Makšķerēšana no kajaka

Makšķerēšana no SOT vai SINK kajakiem
jā pulks aug - varēs drīz kajakošanas kopīgo copi samenedžēt :D
29.maijs 2013, 12:39 | links
 
atkarīgs no modeļa. Tridentus ss.lv pa kosmosu tirgo, kkurš ved iekšā - nezinu, kaut kas ir Elkora uz brīvībenes ar manīts. Par Feel free - Campo ved iekšā. cenas , piegādes laiks etc - atkarīgs no krāsas, komplektācijas ut.t. Kā jau minēju starta cipars - 500EUR +- un uz augšu. Man patika sadarbība ar Campo.
29.maijs 2013, 12:38 | links
 
Labi, kungi! Kur un kā var iepirkt? Cenas, sūtīšanas un pārējais info?
29.maijs 2013, 12:22 | links
 
Nu re, kajakistu pulciņš paliek ar vien lielāks, tas priecē!
29.maijs 2013, 12:10 | links
 
tur tie img tafijāieliek priekšā un aizmugurē
29.maijs 2013, 11:18 | links
 
 


šādi - ieliku tavu bildi !
29.maijs 2013, 11:17 | links
 
29.maijs 2013, 11:15 | links
 
Viena no manām copes rotaļlietām: Moken12!

29.maijs 2013, 11:14 | links
 
Forši, rezdēju galerijā tavu kuģi - aprīkots copei un jau pabijis copē. Man pašam sarkans ne pārāk - tāpoč gaidīju savu ilgi :D , un tavam cik skatījos nav bagāžas vāks priekšpusē. tas beņķis kas man - saucas king fisher. tas nāk angler versijām standartā liekas.
29.maijs 2013, 11:11 | links
 
un tad ja grib var arī ietagot uz forumu no turienes ar.
29.maijs 2013, 10:36 | links
 
galerijā pievieno -zem bildēm.
29.maijs 2013, 10:33 | links
 
Skaidrs!  :)

Klau, kā te var ievietot bildi no sava datora (bez linka)?
29.maijs 2013, 10:32 | links
 
es biju domājis - bīdāmi KĀTU turētāji. :)
29.maijs 2013, 10:27 | links
 
tas gan, benķi noteikti var pasūtīt. Es gan domāju par kātu turētāju uzlabošanu - lai var uz velci izmantot pārbraucienos - jo tie iebūvētieir vertikāli /slīpi , bet pirms neesmu notestējis - nezinu kā īsti ir/ cerams ,ka tuvākajās dienās notestēšu. ir doma par parastajoem grozāmajiem kātu turētājiem kuri iemontājas tajos esošajos, vai DIY varinats no PVC caurulēm.
29.maijs 2013, 10:27 | links
 
Bīdāmi kāju turētāji bija arī iepriekšējam modelim, bet stāvēšanas platformai jēgu neredzu, jo arī iepriekšejā modelī teorētiksi stavēt var bez problēmām. Teorētiski, jo diez vai daudz būs to stāvētāju jo omulīgāk tomēr ir sēdēt. Lai gan pats esmu nodarbojies ar Windsurfingu un stabilitātes izjūta ir ok, tomēr parasti spiningoju Kajakā sēdus. Vienīgais ko gribētos no jaunā modelļa ir ērtāks sēžamais, droši vien to var pasūtīt pielāgor arī manam modelim (bet kā zināms aksesuāri parasti maksā bargu naudu)!
29.maijs 2013, 10:24 | links
 
domāts bija- neslīdoša materiāla.
Sākumā bija doma to ņemt, bet pēc konsultācijām paņēmu īsāko - protams ātrums mazāks, betsatbilitāte un aizņemtā vieta ar nav mazsvarīga + vieglāk uzlikt uz hetčbeka jumta.
29.maijs 2013, 10:14 | links
 
viņiem tagad ir jaunais modelis moken 12.5 - tam ir stāvēšanas plaforma ar selīdošu materiālu + bīdāmi kātu turētāji!

http://www.feelfreekayaks.com.au/kayaks-products/fishing-kayaks/moken-12-5
29.maijs 2013, 10:10 | links
 
Sveiki Kajaku fani!

Šādos forumos parati neko neesmu rakstījis, bet šorez nenocietos!
Es pirms diviem gadiem iegādājos „Moken12 / FeelFree” un varu pateiks ka tas bijis mans labākais pirkums mūža! Šim modelim jau standartā praktiski ir viss nepieciešamais copei (4 x makšķeru turētāji, vieta mantām gan priekša gan aizmugurē gan laivas grīdā), airu fiksators (vienkārša lieta, bet nenormāli noderīga un kičīga štelle), visādas kabatiņas, regulēlami kāju atbalsti, espanderi mantu nostiprināčanai utt. Kā arī viena no superīgākajām lietām is jau iebūvēts ritenis laivas aizmugurē, kas ļauj vilkt laivu air priekšejā roktura bez īpašas piepūles pa ceļu, caur mežu utt.
Šada laiva ir ideāla, lai ielīstu niedrēs tur kur parastā laiva vienkārši netiek (piem. Makšķery turētāji izvietoti tā ka nekad tās aiz niedrēm neaizķerās braucot tām cauri), tā ir ļoti klusa un praktiski neizbiedē zivi, kas ļauj piekļūt tām maksimāli tuvu, kas viennozīmīgi iespaidojis manas copes rezultātus. Lai gan ar makšērēšanu nodarbojos diezgan sen nebiju pat iedomājies, ka laivai var būt tik liela nozīme. Bet galvenais ir sajūtas ko gūsti un logo „FeelFree” 100% atbilst tām sajūtām ko esmu izbaudījis un turpinu to darīt!!!
Kajaku izmantoju parasti mazos un samērā seklos ezeros, lai gan Babīti par mazu piemēram nosaukt nevar, upēs u.c. vietās, kur nevar piebrauk ar mašīnu un ielaist laivu ar piekabi.
TĀ KĀ KJA KĀDS VĒL SVĀSRSTĀS TAD VIENNOZĪMĪGI VARU PATEIKT TĀ ŠTELLE RULLĒ!

http://feelfreekayak.com/products/moken12-angler/
FeelFree.com

p.s.
Diemžel vēl neesmu izprati kā varu šei ievietot bildi as savu Kajaka foto!
29.maijs 2013, 10:06 | links
 
šis ir mans - tas kas bija pirms tam - teicu - man tāds būs. un tagad ir :)
28.maijs 2013, 23:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager