Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Renštein, šitie daudzie smaidiņi, pieturzīmju kakifonija un tizlais rakstības stils liek domāt ka esi pamatīgs retards. Nekā personīga, vienkārši novērojums.
13.septembris 2019, 16:39 | links
 
Jurik [13.09.19]: svens76 [27m]: udens2 [18m]: Es ali pērkot vēl nekad neesmu ieberzies:)ali ļoti daudz esmu sūtījis gumijas lielajam džigam un mjigam, jo to patēriņš man ļoti liels. Par šīm gumijām gan neko sliktu nevaru teikt. Meredith un Bearking ražo ļoti precīzas kopijas Keitečiem, Pontoon 21 un tām pašām tiogām. IesakuSven! Tu jau kā stāstā par Jūliju un viltotajiem pulksteņiem. Tipa kad ierauga kātu ar Stellu vai to pašu bio, tad neviens i neiedomājas, ka viss razhodņaks ir viltojumi :D

Es veikalos silikonu sen jau vairs nepērku. Nu ja nu galīgi vēl div nedēļas jāgaida un beigušies visi magic balistveidīgie.

Ar laiku ir sakrājies arī diezgan daudz bezmaksas silikona, kad pārdevējs atsūta nepareizo krāsu un atgriež samaksu.

Tas ko točna nevar attālināti nopirkt, imho, ir kāts. Nu nenopurināsi - nesapratīsi vai patīk.
jā, bet ar to ali silikona kvalitāti esmu apmierināts
13.septembris 2019, 16:38 | links
 
€ 66,10 56%OFF | 2018 NEW Daiwa Fuego LT 1000D 2000D 2500 3000-C 4000D-C 5000D-C 6000D spinning fishing reel Carbon Light Material Housing - LT
https://s.click.aliexpress.com/e/r6f7TJKo

Rekur palasiet atsauksmes no cilvēkiem. Īpaši palasiet atsauksmes ar 4 zvaigznēm. Tur visi kā viens raksta, ka ir lufte spolei, ka tirgotājs liek sūtīt atpakaļ. Cik ietaupījums. 66 eiro pret 95 eiro veikalā LV.
Veseli 29 eiro!
Apskatot bildes, nevis tās, kuras ir publicējis pārdevējs, bet gan pircēji, ar nepbruņotu aci var redzēt ka tas ir pakaļdarinājums. Kaut vai uzlīmes. :) Das ist fantastiš.

Un ir dafiga cirvju, kas domā, ka ir nopirkuši oriģinālu, jo visticamāk oriģinālu pat rokās nav turējuši!
13.septembris 2019, 16:36 | links
 
irseejs [13.09.19]: Renshtein,
Kāpēc tu esi tik norūpējies par manām finansēm, ka tev "sāk likties"? :)

Es nebāžos citu maciņos, tev arī neiesaku.

Un tikai nevajag sākt stāstīt, ka aļikā, ebajā vai kādā citā šķībo kantorī, jebkurš darījums nesaistās ar risku.

Risku tad vajag izvērtēt. Man tāda cenas starpība nav par pamatu apgrūtināt savu dzīvi, sarakstoties pēcāk ar Huņ Liju, kurš dzīvo otrā pasaules malā, filmētu, fotografētu, jauktu spoli, mēģinātu pierādīt caur internetu kaut ko, lai dabūtu rīfandu, sūtītu preci atpakaļ un ko tur vēl viņi dažreiz nepieprasa.

Būs šaize. Aiziešu uz veikalu un atrisināšu ar pārdevēju uz vietas aci pret aci.

Es ļoti labi zinu kā šķībie strādā. Ne tā, kā mūsu veikalnieki. Tur vienmēr ir 1001 atmazka lai tikai neatrisinātu situāciju par labu pircējam.
Palasi savu tekstus,tu ļoti izteikti lien citu maciņos ha ha20€,20€,20€ un tik maļ :) Mr.umņiks - dzīves skolotājs,viszinošais copes meistars un lietpratējs,japāņu veikalu specnazs,spoļu rembo :)) ))),es saprotu ,uzmanības trūkums,kkā ir japievērš sev uzmanība,un to labāk panākt ar tavu gudro diršanu:))))))))! Katram savs
13.septembris 2019, 16:35 | links
 
svens76 [13.09.19]: udens2 [18m]: Es ali pērkot vēl nekad neesmu ieberzies:)ali ļoti daudz esmu sūtījis gumijas lielajam džigam un mjigam, jo to patēriņš man ļoti liels. Par šīm gumijām gan neko sliktu nevaru teikt. Meredith un Bearking ražo ļoti precīzas kopijas Keitečiem, Pontoon 21 un tām pašām tiogām. Iesaku
Sven! Tu jau kā stāstā par Jūliju un viltotajiem pulksteņiem. Tipa kad ierauga kātu ar Stellu vai to pašu bio, tad neviens i neiedomājas, ka viss razhodņaks ir viltojumi :D

Es veikalos silikonu sen jau vairs nepērku. Nu ja nu galīgi vēl div nedēļas jāgaida un beigušies visi magic balistveidīgie.

Ar laiku ir sakrājies arī diezgan daudz bezmaksas silikona, kad pārdevējs atsūta nepareizo krāsu un atgriež samaksu.

Tas ko točna nevar attālināti nopirkt, imho, ir kāts. Nu nenopurināsi - nesapratīsi vai patīk.
13.septembris 2019, 16:33 | links
 
Irsēj-nepiekrītu par atrisināšanu aci pret aci.mani LATVIJā konkrēti pasūtīja .spole uz atlaidi 55e lietota nepilnu sezonu .vot tā
13.septembris 2019, 16:31 | links
 
EdgarsPriede [13.09.19]: Bearking ir arī ļoti labas rudras un balisonga kopijas, izmantoju tur, kur bail apraut oriģinālus.
redzēju, bet pircis tos neesmu
13.septembris 2019, 16:26 | links
 
Cik saprotu, te ir pat tādi, kas apenes arī nemazgā, bet pērk tās no kartona vienreizējās.

Lai vēl vairāk ietaupītu, apenes var izgriezt uz otru pusi, tad var nēsāt vēl divas nedēļas. :)
13.septembris 2019, 16:22 | links
 
Bearking ir arī ļoti labas rudras un balisonga kopijas, izmantoju tur, kur bail apraut oriģinālus.
13.septembris 2019, 16:19 | links
 
Renshtein,
Kāpēc tu esi tik norūpējies par manām finansēm, ka tev "sāk likties"? :)

Es nebāžos citu maciņos, tev arī neiesaku.

Un tikai nevajag sākt stāstīt, ka aļikā, ebajā vai kādā citā šķībo kantorī, jebkurš darījums nesaistās ar risku.

Risku tad vajag izvērtēt. Man tāda cenas starpība nav par pamatu apgrūtināt savu dzīvi, sarakstoties pēcāk ar Huņ Liju, kurš dzīvo otrā pasaules malā, filmētu, fotografētu, jauktu spoli, mēģinātu pierādīt caur internetu kaut ko, lai dabūtu rīfandu, sūtītu preci atpakaļ un ko tur vēl viņi dažreiz nepieprasa.

Būs šaize. Aiziešu uz veikalu un atrisināšu ar pārdevēju uz vietas aci pret aci.

Es ļoti labi zinu kā šķībie strādā. Ne tā, kā mūsu veikalnieki. Tur vienmēr ir 1001 atmazka lai tikai neatrisinātu situāciju par labu pircējam.
13.septembris 2019, 16:18 | links
 
udens2 [13.09.19]: Es ali pērkot vēl nekad neesmu ieberzies:)
ali ļoti daudz esmu sūtījis gumijas lielajam džigam un mjigam, jo to patēriņš man ļoti liels. Par šīm gumijām gan neko sliktu nevaru teikt. Meredith un Bearking ražo ļoti precīzas kopijas Keitečiem, Pontoon 21 un tām pašām tiogām. Iesaku
13.septembris 2019, 16:10 | links
 
Es ali pērkot vēl nekad neesmu ieberzies:)
13.septembris 2019, 16:04 | links
 
irseejs [13.09.19]: Igor, baigi skarbi pateici. Bet vispār jau savā ziņā taisnība.
Arī esmu par to, ka preci ir jāpērk uz vietas veikalā, aptaustot, paskatot, pakonsultējoties ar pārdeveju.
Vēl fascinē šitie kas iet uz veikalu, ķīķerē, bakstās, un tad pasūta kaut kur alītī, jo redz, tur ir veselus 20 EUR lētāk! Tas pie nosacījuma, ja nav ieberziens ar muitu un PVN.
tu tos 20€ visu laiku mal un mal,sāk likties,ka tev pat nav tie 20€ ,un citiem dzen vēl! dzenis kas dzenis- Yes :)
13.septembris 2019, 16:04 | links
 
irseejs [13.09.19]: Igor, baigi skarbi pateici. Bet vispār jau savā ziņā taisnība.
Arī esmu par to, ka preci ir jāpērk uz vietas veikalā, aptaustot, paskatot, pakonsultējoties ar pārdeveju.
Vēl fascinē šitie kas iet uz veikalu, ķīķerē, bakstās, un tad pasūta kaut kur alītī, jo redz, tur ir veselus 20 EUR lētāk! Tas pie nosacījuma, ja nav ieberziens ar muitu un PVN.
tu tos 20€ visu laiku mal un mal,sāk likties,ka tev pat nav tie 20€ ,un citiem dzen vēl! dzenis kas dzenis- Yes :)
13.septembris 2019, 16:04 | links
 
Tur jau tā lieta, ka es nepirktu Ali spoli tikai tādēļ, ka tai 20EUR atlaide. No atlaidēm es neatsakos, bet, ja man būtu kaut mazākās šaubas par spoles kvalitāti, es samaksātu vairāk un nopirktu LV. Bet tur bija cita situācijac - es zināju, ka spole ir oriģinālā Daiwa, jo nebiju pirmais, kas to bija pasūtījis. Otrkārt, es ietaupīju nevis 20 EUR, bet 50. Ja tā būtu spole pa 500 naudiņām, tad 50 ir sīkums, bet, ja spole maksā ap 100 ērikiem, tad tas ir būtiski, jo par atlikušo naudu tu vari nopirkt rezerves spoli. Pat ja tā sanāk, ka tu esi nopircis vienu no 100 spolēm, kura ātri izies no ierindas, tev vēl ir otra. Diez vai esmu tik neveiksmīgs, ka nopirkšu abas brāķētas spoles. Nevienam nespiežu rīkoties kā es, bet mana pieredze ar Ali šajā ziņā ir pozitīva, viena no spolēm iet jau visu sezonu, pirku asariem, bet netīšām pievarēti jau varāki desmiti līdaku un vairāki simti strīpaiņu. Pagaidām viss bumbās. Drīzumā sāksim testēt otru spoli, došu ziņu, ja tai kaut kas izies no ierindas. Man nav neērti atzīties, ja būšu nopircis brāķi.

P.S. Pirms pirkšanas es analizēju konkrētās bodes produkciju, atsauksmes. Par visiem Ali veikaliem/tirgoņiem es neesmu pārliecināts, ka tie netirgo kreiso produkciju.
13.septembris 2019, 15:59 | links
 
bija doma vairs diskusijā nepiedalīties .ja tas ko čalīts uzrakstīja bija domāts man tad varu pateikt vienu nekad sevis iegādātu ali 10 gultņu spoli neesu uzskatījis par labāku kā citiem copes kolēģiem.uzskatu vienīgais to kāpēc jāiegādājas LV (piem)spole pa 50 ja ali varu nopirkt pa 20
13.septembris 2019, 15:53 | links
 
Bračkas atkal kopā... :)

MT9, 13.septembris 2019, 15:24


:)
Es ar esmu visai konservatīvs, kaut kāda aizture pasūtīt caur neta bodēm no Ķīnas, ar vajag pie pirkšanas aptaustīt :) Tiesa parasti medīju atlaides, jaunas spoles vai kātus kā minimums ar 30% atlaidi kad taisa izpārdošanas, jo ikdienas cenas pie mums ir zvērā uzskrūvētas, un nevajaf liekuļot ka kādi + 20 eiriki, tā nu nav. Neattiecas uz copi, bet nesen pēdējo japāņu fotokameru, kurai zemākā cena mūsu bodēs bija 1600, kādu menesi nedaudz palietotu no rokām ar visu EU garantiju vēl uz pusotru gadu, dabūju pa 700, čoms UK to pirka pa štuku uz kaut kādām jaungada atlaidēm. Standarta cena bodēs tai 1300. Nupat iemetu aci aļikā- ap 900 zaļos maksā.
13.septembris 2019, 15:40 | links
 
Bračkas atkal kopā... :)
13.septembris 2019, 15:24 | links
 
Igor, baigi skarbi pateici. Bet vispār jau savā ziņā taisnība.
Arī esmu par to, ka preci ir jāpērk uz vietas veikalā, aptaustot, paskatot, pakonsultējoties ar pārdeveju.
Vēl fascinē šitie kas iet uz veikalu, ķīķerē, bakstās, un tad pasūta kaut kur alītī, jo redz, tur ir veselus 20 EUR lētāk! Tas pie nosacījuma, ja nav ieberziens ar muitu un PVN.
13.septembris 2019, 15:18 | links
 
Čalīt tev neliekas ka tu perezagnul te visiem braukt virsū kam nav Fiskars un Husqvarna ...skaties kapaa tie līdz neies ...es labāk uz tirgus noperku bites ik pa div mēnesī mainu ,nav vismaz jāmazgā :))a tu ar vecām staigā ,jo viņas tak ir krutās :)))

Jurasvalis, 13.septembris 2019, 09:03

Tu tak vari staigāt kādās "bitēs" gribi! Vari tās nemazgāt, ko pēc tevis teiktā sapratu. Tāpat man ir dziļi pajāt ar kādiem darbarīkiem strādā un kādu inventāru copē! Katrs dzīvo pēc savas saprašanas un rocības! Es oponēju cilvēciņam, kas copē ar beznosaukuma desmit gultņu spoli un uzskata ka tā ir labāka par citu copmaņu inventāru! Tas arī viss.
13.septembris 2019, 15:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager