Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Vienreiz nopirku spoli uz atlaidēm Lv.sākumcena bija virs 100 eiro,atlaides cena 55.nepilna gada laikā kautkas viņai notika.aiznesu uz bodi lai ved remontēt.meistara atbilde-met ārā.neatceros kas par spoli mētājas joprojām garažā.ali spoli pa 20e varētu izmest un nebūtu žēl.
12.septembris 2019, 09:11 | links
 
Sadaļa Ekonomika un politika tagad ir pārcelta uz šejieni ? :)
12.septembris 2019, 09:09 | links
 
Aizskāru kundziņa ego, nosaucot konkrētus argumentus, kāpēc nevajag sūtīt tādas lietas kā piemēram brenda spoles, no aļika?

Tu droši vari sūtīt, bet es nesūtīšu, man pāris tādas "izmēģinājuma" spoles no aļika pilnīgi jaunas vai 1X copē pabijušas vēl kaut kur garāžā skapī mētājās.
Nebaudāma draza.
12.septembris 2019, 08:42 | links
 
irseej, gribētu tev acīs ieskatīties, dikti jau ieinteresēja, kā šāda tipa cilvēki dzīvē izskatās. Tāpat arī interesē, kāds ir viņu draugu loks :)
12.septembris 2019, 08:30 | links
 
MT9,

Nezinu kāda ir tava informācija, bet man pietiek ar to, ka nekāds ietaupījums var nesanākt. Palasīju atsauksmes par aļika šimano, tur tak cilvēki komentāros raksta, ka padjobkas. :) Jēga ietaupīt nieka 30 EUR, tas pie nosacījuma, ja neuzrausies uz nodokļiem.

Nodokļi sūtijumiem no čainas: no 45 EUR ir PVN un no 150EUR papildus muita.

Ja nebūtu pats pāris reizes maksājis, neko neteiktu. Ja pats neesi nekad maksājis, tātad drīzāk tu neko dārgāku par šķībām apenēm no dzeltenajiem neesi sūtījis :) tas nu ir fakts.
12.septembris 2019, 08:21 | links
 
Bez ilūzijām - mēs esam post-padomju cilvēki ar vēlmi visiem piederēt hanu klanam - mēs 10x vairāk zīmējamies ar autiņiem, riteņiem, makšķerēm utt. Vācijā vidējais copmanis, lai arī pelna daudz vairāk par LV vidējo copmani, copē ar DAM un Cormoran labākajā gadījumā - runāju ar aizrautīgiem copmaņiem no Vāczemes - tur tādas Yamagas utt neviens pat dzirdējis nav. Viņi par to neiespringst. Un ne vienmēr copes inventāram cena nosaka lietošanas ērtumu un foršumu. Man ir Abu Garcia spole, pirkta pirms 20 gadiem par apmēram 30 EUR, kas ir kolosāla vēljoprojām. Viņai ir viena fīča, ko nekādi nesaprotu, kāpēc tas nav ne Daiwām, ne Šimano - pagriežot rokturi uz atpakaļu, spoles lociņš nofiksējas precīzi 90 grādos pret kātu ar auklas pozīciju vistuvāk kātam - resp. ideālā stāvoklī lociņa atvēršanai un metienam.
12.septembris 2019, 07:55 | links
 
Chalitis 100% piekrītu.
12.septembris 2019, 07:38 | links
 
Neciešu knauzerus kapeikpisējus, bet arī snobi riebj kuri māca citiem dzīvot. Pirmkārt ne visi tērē šmigai tādas naudas un vispār ir gana daudz atturībnieku. Otrkārt starp copmaņiem ir daudz pensionāru, invalīdu, zemnieku, daudzbērnu ģimenes galvu, kuriem visi ienākumi aiziet pamatvajadzību apmierināšanai un vēl pietrūkst. Ņirgāties par tiem ir zemiski. Lai arī pats pērku spoles pa 100 un vairāk, bet starp paziņām un radiniekiem ir vairāki kuri to nevar atļauties. Un tāpēc lieliski tos saprotu. Kā arī te ieteiktās vislētākās shimano un daiwas it pilnīgi sūdi, labāk tad ryobi ap 50, daudz izturīgākas.

Kāpēc jūs visi mēģiniet burtiski saprast?! Ok! Par šmigu neizdevies piemērs! Labi, savādāk pateikšu! Es nepērku normālas ziemas riepas pa (pieņemsim) 80-100 eiro gabalā, bet paņēmu depiķī pa 30! Nu tā ir lielīšanās ar savu nabadzību! Par kādām pamatvajadzībām ir runa?! Tās ir dažādas! Man kaimiņos dzīvo pensionārs, kas saņem minimālo pensiju. Dzīvo daudzdzīvokļu mājā. Ļoti taupa, jo līdzekļi ierobežoti! Tomēr copes inventāru patstāvīgi cenšās apgreidot, pirkt jaunu. Šo to palīdzu sagādāt no neta veikaliem, utt. Pirmkārt, jābeidz būt nabadzīgiem savās galvās! Es arī rubīju ar rokām un neesmu no tiem turīgajiem! Man dārza strumi visi no Fiskars un Husqarna. Domā, sapirku vienā reizē?! Nekas nav lūzis vai sabojājies! Vecākajai lāpstai 25 gadi! Es neesmu tik bagāts lai pirku lētus mēslus!
12.septembris 2019, 06:45 | links
 
Tu laikam jaunībā pa maz esi sists ,,bāž to savu naudu kaut d...bet nerej uz tiem kam viņas tik daudz nav ...

Jurasvalis, 11.septembris 2019, 22:00[/quote]
Tu laikam bērnībā pa daudz pret gald stūr esi dauzīts! Vēstījumu tāpat neapjēdzi, tāpēc polēmikā ar tevi neielaidīšos! :)
12.septembris 2019, 06:30 | links
 
irsēj, tev gandrīz pareizs niks. Tu raksti rakstīšanas pēc. Vai tad kāds noliedz apstākli, ka juridiskai personai jāmaksā nodokļi, īres maksa par telpām, algas, reklāmas izdevumi utt? Nekas tāds šeit netika apspriests. Daudzi grib iegādāties lētāk makšķerēšanas piederumus, tādēļ tikai normāli, ka forumā dalās ar informāciju. Gan jau vietējām copes bodēm klientu no tā mazāk nepaliks, vienmēr būs tādi, kuri ar interneta bodēm būs uz jūs. Ja spoli pērk Skandināvijā, Vācijā vai citur Eiropā, tavuprāt, tas ir normāli, bet no Ķīnas sūta tikai mēslus bez garantijas ar minimālu atlaidi. Tev ir maldīgs priekšstats, kā arī izplati nepatiesu info par garantiju un nodokļiem. Ar garantiju viss ir štokos, bieži vien pat prece vēl nav atpakaļ aizsūtīta, kad vietā tev nosūta jaunu, kā arī fiziskām personām, pērkot manis pieminētās spoles, par nodokļiem nav jāuztraucas - vismaz šajā cenu kategorijā tie vēl nav tikuši aprēķināti.
12.septembris 2019, 00:08 | links
 
Lv veikalos ir pat sūdīgakas ka Ali ...tas pats kas pulveri Vācijā pirkt un šeit
11.septembris 2019, 23:56 | links
 
Nu vispār jau šīs lētā gala spoles Japānā neražo. Visticamāk, ka tās ražo kaut kur Taivānā, Ķīnā vai kādā citā lēta darbaspēka valstī. Un tad tās pa tiešo sūta uz Eiropu, kur tās tālāk nonāk pie galvenā izplatītāja, tad pie nākamā, un tad arī mazajos veikalos.

Iespējams Tev tas nav saprotams, bet juridiska persona nav fiziska persona. Iespējams tirliņš no pāķiem var pasūtīt 2 spoles 4 gados un neviens pakaļ nedziedās, bet uzņēmums tā vienkārši nevar pasūtīt no aļika 40 spoles lai tās tirgotu nemaksājot nodokļus. Pieliec 21 procentu PVN un ievedmuitu un nekas tur lētāk nesanāk, plus kur nu vēl varka.
11.septembris 2019, 23:55 | links
 
Njā, ja cilvēks negribēs tevi dzirdēt, tad nedzirdēs ar. Kādi 20€, kāda atteikšanās no garantijas, kādi nodokļi virs 30€, kāds ieberziens uz "padjobku"? Tāda sajūta, ka tu par Ali esi dzirdējis tikai no klasesbiedru baumām. Tu domā, ka LV veikalos no Japānas šīs spoles sūta? :)
11.septembris 2019, 23:39 | links
 
Redzi es neesmu tāds cilvēks, kurš 20 EUR dēļ būs gatavs atteikties no jebkādas garantijas. Tas viens. Otrs jebkurai precei no čainas virs 30kautas EUR tiek piemēroti šādi tādi nodoklīši. Citreiz paveicās, citreiz jāsamaksā. Ja nepaveicās, šis pirkums automātiski būs +-tas pats kas veicī.
Un trešais pats svarīgākais. Tiešām 20 EUR dēļ uz preci kas maksā 100 EUR būtu vērts riskēt un ieberzties uz padjobku un jebīties ar šķībajiem? :)
Piedod, bet man tas nav un nekad nebūs saprotams.
11.septembris 2019, 23:25 | links
 
Varētu iemest lūdzu linkus ar tiem lētajiem un labajiem aļika shimano, citādi tāda tukša #@ršana.

irseejs, 11.septembris 2019, 23:02

Daiwa FUEGO LT
DAIWA EXCELER LT
11.septembris 2019, 23:21 | links
 
irseejs [11.09.19]: Varētu iemest lūdzu linkus ar tiem lētajiem un labajiem aļika shimano, citādi tāda tukša #@ršana.
https://m.aliexpress.com/item/32865463804.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32865463804&aff_trace_key=fe2192b2712645eb89e8ceddc5a2956e-1568232714474-08336-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=1351amp-GKULsJ-qs5UILmaN2DP7Tw1568232786071
Šeit viens piemērs
11.septembris 2019, 23:15 | links
 
Feretons [11.09.19]: Murgs. Kad cilveki sapratis, ka ne jau spoles vai dargie kāti cope zivis, bet makskernieks. Maksat vairakus simtus dargak, lai iegutu grammus vieglaku katu. Vārgi musdienas vīriesi palikusi. Reklamu vergi...!
Nu te nepiekritīšu, bet neņem ļaunā:)Esmu copējis ar daudziem kātiem un tici man, ir ļoti daudz nianses tieši inventārā. Kā piemērs, piemēram, džigojot ar "bomīgu" kātu un paresnu auklu pusi copju pat nesajutīsi. Un tas ir tikai viens piemērs. Te nav nekāda sakara ar vārgumu vai reklāmu. Tam vienkārši visam jāiziet cauri un jānonāk pie sava ideālā copes komplekta:)
11.septembris 2019, 23:06 | links
 
Varētu iemest lūdzu linkus ar tiem lētajiem un labajiem aļika shimano, citādi tāda tukša #@ršana.
11.septembris 2019, 23:02 | links
 
Protams, jāsaprot, ka viņas nemaksā 20€, bet nu lētāk kā Latvijā sanāk.

EdgarsPriede, 11.septembris 2019, 22:50

Es pat teiktu, ka Ali cena ir gandrīz 2x zemāka, bet katrs izvēlas savu ceļu - kāds baidās par čakaru ar garantiju, kādam vajag uz sitiena. Jāsaprot arī mūsu uzņēmēji, tirgus nav liels, cenas augstākas...
11.septembris 2019, 22:56 | links
 
Man ir gan no ali pirktas daiwas, gan Latvijā pirktas un viņas ir identiskas. Tur lielākie tirgotāji pārdod vairāk spoļu, nekā visi Latvijas veikali kopā. Var, protams, nopirkt deiwu, dawu, utt.. no kāda ķīnieša garāžas, bet ir officiāli milzīgi makšķernieku veikali, kuri diezvai riskēs ar savu reputāciju, lai pārdotu viltojumus. Protams, jāsaprot, ka viņas nemaksā 20€, bet nu lētāk kā Latvijā sanāk.
11.septembris 2019, 22:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager