Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Tēvoci jot, manos gados ar abi roki ērti!
13.septembris 2019, 18:16 | links
 
Neesmu kursā,kāstking ir kada japāņu firma?kāstking morethan.!?
13.septembris 2019, 18:15 | links
 
Vienīgais ko es sapratu, Jurīt, ir tas, ka lielākajai daļai te 2007.gada krīze joprojām nav beigusies. :)
13.septembris 2019, 18:14 | links
 
Tie kam ir labas spoles,laikam baigi nemēgina te iejaukties,bet pasmejās kā Nelsons no simsoniem.
13.septembris 2019, 18:13 | links
 
Abavnieks [13.09.19]: Paldies veči. Es vairs neskatos ziņas TV. Šī diskusija pārspēj visu.
hahaha:))labs:))
13.septembris 2019, 18:10 | links
 
irseejs [13.09.19]: ..jurītis...
Karoč irsēj! Tu tak saprati, ko gribu pateikt?!
13.septembris 2019, 18:05 | links
 
Paldies veči. Es vairs neskatos ziņas TV. Šī diskusija pārspēj visu.
13.septembris 2019, 18:05 | links
 
un atkal ķīnas mēsls ar 10 gultņiem,rokā nav turējis bet verdikts kā bendei
13.septembris 2019, 18:03 | links
 
Ninja, revros pirktiem Latvijā, visiem bija niecīga lufte jau sākumā.

EdgarsPriede, 13.septembris 2019, 17:32


Identiski, jig bodē arī taustīju lētā gala daiwas, nepatika, luftes, skaļas. Daiwai un šīmanim ir lieliskas spoles, bet sakot no ~ 120
13.septembris 2019, 17:43 | links
 
irseej, būtu jau 8 lapas atpakaļ uzrakstījis, ka esi ieberzies ar pirkumu no Ali, nebūtu tie garie palagi jāraksta. Kā izrādās tiešu tu esi tas, kurš apzināti nopirka 100 gultņu spoli, lai ietaupītu naudu. Ja tu teiktu, ka brenda "KastKing"spoles nevar pirkt, es klusētu, bet tu tak sāki apšaubīt Daiwas oriģinalitāti. Tikai tādēļ tas cepiens panesās.

P.S. Kungi, brīvdienas tuvojas, Babē augsts līmenis, asiniet āķus! :)
13.septembris 2019, 17:39 | links
 
Muļķa betonētāj, ķīniešu lēto sūdu ar daiwu kā reiz tu salīdzini, savu nelāgo pieredzi nez kāpēc projicējot arī uz citu veiksmīgajiem pirkumiem ali ;-) Viens kolēģis jau labu laiku lieto 2 daiwas no ali, nesūdzas. Un tas agrāk arī bija no skeptikiem, pirka tikai spoles kurām uz kājas made in japan :-) Bet laiki iet un tikai spītīgākie un stulbāki vēl arvien tic leģendai ka Japānā saliktās ir kvalitatīvākas.
13.septembris 2019, 17:37 | links
 
Es nerunāju par lētajiem ķīnas no name izstrādājumiem, bet par daiwa lēto galu.
Ninja, revros pirktiem Latvijā, visiem bija niecīga lufte jau sākumā.
13.septembris 2019, 17:32 | links
 
Edgar, nu nav tā, kā tu raksti. Pašam lētākajam šimanim pa 38 EUR bez gultņiem, nav tādas luftes, kā tiem ķīnas mēsliem ar 10 gultņiem.

Jurīt, nu es saprotu, ja Tu starp šito sharky 2 un shimano exage liec vienādības zīmi, tad nu piedod. Labākais ka man ir bijusi arī exage un sahara usa tirgum, divas gabalas, arī šī sharky2. Zini, man ir starp ko salīdzināt.
13.septembris 2019, 17:28 | links
 
Man fīderiem ir ebay pirktas KastKing Centron spoles. Izmaksāja 23€ katra. Kalpo ļoti labi jau otro sezonu. Šeit par līdzīgu naudu ne ko nēsu redzējis. Ne kādas luftes, tin ļoti viegli, uztin labi utt.
Tas pats par auklām. Arī fīderim uztinu KastKing pīto ar ķīniešu 0.09 mm izmēru (reāli protams lielāks), 140 m izmaksāja nepilnus 3€. Uz špiņa tadu neliktu, bet fīderim ļooti laba! Tas pats par fļuruku. Arī iepirku par ļoti labām naudām.
Manuprāt nav tik traki ar to internetā pirkto aprīkojumu. Toties aktīvam makšķerniekam ļoti ietaupa līdzekļus, ja tie nav bezlimita.
Brāķi un pakaļdarinājumu var nopirkt jebkur, vai tas ir LV vai ķīna. Man nav bijusi slikta pieredze.
13.septembris 2019, 17:25 | links
 
irseejs [13.09.19]: ...KastKing Sharky Baitfeeder III...
Nure. Nekādas atsauksmes par to neesmu dzirdējis, bet kas attiecas uz sharky 2 kas nav ne bait ne fīder un ne pakaļbremze - spole izpelnās labus atzinumus. Man arī uz viena kāta ir un, piekam, ar 06 auklu. Ir jārēķinās, kādas klases spole tā ir - sākumā jāpieregulējas, jāpievelk bik un tad ir normāls verķis. Esmu daudz visādus djošus brīnumus mēģinājis, bet šis mani nebeidz pārsteigt pozitīvā nozīmē. Lieku vienā plauktā ar exage, kaut cenu starpība ir 3x.
13.septembris 2019, 17:16 | links
 
irseej, tās atsauksmes taču sarakstījuši tādi paši skeptiķi kā tu, lufte ir ļoti subjektīvs jēdziens, aizej patausti tādas cenu kategorijas spoles te pat veikalā, visām, kaut mikroskopiska, bet tā lufte būs. Citiem tas netraucēs un būs ok, bet citi sāks bļaut, ka ķīniešu padjobkas.
Tu tiešām domā, ka daiwa pieļautu atklātu viņu spoļu kopiju tirgošanu pasaules lielākajā tirdzniecības platformā?
Man ir daiwas gan Latvijā pirktas, gan ali, un viņas ir pilnīgi identiskas, gan darbībā, gan vizuāli. Ideāli tiek galā ar 0,5pe sunline(pirktas Latvijā, lai tu neteiktu, ka neatbilstošs, resns čaina sūds), smalkāku auklu gan man nav.
Un nevajag tiešām bāzt visur to 20eiro ietaupīšanu, ne jau nauda ir vienīgais iemesls, lai iepirktos internetā. Piemēram, ja dzīvoju 130km no Rīgas, un man spoli nevajag uzreiz, tad jebkurā gadījumā, zinot, ko gribu, jāpasūta internetā. Lv i-veikalos bieži daudz kas nav uz vietas, līdz ar to gaidīšanas laiks tāds pats kā no ali. A bet ja runa ir par garantiju, tad vēl nekad tā nav bijusi nepieciešama.
13.septembris 2019, 17:13 | links
 
irseejs,nepietiek ka tu delfim forumā Zivjugarnim tu lien bez ziepēm vienā vietā,šajā forumā tas pats notiek.
13.septembris 2019, 17:07 | links
 
Zviedzu kā zirgs skaļi, betonētājs, tas kurš atslaukās ar piecdesmitniekiem, izrādās pērk kaut kādas lētas čainas noneim špuļas pa 40 eur un ieberžas! :-D Skaidrs jefiņam škrobe ka citi no ali sūta lētas daiwas un neieberžas! :-D
13.septembris 2019, 17:01 | links
 
Runājit par čaina izstrādājumiem. Saklausījos krievu youtuberu rekomendācijas un pasūtīju šo:
KastKing Sharky Baitfeeder III 12KG Drag Carp Fishing Reel with Extra Spool Front and Rear Drag System Freshwater Spinning Reel
https://s.click.aliexpress.com/e/MOvu46Na

4000 izmērs, cena 42EUR ar visu sūtīsanu.

Kļūme kļūme. Nepatīkams parsteigums sagaidīja jau uztinot auklu. Biju domajis vimbu kātam. Spole nereāli skaļa. Reversa bloķētājs tad strādā, tad nestradā. Auklu tin kā salmo lētā gala 20EUR (Reinštein) vērts izstrādajums.

Vārdu sakot. Gribēju krutu spoli ar daudz gultņiem, saklausījies slavas dziesmas biju internetā. Ieberzos. Skola maksā naudu. Ideali ja ne savējo...
13.septembris 2019, 16:49 | links
 
irseejs [13.09.19]: Renštein, šitie daudzie smaidiņi, pieturzīmju kakifonija un tizlais rakstības stils liek domāt ka esi pamatīgs retards. Nekā personīga, vienkārši novērojums.
Unnn dzirnavas aiziet tālāk :)))),protams ,nav ko dirst ,jāsāk dirst virsū! Tas lieciena,tikai par tavu intelekta līmeni:))))))
13.septembris 2019, 16:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager