Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Ir ir bildē stiprinājums - cilpiņa lapiņai. Viņam nevis zelta krāsa nāk nost, bet baltā, kas ir uz zeltītās lapiņas. Cik ir bijuši fluo rotiņi, nekas nav nolupis. Apsūbē gan man salīdzinoši ātri. Pēdējie Meppši kā reiz Salmo ir šogad pirkti, tiesa longi no problem. Ir bijusi darīšana ar Megabasiem u.c. japīšu vobleriem, kas sūtīti tieši no JP. Nonāca krāsa vienam ātrāk pirms līdakas zobus redzēja. Japānis man ko kontrafaktu iesmērēja? :DD
14.augusts 2019, 10:15 | links
 
ieteiktu Usim paņemt acis pirkstos un doks1959 bildē apskatīt lapiņas stiprinājumu vēlreiz - ir lapiņa uz cilpiņas, tik leņķis trāpījis tāds interesants ka izskatās ka nav.
14.augusts 2019, 10:10 | links
 
Kāds tad ir sausais atlikums? Būs kaut kāds kopsaucējs, vai atkal žanra klasika, kur uzmestais kļūst par uzmetēju? :D
14.augusts 2019, 10:05 | links
 
Apskatījos bildi!

Man tikai izskatās vai lapiņa ir otrādi ????

Man ir daudzi Meppi un zem zelta un sudraba nevienam nav baltā krāsa!
14.augusts 2019, 10:00 | links
 
apskatijos doka foto- lapiņas stiprinājums uz ass, mūsu caur cilpiņu, tā ka dok, parakājies kastē un atrodi oriģinālo neizpakoto , pie mums Salmo veikalā pirkto, bet šo aļikā vai kur citur iegādāto rādi kā piemēru - daudz un lēti.
14.augusts 2019, 09:59 | links
 
krekls [14.08.19]: usis [8:44]: Lūk tādus tirgojam, iepakots blisterī.Jā, tādā iepakojumā arī bija tas rotiņš, ko pirku. Pirkums bija jūnija beigās vai jūlija pirmajās dienās. Laikam no atlaižu stenda.
Ja es būtu pārdevējs , kas neapzināti notirgojis brāķi vai viltojumu, tad uzvedība būtu savādāka. Droši vien informētu iepirkumu daļu un aizietu apskatīt plauktu saturu, kas ir iepakojumos iekšā. Nevis ar putām uz lūpām švepstētu kādi smuki iepakojumi plauktā.
Uz ko tad viņam reaģēt? Uz tukšiem ierakstiem forumā bez pirkumu datumiem, laikiem, apliecinošiem dokumentiem utt.? Klauni.
14.augusts 2019, 09:55 | links
 
usis [14.08.19]: Lūk tādus tirgojam, iepakots blisterī.
Jā, tādā iepakojumā arī bija tas rotiņš, ko pirku. Pirkums bija jūnija beigās vai jūlija pirmajās dienās. Laikam no atlaižu stenda.
Ja es būtu pārdevējs , kas neapzināti notirgojis brāķi vai viltojumu, tad uzvedība būtu savādāka. Droši vien informētu iepirkumu daļu un aizietu apskatīt plauktu saturu, kas ir iepakojumos iekšā. Nevis ar putām uz lūpām švepstētu kādi smuki iepakojumi plauktā.
14.augusts 2019, 09:52 | links
 
Lūk tādus tirgojam, iepakots blisterī.

usis, 14.augusts 2019, 08:44

Tie, kuri bodēs tiek tirgoti bez iepakojuma ir kontrafakti?
14.augusts 2019, 08:50 | links
 

Lūk tādus tirgojam, iepakots blisterī.
14.augusts 2019, 08:44 | links
 
tikko saņēmu vizuļa bildes. gaidīsim NG viedokli rītdien. katrā ziņā šis vizulis nav oriģināls un pat ne tuvu.
14.augusts 2019, 00:14 | links
 
Tulit vēl kādi savāksies. Latvija ir maza valstele.
13.augusts 2019, 23:33 | links
 
Pirms vairākiem gadiem Daugavgrīvas Salmo bodē ar nopirku vairākas Meppa melnās fūrijas. Diemžēl visas izrādījās brāķis, uzlīmes ar dzeltenajiem/sarkanajiem punktiem ātri vien nogāja nost. Kopš tās reizes Salmo bodēs rotiņus nepērku.
13.augusts 2019, 23:12 | links
 
Jā kā tad :)
13.augusts 2019, 23:10 | links
 
Iesniedz PTAC ar visām bildēm, ja esi pārliecināts par savu taisnību. Čeku vairs nav vajadzīgs uzrādīt, to PTAC pieprasa VID. Ja tas ir tavs pricipa jautājums. Tas būs ilgi un čakarīgi. :) Veiksmes

irseejs, 13.augusts 2019, 22:45


Pag, pag! Nu kāds te sakars ar PTAC? Man jau neviens nav atteicis atgriezt naudu vai samainīt preci. To tak es neesmu teicis? Man tas uztrauc vismazāk. Uztrauc, ka feiks nonāk līdz pircējam. To tad arī vajag noskaidrot - vai feiks, vai brāķis, vai vēk kaut kas?
13.augusts 2019, 23:02 | links
 
Nē. Te pirmais sākās ar uzņēmuma nostāju. Dēl 6 eiro šī diskusija. Normālā uzņēmumā cilvēks kurš visu laiku čeko šo resursu, pirmais ko izdarītu, aizsūtītu pm klientam ar risinājumu. Un viss. Te visi varētu pietaupīt klavieri :) risināt. Kamoon. 6 eiro.
13.augusts 2019, 23:00 | links
 
kautkāds sviets. Veči kam jau briedums, uzvedās kā tīņi ar vēl šauru skatījumu uz lietām un problēmām. cienītais doks1959, Tu noteikti regulāri apmeklē Salmo bodes, jo diezgan bieži var lasīt cik viss tur slikti un atkal "piečakarēts". Tak Rīgā ir vesels lērums ar citiem copes veikaliem. Par kkādu sūda Meppu, kam atleca krāsa. Ej uz veikalu un iesniedz oficiāli. Tās ir Tavas pircēja tiesības. Vienkārši trāpijās Tev kāds brāķis. Dēļ tā tagad celt kosmisko brēku.
Irsēja variants, ka jāpārskaita nauda par mistiki trūkstošu preci vispār nonsenss.. Esiet veči un risiniet problēmas uz vietas.

delveris, 13.augusts 2019, 22:46


Brēku nebiju domājis celt. Vienkāŗši padalījos ar pieredzi. Tāpēc jau ir forums. Salmo iepērkos max pāris reizes gadā, kad spiež nepieciešamība. Pulka pērku no Ali Expr. Mani apmierina tur cena un kvalitāte. Ja vajag ko labāku iepērkos Prūšu ielā pie Vitālija. Un žēlojies publiski esmu pāris reizes par apkalpošanu. Ne vairāk. Par preci neesmu žēlojies.
13.augusts 2019, 22:58 | links
 
Salīdzināšanai. Aizejiet uz citām, ne Salmo bodēm, kautko atgriest. :)
13.augusts 2019, 22:57 | links
 
Nē cienītais delveri. Tas ir pasipts klienta brīvais laiks, čakars utt. Par preces kvalitāti atbild preces pārdevējs, nevis klients. Tā tam būs būt godīgā biznesā. Tam būtu jābūt katra uzņēmēja interesēs.
13.augusts 2019, 22:52 | links
 
kautkāds sviets. Veči kam jau briedums, uzvedās kā tīņi ar vēl šauru skatījumu uz lietām un problēmām. cienītais doks1959, Tu noteikti regulāri apmeklē Salmo bodes, jo diezgan bieži var lasīt cik viss tur slikti un atkal "piečakarēts". Tak Rīgā ir vesels lērums ar citiem copes veikaliem. Par kkādu sūda Meppu, kam atleca krāsa. Ej uz veikalu un iesniedz oficiāli. Tās ir Tavas pircēja tiesības. Vienkārši trāpijās Tev kāds brāķis. Dēļ tā tagad celt kosmisko brēku.
Irsēja variants, ka jāpārskaita nauda par mistiki trūkstošu preci vispār nonsenss.. Esiet veči un risiniet problēmas uz vietas.
13.augusts 2019, 22:46 | links
 
Iesniedz PTAC ar visām bildēm, ja esi pārliecināts par savu taisnību. Čeku vairs nav vajadzīgs uzrādīt, to PTAC pieprasa VID. Ja tas ir tavs pricipa jautājums. Tas būs ilgi un čakarīgi. :) Veiksmes
13.augusts 2019, 22:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager