Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Salmo tirgo tikai blisteriepakojumos, ko franči saražo, tas arī ir.
13.augusts 2019, 21:36 | links
 
Iemet foto, Dok

irseejs, 13.augusts 2019, 21:23


Nofočēju. Mēģināšu ielikt.
13.augusts 2019, 21:27 | links
 
Meppiem ir specifisks iepakojums - ja viņus tirgo uz svaru tad noteikti kopijas.


13.augusts 2019, 21:26 | links
 
Iemet foto, Dok
13.augusts 2019, 21:23 | links
 
A es par ko? Tieši par to pašu.
13.augusts 2019, 21:21 | links
 
doks1959 [13m]: Bet nav ko pratus jaukt - aizsūtīs uz ražotāja adresi, gan jau pateiks - vai gvelžu vai nē? ekspertīzei.Pieaudzis cilvēks, bet uzvedies nenopietni.
Ja ir pierādījumi, tad arī publiskā telpā tos izliec, bet šādi ieraksti bez jebkāda pamata nav nekā vērti un ir klaja neslavas celšana.
Vienmēr šādos gadījumos ir iespēja nosūtīt paraugu ražotājam.
Bērnudārzs.

krl, 13.augusts 2019, 21:18
13.augusts 2019, 21:20 | links
 
doks1959 [13.08.19]: Bet nav ko pratus jaukt - aizsūtīs uz ražotāja adresi, gan jau pateiks - vai gvelžu vai nē? ekspertīzei.
Pieaudzis cilvēks, bet uzvedies nenopietni.
Ja ir pierādījumi, tad arī publiskā telpā tos izliec, bet šādi ieraksti bez jebkāda pamata nav nekā vērti un ir klaja neslavas celšana.
Vienmēr šādos gadījumos ir iespēja nosūtīt paraugu ražotājam.
Bērnudārzs.
13.augusts 2019, 21:18 | links
 
 
Bet nav ko pratus jaukt - aizsūtīs uz ražotāja adresi, gan jau pateiks - vai gvelžu vai nē? ekspertīzei.
13.augusts 2019, 21:06 | links
 
Varbūt tādam solīdam uzņēmumam kā Salmo nevajadzētu nolaisties tik zemu un uz sava ražojuma (vai China) nelikt svešu zīmolu.

Dok, a kā būtu ja tik zolids vecis vienkārši ņemtu un padomātu pirms gvelzt tādas tirgus tantes dumības.

usis, 13.augusts 2019, 20:59


Es gan, 1) pirms rakstīju (nevis gvelzu) padomāju, 2) es nelietoju apgalvojuma formu, 3) es rakstīju par saviem novērojumiem, nevis tirgus tantes stāstus.
13.augusts 2019, 21:03 | links
 
Pieklājību kungi!
13.augusts 2019, 21:01 | links
 
Nedirs Usi :)

Es arī zinu par ko viņš runā.
13.augusts 2019, 21:00 | links
 
Varbūt tādam solīdam uzņēmumam kā Salmo nevajadzētu nolaisties tik zemu un uz sava ražojuma (vai China) nelikt svešu zīmolu.

Dok, a kā būtu ja tik zolids vecis vienkārši ņemtu un padomātu pirms gvelzt tādas tirgus tantes dumības.
13.augusts 2019, 20:59 | links
 
doks1959 [13.08.19]: Izgāšnedeļ' pirms došanās uz Daugavas lokiem copēt nopirku Salmo veikalā balto Mepps Aglia Nr4. Pēc pirmās dienas copes viena puse no baltās pārvērtās zeltā -krāsa vienkārši nolobījās. Metieni 40 ne vairāk, jo bija necope un mānekļus mainīju uz nebēdu.
Vai tiešām Salmo - pa 5,99eiro piedāvā feiku? Salīdzinājām copē ar vairākiem oriģināliem (pieciem copmaņiem bija pulkāki tieši baltie Meppi katram) - atšķiras. Kaut kāds zeltīts rotiņš nokrāsots balts. Varbūt tādam solīdam uzņēmumam kā Salmo nevajadzētu nolaisties tik zemu un uz sava ražojuma (vai China) nelikt svešu zīmolu. Es protams 100% nevaru apgalvot, bet ļoti izskatās, ka tā. Pat ķīnieši kopē japāņu brendus, bet liek uz produkta, piem. vobleriem, savu brendu. Diez, ko par šo teiktu oriģinālražotājs? Varbūt ir licence no oriģinālražotāja izmantot viņu nosaukumu savos ražojumos?
100% feiks. Visi mepi ko esmu pircis iet gadiem, pat nenosūbē, kur nu vēl krāsa nonāk utt.
Salmo Jugla arī bija tie mēsli, tur pat uz iepakojumu paskatoties viss bija skaidrs. Atlaižu stendā bija tādi kuriem jau paciņā uzlīme atlīmējusies.
13.augusts 2019, 20:58 | links
 
doks1959 [15m]: Izgāšnedeļ' pirms došanās uz Daugavas lokiem copēt nopirku Salmo veikalā balto Mepps Aglia Nr4. Pēc pirmās dienas copes viena puse no baltās pārvērtās zeltā -krāsa vienkārši nolobījās. Metieni 40 ne vairāk, jo bija necope un mānekļus mainīju uz nebēdu.
Vai tiešām Salmo - pa 5,99eiro piedāvā feiku? Salīdzinājām copē ar vairākiem oriģināliem (pieciem copmaņiem bija pulkāki tieši baltie Meppi katram) - atšķiras. Kaut kāds zeltīts rotiņš nokrāsots balts. Varbūt tādam solīdam uzņēmumam kā Salmo nevajadzētu nolaisties tik zemu un uz sava ražojuma (vai China) nelikt svešu zīmolu. Es protams 100% nevaru apgalvot, bet ļoti izskatās, ka tā. Pat ķīnieši kopē japāņu brendus, bet liek uz produkta, piem. vobleriem, savu brendu. Diez, ko par šo teiktu oriģinālražotājs? Varbūt ir licence no oriģinālražotāja izmantot viņu nosaukumu savos ražojumos?Man arī piedrujas salmo pirktam mepps black fury nolīmējās punktu uzlīme pirmajās copes reizēs.

krekls, 13.augusts 2019, 20:29


Nav smuki. Es ar pirku Piedrujas. Jānopērk ar čeku (es, škiet, nesaglabāju) un jāizsūta ražotājam pārbaudei. Var jau būt, ka Mepps kvalitāti zaudējis.
13.augusts 2019, 20:36 | links
 
doks1959 [13.08.19]: Izgāšnedeļ' pirms došanās uz Daugavas lokiem copēt nopirku Salmo veikalā balto Mepps Aglia Nr4. Pēc pirmās dienas copes viena puse no baltās pārvērtās zeltā -krāsa vienkārši nolobījās. Metieni 40 ne vairāk, jo bija necope un mānekļus mainīju uz nebēdu.
Vai tiešām Salmo - pa 5,99eiro piedāvā feiku? Salīdzinājām copē ar vairākiem oriģināliem (pieciem copmaņiem bija pulkāki tieši baltie Meppi katram) - atšķiras. Kaut kāds zeltīts rotiņš nokrāsots balts. Varbūt tādam solīdam uzņēmumam kā Salmo nevajadzētu nolaisties tik zemu un uz sava ražojuma (vai China) nelikt svešu zīmolu. Es protams 100% nevaru apgalvot, bet ļoti izskatās, ka tā. Pat ķīnieši kopē japāņu brendus, bet liek uz produkta, piem. vobleriem, savu brendu. Diez, ko par šo teiktu oriģinālražotājs? Varbūt ir licence no oriģinālražotāja izmantot viņu nosaukumu savos ražojumos?
Man arī piedrujas salmo pirktam mepps black fury nolīmējās punktu uzlīme pirmajās copes reizēs.
13.augusts 2019, 20:29 | links
 
Izgāšnedeļ' pirms došanās uz Daugavas lokiem copēt nopirku Salmo veikalā balto Mepps Aglia Nr4. Pēc pirmās dienas copes viena puse no baltās pārvērtās zeltā -krāsa vienkārši nolobījās. Metieni 40 ne vairāk, jo bija necope un mānekļus mainīju uz nebēdu.
Vai tiešām Salmo - pa 5,99eiro piedāvā feiku? Salīdzinājām copē ar vairākiem oriģināliem (pieciem copmaņiem bija pulkāki tieši baltie Meppi katram) - atšķiras. Kaut kāds zeltīts rotiņš nokrāsots balts. Varbūt tādam solīdam uzņēmumam kā Salmo nevajadzētu nolaisties tik zemu un uz sava ražojuma (vai China) nelikt svešu zīmolu. Es protams 100% nevaru apgalvot, bet ļoti izskatās, ka tā. Pat ķīnieši kopē japāņu brendus, bet liek uz produkta, piem. vobleriem, savu brendu. Diez, ko par šo teiktu oriģinālražotājs? Varbūt ir licence no oriģinālražotāja izmantot viņu nosaukumu savos ražojumos?
13.augusts 2019, 20:19 | links
 
Kas ir viendzimuma dzīvnieks?
Sliekas ir hermofrodīti.

Tatār! Viss ir pareizi, tikai sliekas ir viendzimuma dzīvnieki.

ilmix, 16.oktobris 2017, 22:26

nu tur jau ir tas sāls :) :) :)

tataars_, 17.oktobris 2017, 08:24
17.oktobris 2017, 10:05 | links
 
Tatār! Viss ir pareizi, tikai sliekas ir viendzimuma dzīvnieki.

ilmix, 16.oktobris 2017, 22:26


nu tur jau ir tas sāls :) :) :)
17.oktobris 2017, 08:24 | links
 
coolfeeder [17.10.17]: Alex [Vakar]: Vairāk tracina, kad pārdevēja nesaprot valsts valodu. Kāpēc man savā valstī jārunā svešvalodā?Nu vispār pie mums ir divas valodas!!! Tas kas likumā ir rakstīts ir visiem pie .... ! Nepazīstu nevienu ne krievu ne latvieti kuri savā starpā nevarētu sarunāties:))))
Tas nu gan man ir jaunums...
17.oktobris 2017, 07:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager