Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Vietējie tirgotāji uzliek minimālu komisiju.

Chalitis, 13.septembris 2019, 06:30

Šitas velk uz gada labāko joku!

Juris_O, 13.septembris 2019, 12:18

Tu par savu nekopetenci tagad runā? Es savas Exist, Certate pirku Latvijā. Cena atšķīrās pārdesmit naudiņās. Es lieliski orientējos cik, kas, kur maksā! Man bija izvēle ietaupīt tos dažus latus,ērikus. Skaitīt naudu prom un gaidīt pusmēnesi, atnāks vai neatnāks. Tad iet uz pastu un vēl muitas nodevu maksāt... Vai tomēr bišku piemest un paņemt uzreiz. Nu bet redz tev ir viedoklis par mantām, ko esi tikai bildītēs redzējis! :D
13.septembris 2019, 15:00 | links
 
Minēšu - nelieto tāpēc, ka tai nevar roktura pusi pamainīt? :)

daddy_j, 13.septembris 2019, 13:53


Labs. :)
13.septembris 2019, 14:07 | links
 
Minēšu - nelieto tāpēc, ka tai nevar roktura pusi pamainīt? :)
13.septembris 2019, 13:53 | links
 

Viens džentelmenis minēja, ka ieskrienot rūsai biksēs, viņš teciņus uz tirgu un pērkot jaunas.
Mana pozīcija pretēja un to pamatošu ar foto. Vecākā spole Ryobi 1978.g.(darba k. Hvairs nelietoju) Un jaunākā Stella.
Visas made in Japan. Paša koptas un smērētas.
13.septembris 2019, 13:38 | links
 
Atgriežoties pie te paceltā jautājuma vai Ali DAIWAS atšķiras no Eiropā tirgotajām, tad domāju, ka tehniski neatšķiras, izņemot , iespējams, kaut kādus pilnīgi kreisos veikalus- viendienītes ar pavisam mistiskām cenām.

JIG.LV, 13.septembris 2019, 12:16[/quote]

Un šo te dažs labs sazvērestību teorijas piekritējs negrib pieņemt.
13.septembris 2019, 12:45 | links
 
Vietējie tirgotāji uzliek minimālu komisiju.

Chalitis, 13.septembris 2019, 06:30


Šitas velk uz gada labāko joku!
13.septembris 2019, 12:18 | links
 
Man ir jig.lv pirkts Fuegp LT. Tagad sāku bažīties - varbūt viņi pērk no Ali? Es gan ar tagad taisījos spoli no Ali pasūtīt - bet tagad jūs te mani baigi samulsinājāt. Es gan cita iemesla dēļ - pie mums nevienam nav 2500 vai 3000 Fuego LT ar seklo kaseti - tikai dziļās, a Daiwai tās dziļās ir pārspīlēti dziļas - tur var 300m paresnas pītās uztīt...
A Ali ir arī ar seklo.

VilnisL, 13.septembris 2019, 08:15


Officiāli paziņoju :) No Ali nepērkam, visas mūsu DAIWAS nākušas no Eiropas, ražotāja Vācijas struktūrvienības Daiwa-Cormoran GmbH.

Atgriežoties pie te paceltā jautājuma vai Ali DAIWAS atšķiras no Eiropā tirgotajām, tad domāju, ka tehniski neatšķiras, izņemot , iespējams, kaut kādus pilnīgi kreisos veikalus- viendienītes ar pavisam mistiskām cenām. Cita lieta ir tas, ka, saprātīgi spriežot, stipri diskutabls ir ieguvums ietaupīt pārdesmit Eur (vai pat mazāk, ja tiek uzrēķināts PVN) un zaudēt Eiropas 2 gadu garantiju. Neiet runa par atnākušu brāķi, kuru visdrīzāk Ali pārdevējs nomainīs, bet par garantiju, ja spolei kas notiks pēc gada utt. Ali standarta garantijā parsti taisnā tekstā raksta, ka garantijas , mūsu izpratnē nav. Parasti tur ir kaut kā tā "mēs palīdzēsim nodrošināt remontu, bet Jums būs jāapmaksā detaļas". Labiem brendiem, protams, garantijas riski un atbiruma procents ir stipri neliels, bet nu tomēr mēdz būt, mehānisms ir mehānisms. Šogad, ja nemaldos, esam pa garantiju nomainījuši 3 FUEGO. Uz pārdoto simtu fona, tas ir maz, bet nu šie konkrētie cilvēki šai gadījumā "izvikla laimīgo lozi".
13.septembris 2019, 12:16 | links
 
irseejs [13.09.19]: Kas pie velna ir "KONTRFAKTS"? :) Jurik?

Es šito jau dzirdēju sarūsējušo meppsu topikā.


"Kontrfakts" :D
https://www.vid.gov.lv/lv/intelektuala-ipasuma-aizsardziba
13.septembris 2019, 10:55 | links
 
Manuprāt diezgan muļķīga diskusija ... Latvijā reti kurš mazumtirdzniecības copes veikals ( neiet runa par iveikaliem ) tur mazāku uzcenojumu par 100% vairumam preču ( ar retiem izņēmumiem ).. Uz visādiem sīkumiem un knibuļiem uzcenojums ir 100 / 200 / 300 un pat vairāk procentu ( pats esmu tajā jomā strādājis, tādēļ to lieliski zinu ). Daži vietējie kuri itkā "ražo" savu inventāru to dara ķīnā, un paši neko neistrādā, bet gan uz gataviem ķīnas produktiem vnk uzštancē savu logo. Kvalitāte nearko nebūs sliktāka par "aļika" spolēm. ( neiet runa par super brendiem, bet gan spolēm līdz 50-80 ). Ja šeit kāda spole maksā teiksim tos 50eur, tad reaāli no aļika var pasūtīt ne sliktāku spoli par 20eur .. Ķīnieši tomēr tur krieeetni mazāku uzcenojumu deļ lielās konkurences. Vietējie tomēr uz kātiem un spolēm lie kvismaz 100-200% jo redz nesezonā tak jāliek ir -40% skidons, kas veido jau 80% uzcenojumu + nodokļi + vēl peļņas rezerve, pa nullēm vai mīnusā jau netirgos :))
13.septembris 2019, 09:38 | links
 
skutans [8m]: Kvalitāte var atšķirties, ja dažādas rūpnīcas kantorim, dažādās valstīs. Nesen konstatēju, ka viens no Ima vobleriem, pēc aptuveni 40 līdakām, ticis pie ūdens/mitruma iekšā..., šos Ima ražo Indonēzijā, turpretī cits Ima vobleris, kurš bez dir..nas ir jau 100+ zaļos piemānījis, vēl gatavs copēt, šie no JP rūpnīcas...Man šitā ir ar Salmo pirktu Rapalu...mazais 10cm vobleritis jau pēc trim līdakām iekšā ūdens!nopirku otru tādu!tas pats!!!

Kengurs24, 13.septembris 2019, 09:27


Par Rapalas rūpnīcām gan nemācēšu teikt, varbūt tā kvalitātes kontrole tomēr atšķirās , ja tiek ražoti dažādās valstīs, bet vispār tā nevajadzētu būt...
13.septembris 2019, 09:32 | links
 
skutans [13.09.19]: Kvalitāte var atšķirties, ja dažādas rūpnīcas kantorim, dažādās valstīs. Nesen konstatēju, ka viens no Ima vobleriem, pēc aptuveni 40 līdakām, ticis pie ūdens/mitruma iekšā..., šos Ima ražo Indonēzijā, turpretī cits Ima vobleris, kurš bez dir..nas ir jau 100+ zaļos piemānījis, vēl gatavs copēt, šie no JP rūpnīcas...
Man šitā ir ar Salmo pirktu Rapalu...mazais 10cm vobleritis jau pēc trim līdakām iekšā ūdens!nopirku otru tādu!tas pats!!!
13.septembris 2019, 09:27 | links
 
Kvalitāte var atšķirties, ja dažādas rūpnīcas kantorim, dažādās valstīs. Nesen konstatēju, ka viens no Ima vobleriem, pēc aptuveni 40 līdakām, ticis pie ūdens/mitruma iekšā..., šos Ima ražo Indonēzijā, turpretī cits Ima vobleris, kurš bez dir..nas ir jau 100+ zaļos piemānījis, vēl gatavs copēt, šie no JP rūpnīcas...
13.septembris 2019, 09:21 | links
 
Chalitis [13.09.19]: Chaliti un irseeju vieno radniecības saites? :)

MT9, 13.septembris 2019, 07:14
Tev no malas labāk redzams! Es saprotu, ka Tev ir kauns par to ka iepērcies aļikā! No nabadzības nav jākaunās! Tas nav netikums! Skopums un nepērdomāta taupība ir slikta rakstura īpašība! Bet Tu turies! Gan būs labi! :D
Labs!!!ietaupīs kapeiku,nopirks laivu Aļikā....dzinēju par sotaku tepat var dabūt ...Demon!
13.septembris 2019, 09:19 | links
 
Zarnām jābūt vienādām, tas tāpat kā ar dārgā gala spolēm Sīmanim, ir JP iekšējam tirgum un "pārējiem", no Ali nav gadījies ko sūtīt, taču "krutkas" nez vai var atļauties internātbodes, neticu.
13.septembris 2019, 09:05 | links
 
Man ir jig.lv pirkts Fuegp LT. Tagad sāku bažīties - varbūt viņi pērk no Ali? Es gan ar tagad taisījos spoli no Ali pasūtīt - bet tagad jūs te mani baigi samulsinājāt. Es gan cita iemesla dēļ - pie mums nevienam nav 2500 vai 3000 Fuego LT ar seklo kaseti - tikai dziļās, a Daiwai tās dziļās ir pārspīlēti dziļas - tur var 300m paresnas pītās uztīt...
A Ali ir arī ar seklo.

VilnisL, 13.septembris 2019, 08:15


Paskaties https://www.angel-domaene.de/. Shippings 15 EUR, bet par PVN pierēķināšanu nebūs jāsatraucas un cena ir gana adekvāta. Piegāde dažas darbdienas.
13.septembris 2019, 09:05 | links
 
Un kāds grib iestāstīt kad mūsu veikali neperk interneta bāzēs savas preces :)))
13.septembris 2019, 09:04 | links
 
Čalīt tev neliekas ka tu perezagnul te visiem braukt virsū kam nav Fiskars un Husqvarna ...skaties kapaa tie līdz neies ...es labāk uz tirgus noperku bites ik pa div mēnesī mainu ,nav vismaz jāmazgā :))a tu ar vecām staigā ,jo viņas tak ir krutās :)))
13.septembris 2019, 09:03 | links
 
Mani viss šis ieinteresēja tik ļoti, ka sāku pētīt atsauksmes aļikā. Konkrētāk par Stradic. Piemēram, pārdotas ir 390 spoles un 8 atsauksmēs figurē "lufte galvenajā pārī". Tad vēl figurē tādi komentāri kā "smaga gaita".

Shimano produkcijai brāķis 2+ procenti? :)

Stāstiet ko gribiet, bet tā nevar būt!
13.septembris 2019, 08:52 | links
 
Sākums šim neauglīgajam strīdam meklējams sestaja lapā, deviņos vakarā ! :p
13.septembris 2019, 08:24 | links
 
Vilni, varēsim salīdzināt tavu spoli, pirkto Jig.lv, ar manējo no Ali un viss būs skaidrs :) Jāmeklē tikai ieinteresēts speciālists (bezmaksas) , kurš spēj tās izjaukt un sniegt kompetentu viedokli. Ieteicams arī vēlāk salikt atpakaļ :)
13.septembris 2019, 08:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager