Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Feretons-tev+++
11.septembris 2019, 22:39 | links
 
Murgs. Kad cilveki sapratis, ka ne jau spoles vai dargie kāti cope zivis, bet makskernieks. Maksat vairakus simtus dargak, lai iegutu grammus vieglaku katu. Vārgi musdienas vīriesi palikusi. Reklamu vergi...!
11.septembris 2019, 22:36 | links
 
jā jā,aļikā nopērc pa lēto,un tad nopērc pa :tā kā tas maksa:,bet n katram savs domu gajiens.
11.septembris 2019, 22:36 | links
 
EdgarsPriede [11.09.19]: Ali tak arī var nopirkt gan daiwu, gan shimano, varivas, ygk utt.., tikai jāskatās pārdevējs.
Var var :D
11.septembris 2019, 22:28 | links
 
Ali tak arī var nopirkt gan daiwu, gan shimano, varivas, ygk utt.., tikai jāskatās pārdevējs.
11.septembris 2019, 22:03 | links
 
Chalitis [11.09.19]: Hmmm. Aliekspresī pirkt copes inventāru?! Dzīvē tik zemu nenolaidīšos! 10, 20, 30 ēriki. Vienas normālas šmigas pudele sanāk. Izcirti un naudas nav! Par tādām "smiltīm" pat normāls kurpju pāris nesanāk! :) Kas, jums katru nedēļu jāpērk spole?! Neviens jau nesaka ka vajag copēt ar top gala spolēm, bet nu kaut kādam vismaz virskanalizācijas līmenim jābūt! Jautri palika! Tagad laikam modē lepoties, cik kurš nabadzīgs?! :DDD
Tu laikam jaunībā pa maz esi sists ,,bāž to savu naudu kaut d...bet nerej uz tiem kam viņas tik daudz nav ...
11.septembris 2019, 22:00 | links
 
juri o pilnīgi tev piekrītu.neesmu no kapeikp bet pērku to ko varu atļauties.nu pie mums tirgotās spo
les pa 50 eiriķiem ir tADAS PAŠAS kā alī pa25
11.septembris 2019, 21:58 | links
 
Nu aļiks ir aļiks....ko varu teikt ir kkas ko var pirkt tur somiņas.knaiblītes..kārbiņas u.c herņas..auklas cik uzz tām esmu provējis savulaik ekanomēt
..neatmaksājas..nervi beigti un nauda izmesta...vrb par izmēriem 1....uz augš# tur kko var ņemt no lētā gala..par cik manos ūdeņos troses nav vajadzīgas tad man visas ir zem 1 un labam japānim tomēr nekas netur līdzi....pābaudīts!
11.septembris 2019, 21:54 | links
 
Hmmm. Aliekspresī pirkt copes inventāru?! Dzīvē tik zemu nenolaidīšos! 10, 20, 30 ēriki. Vienas normālas šmigas pudele sanāk. Izcirti un naudas nav! Par tādām "smiltīm" pat normāls kurpju pāris nesanāk! :) Kas, jums katru nedēļu jāpērk spole?! Neviens jau nesaka ka vajag copēt ar top gala spolēm, bet nu kaut kādam vismaz virskanalizācijas līmenim jābūt! Jautri palika! Tagad laikam modē lepoties, cik kurš nabadzīgs?! :DDD

Chalitis, 11.septembris 2019, 21:29


Neciešu knauzerus kapeikpisējus, bet arī snobi riebj kuri māca citiem dzīvot. Pirmkārt ne visi tērē šmigai tādas naudas un vispār ir gana daudz atturībnieku. Otrkārt starp copmaņiem ir daudz pensionāru, invalīdu, zemnieku, daudzbērnu ģimenes galvu, kuriem visi ienākumi aiziet pamatvajadzību apmierināšanai un vēl pietrūkst. Ņirgāties par tiem ir zemiski. Lai arī pats pērku spoles pa 100 un vairāk, bet starp paziņām un radiniekiem ir vairāki kuri to nevar atļauties. Un tāpēc lieliski tos saprotu. Kā arī te ieteiktās vislētākās shimano un daiwas it pilnīgi sūdi, labāk tad ryobi ap 50, daudz izturīgākas.
11.septembris 2019, 21:53 | links
 
Chalitis [11.09.19]: Hmmm. Aliekspresī pirkt copes inventāru?! Dzīvē tik zemu nenolaidīšos! 10, 20, 30 ēriki. Vienas normālas šmigas pudele sanāk. Izcirti un naudas nav! Par tādām "smiltīm" pat normāls kurpju pāris nesanāk! :) Kas, jums katru nedēļu jāpērk spole?! Neviens jau nesaka ka vajag copēt ar top gala spolēm, bet nu kaut kādam vismaz virskanalizācijas līmenim jābūt! Jautri palika! Tagad laikam modē lepoties, cik kurš nabadzīgs?! :DDD
Ir lietas kuras jāpērk alītī! Protams ne ikdienas copes inventāru, bet Norwey copei gan. Jo bāleliņiem uz daudz ko nav mērā sajūtas. Šeit gan nerunāju par ieekonomēto vienu simtiņu. Kura dēļ neķēpātos. :)
11.septembris 2019, 21:41 | links
 
Un ja kas ar salmo spolēm spininga kātiem esmu zaudējis skaistas līdakas
11.septembris 2019, 21:40 | links
 
Nunu esmu pircis gan pīto gan fluok esmu apmierināts.tai pat laikā nopērkot šeit tipa kruto uz ezera esmu spļaudījies.neesmu viens kas nonācis pie secinājuma ka ali var nopirkt normālu preci par sakarīgu cenu.protams ja grābsi pirmo kas pagadās vari iekrist.tas ir mans viedoklis un nevienam to neuzbāžu
11.septembris 2019, 21:37 | links
 
Hmmm. Aliekspresī pirkt copes inventāru?! Dzīvē tik zemu nenolaidīšos! 10, 20, 30 ēriki. Vienas normālas šmigas pudele sanāk. Izcirti un naudas nav! Par tādām "smiltīm" pat normāls kurpju pāris nesanāk! :) Kas, jums katru nedēļu jāpērk spole?! Neviens jau nesaka ka vajag copēt ar top gala spolēm, bet nu kaut kādam vismaz virskanalizācijas līmenim jābūt! Jautri palika! Tagad laikam modē lepoties, cik kurš nabadzīgs?! :DDD
11.septembris 2019, 21:29 | links
 
elgreko [11.09.19]: nu nevaru atļauties spoli pa 200-300 tāpēc pa mēģināju alī un esmu tīri apmierināts
Lābi. :) Ko nu stāsti. Ja varētu atļauties pa sotaciņu kaut vai, no aļika tu neko nesūtītu. Esmu pamēģinājis testam arī tādas dārgā gala pa kādiem 40 eiro. Pats lētākais šimano ir labāks. :)
Nolaid to savu latiņu līdz kādi 70 EUR, tad izklausīsies ticamāk, jo labu labās spoles no shimano pa 80 eiri var nopirkt, nemaz nerunajot par daiwa utt.
11.septembris 2019, 21:01 | links
 
nu nevaru atļauties spoli pa 200-300 tāpēc pa mēģināju alī un esmu tīri apmierināts
11.septembris 2019, 20:51 | links
 
Neesmu nevienā no pusēm. Pie Sīmaņa nekad labot neesmu stiepis. Priekš kam, ja ir Bums?
NG ir kā labdabīgais ugunsdzēsējs un salavecītis vienulaid. Problēmas? Nāc šurpām, dabūsi atlaidīti!
Salmo ir daudz ne īpaši slavējamu lietu, taču viss kopumā izlīdzinās. Fīderi (jo sevišķi - concept distance) ir burvīgi gan lietojuma, gan cenas ziņā. Spiningi? Dažus jaunākos esmu aptaustījis, liekas, ka tīri neko. Tikai nepirkšu, jo šajā ziņā esmu nodrošināts (yamaga blanks, divi kroikši un meidžorkrafts, pārējos atlikušos nelietoju). Spoles? Fīderim varbūt (neesmu vēl apčamdījis Pilotu), tikai ne spinim. Vēl vecais Arhimēds teica - ja negribi aptaisīties, pērc Daiwu un šīmanīti.
11.septembris 2019, 20:38 | links
 
elgreko [11.09.19]: Neesmu nu tik bagāts lai sponsorētu superslavenos Latvijas veikalus.ali nopirku 2 spoles ar 10 gultņiem(domāju ka melo izjaucu un ir)kalpo tīri labi jau 2 gadus.cenu pat negribas minēt.tāpat ir ar auklām.bet tas ir tikai mans viedoklis
Priekškam vajag 10 gultņus? Jāpaārda savas spoles un jāpaskaita - moš izrādīsies, ka man arī ir labas spoles.
11.septembris 2019, 19:41 | links
 
Neesmu nu tik bagāts lai sponsorētu superslavenos Latvijas veikalus.ali nopirku 2 spoles ar 10 gultņiem(domāju ka melo izjaucu un ir)kalpo tīri labi jau 2 gadus.cenu pat negribas minēt.tāpat ir ar auklām.bet tas ir tikai mans viedoklis
11.septembris 2019, 19:22 | links
 
elgreko [11.09.19]: Teikšu tā salmo izstrādājumus nepērku jau gadus 18 jo rūgta pieredze.
Es ik pa laikam iepērkos, nav ne vainas. Piekrītu cien. Normundam. Silikons ir labs un lēts, izturīgāks par keitech un bait breath. Nevienmēr vajag to smalko, mīksto silikonu... protams impacts no keitech ir super, bet brīžiem besī arā visu laiku mainīt mānekļus. Palīgā nāk tioga. Feeder kāti un spoles labas savā cenu kategorijā (īpaši pērkot ar labu atlaidi:)) nopirku grafīta ziemas makšķeres pag.gad. perch un trout... nav ne vainas! Labas! Chujka:) perfekta.
Spininga spoles... diemžēl bija Confidence sērija. Ļoti bēdīga kvalitāte, galēji cena neatbilst kvalitātei. Labāk tad lētas shimano/daiwa, vai riobi.
Spininga kāti tīri ok. Vantage- labs kāts, patika, nu pat notirgoju, gribējās kaut ko labāku. Bija 2 tiogas, 1. līdz 23g, 2. līdz 8g. Līdz 23 arī tīri biju apmierināts, līdz 8g... solid tip pārāk mīksta. Bet tas ir ļoti subjektīvi, jo man globāli patīk tubular tip, vai nu short solid.
Līdz ar ko Salmo nav ne maz slikta izvēle. Un man ir ar ko salīdzināt, pašlaik ir gan aspro, gan tict, gan st. croix. Bet viņi būs bišku=D citā cenu kategorijā.
Par servisu... nekas slikts nav sakāms, nolūza tiogai otrais posms, nopirku, nekādas problēmas. Vienīgi, bihu padārgu, manuprāt... attieksme, pa skarbu tie veči ir, bet kāda starpība... mantu dabuju un čau. Kopumā biju apmierināts
11.septembris 2019, 18:32 | links
 
Teikšu tā salmo izstrādājumus nepērku jau gadus 18 jo rūgta pieredze.
11.septembris 2019, 13:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager