Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
Ja gribētāji būs, gan jau arī nolikumos to var iekļaut. Nebūs kur tiesnesi tik iesēdināt...:D
10.jūlijs 2013, 07:05 | links
 
Interesanti vai ar kajaku ir kādas izredzes piedalīties spiningošanas sacensībās atsevišķā kategorijā?
Jūsu domas!!!
9.jūlijs 2013, 21:47 | links
 
Kā jau zemāk rakstīju, škrobe liela, jo savu makšķerkātu aizmāršības dēļ aizmirsu, tāpēc nācās būt vien operatora vietā. Nu ko, tas būs iemesls atgriezties kādreiz, jo upe skaista, zivis gan jau ir, ja pameklē...:) Kopumā kajaks testu izturēja godam (kaut klipā tas parādās tikai retos kadros), tajā var salikt visas nepieciešamās mantas un, protams, kātus, ja nav aizmirsti mājās...:D Tiekamies uz ūdeņiem un ne asakas! P.S. Kajaks Seabird Fisherman 12
9.jūlijs 2013, 14:15 | links
 
9.jūlijs 2013, 14:06 | links
 
"Gandrīz teicami" tāpēc, ka savas aizmāršības dēļ biju aizmirsis līdz savu makšķerkātu, kaut visi pārējie pričendāļi bija paņemti līdz. Sanāca, ka tests ir mazliet nepilnīgs, jo dikti jau vajadzēja ietestēt arī pašu copi no kajaka šāda tipa upēs...:D
7.jūlijs 2013, 18:40 | links
 
Sestdien pirmais nopietnais nobrauciens pa upi ar kajaku. Kopā 35 km pa dienu bez nekādām problēmās, kolēģiem (viņi brauca ar standarta kanoe, kā jau iepriekš arī es pats) pat uzmetās skaudība, ka man tik viegli un "pīpējot" tas viss sanāca. Ja jāsaka kā bija - tiešām, šoreiz nogurumu pat nesajutu dienas beigās, kas varētu nozīmē, ka laiva ir ērta, pietiekoši ātra un manevrētspējīga. Sākumā mazliet bija jāpiešaujas pie dažiem vadīšanas knifiem, jo līdz šim pa upi nebiju braucis, bet te vēl mazliet arī ar ekstrīmu (upes Rinda un Irbe, no Rindas ciema līdz tiltam, kas ir uz Ventspils-Kolkas ceļa). Tā kā iesvētības ir notikušas un varu ielikt atzīmi šim pasākumam -"gandrīz teicami"...:)
7.jūlijs 2013, 18:35 | links
 
Forši, ko lai citu saka. Man atkal jāgaida 2 mēneši līdz komandējuma beigām un tad laidīšu jūriņā.
Ne asakas.
7.jūlijs 2013, 15:40 | links
 
5.jūlijs 2013, 21:22 | links
 
[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/osscar/12-04-2013/201307041605003.sized.jpg?1373048463[img]

cope no kajaka jūrā. nu ļepota laiks vakar bija un grilam ar biku saķēru.
5.jūlijs 2013, 21:22 | links
 
Daugavā nelielos vilnīšo arī mēģināju un garām braucošās motorlaivas vēl piepalīdzēja ar viļņiem, nu šūpot šūpo, bet nav ne vainas. Gribās tomēr uz lielākiem jūras viļņiem pašūpoties.
Bet manā gadījumā tas nebūs ātrāk par septembra vidu.
30.jūnijs 2013, 20:21 | links
 
es savu Daugavas viļņos iemēģināju - kad kuģi brauc garām :D domāju, ka jūrā bez problēmām, turklāt es asarus pamatā krasta tuvumā pie akmeņiem trenkāju.
30.jūnijs 2013, 19:06 | links
 
Labs gabals ko airēt! Man jau atvaļinājums galā un atkal prom uz diviem mēnešiem, bet tad ar komandējumiem uz kādu laiku būs cauri un varēšu pievērsties kajakošanai.
Arī nagi niez ieslidināt laivu jūrā un paprovēt kā ir šūpoties viļņos.
Ne asakas!
30.jūnijs 2013, 19:03 | links
 
30.jūnijs 2013, 18:34 | links
 
šodien noairējos labi - pilni 2 apļi pa dūni :D
cope švaka, lai neteiktu ka nav vispār. Nākošais brauciens būs uz asariem līcī ! sākas atvaļinājums !
screenšots no 1. velces piegājiena

[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/osscar/eho/Screen004.jpg[img]
30.jūnijs 2013, 18:33 | links
 
Sandiko!

Es kā reiz siekalojos uz tādu kajaku.

Vai ir iespēja satikties un apskatīt dzīvē to verķi?

Ja ir, uzraksti, lūdzu PM.

Paldies!

silver_737, 29.jūnijs 2013, 00:39


Tev ir PM.
29.jūnijs 2013, 08:50 | links
 
Sandiko!

Es kā reiz siekalojos uz tādu kajaku.

Vai ir iespēja satikties un apskatīt dzīvē to verķi?

Ja ir, uzraksti, lūdzu PM.

Paldies!
29.jūnijs 2013, 00:39 | links
 
Pagaidām viena mēra līdaka (amnestēta) un viens strīpainais bandīts (izcepts un apēsts), bet ir sajūta, ka tagad redzu desmit reizes vairāk kas notiek uz ūdens nekā makšķerējot no motorlaivas. Esmu arī vilcis laivu pa pļavu kādus 500 m un laivai tas nenodarīja nekādu skādi.
Liekas, ka ātrums ir labs un laiva slīd labi, bet cik precīzi nezinu jo vēl joprojām neesmu uzstādījis GPSu. Airējot lielākus gabalus stūre ir ļoti liels palīgs lai noturētu laivu vajadzīgajā virzienā. Atvaļinājums beigsies tuvākajās dienās un izskatās, ka līdz augusta beigām GPS tā arī paliks neuzstādīts.
Esmu arī stāvējis kājās un laiva ir diez gan stabila, bet ņemot vērā to, ka šim modelim nav taisna grīda kur nostāties, tad tas visu sarežģī. Kad būšu kādu laiku patrenējies makšķerēt stāvus, tad arī varēšu +/- komentēt cik šis modelis ir piemērots makšķerēšanai stāvus.
Ne asakas!
28.jūnijs 2013, 22:04 | links
 
Apsveicu!
Kā lomi ? kaut ko noķēri ? Interesanti būtu paskatīt tava ātrumus pēc GPSa, tavs noteikti ātrāks, ja iemin pilnā hodā. Mans resnulis ātrāk par 6kmh neiet.
28.jūnijs 2013, 21:47 | links
 

Jau trešo dienu ūdenī un sajūtas fantastiskas, noairēti nu jau vairāk par 10 km.
Kajaks ir aprīkots ar enkura sistēmu, bet eholotam pagaidām nav laika. Enkura auklas uztīšanai izmantoju daiving spoli un nerūsējošā tērauda divpusējo karabīni.
28.jūnijs 2013, 21:34 | links
 
es gan šaubos vai tur copes SOT kajaki ir pieejami....bet varbūt ir. Jo šie atšķiras no klasikā kajaka diezgan stipri.
28.jūnijs 2013, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager