Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Alex [16.10.17]: Vairāk tracina, kad pārdevēja nesaprot valsts valodu. Kāpēc man savā valstī jārunā svešvalodā?
Nu vispār pie mums ir divas valodas!!! Tas kas likumā ir rakstīts ir visiem pie .... ! Nepazīstu nevienu ne krievu ne latvieti kuri savā starpā nevarētu sarunāties:))))
17.oktobris 2017, 07:14 | links
 
Chest [16.10.17]: Ir jau pajā, bet ja Tu norīta pirms copes priecīgs ieej veikalā, ejot gar kasēm skaļi pasaki labrīt, bet pārdevējs neatbild un pat nepaceļ galvu, tad nedaudz garastāvoklis sabojājas.
Piedod, bet man liekas stulbi pašam kāpt uz grābekli, jo var dabūt pa seju ar kātu. Manā gadījumā gan iespējamība ir maza, jo esmu garš un darba tulzna var traucēt sasniegt mērķi garākam grābekļa kātam. Bet ne pa to stāsts. Stāsts ir par to, ka tu pats pirms copes lien pie sievietēm un pēc tam izgāz nepatiku pret sievietēm, ka tev nav ķēries.
17.oktobris 2017, 07:10 | links
 
Vairāk tracina, kad pārdevēja nesaprot valsts valodu. Kāpēc man savā valstī jārunā svešvalodā?
16.oktobris 2017, 23:22 | links
 
tam pārdevējam jau sapņos murgi no tās sveicināšanās, pasēdi pats kasē un tad zināsi kā ir, un vēl jautājumi ............ak dievs
es iedomājos sevi pārtikas veikalā kas stāv aiz gatavās produkcijas stendiem- kā šitā sardele,kā garšo tā vista, vai kūpinājumā ķiploki nav par daudz.......psc . pārdevējs taču nav visu ēdis -sen būtu kādu nogalinājis :) :) :) mums jābūt priecīgiem par to kad copes bodēs pārdevējs ir lietas kursā par tirgojamo preci , bet saprotat kad pārdevējs jau nav ar katru kātu vai spoli copējis, katru āķi izmēģinājis un katrai sliekai dzimumu pārbaudījis .....
man personīgi nepatīk kad pārdevējs stāv aiz muguras , ja man ko vajag tad pajautāju neviens nav atteicis ,bet jautājumam ir jābūt skaidri saprotamam nevis vai šī slieka ir sertificēta vai nav un kur ir CE marķējums uz sliekas

tataars_, 16.oktobris 2017, 17:51




tapēc jau tu arī neesi pārdevējs, jo pats saki, ka nepatiktu tāds darbs!
Cilvēkam vajag darīt to kas patīk, tad būs arī prieks strādāt un nākt uz darbu, nevis atsēdēt, lamāt savus kolēģus, priekšniekus un ienīst savu darbu!
Pilna pasaule ar tādiem mudakiem!
Nepatīk tas ko dari, tad ej prom, atnāks kaimiņš , kurš būs priecīgs par to vietu..
Neiet runa par preču sortimentu utt., bet par attieksmi!
16.oktobris 2017, 23:13 | links
 
Nejauciet cilvēkiem galvu- brekšus ķer uz mātītēm, tās sarkanajās pakās , vimbas savukārt iecienījušas tēviņus, tos gan meklējiet uz tausti paši ;)
16.oktobris 2017, 23:03 | links
 
...bet,tas jau neliedz bodniekam to dzimumu sataustīt joprojām!
A ,ja nu!
16.oktobris 2017, 22:36 | links
 
Tatār! Viss ir pareizi, tikai sliekas ir viendzimuma dzīvnieki.
16.oktobris 2017, 22:26 | links
 
tam pārdevējam jau sapņos murgi no tās sveicināšanās, pasēdi pats kasē un tad zināsi kā ir, un vēl jautājumi ............ak dievs
es iedomājos sevi pārtikas veikalā kas stāv aiz gatavās produkcijas stendiem- kā šitā sardele,kā garšo tā vista, vai kūpinājumā ķiploki nav par daudz.......psc . pārdevējs taču nav visu ēdis -sen būtu kādu nogalinājis :) :) :) mums jābūt priecīgiem par to kad copes bodēs pārdevējs ir lietas kursā par tirgojamo preci , bet saprotat kad pārdevējs jau nav ar katru kātu vai spoli copējis, katru āķi izmēģinājis un katrai sliekai dzimumu pārbaudījis .....
man personīgi nepatīk kad pārdevējs stāv aiz muguras , ja man ko vajag tad pajautāju neviens nav atteicis ,bet jautājumam ir jābūt skaidri saprotamam nevis vai šī slieka ir sertificēta vai nav un kur ir CE marķējums uz sliekas
16.oktobris 2017, 17:51 | links
 
A varbūt tas pārdevējs ir kurls un akls, ko piesējies cilvēkam, ja kāds kaut, ko nevēlas, tad iet uz CT , tur visi ir atsaucīgi un laipni :)
16.oktobris 2017, 15:01 | links
 
Ir jau pajā, bet ja Tu norīta pirms copes priecīgs ieej veikalā, ejot gar kasēm skaļi pasaki labrīt, bet pārdevējs neatbild un pat nepaceļ galvu, tad nedaudz garastāvoklis sabojājas.
16.oktobris 2017, 13:47 | links
 
Chest [15.10.17]: Es jau arī it kā negribētu neko sliktu teikt, bet Salmo ir tāds liels un varoš uzņēmums, kā var būt tik vāja personāla atlase!?
Nekad un nekur neesmu sastapies ar tik nelaipnien un neatsaucīgiem pārdevējiem kā tas ir Salmo veikalos.
Jo lielāks veikals, jo sūdīgāka apkalpošana. Tā tas ir visur. Elkorā piemēram vispār ir čau.

Pluss ir tāds, ka visu var pats pataustīt, izčamdīt. Tādēļ uz apkalpošanu ja godīgi ir pajāt. Toties cenas Salmo bodēs ir labākas. Visās tajās mazajās piparbodītēs čaļi dzīvo kosmosā.
15.oktobris 2017, 10:10 | links
 
Ir tāda lieta,par piemēru ar apģērbu.
Tajā pašā ZAmerikā būs grūti atrast Made in USA.
Viss,pārsvarā ir ražots China,Malaysia,Indonesia,Pakistan,India,utt.
Esmu to kādreiz izmēģinājis.Iet runa par izmēģinājumiem dzīvē nevis Inetā.
Tāpēc,iepērkoties Inetā,vienmēr ir jāuzprasa kas ir ražotāja valsts.
Daudzi pārdevēji saka,aaaa Shimano-Japan.Vienmēr pārprasu designed vai made in ?
Un tad sāk minstināties un beigās atzīstas....
15.oktobris 2017, 08:20 | links
 
Es jau arī it kā negribētu neko sliktu teikt, bet Salmo ir tāds liels un varoš uzņēmums, kā var būt tik vāja personāla atlase!?
Nekad un nekur neesmu sastapies ar tik nelaipnien un neatsaucīgiem pārdevējiem kā tas ir Salmo veikalos.
15.oktobris 2017, 08:06 | links
 
Par tām japāņu/malaiziešu spolēm Zarāzijs (jig.lv) jau šeit rakstīja. Piemēram, Daiwai pašu zemē tiek ražots tikai dārgais gals (liekas, ka sākot ar Luvias), visas pārējās lētās un vidējās - Ķīnā, Malaizijā un citur. Domāju, ka šīmanim arī ir līdzīga politika. Nedomāju, ka viņi uzticētu Stellu virpināt kopā kaut kādiem vjetnamiešiem vai citādiem neuzticamiem tipiņiem.
15.oktobris 2017, 07:35 | links
 
veči, ko jūs tajās bodēs darat, mazliet izskatās pēc kaut kāda cimperlīgo princešu uz zirņa saiets.
"....Piedrujas bodē ir tādi eksemplāri - pēc paskata depresīvi un lēni, taču naski uz vīpsnāšanu."
Es uz copes bodi dodos, ja man kaut ko vajag un un uz to arī koncentrējos, nevis skatos, vai man neliekas, ka kāds ja kaut vīpsnā vai izskatās depresīvs un lēns. Ja ko neatrodu vai ir cita neskaidrība, tad apsveicinos un laipni pajautāju un neesmu izjutis (arī Piedrujas ielā) kaut kādu negatīvu attieksmi.
15.oktobris 2017, 01:11 | links
 
svens76, 14.oktobris 2017, 11:38[/quote]
Kāpēc daļai Shimano spoļu rakstīts ka ražotas Malaizijā? Tikko nopirku jauno stradic 2500, arī bija ražots Malaizijā. Mājās paprovēju iegriezt spoli, tā noķīlēja, acīmredzot kkāds brāķis bija:) Aizbraucu un atdevu to atpakaļ, piemaksāju un paņēmu Twinpower, tam rakstīts ka ražots Japānā. Kāds zin kāpēc tā?


Sūtīju sev pirmo multiplikatoru no Japānas un biju pārsteigts, ka atnāca Taizemē režota spole (Daiwa Zillion), pretenziju nav, viss darbojas lieliski... Painteresējos kāpēc tā un šeit pat sastopami zinoši džeki apgaismoja, ka Japānā tiek ražoti vairs tikai atsevišķi spoļu modeļi... Ja gribas maģisko uzrakstiņu, tad jāņem paša augstākā gala modeļi...
14.oktobris 2017, 23:10 | links
 
RobisRobis [14.10.17]: Ļoti bieži jau no pašiem atkarīgs, kāda būs tā komunikācija... Ja esi pozitīvi noskaņos, šaubos, ka pārdevējs speciāli sabojās garastāvokli. Necenšos te nevienu aizstāvēt, nav manās interesēs ;) Padomājat paši, džeki - makšķerēšanas fanāti, bet uz copi netiek, jo jāstāv veikalā, jātirgo citiem rotaļlietas un jāklausās, kā pārējie copē :))))))
Precīzi
14.oktobris 2017, 23:09 | links
 
Ļoti bieži jau no pašiem atkarīgs, kāda būs tā komunikācija... Ja esi pozitīvi noskaņos, šaubos, ka pārdevējs speciāli sabojās garastāvokli. Necenšos te nevienu aizstāvēt, nav manās interesēs ;) Padomājat paši, džeki - makšķerēšanas fanāti, bet uz copi netiek, jo jāstāv veikalā, jātirgo citiem rotaļlietas un jāklausās, kā pārējie copē :))))))
14.oktobris 2017, 22:55 | links
 
Juglas, Spices un Daugavgrīvas ir ok, bet nu Piedrujas bieži izceļas. Izņēmums ir, kad strādā Jānis Briedis vai kundzes :) tie ir laipni un super darbinieki.

Juglas galā 50 pret 50, kā paveicas. Taču kopumā Salmo "seja" ir visai nesimpātiska.

Winnie, 14.oktobris 2017, 16:35

J
Juglas galā 50 pret 50, kā paveicas. Taču kopumā Salmo "seja" ir visai nesimpātiska.

Winnie, 14.oktobris 2017, 16:35
14.oktobris 2017, 16:42 | links
 
Juglas galā 50 pret 50, kā paveicas. Taču kopumā Salmo "seja" ir visai nesimpātiska.
14.oktobris 2017, 16:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager