Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
kutis [14.09.19]: Baltos un pinkus pērku ilmājas ielā makšķerēšanas pasaulē, vienmēr svaiga manta un tiek ieberta pēc pircēju velmēm trīs dažādu izmēru caurspīdīgas plastmasas trauciņos. Ja salīdzina ar gardu tad par to pašu cenu tur ir trīs līdz četras reizes vairāk tārpu.
Nu protams, ir vietas, kur ir labāka prece, i izdevīgāka.
Bet ej nu sestdienas vakarā braukt pirms copes uz otru pilsētas galu. Jo tuvāk, jo labāk :D
14.septembris 2019, 22:59 | links
 
Baltos un pinkus pērku ilmājas ielā makšķerēšanas pasaulē, vienmēr svaiga manta un tiek ieberta pēc pircēju velmēm trīs dažādu izmēru caurspīdīgas plastmasas trauciņos. Ja salīdzina ar gardu tad par to pašu cenu tur ir trīs līdz četras reizes vairāk tārpu.
14.septembris 2019, 22:51 | links
 
Farnirs [32m]: Farnirs [37m]: Negadījās tagad, bet 2 nedēļas atpakaļ, tas pats vecais stāsts par Jelgavas sportiskā stila muškāpuriem. Biju uz brīvdienām iebraucis dzimtajā pilsētā pacopēt un vajadzēja muškāpurus, protams paciņa pilna ar skaidām un tur iekšā 12 kāpuri.... Ok, 3 paciņas paņēmu, domāju barībai pievienošu, bet knapi ēsmai sanāca.

Pieļauju, ka nejau viņi ir vainīgi, bet ražotājs, gardā arī ir tāda tipa melnās kārbiņas, bet es jau ar šo problēmu biju saskāries pirms 2-3 gadiem un nekas nav mainījies. Ja tā ir nejaušība, sūdīgi, bet ka tik tā nav sistemātiska čakarēšana ? Kapēc gan nevar takā salmo veikalos pārdot caurspīdīgos iepakojumos ? Vajadzētu PTAC vērsties par šo lietu, man vienīgajam tā ir gadijies ?Johaidi , mēs līdz mēnesim cilvēku raķetē uzsūtījām, tad cik sarežģīti ir +- vienādu skaitu tārpus kastē iebāzt ?Es domāju - konveijera princips.
Man ir bijis līdzīgi, tiesa, ne ar baltajiem. Sliekas pirku Gardā, bļin, copē atvēru un tikai melnzeme. Nu labi, ka bija vairākas bundžas.
Takā bija vēdzeļu laiks, dikti vajadzēja nakts tārpus. Nu copes brauciens "pēdējā mirklī" un bija jāpērk salmo. Tak viens, ka dikti dārgi un ne vietējie, bet copē izrādījās, ka viens nakts tārps bundžā...
Nākamā reizē pirku, un vispār bija 3 tārpi tik. Atceros, toreiz vēl pajautāju salmo pārdevējam, vai tas normāli. Teica - rādi šurp..
Hmm. Ko rādīt?! :D
Es tos 3 nakts tārpus izlietoju.

Bet viss normāli, es domāju, ar tārpiem tādas situācijas gadās.

Protams, sāpe ir, kad copē tas atklājas un veikali tuvumā nav.

Abavnieks, 14.septembris 2019, 21:26

Ou, tavs gadījums vēl sliktāk izlausās. :D, man personīgi vēl ar nakstārpiem pirktajiem nav sanākušas problēmas, kurā gadā tas bija ?
Jebkurā gadijumā, es esmu gatavs rakstīt iesniegumu, tam tā nav jābūt, ka mēs maksājam naudu par melnzemi vai par zāģu skaidām tārpu vietā... vismaz , lai tam uzņēmumam uzliek sodu vai arī tiek izmainīts fasēšanas process un tiek ieviests kaut kāds standarts cik tārpiem jābūt kastē.Nu skaisti skan, bet būsim reāli

Abavnieks, 14.septembris 2019, 22:33


Eu eu, kas tā par attieksmi ? :D Vajag par savām tiesībām iestāties... Es tagad piemēram ar Rīgas satiksmi strīdos par 3 eiro stāvvietas maksu, jo man auto salūza uz Brīvības ielas un tā vietā, lai atstātu uz brauktuves un čakarētu rītu tūkstošiem cilvēku un radītu problēmas RS, es dabūju mašīnu blakus brauktuvē, kur bija RS stāvvieta, pienāca RS darbinieks, teica, ka jāpērk atļauja stāvēšanai, es saku, ak man mašīna nav kustināma, es gaidu evakuatoru. Po***, es nākamreiz Brīvībenei pa vidu atstāšu, ja nu kas, ja viņi man tos 3 eiro neatdos par stāvvietu, paņēmšu aliņu gaidot evakuatoru un paskatīšos, kā tiek brīvībene paralizēta...
14.septembris 2019, 22:43 | links
 
Farnirs [14.09.19]: Farnirs [37m]: Negadījās tagad, bet 2 nedēļas atpakaļ, tas pats vecais stāsts par Jelgavas sportiskā stila muškāpuriem. Biju uz brīvdienām iebraucis dzimtajā pilsētā pacopēt un vajadzēja muškāpurus, protams paciņa pilna ar skaidām un tur iekšā 12 kāpuri.... Ok, 3 paciņas paņēmu, domāju barībai pievienošu, bet knapi ēsmai sanāca.

Pieļauju, ka nejau viņi ir vainīgi, bet ražotājs, gardā arī ir tāda tipa melnās kārbiņas, bet es jau ar šo problēmu biju saskāries pirms 2-3 gadiem un nekas nav mainījies. Ja tā ir nejaušība, sūdīgi, bet ka tik tā nav sistemātiska čakarēšana ? Kapēc gan nevar takā salmo veikalos pārdot caurspīdīgos iepakojumos ? Vajadzētu PTAC vērsties par šo lietu, man vienīgajam tā ir gadijies ?Johaidi , mēs līdz mēnesim cilvēku raķetē uzsūtījām, tad cik sarežģīti ir +- vienādu skaitu tārpus kastē iebāzt ?Es domāju - konveijera princips.
Man ir bijis līdzīgi, tiesa, ne ar baltajiem. Sliekas pirku Gardā, bļin, copē atvēru un tikai melnzeme. Nu labi, ka bija vairākas bundžas.
Takā bija vēdzeļu laiks, dikti vajadzēja nakts tārpus. Nu copes brauciens "pēdējā mirklī" un bija jāpērk salmo. Tak viens, ka dikti dārgi un ne vietējie, bet copē izrādījās, ka viens nakts tārps bundžā...
Nākamā reizē pirku, un vispār bija 3 tārpi tik. Atceros, toreiz vēl pajautāju salmo pārdevējam, vai tas normāli. Teica - rādi šurp..
Hmm. Ko rādīt?! :D
Es tos 3 nakts tārpus izlietoju.

Bet viss normāli, es domāju, ar tārpiem tādas situācijas gadās.

Protams, sāpe ir, kad copē tas atklājas un veikali tuvumā nav.

Abavnieks, 14.septembris 2019, 21:26

Ou, tavs gadījums vēl sliktāk izlausās. :D, man personīgi vēl ar nakstārpiem pirktajiem nav sanākušas problēmas, kurā gadā tas bija ?
Jebkurā gadijumā, es esmu gatavs rakstīt iesniegumu, tam tā nav jābūt, ka mēs maksājam naudu par melnzemi vai par zāģu skaidām tārpu vietā... vismaz , lai tam uzņēmumam uzliek sodu vai arī tiek izmainīts fasēšanas process un tiek ieviests kaut kāds standarts cik tārpiem jābūt kastē.
Nu skaisti skan, bet būsim reāli
14.septembris 2019, 22:33 | links
 
ge-sportists [14.09.19]: gardā nevar pirkt nevienus tārpus, čoms arī ieberzās pamatīgi uz kūniņam, labi, ka es tikai spiningoju .......
Nav tik traki.

Tad neko, nekur nevar pirkt.

Esmu arī rerange brāķētu nopircis. A ko darīt, gadās
14.septembris 2019, 22:30 | links
 
gardā nevar pirkt nevienus tārpus, čoms arī ieberzās pamatīgi uz kūniņam, labi, ka es tikai spiningoju .......
14.septembris 2019, 22:23 | links
 
Farnirs [37m]: Negadījās tagad, bet 2 nedēļas atpakaļ, tas pats vecais stāsts par Jelgavas sportiskā stila muškāpuriem. Biju uz brīvdienām iebraucis dzimtajā pilsētā pacopēt un vajadzēja muškāpurus, protams paciņa pilna ar skaidām un tur iekšā 12 kāpuri.... Ok, 3 paciņas paņēmu, domāju barībai pievienošu, bet knapi ēsmai sanāca.

Pieļauju, ka nejau viņi ir vainīgi, bet ražotājs, gardā arī ir tāda tipa melnās kārbiņas, bet es jau ar šo problēmu biju saskāries pirms 2-3 gadiem un nekas nav mainījies. Ja tā ir nejaušība, sūdīgi, bet ka tik tā nav sistemātiska čakarēšana ? Kapēc gan nevar takā salmo veikalos pārdot caurspīdīgos iepakojumos ? Vajadzētu PTAC vērsties par šo lietu, man vienīgajam tā ir gadijies ?Johaidi , mēs līdz mēnesim cilvēku raķetē uzsūtījām, tad cik sarežģīti ir +- vienādu skaitu tārpus kastē iebāzt ?Es domāju - konveijera princips.
Man ir bijis līdzīgi, tiesa, ne ar baltajiem. Sliekas pirku Gardā, bļin, copē atvēru un tikai melnzeme. Nu labi, ka bija vairākas bundžas.
Takā bija vēdzeļu laiks, dikti vajadzēja nakts tārpus. Nu copes brauciens "pēdējā mirklī" un bija jāpērk salmo. Tak viens, ka dikti dārgi un ne vietējie, bet copē izrādījās, ka viens nakts tārps bundžā...
Nākamā reizē pirku, un vispār bija 3 tārpi tik. Atceros, toreiz vēl pajautāju salmo pārdevējam, vai tas normāli. Teica - rādi šurp..
Hmm. Ko rādīt?! :D
Es tos 3 nakts tārpus izlietoju.

Bet viss normāli, es domāju, ar tārpiem tādas situācijas gadās.

Protams, sāpe ir, kad copē tas atklājas un veikali tuvumā nav.

Abavnieks, 14.septembris 2019, 21:26


Ou, tavs gadījums vēl sliktāk izlausās. :D, man personīgi vēl ar nakstārpiem pirktajiem nav sanākušas problēmas, kurā gadā tas bija ?
Jebkurā gadijumā, es esmu gatavs rakstīt iesniegumu, tam tā nav jābūt, ka mēs maksājam naudu par melnzemi vai par zāģu skaidām tārpu vietā... vismaz , lai tam uzņēmumam uzliek sodu vai arī tiek izmainīts fasēšanas process un tiek ieviests kaut kāds standarts cik tārpiem jābūt kastē.
14.septembris 2019, 22:06 | links
 
Farnirs [14.09.19]: Negadījās tagad, bet 2 nedēļas atpakaļ, tas pats vecais stāsts par Jelgavas sportiskā stila muškāpuriem. Biju uz brīvdienām iebraucis dzimtajā pilsētā pacopēt un vajadzēja muškāpurus, protams paciņa pilna ar skaidām un tur iekšā 12 kāpuri.... Ok, 3 paciņas paņēmu, domāju barībai pievienošu, bet knapi ēsmai sanāca.

Pieļauju, ka nejau viņi ir vainīgi, bet ražotājs, gardā arī ir tāda tipa melnās kārbiņas, bet es jau ar šo problēmu biju saskāries pirms 2-3 gadiem un nekas nav mainījies. Ja tā ir nejaušība, sūdīgi, bet ka tik tā nav sistemātiska čakarēšana ? Kapēc gan nevar takā salmo veikalos pārdot caurspīdīgos iepakojumos ? Vajadzētu PTAC vērsties par šo lietu, man vienīgajam tā ir gadijies ?Johaidi , mēs līdz mēnesim cilvēku raķetē uzsūtījām, tad cik sarežģīti ir +- vienādu skaitu tārpus kastē iebāzt ?
Es domāju - konveijera princips.
Man ir bijis līdzīgi, tiesa, ne ar baltajiem. Sliekas pirku Gardā, bļin, copē atvēru un tikai melnzeme. Nu labi, ka bija vairākas bundžas.
Takā bija vēdzeļu laiks, dikti vajadzēja nakts tārpus. Nu copes brauciens "pēdējā mirklī" un bija jāpērk salmo. Tak viens, ka dikti dārgi un ne vietējie, bet copē izrādījās, ka viens nakts tārps bundžā...
Nākamā reizē pirku, un vispār bija 3 tārpi tik. Atceros, toreiz vēl pajautāju salmo pārdevējam, vai tas normāli. Teica - rādi šurp..
Hmm. Ko rādīt?! :D
Es tos 3 nakts tārpus izlietoju.

Bet viss normāli, es domāju, ar tārpiem tādas situācijas gadās.

Protams, sāpe ir, kad copē tas atklājas un veikali tuvumā nav.
14.septembris 2019, 21:26 | links
 
Negadījās tagad, bet 2 nedēļas atpakaļ, tas pats vecais stāsts par Jelgavas sportiskā stila muškāpuriem. Biju uz brīvdienām iebraucis dzimtajā pilsētā pacopēt un vajadzēja muškāpurus, protams paciņa pilna ar skaidām un tur iekšā 12 kāpuri.... Ok, 3 paciņas paņēmu, domāju barībai pievienošu, bet knapi ēsmai sanāca.

Pieļauju, ka nejau viņi ir vainīgi, bet ražotājs, gardā arī ir tāda tipa melnās kārbiņas, bet es jau ar šo problēmu biju saskāries pirms 2-3 gadiem un nekas nav mainījies. Ja tā ir nejaušība, sūdīgi, bet ka tik tā nav sistemātiska čakarēšana ? Kapēc gan nevar takā salmo veikalos pārdot caurspīdīgos iepakojumos ? Vajadzētu PTAC vērsties par šo lietu, man vienīgajam tā ir gadijies ?Johaidi , mēs līdz mēnesim cilvēku raķetē uzsūtījām, tad cik sarežģīti ir +- vienādu skaitu tārpus kastē iebāzt ?
14.septembris 2019, 21:15 | links
 
Starpcitu,ir jau taču teiciens no filmas:Neesmu tik bagāts,lai pirktu lētu preci:.
14.septembris 2019, 21:07 | links
 
https://www.aliexpress.com/item/32707078361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dpApNen

3000-4000 izmērs, labākā Price–performance spole kādu manuprāt var dabūt. Protams nav nekāds Stradic, vai biomaster. Droši varat pirkt savām draudzenēm un bērniem , tiešām laba spole pa 12e.

Esmu arī pasūtijis spoli pa 70e Daiwas no Ali, spolei bija nepatīkams krakšķis, rakstiju sūdzību, un pārdevēja labākais piedāvājums bija lai nesu uz kādu vietējo servisu, un pēc tam vins man iedos atlaidi savā veikalā nākamajiem pirkumiem. Kopš tā laika sapratu , ka vairs nekad neko tādu nepirkšu aliexpresā.

sosalele, 14.septembris 2019, 14:12
Tā necienīt savus bērnus?! Es vedeklai laiciņu atpakaļ uzdāvināju Major Craft Troutino kātiņu. Vajadzēja spoli. Sarunāju vienā veikalā, ka man uzsūtīs ko jēdzīgu. Pagājušo nedēļu atnāca Daiwa Lexa. Ceru, viņai patiks! Sauju ar rigge un citiem japānīšiem ar iedāvināju. Viņa man ir talantīga makšķerniece! Bērniem to labāko! :)

Chalitis, 14.septembris 2019, 16:25

Nu pastāsti vel,ka Tev ''piķis nav problēma'', pilnīgi prieks lasīt..

sosalele, 14.septembris 2019, 16:28
Piķis vienmēr ir problēma! Tā nekad nav par daudz! :) Ja tā nopietni, mēs visi daudz kur neapdomīgi tērējam un pērkam visādus sūdus nevajadzīgus! Katru dienu vazājamies pa lielveikaliem, utt.

Chalitis, 14.septembris 2019, 16:41

Reku normāls cilvāks,klau kāda ta daiwa lexa ir,man ir muļķiki no viņām,tie ir ļoti labi,vai bezinercene arīir tāda.?tajā cenu kategorijā?
14.septembris 2019, 21:03 | links
 
Chalitis [14.09.19]: https://www.aliexpress.com/item/32707078361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dpApNen

3000-4000 izmērs, labākā Price–performance spole kādu manuprāt var dabūt. Protams nav nekāds Stradic, vai biomaster. Droši varat pirkt savām draudzenēm un bērniem , tiešām laba spole pa 12e.

Esmu arī pasūtijis spoli pa 70e Daiwas no Ali, spolei bija nepatīkams krakšķis, rakstiju sūdzību, un pārdevēja labākais piedāvājums bija lai nesu uz kādu vietējo servisu, un pēc tam vins man iedos atlaidi savā veikalā nākamajiem pirkumiem. Kopš tā laika sapratu , ka vairs nekad neko tādu nepirkšu aliexpresā.

sosalele, 14.septembris 2019, 14:12
Tā necienīt savus bērnus?! Es vedeklai laiciņu atpakaļ uzdāvināju Major Craft Troutino kātiņu. Vajadzēja spoli. Sarunāju vienā veikalā, ka man uzsūtīs ko jēdzīgu. Pagājušo nedēļu atnāca Daiwa Lexa. Ceru, viņai patiks! Sauju ar rigge un citiem japānīšiem ar iedāvināju. Viņa man ir talantīga makšķerniece! Bērniem to labāko! :)
Malacis,prieks lasīt!jādomā nevis kā ietaupít,bet kā nopelnīt un kur ieguldīt!bērni ir labākā banka!es savam puikam uz 18g.Sclass mersi nopirku!pēc trīs gadiem vēl vienu jau jaunāku...
14.septembris 2019, 20:25 | links
 
Vienu copes kasti pilnu ar visādiem labumiem kādreiz noslīcināju,tagadiņ jau otra divtik lielāka pilla..Ko ar to darīt?

Malgomajfisk, 14.septembris 2019, 16:52

Man bēniņos kāds kakts jāatbrīvo.
14.septembris 2019, 17:43 | links
 
Vienu copes kasti pilnu ar visādiem labumiem kādreiz noslīcināju,tagadiņ jau otra divtik lielāka pilla..Ko ar to darīt?
14.septembris 2019, 16:52 | links
 
https://www.aliexpress.com/item/32707078361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dpApNen

3000-4000 izmērs, labākā Price–performance spole kādu manuprāt var dabūt. Protams nav nekāds Stradic, vai biomaster. Droši varat pirkt savām draudzenēm un bērniem , tiešām laba spole pa 12e.

Esmu arī pasūtijis spoli pa 70e Daiwas no Ali, spolei bija nepatīkams krakšķis, rakstiju sūdzību, un pārdevēja labākais piedāvājums bija lai nesu uz kādu vietējo servisu, un pēc tam vins man iedos atlaidi savā veikalā nākamajiem pirkumiem. Kopš tā laika sapratu , ka vairs nekad neko tādu nepirkšu aliexpresā.

sosalele, 14.septembris 2019, 14:12
Tā necienīt savus bērnus?! Es vedeklai laiciņu atpakaļ uzdāvināju Major Craft Troutino kātiņu. Vajadzēja spoli. Sarunāju vienā veikalā, ka man uzsūtīs ko jēdzīgu. Pagājušo nedēļu atnāca Daiwa Lexa. Ceru, viņai patiks! Sauju ar rigge un citiem japānīšiem ar iedāvināju. Viņa man ir talantīga makšķerniece! Bērniem to labāko! :)

Chalitis, 14.septembris 2019, 16:25

Nu pastāsti vel,ka Tev ''piķis nav problēma'', pilnīgi prieks lasīt..

sosalele, 14.septembris 2019, 16:28

Piķis vienmēr ir problēma! Tā nekad nav par daudz! :) Ja tā nopietni, mēs visi daudz kur neapdomīgi tērējam un pērkam visādus sūdus nevajadzīgus! Katru dienu vazājamies pa lielveikaliem, utt.
14.septembris 2019, 16:41 | links
 
https://www.aliexpress.com/item/32707078361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dpApNen

3000-4000 izmērs, labākā Price–performance spole kādu manuprāt var dabūt. Protams nav nekāds Stradic, vai biomaster. Droši varat pirkt savām draudzenēm un bērniem , tiešām laba spole pa 12e.

Esmu arī pasūtijis spoli pa 70e Daiwas no Ali, spolei bija nepatīkams krakšķis, rakstiju sūdzību, un pārdevēja labākais piedāvājums bija lai nesu uz kādu vietējo servisu, un pēc tam vins man iedos atlaidi savā veikalā nākamajiem pirkumiem. Kopš tā laika sapratu , ka vairs nekad neko tādu nepirkšu aliexpresā.

sosalele, 14.septembris 2019, 14:12
Tā necienīt savus bērnus?! Es vedeklai laiciņu atpakaļ uzdāvināju Major Craft Troutino kātiņu. Vajadzēja spoli. Sarunāju vienā veikalā, ka man uzsūtīs ko jēdzīgu. Pagājušo nedēļu atnāca Daiwa Lexa. Ceru, viņai patiks! Sauju ar rigge un citiem japānīšiem ar iedāvināju. Viņa man ir talantīga makšķerniece! Bērniem to labāko! :)

Chalitis, 14.septembris 2019, 16:25


Nu pastāsti vel,ka Tev ''piķis nav problēma'', pilnīgi prieks lasīt..
14.septembris 2019, 16:28 | links
 
Chalitis [14.09.19]: https://www.aliexpress.com/item/32707078361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dpApNen

3000-4000 izmērs, labākā Price–performance spole kādu manuprāt var dabūt. Protams nav nekāds Stradic, vai biomaster. Droši varat pirkt savām draudzenēm un bērniem , tiešām laba spole pa 12e.

Esmu arī pasūtijis spoli pa 70e Daiwas no Ali, spolei bija nepatīkams krakšķis, rakstiju sūdzību, un pārdevēja labākais piedāvājums bija lai nesu uz kādu vietējo servisu, un pēc tam vins man iedos atlaidi savā veikalā nākamajiem pirkumiem. Kopš tā laika sapratu , ka vairs nekad neko tādu nepirkšu aliexpresā.

sosalele, 14.septembris 2019, 14:12
Tā necienīt savus bērnus?! Es vedeklai laiciņu atpakaļ uzdāvināju Major Craft Troutino kātiņu. Vajadzēja spoli. Sarunāju vienā veikalā, ka man uzsūtīs ko jēdzīgu. Pagājušo nedēļu atnāca Daiwa Lexa. Ceru, viņai patiks! Sauju ar rigge un citiem japānīšiem ar iedāvināju. Viņa man ir talantīga makšķerniece! Bērniem to labāko! :)
Piekrītu. Gan bērnus ,gan arī sevi jālutina
14.septembris 2019, 16:27 | links
 
https://www.aliexpress.com/item/32707078361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dpApNen

3000-4000 izmērs, labākā Price–performance spole kādu manuprāt var dabūt. Protams nav nekāds Stradic, vai biomaster. Droši varat pirkt savām draudzenēm un bērniem , tiešām laba spole pa 12e.

Esmu arī pasūtijis spoli pa 70e Daiwas no Ali, spolei bija nepatīkams krakšķis, rakstiju sūdzību, un pārdevēja labākais piedāvājums bija lai nesu uz kādu vietējo servisu, un pēc tam vins man iedos atlaidi savā veikalā nākamajiem pirkumiem. Kopš tā laika sapratu , ka vairs nekad neko tādu nepirkšu aliexpresā.

sosalele, 14.septembris 2019, 14:12

Tā necienīt savus bērnus?! Es vedeklai laiciņu atpakaļ uzdāvināju Major Craft Troutino kātiņu. Vajadzēja spoli. Sarunāju vienā veikalā, ka man uzsūtīs ko jēdzīgu. Pagājušo nedēļu atnāca Daiwa Lexa. Ceru, viņai patiks! Sauju ar rigge un citiem japānīšiem ar iedāvināju. Viņa man ir talantīga makšķerniece! Bērniem to labāko! :)
14.septembris 2019, 16:25 | links
 
irsēj iesprūst tie kas mēģina teikt ka neko dižu nepelna bet patiesībā uz katru sīkumu(nekvalitatīvo), krāmē līdz 350% un tādus redzu ikdienā,jo laba prece maksā, uz to daudz neuzvārīsies.vot tie gan ir no 90(smadzeņu betonētāji)un saglabājušies šodien
14.septembris 2019, 15:08 | links
 
Tik daudz muļkīgu pieņēmumu :) Pēc tam raudam par savu valsti cik viss slikti, kaut beigās paši vien valsti šādi veidojam.
14.septembris 2019, 14:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager