbūt arī līdz tādai "nomalei", kā Liepāja arī var atbraukt un kaut ko parādīt? Es domāju, ka interesenti sarastos, ja laicīgi izziņo. Es pats ļoti labprāt uzmestu aci un ietestētu, kāds ir riktīgs copes kajaks. Varbūt, ka āķis vaigā, ņemu vēl vienu kredītu un pērku kajaku no Jūsu firmas. :) Protams, bez trakiem uzzskrūvējumiem 300% apmērā. :)
1.jūlijs 2014, 19:18 | links
 
Visiem testēt gribētājiem, vienojamies par laikiem, un datumiem. Man vistuvākā ir M. Jugla Stopiņos, ja vēlme ezerus, tad drošvien Ķīšezers. Mans viedoklis par Fishermanu tomēr paliek nemainīgs, upes un nelieli ezeri, jo tomēr stiprākā vējā vajag garāku laivu, un kko no SOT tipa kajakiem.
Varat droši rakstīt šeit, arī Facebook ''Kajaks cope''
1.jūlijs 2014, 09:53 | links
 
laikam esmu nobriedis pievienoties kajakistu pulkam. otro reizi pavizinājos pa Ķīsi visu dienu ar parastu kajaku, baigi ok. apnicis pūsli ar motoru katru reizi stiept, salikt un jaukt.
pēc price/performance un svara izskatās Fisherman 12 kā reiz. SOT gan tas ritentiņš tāds vilinošs, bet cenas LV neatradu, laikam no 700 eur tik sākas.
kā fishermans uzvedās pa viļņiem? līcis, Burtnieks.

kkas, 29.jūnijs 2014, 16:08

Sveiks,
varam sarunāt gan par Fishermann izmēģināšanu, gan tirdzniecību.

Sveiki!
Pie reizes es ar neatteiktos notestēt Fišermanu, liekas, ka varētu būt labs.
30.jūnijs 2014, 20:32 | links
 
Domāju ka arī LV būs:)
30.jūnijs 2014, 18:14 | links
 
eh smuks jaunais lure 13.5...tik žēl ka iekš EU laikam nebūs reāli atrast. Viss kā nākas - paceļamais beņķis, stāvēšanas platforma + priekšā spec. konsole elektronikas loriņiem...ritenis ķīlī nav galvenais, man pa nelīdzenu ceļu vieglāk to kajaku kā čemodānu uz sāna aiznest nekā vilkt + var DIY ritenīšus izgatavot - aizvelc un pēc tam iemet laivā.

30.jūnijs 2014, 17:45 | links
 
bijām ar fishermenu garas formas ezerā, kad vējš dzen viļņus baltām putām..kādi padsmit m/s bija.Grūtāk bija airēt gan ar sot gan fisherman bet tika galā labi. es sotā biju slapjāks no šļakatām, fishermenā iekšā nesalija ūdens. Bet burtniekā , pūtienā es ar viņu nebrauktu....Jūrā arī testējam, tiesa nelielos viļņos, ja nav balto viļņu asarus var piekrastē skaldīt mierīgi - pats pagājušo gads regulāri to darīju. Nevajag būt pārgalvīgam un nevajag lieki riskēt. Man pūtienā kā tādā nepatīk copēt no jebkādas laivas. līdz 10m/s es stabili copēju. Prātīgākais kādu reizi kajaku notestēt skarbākos apstākļos bez pīckām, lai var saprast uz ko tas spējīgs. Un tad saproti robežu, kuru nevajag pārkāpt. Kajaka + ir mobilitāte un izpakošanās ātrums - nocel no jumta, iemet plastmasas augļu kasti ar loriņiem, paņem pīcku un airi - un aidā. Fisheremenam eho tik biku sarežģītāk uzlikt.
30.jūnijs 2014, 17:42 | links
 
 
laikam esmu nobriedis pievienoties kajakistu pulkam. otro reizi pavizinājos pa Ķīsi visu dienu ar parastu kajaku, baigi ok. apnicis pūsli ar motoru katru reizi stiept, salikt un jaukt.
pēc price/performance un svara izskatās Fisherman 12 kā reiz. SOT gan tas ritentiņš tāds vilinošs, bet cenas LV neatradu, laikam no 700 eur tik sākas.
kā fishermans uzvedās pa viļņiem? līcis, Burtnieks.

kkas, 29.jūnijs 2014, 16:08



Sveiks,
varam sarunāt gan par Fishermann izmēģināšanu, gan tirdzniecību.
30.jūnijs 2014, 13:10 | links
 
Caurspīdīga vanna :)
30.jūnijs 2014, 09:39 | links
 
interesants kajaks,bet cena ar laba)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/kayaks/blhnxl.html

pludinsh, 29.jūnijs 2014, 22:09



Vairāk izskatās pēc polikarbonāta vannas nevis kajaka. :)
30.jūnijs 2014, 07:38 | links
 
interesants kajaks,bet cena ar laba)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/kayaks/blhnxl.html
29.jūnijs 2014, 22:09 | links
 
Ja nav baigais noslēpums, tad kur Tu laid kajaku iekšā?

Mani pāris copes mēģinājumi ir beigušies a fiasko, kad vēl mēģināju bradāt tur pie ventilatora. Varbūt būs jāpamēģina ar kajaku kaut ko sacopēt. Nezinu kā darīt, jo es tagad saņēmu atļauju copēt vienas pašvaldības apsaimniekotajos dīķos, tā kā visticamāk laidīšu uz turieni. Tur daudz līdaku, uz seklo voblerīti un poperi ņem kā trakas. Mani tas aizrauj, bet arī Liepājniekā, cik no rakstiem noprotu, tādu vietu netrūkst.
Varbūt taisām pieredzes apmaiņu? :) Liepājnieks pret maniem medību laukiem?

Fiskare, 28.jūnijs 2014, 07:23


Ar Liepājnieku ir visai sarežģīti, jo aizaugums dara savu. Kur pavasarī ir daudz interesantu vietu, tur ir salikti sezonālie liegumi. Kad tie beidzas, tad aizaugums tāds, ka maz neliekas. Bet dažas šādas tādas vietas esmu atkodis. Pa lielam, lielāko daļu ezera pazīstu visai slikti, bet tas tikai uzdzen asini, jo ir taču teritorijas, ko pētīt. Ar kajaku parasti laižos no trijiem punktiem - tradicionālā Liepājas laivu ielaišanas vieta, ja plānoju copēt Z galā. Reiņi, ja plānojas cope D galā un Zāļu ielas galā, ja vairāk interesē A puse un centrālā daļa. Vēl ir vieta Zudovas līcī. No A puses ir laivu bāze Laivinieki, tas gan varētu būt par maksu.
Kaut ko konkrētāku varam jau sarunāt privāti. Labprāt pacopēju arī kompānijā, īpaši, ja piedāvā ar poperiem un virsminiekiem...:D
29.jūnijs 2014, 18:35 | links
 
laikam esmu nobriedis pievienoties kajakistu pulkam. otro reizi pavizinājos pa Ķīsi visu dienu ar parastu kajaku, baigi ok. apnicis pūsli ar motoru katru reizi stiept, salikt un jaukt.
pēc price/performance un svara izskatās Fisherman 12 kā reiz. SOT gan tas ritentiņš tāds vilinošs, bet cenas LV neatradu, laikam no 700 eur tik sākas.
kā fishermans uzvedās pa viļņiem? līcis, Burtnieks.

kkas, 29.jūnijs 2014, 16:08


Pēc manas pieredzes (Liepājas ezers), Fishermans vilni tur labi, bet borts ūdenī ir visai zems un pie 7-8 m/s, ja vilnis nāk no sāna + vējš, tad mazliet met šļakatas pāri. Siltā laikā, protams, tas ir sīkums, tāpēc vēsākā laikā cenšos braukt uzģērbis brienamo tērpu. Tad pat lietusgāzes nav problēma. Pret vēju un vilni airēt nav problēmu. Arī pret straumi airējot uzvedas labi.
29.jūnijs 2014, 18:18 | links
 
laikam esmu nobriedis pievienoties kajakistu pulkam. otro reizi pavizinājos pa Ķīsi visu dienu ar parastu kajaku, baigi ok. apnicis pūsli ar motoru katru reizi stiept, salikt un jaukt.
pēc price/performance un svara izskatās Fisherman 12 kā reiz. SOT gan tas ritentiņš tāds vilinošs, bet cenas LV neatradu, laikam no 700 eur tik sākas.
kā fishermans uzvedās pa viļņiem? līcis, Burtnieks.
29.jūnijs 2014, 16:08 | links
 
Ja nav baigais noslēpums, tad kur Tu laid kajaku iekšā?

Mani pāris copes mēģinājumi ir beigušies a fiasko, kad vēl mēģināju bradāt tur pie ventilatora. Varbūt būs jāpamēģina ar kajaku kaut ko sacopēt. Nezinu kā darīt, jo es tagad saņēmu atļauju copēt vienas pašvaldības apsaimniekotajos dīķos, tā kā visticamāk laidīšu uz turieni. Tur daudz līdaku, uz seklo voblerīti un poperi ņem kā trakas. Mani tas aizrauj, bet arī Liepājniekā, cik no rakstiem noprotu, tādu vietu netrūkst.
Varbūt taisām pieredzes apmaiņu? :) Liepājnieks pret maniem medību laukiem?
28.jūnijs 2014, 07:23 | links
 
Skaisti! Liepājniekā?

Fiskare, 27.jūnijs 2014, 22:29


Jap, pagaidām vairāk pa to...:)
27.jūnijs 2014, 22:33 | links
 
Skaisti! Liepājniekā?
27.jūnijs 2014, 22:29 | links
 
nu pa smuko, man skauž un arī gribu uz copi! malacis!
27.jūnijs 2014, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager