Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Man nevajag mūžību, pietiek līdz mānekli norauju vai atstāju līdakai zobos, maksimums 10-20 gadus :) bet ne jau uz vienu copes reizi.
14.augusts 2019, 13:31 | links
 
Doks1959
Kāds bij jūsu mērķis uzsākot šo 6€ vērto diskusiju?

urmaas, 14.augusts 2019, 13:05


Noskaidrot kāpēc tā? Un pilnīgi vienalga vai 6 vai 60 vai 600 eiro.
14.augusts 2019, 13:31 | links
 
Vienīgais agregāts kurš ir uz ražots mūžīgai kalpošanai ir ar roku griežamā gaļas mašīna! Vienīgā detaļa kura varēja salūzt bij galds pie kura skrūvē ja klāt! :)
14.augusts 2019, 13:17 | links
 
Tātad Mepps arī sācis halturēt kā daudzi citi un pazeminājis izstrādājumu kvalitāti? Man savulaik kastītē 20 gadus novāļājās 3.izmēra fūrija(melnā lapiņa), bij viscaur līdaku un foreļu zobu apskrambāta, bet uzlīme turējās nāvīgi klāt, līdz mērens kroksis to nokoda. Un 1. izmēra fūrija ar baltu lapu un uzlīmi alatām kalpo jau 25 gadus. Bet nu viena copes diena un līmējas nost, slikti..
14.augusts 2019, 13:12 | links
 
Doks1959
Kāds bij jūsu mērķis uzsākot šo 6€ vērto diskusiju?
14.augusts 2019, 13:05 | links
 
Irseejs
Cienījamais kungs varēja doties uz Piedrujas ielu, kā pats teicās esot 3min attālumā, un risināt situāciju uz vietas. Tad nebūtu šīs ne auglīgās diskusijas
Palasi cienījamā kunga komentāru par to, ka salmo tirgo brāķi! Un izvērtē
Neesmu ar salmo saistīts, salmo akcijas man nepieder un šajā iestādē nestrādāju. Esmu vienkārši copmaņi vulgaris kurš šad tad iepērkās salmo veikalos.

urmaas, 14.augusts 2019, 11:51


Bet es jau nekļūdījos! NG-NG pats apliecināja, ka Meppam ir brāķi. Nu sagadījās, ka nopirku Salmo.
14.augusts 2019, 12:55 | links
 
Vietējie ir jāatbalsta! Tikai man ir ieteikums Salmo - nu uzrakstiet tak kaut ko normālu par saviem izstrādājumiem. Pat gribēdams par Salmo spiningiem nekur neko neatradīsi vairāk par garumu un testu. Mūsdienās tomēr prasītos uzrakstīt kāda akcija, kāds ir kāta svars, no kā tas ir izgatavots utt. It kā jaunos Vanrex spiningus slavē, bet šādu info nekur neatrodu - vismaz mājaslapā nav.
14.augusts 2019, 12:48 | links
 
Tiem kas 2019 vēljoprojām priecājas par mepps ieteiktu nopirkt Lucky John rotiņus ( protams, ne tos par 90 centiem )
14.augusts 2019, 12:42 | links
 
Ēsti pois :)

Vienmēr ir divas taisnības un tā ir katram sava, tāpec jau nevajag šķēpus lauzt.
Mēs tagad uzzinājam ka mepps ir sācis ražot drazu, bet salmo ir labākais veicis uz planētas :)
14.augusts 2019, 12:32 | links
 
salmo principiāli eju ar līkumu, kopš 0.20+ pīto auklu pērkot, klausījos ka tādu profiņi pat neizmanto :)

ļer ļer
14.augusts 2019, 12:26 | links
 
NG tiešām smuki nodziedāja. Neviens uzņēmums, kas domā ilgtermiņā klientus speciāli nečakarēs. Un vienmēr atrisinās radušos problēmu klienta labā.
14.augusts 2019, 11:58 | links
 
Irseejs
Cienījamais kungs varēja doties uz Piedrujas ielu, kā pats teicās esot 3min attālumā, un risināt situāciju uz vietas. Tad nebūtu šīs ne auglīgās diskusijas
Palasi cienījamā kunga komentāru par to, ka salmo tirgo brāķi! Un izvērtē
Neesmu ar salmo saistīts, salmo akcijas man nepieder un šajā iestādē nestrādāju. Esmu vienkārši copmaņi vulgaris kurš šad tad iepērkās salmo veikalos.
14.augusts 2019, 11:51 | links
 
Nu krāsa uz pulēta metāla principā neturās - tas ir jebkuram skaidrs. Nevajag pirkt krāsotus rotiņus - zivs to starpību neredz - viņa īstenībā pašu rotiņa lapiņu neredzot - piesaista tikai lapiņas vibrācija - zivs redz un ņem rotiņa serdeni un/vai pušķi uz āķa. Man no Salmo vislabāk patīk LJ rotiņi - tie griežas daudz labāk par citiem. Arī tie zviedru Myrran ir OK.
14.augusts 2019, 11:38 | links
 
:))))) lasu un smaidu :))), trīs lapu diskusija par … :)))

1. Salmo MEPS pērk pa tiešo no Francijas, pērk tikai saviem veikaliem un caur Igaunijas Salmo, jo Latvijā MEPS pārstāv Ēsma.
2. MEPS jau sen vairs nav labākie un pirktākie rotiņi, tieši pretēji, tā ir viena no vis iestagnējušākajām kompānijām, kur ir pilnīgs bardaks ar kodiem, iepakojumiem u.t.t. un strādāt ar viņiem ir ļoti grūti.
3. MEPS krāsoto rotiņu un rotiņu ar uzlīmēm kvalitāte (krāsas un līmes noturība) reizi pa reizei izraisa šādas sarunas internetā, esmu makšķerlietu tirdzniecībā vairāk kā 20 gadus un vienmēr ir bijuši jautājumi par MEPS krutkām :).
4. MEPS pamatā tirgo rotiņus bez blistera, pako tikai pēc speciāla pasūtījuma, mēs ar "sveramajiem" neņemamies tādēļ, ka MEPS musm ir tikai sortimenta produkts, daži desmiti artikulu no +- 30 000 artikulu...
5. Ja kādai precei ir ražošanas brāķis, tad klients vēršas veikalā un Salmo vienmēr preci samaina vai atgriež naudu, bieži vien es pat mudinu par visām domstarpībām un neskaidrībām rakstīt man pa tiešo, jo šādu jautājumu risināšana un skaidrošana ir daļa no mana tiešā darba.

ja jums čekā ir iesista prece un šī prece nav iedota, tad uzreiz dodiet ziņu, mums visa preču uzskaite ir datorizēta, veiksim konkrētā artikula inventarizāciju un pazudušo atradīsim un darbinieka kļūdu kompensēsim jums ar patīkamu dāvaniņu
neviens speciāli nesitīs kaut ko čekā, jo pārdevējiem nav hobija vai uzdevuma kādu apčakarēt, vienkārši darba procesā visādi var gadīties, sevišķi tad, ja pircējam ir 101 jautājums par to, šo un vēl kaut ko un atbildot paralēli tiek pakota prece.
SALMO nav ārvalstu bubulis, bet gan 100% vietējā kompānija, kura vienmēr cenšas nākt pretī klientam, pat tad, kad viņam nav taisnība :), vienkārši vajag runāt, nevis sākt uzreiz ar skaļu Salmo sūds..., jebkura cilvēka\uzņēmuma pirmā pretreakcija būs tieši tāda pati :).
copējam un necepamies par sīkumiem, ir problēmas - risinam, nav problēmas -smaidam :)

NG-NG, 14.augusts 2019, 10:53


Paldies par atbildi! Neteicu, ka Salmo sūds! Teicu, ka man nav bijušas pretenzijas par Salmo produktiem, (skat. iepriekš), bet vienu reizi par apkalpošanu. Gribēju tikt skaidrībā par to - kāpēc šāda prece nonāk līdz plauktam? O.k. Tagad skaidrs - Mepps ražo brāķi. Tikai tad nesaprotu, ja jau Jūsu kompānija zina, ka šādi gadījumi ir, un cik saprotu no Jūsu teksta, tad ar Meppu nereti, tad kāpēc tādi uzbraucieni no Jūsu darbinieka man personīgi, ka es mēģinu visiem spēkiem diskridēt Salmo. Nezinu arī gan kāpēc man to vajadzētu (pats strādāju vietējā ražotāja uzņēmumā, tāpēc zinu kā ir vietējā tirgū un visu cieņu tiem, kuri mēģina šeit kaut ko darīt)? Pēdējais jautājums - kāpēc uzreiz neteica - viss var būt ar Meppiem, bet mēģina mani apvainot krāpšanā? Beigās - s...ds ar to Meppu, bet personībās aiziet gan nevajadzēja.
14.augusts 2019, 11:19 | links
 
Tas gan bija ātri!

Bet tu Usi gan esi riktīgs glumiķis. :(
Cienījamu kungu mēģināt pataisīt par uzmetēju, tā vietā lai pm atrisinātu sāpi ātri un bez liekām diskusijām.

Usi varbūt tev tāds standarts - dēļ kapeikām pa zemi vārtīties. Citi vecīt tādi nav un nebūs.

NG mans gadījums tika atrisināts. Vienīgais kas man besī kaut kāda lieka braukāšana par summu padsmit eiro. Tehnoloģiju laikmetā ir jābrauc uz veici "atrādīties", kaut gan to pašu mierīgi var atrisināt caur epastu un ar pārskaitījumu.
14.augusts 2019, 11:14 | links
 
NG-NG [14.08.19]: :))))) lasu un smaidu :))), trīs lapu diskusija par … :)))

...

copējam un necepamies par sīkumiem, ir problēmas - risinam, nav problēmas -smaidam :)
Tā ir pareiza tirgotāja attieksme - izskaidro situāciju un piedāvā risinājumu.
Lai izdevusies diena visiem interneta taisnības džedajiem un sensejiem.
14.augusts 2019, 11:06 | links
 
Nekas jau neaizgāja- vienk izbesija uzbrauciens par viltojumu tirgošanu, bez iepakojuma uz lapelēm no kā pat sievai jākaunas, sory .iebrauc kad laiks , samainīsim, varbūt krāsa pa akmeņiem dauzas nost, nez.

usis, 14.augusts 2019, 10:49


Cena nevis uz lapelēm, bet uz rotiņa lapiņas - 5.95. Par ko arī sieva burkšķeja, nevis kaunējās. Jākaunas būtu tiem, kuri tirgo brāķi, feiku vai vēl ko! Vispār mani arī izbesīja, ka pēc dažiem metieniem noiet krāsa. Akmeņu nebija - līmenis bija ļoti augsts, pēc lietavām un copēju no laivas. Par iepakojumu neatceros - bija, nebija. Nepievērsu uzmanību.Varbūt arī bija. To jau rakstīju. Būs laiks iebraukšu.
14.augusts 2019, 11:03 | links
 
:))))) lasu un smaidu :))), trīs lapu diskusija par … :)))

1. Salmo MEPS pērk pa tiešo no Francijas, pērk tikai saviem veikaliem un caur Igaunijas Salmo, jo Latvijā MEPS pārstāv Ēsma.
2. MEPS jau sen vairs nav labākie un pirktākie rotiņi, tieši pretēji, tā ir viena no vis iestagnējušākajām kompānijām, kur ir pilnīgs bardaks ar kodiem, iepakojumiem u.t.t. un strādāt ar viņiem ir ļoti grūti.
3. MEPS krāsoto rotiņu un rotiņu ar uzlīmēm kvalitāte (krāsas un līmes noturība) reizi pa reizei izraisa šādas sarunas internetā, esmu makšķerlietu tirdzniecībā vairāk kā 20 gadus un vienmēr ir bijuši jautājumi par MEPS krutkām :).
4. MEPS pamatā tirgo rotiņus bez blistera, pako tikai pēc speciāla pasūtījuma, mēs ar "sveramajiem" neņemamies tādēļ, ka MEPS musm ir tikai sortimenta produkts, daži desmiti artikulu no +- 30 000 artikulu...
5. Ja kādai precei ir ražošanas brāķis, tad klients vēršas veikalā un Salmo vienmēr preci samaina vai atgriež naudu, bieži vien es pat mudinu par visām domstarpībām un neskaidrībām rakstīt man pa tiešo, jo šādu jautājumu risināšana un skaidrošana ir daļa no mana tiešā darba.

ja jums čekā ir iesista prece un šī prece nav iedota, tad uzreiz dodiet ziņu, mums visa preču uzskaite ir datorizēta, veiksim konkrētā artikula inventarizāciju un pazudušo atradīsim un darbinieka kļūdu kompensēsim jums ar patīkamu dāvaniņu
neviens speciāli nesitīs kaut ko čekā, jo pārdevējiem nav hobija vai uzdevuma kādu apčakarēt, vienkārši darba procesā visādi var gadīties, sevišķi tad, ja pircējam ir 101 jautājums par to, šo un vēl kaut ko un atbildot paralēli tiek pakota prece.
SALMO nav ārvalstu bubulis, bet gan 100% vietējā kompānija, kura vienmēr cenšas nākt pretī klientam, pat tad, kad viņam nav taisnība :), vienkārši vajag runāt, nevis sākt uzreiz ar skaļu Salmo sūds..., jebkura cilvēka\uzņēmuma pirmā pretreakcija būs tieši tāda pati :).
copējam un necepamies par sīkumiem, ir problēmas - risinam, nav problēmas -smaidam :)
14.augusts 2019, 10:53 | links
 
Nekas jau neaizgāja- vienk izbesija uzbrauciens par viltojumu tirgošanu, bez iepakojuma uz lapelēm no kā pat sievai jākaunas, sory .iebrauc kad laiks , samainīsim, varbūt krāsa pa akmeņiem dauzas nost, nez.
14.augusts 2019, 10:49 | links
 
apskatijos doka foto- lapiņas stiprinājums uz ass, mūsu caur cilpiņu, tā ka dok, parakājies kastē un atrodi oriģinālo neizpakoto , pie mums Salmo veikalā pirkto, bet šo aļikā vai kur citur iegādāto rādi kā piemēru - daudz un lēti.

usis, 14.augusts 2019, 09:59


Nu jau gan aizgāja! Kāda man interese? Tikai pēc baltā Meppa un mazajām džiggalvām braucu (06.08. plkst. 15.53 - čeks - paskatīju bankas atskaitē - vispār 2 atsevišķi - viens uz Meppu, otrs uz galvām) uz Salmo, jo bija visi Meppi beigušies. Nav kastēs neviena cita - ne balta , ne kāda cita Meppa. Aļikā no mānekļiem pērku tikai voblerus un gumijas.
14.augusts 2019, 10:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager