Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
vispār jau Āgenskalna līcī kopš seniem laikiem var dabūt kādu vien gribās kajaku. pat ekskursijas rīko pa kanālu.
28.jūnijs 2013, 19:12 | links
 
Padzirdeju ka drizuma bus makskeresanas kajaku noma, bus iespeja visiem izmeginat! Ne asakas!
28.jūnijs 2013, 18:45 | links
 
Kāds pačukstēja ka pierīgā, drīzumā būs iespēja izīrēt kajakus makšķerēšanai.
28.jūnijs 2013, 18:42 | links
 
http://flakais.blogspot.com/2013/06/cope-no-kajaka-sezonas-atklasana.html

Neliela atskaite par pirmo šī gada copi no kajaka (Liepājas ezers). Ne asakas! :)
22.jūnijs 2013, 23:54 | links
 
Kāds Liepājas pusē varētu iedot pamēģināt izbraukt, parādā nepalikšu.

gapp, 6.jūnijs 2013, 09:35


Ja ir vēlme, varam sarunāt manu kajaku patestēt. Pats tikai tagad celšu saulītē pirmo reizi šogad...:) Ja ir interese, vari uzsist PM.
21.jūnijs 2013, 17:19 | links
 
mans 1,5 kg enkurs ar saivu no depo veikala. ērti var uztīt/notīt + nofiksēt garumu, kā arī nav slapjums kajakā - var saivu pie borta ar karabīni uzkabināt. kaut slapjums tur ir šā kā tā. drošības stiprinājums zacepa gadījumā - elektriķu savilce, pie slodzes pārtrūkst un var enkuru no otra gala izvilkt. Būs kaut kas tāds arī pūslim jāizgatavo.



p.s. un varētu kāda amatpersona topiku pārnest zem laivu sadaļas ?
21.jūnijs 2013, 15:49 | links
 
šodien atkal norullēju ap padsmit km:

pa vecdaugavu un daugavu līdz ietekai. strjomna, kad tankers noiet garām- labs vilnis, bet kajas stabili to tur. nekādu problēmu. cope gan švaka. mērogs labs - kajaks vs tankers - žēl ka nenobildēju :D



16.jūnijs 2013, 21:27 | links
 
Es skatījos sofijas laivās, ka izīrē tikai kanoe, būs kādu dienu jāuzzvana, vai ir arī kajaki, bet maz ticams.

gapp, 7.jūnijs 2013, 20:39


Viņiem tur kontaktos ir epasta adrese, gan jau var uzrakstīt, vai arī piezvanīt uz pajautāt.
Lai veicas meklējumos.
7.jūnijs 2013, 20:50 | links
 
Es skatījos sofijas laivās, ka izīrē tikai kanoe, būs kādu dienu jāuzzvana, vai ir arī kajaki, bet maz ticams.
7.jūnijs 2013, 20:39 | links
 
nu jā tur daudz un dažādi modeļi pieejami, bet Pierīgā +- varu arī savu iedot notestēt kādā.
6.jūnijs 2013, 12:43 | links
 
Sorry, vajadzēja adr. gapp!!
6.jūnijs 2013, 10:52 | links
 
Es biju domajis, ka Ogres puse var sarunat pameginat manu kajaku.
6.jūnijs 2013, 10:49 | links
 
sandigo,Pavilostā regulāri darbojas www.juraslaivas.lv. Pamēģini ar viņiem parunāt, ko var piedāvāt. Tirgo un izīrē!!
6.jūnijs 2013, 10:43 | links
 
Ogres puse noteikti varetu sarunat, bet par Liepaju gan nezinu. Vari meginat Sofijaslaivas.lv, mans nak no turienes.
6.jūnijs 2013, 10:33 | links
 
Kāds Liepājas pusē varētu iedot pamēģināt izbraukt, parādā nepalikšu.
6.jūnijs 2013, 09:35 | links
 

Arī diviem vietas pietiek!
5.jūnijs 2013, 17:30 | links
 
Tikko ienāca prātā laba ideja. Es taču varu tos ratiņu salodēt no kapara caurulēm un lieta darīta. Nu nebūs tik skaists kā rūpnieciski ražots un gan jau arī nedaudz smagāks, bet tas daudz ātrumu nemazina. Ripukus var nopirkt saimniecības preču veikalos un pārējo gan jau garāžā salasīšu. Bingo!!!
3.jūnijs 2013, 21:02 | links
 
Man gan nāksies kaut ko domāt ar riteņiem, jo tādas ekstras kā Tev nav. Vai nu būs jālīmē no plastmasas trubām vai jātaisa no metāla, bet bez riteņiem es viņu tālu neaizstiepšu un pa cietu segumu vilkt diez ko negribās.
3.jūnijs 2013, 20:57 | links
 
es ar iebūvēto ritentiņu - pa meža stigu vai pacietu virsmu baigi ok - ar pilnu uzkrautu laivi - piebrauc kā karalis pie ūdens. Dubļos varētu neiet tik viegli - bet tad varētu vilkt :D
3.jūnijs 2013, 20:53 | links
 
vārdu sakot 60 rādi man liekas baigi ok, un svars arī ir ļoti ok. kā saka airēšanas iemaņas nevar pazaudēt - biku prakse un viss aiziet. pats pabrīnījos, ka bez pieraduma tik ilgi varēju vakar vizināties.

osscar, 3.jūnijs 2013, 20:40


Domāju, ka atsākt airēt man nesagādās nekādas grūtības. Pats galvenais ir tikt līdz ūdenim un tad jau tā lieta aizies.
Starp citu, Tev ir tā saucamais kayak trolley vai pārvietošanai izmanto iebūvēto riteni?
3.jūnijs 2013, 20:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager