Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Es lieku tikai kasti zāģa gadījumā :) Meistaram jābūt mecenātam bez finansiālas ieinteresētības :P Galu galā visi būs uzvarētāji, ja izrādīsies, ka visas spoles ir ražotas lielā koncerna paspārnē :)
12.septembris 2019, 18:47 | links
 
Meistaram vēl par 4 spoļu ķidāšanu neaizmirstiet piecdesmitnieku, bet tur gan jau pieteiksies sponsors :)

usis, 12.septembris 2019, 18:31


Domā šo betonētāj dirsēju kurš atslaukās ar piecdesmitniekiem? :-)
12.septembris 2019, 18:37 | links
 
MT9 [12.09.19]: Kungi, esmu gatavs eksperimentam. Galvenais sameklēt meistaru, kurš to realizēs. Man pašam sāk palikt interesanti :) Es no savas puses jums dodu 2 Daiwa spoles, kuras pirktas Ali, savukārt jūs no savas piešķirat divus, mūsu pašu bodē pirktus, tādus pat Daiwa modeļus. Meistars tās izjauc, salīdzina. Ja tās ir identiskas, jūs liekat kasti alus, ja manējās izrādās lēts pakaļdarinājums, kaste no MT9 ;)
Pa divām kastēm uzņemos meistara lomu par trešo izvēlos uzvarētāju.

Nu ko ņemās?! Aļikā var nopirkt gan oriģinālu gan daevo. Tas nav internetveikals - tā ir vieta kur tirgojas visādi tirgotāji.
12.septembris 2019, 18:35 | links
 
usis [12.09.19]: Meistaram vēl par 4 spoļu ķidāšanu neaizmirstiet piecdesmitnieku, bet tur gan jau pieteiksies sponsors :)
interesanti būtu dzirdēt buma viedokli par aļikspolēm
12.septembris 2019, 18:33 | links
 
usis [12.09.19]: Meistaram vēl par 4 spoļu ķidāšanu neaizmirstiet piecdesmitnieku, bet tur gan jau pieteiksies sponsors :)
gan jau tiksim galā
12.septembris 2019, 18:32 | links
 
Meistaram vēl par 4 spoļu ķidāšanu neaizmirstiet piecdesmitnieku, bet tur gan jau pieteiksies sponsors :)
12.septembris 2019, 18:31 | links
 
MT9 [12.09.19]: svens76 [24m]: Certate aļikā pārdodas?Nav ne jausmas, pašlaik taisos tecināt asintiņu :) Man ir lētais gals - Exceler un Fuego.
būtu gatavs vienu certati eksperimentam iedot. par Tavu aktivitāti te kaste aliņa nebūtu žēl:)
12.septembris 2019, 18:19 | links
 
Posiģim poohojem!
12.septembris 2019, 18:15 | links
 
Kungi, esmu gatavs eksperimentam. Galvenais sameklēt meistaru, kurš to realizēs. Man pašam sāk palikt interesanti :) Es no savas puses jums dodu 2 Daiwa spoles, kuras pirktas Ali, savukārt jūs no savas piešķirat divus, mūsu pašu bodē pirktus, tādus pat Daiwa modeļus. Meistars tās izjauc, salīdzina. Ja tās ir identiskas, jūs liekat kasti alus, ja manējās izrādās lēts pakaļdarinājums, kaste no MT9 ;)
MT9, 12.septembris 2019, 17:52


Apsveicu Tevi ar priekšlaicīgu uzvaru!
12.septembris 2019, 18:11 | links
 
Tātad certate īpašnieki iepērkam popkornu piesēžamies skatīt sirriāla turpinājumu! :)
12.septembris 2019, 18:06 | links
 
svens76 [12.09.19]: Certate aļikā pārdodas?
Nav ne jausmas, pašlaik taisos tecināt asintiņu :) Man ir lētais gals - Exceler un Fuego.
12.septembris 2019, 18:02 | links
 
MT9 [12.09.19]: Kungi, esmu gatavs eksperimentam. Galvenais sameklēt meistaru, kurš to realizēs. Man pašam sāk palikt interesanti :) Es no savas puses jums dodu 2 Daiwa spoles, kuras pirktas Ali, savukārt jūs no savas piešķirat divus, mūsu pašu bodē pirktus, tādus pat Daiwa modeļus. Meistars tās izjauc, salīdzina. Ja tās ir identiskas, jūs liekat kasti alus, ja manējās izrādās lēts pakaļdarinājums, kaste no MT9 ;)
Certate aļikā pārdodas?
12.septembris 2019, 17:54 | links
 
Kungi, esmu gatavs eksperimentam. Galvenais sameklēt meistaru, kurš to realizēs. Man pašam sāk palikt interesanti :) Es no savas puses jums dodu 2 Daiwa spoles, kuras pirktas Ali, savukārt jūs no savas piešķirat divus, mūsu pašu bodē pirktus, tādus pat Daiwa modeļus. Meistars tās izjauc, salīdzina. Ja tās ir identiskas, jūs liekat kasti alus, ja manējās izrādās lēts pakaļdarinājums, kaste no MT9 ;)
12.septembris 2019, 17:52 | links
 
Tur nav runa tikai par bremzi. Uztiniet uz tās aļika spoles pa 30 eur, auklu, piemēram #0.4. Tad paskaties, pirmkārt tinuma kvalitāti un pēc tam pamēģini normāli pacopēt, nedomājot pat to, vai spolē nav kāda cilpa palikusi. Resnajām auklām tas nebūs izteikti.
12.septembris 2019, 17:44 | links
 
aļika spole jau var strādāt,bet atškirība sākās tad ja tieva aukla un labas zivs kampiens,vai bremze nostrādās tik labi lai neparrautu auklu.vismaz zinu ka ta var būt.pats gan neko neņemu no turienes.izlemju tomēr labak kapeiku nenostip.
12.septembris 2019, 17:35 | links
 
Manā gadījumā zivs mānekli tvērusi ānusā. Pēc pāris metieniem bija nākošais. Stīvējāmies ilgi. Reizes trīs jau pavadas griezulis bija virs ūdens. Nokūlās.
Bija ezerā vietas, kurās zandarti uznāk baroties noteiktā laikā. Sākuma gados, kad to atklāju, cope,praktiski, bez tukšajiem metieniem, gandrīz, stundas garumā. Ar nelielām pauzēm. Dienas, kad mazie, jeb nelielie līdz 3kg ,bet dienas, kad parādās “omulīgie kungi” . No stīvēšanās vakarā rokas sāp.
Dziļā izklupienā atvainojos visai makšķernieku saimei par lielo zandartu populācijas paplicināšanu. Sevis mierināšanai man viens vienīgs arguments- viņi nepieķēzīja oskaru tīklus.
12.septembris 2019, 11:35 | links
 
MT9 [12.09.19]: 11,380

urmaas, 12.septembris 2019, 10:47
Vēl nedaudz un LV rekords kristu ;)
Tajā gadā tas noteikti bij LV rekords. Neatceros kāpēc nereģistrēju.
12.septembris 2019, 11:05 | links
 
Negribu lielīties, apjautājat Valmieras puses makšķerniekus. Klīda leģenda par 18kg ,bet ja piečuku nomet, tad tuvu patiesībai. Tik pēdējos gadus, lielā presinga, kilometriem tīkli, velcēšana maijā(pēdējo gadu liegta) utt. šādi kumeļi lomos ļoti,ļoti reti. Bet bija. Copes lietu žurnāla lapās ne viena vien skaistuļa foto gozējās. Lai nebūtu jālielās, savējos nefotografēju.
12.septembris 2019, 11:01 | links
 
11,380

urmaas, 12.septembris 2019, 10:47

Vēl nedaudz un LV rekords kristu ;)
12.septembris 2019, 10:53 | links
 
svens76 [12.09.19]: urmaas [2m]: MT9 [43m]: Uldiņ, kā šī spole darbosies pēc cīņas ar padsmit kilogramīgu zivīti- lasi vai zandartu. Šāda izmēra zandarti 99% mānekli negrābj kā čupačupsu, bet gan spiež ar rumpi. Attiecīgi, tur arī āķi.

BrunoL, 12.septembris 2019, 09:55
Draugs, gad pēdējo reizi padsmit kilogramīgu zandartu esi noķēris? Ir vispār kāds šejienietis, kurš šādu zandartu ir piemānījis? :)511,380LV?
Pļaviņu HES "bļodā".
Tas gan gadus atpakaļ.
12.septembris 2019, 10:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager