Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Nevaru apgalvot, ka tā vienmēr. Tur ir laipnas dāmas. Arī NG kādreiz ir apkalpojis kā piemērā, kā jāstrādā ar klientu.
Brilles šķiet nebija. Pagarš, kalsns puisis. Bet to, ka biju nevēlams bija pilnīgi skaidrs. Un mājiens, ka tie, kas grib spoles no skapīša uz atlaidēm neskatās, kaut kā liek turpmāk labāk doties uz Prūšu ielu. Pie tam, ja drusku būtu pacenties es Daiwas Caldia 2500 spoli būtu paņēmis priekš 0,6-7,0 kāta.
13.oktobris 2017, 22:55 | links
 
Tur apkalpošana "visaugstākajā līmenī". Ja citos copes veikalos Tevi sagaida, apkalpo, pastāsta ar prieku, tad Salmo veikalā liekas, ka ienācis kārtējais apgrūtinājums un tevi labāk redz ejam, nekā nākam. Skarbi, bet tā ir. Man mašam bija skarba pieredze tieši Piedrujas ielā. Es Normunda kungam uzrakstīju epastu, šis piedāvāja kompensācijā atlīdzināt un tā, bet nejau par to stāsts. Es šodien arī biju tur iebraucis. Pasaki vēl, ka tas laipnais bija tas pats kas man toreiz - ar brillēm?


Meklēju sakarīgu spoli MJ (vidējā budžtā ap 200 Eiro). Tā kā šodien akcija ar atlaidēm Salmo bodēs nobraucu palūkot uz Piedrujas bodi. Dārgākās spoles veikalā nav brīvi čamdāmas, bet ir skapīti ar atslēgu. Tas būtu saprotams. Nesaprotams bija pārdevēja paskaidrojums, ka no skapīša pērk
tie, kuri konkrēti zin kādu modeli grib. Es, škiet atļāvos uzdot pārāk daudz jautājumus. Tāpēc tika ierādīta vieta. Nāksies pasūtīt spoli netā.

doks1959, 13.oktobris 2017, 20:01
13.oktobris 2017, 21:51 | links
 
Meklēju sakarīgu spoli MJ (vidējā budžtā ap 200 Eiro). Tā kā šodien akcija ar atlaidēm Salmo bodēs nobraucu palūkot uz Piedrujas bodi. Dārgākās spoles veikalā nav brīvi čamdāmas, bet ir skapīti ar atslēgu. Tas būtu saprotams. Nesaprotams bija pārdevēja paskaidrojums, ka no skapīša pērk
tie, kuri konkrēti zin kādu modeli grib. Es, škiet atļāvos uzdot pārāk daudz jautājumus. Tāpēc tika ierādīta vieta. Nāksies pasūtīt spoli netā.
13.oktobris 2017, 20:01 | links
 
Masķer na vse ruki! :)))))
18.jūlijs 2016, 10:26 | links
 
Ja būs nesaprašanās, tad uzraksti privāti NG un noteikti pie kopsaucēja nonāksiet...
arvis_an, 18.jūlijs 2016, 08:50

Arvi, kopš kurai laika NG ārstē nepareizu izliekumu? :D

martins_, 18.jūlijs 2016, 09:05



ārstē arī to :))), uzliek uz viena ķieģeļa un ar otru no augšas viegli uzsit un izliekuma vairs nav :)

par visu, kas saistīts ar Salmo veikaliem vai Salmo produktiem labāk uzreiz rakstīt man vai nu privāti vai uz darba e-pastu, tas krietni paātrinās problēmas risinājumu :)))
18.jūlijs 2016, 09:26 | links
 
spicei jābūt TAISNAI, Salmo sortimenā nav kātu ar speciāli ieliektu spici :))), tāpēc .... jau veikalā , PIRMS MAKSĀŠANAS, saliekam kātu, pārbaudam visus riņķus, vai ir veseli un taisni, pārbaudam spoles turētāju, to vai kātu pavicinot nejūt brīvkustību un tikai tad masājam...., pietam as attiecās uz VISU ražotāju precēm, jo gadās dažādi transportēšanas vai ražošanas brāķi visiem ražotājiem, arī Daiwa un Shimano . Ne velti daudzās vietās pie kases stāv uzraksti - Pārbaudiet preci un naudas atlikumu neatejot no kases ! tie nav tukši vārdi :)))

konkrētajā gadījumā, ja tikko nopirkts kāts un spice tiešām ir līka, tad ir jābrauc uz veikalu un jāmaina kāts, vai vēl labāk uzreiz braukt uz Daugavgrīvas ielu, uz servisu, kur ir rezerves daļas, un samainīt spici, tas visu procesu paātrinās, tikai noteikti ņem līdzi visu kātu, lai vari līko spici redzēt i pareizo spici iedot vietā

ja ir kādas neskaidrības, tad raksti ma privāti vai uz norunds#salmo.lv
18.jūlijs 2016, 09:21 | links
 
Ja būs nesaprašanās, tad uzraksti privāti NG un noteikti pie kopsaucēja nonāksiet...
arvis_an, 18.jūlijs 2016, 08:50


Arvi, kopš kurai laika NG ārstē nepareizu izliekumu? :D
18.jūlijs 2016, 09:05 | links
 
Īsti pat iedomāties nespēju ko nozīmē velk uz vienu pusi :D Bet nesaprotu ko var ņemties, ja brāķis, tad brāķis, ved atpakaļ uz veikalu un palūdz tādu pašu vietā, vai arī naudu atpakaļ...kur ir problēma??? Ja būs nesaprašanās, tad uzraksti privāti NG un noteikti pie kopsaucēja nonāksiet...
18.jūlijs 2016, 08:50 | links
 
Nu man tas izliekums sākas no 4 riņķa (no augšas skaitot) un kā tev tā deformācija ietekmē? Nevelk uz vienu pusi ?
15.jūlijs 2016, 23:36 | links
 
Man apmēram pirms mēneša Salmo Daugavgrīvas ielas servisā iedeva diezgan laikam brāķīgu spicīti Salmo Diamond Aggressor kātam,jo tad copējot māneklis ieķērās zālēs,es ar kātu tirināju,lai to dabūtu ārā ,bet ne tik stipri,lai pats galiņš normālam spinim nolūstu ,bet šim nomainītajam jā ,nolūza,bļe.Skāde,15€ augšējās daļassnomaiņai vējā izmesti.Nu nebija tik stipra slodze kātam,es zinu ,cik spinis spēj noturēt,bet nu šis..

martinsgrinb, 15.jūlijs 2016, 22:33


Man arī ir tevis minētais kāts "Salmo Diamond Agressor" , manam arī ir neliela deformācija pie kāta spices, tiesa gan neko neesmu mainījis un vel turās jau otro gadu. Bet kapēc tu saki, ka spicīte ?? Tas kāts ir divdaļīgs :D Tad sanāk visa augšējā daļa principā. Gandrīz liekas, ka par kkadu fīderi runā, kurš 4 daļās nāk , ja saki, ka spicīte ;) Tur jau pus bomis sanāk. :)

Farnirs, 15.jūlijs 2016, 22:42

Nu jā ,augšējā daļa:)
15.jūlijs 2016, 22:51 | links
 
Man apmēram pirms mēneša Salmo Daugavgrīvas ielas servisā iedeva diezgan laikam brāķīgu spicīti Salmo Diamond Aggressor kātam,jo tad copējot māneklis ieķērās zālēs,es ar kātu tirināju,lai to dabūtu ārā ,bet ne tik stipri,lai pats galiņš normālam spinim nolūstu ,bet šim nomainītajam jā ,nolūza,bļe.Skāde,15€ augšējās daļassnomaiņai vējā izmesti.Nu nebija tik stipra slodze kātam,es zinu ,cik spinis spēj noturēt,bet nu šis..

martinsgrinb, 15.jūlijs 2016, 22:33



Man arī ir tevis minētais kāts "Salmo Diamond Agressor" , manam arī ir neliela deformācija pie kāta spices, tiesa gan neko neesmu mainījis un vel turās jau otro gadu. Bet kapēc tu saki, ka spicīte ?? Tas kāts ir divdaļīgs :D Tad sanāk visa augšējā daļa principā. Gandrīz liekas, ka par kkadu fīderi runā, kurš 4 daļās nāk , ja saki, ka spicīte ;) Tur jau pus bomis sanāk. :)
15.jūlijs 2016, 22:42 | links
 
Gan jau laid uz servisu vispirms.
15.jūlijs 2016, 22:41 | links
 
Tad labāk uz veikalu vai uzreiz uz servisu?

Crazycat, 15.jūlijs 2016, 22:35

Vispār vari uz servisu vispirms,tur ir zinošāki speciālisti meistari tehniskajās lietās,un tad noskaidros,ko darīt.
15.jūlijs 2016, 22:40 | links
 
Jautājums par agrressor apin 25, šodien iegādāju kāty Juglas veikalā, testējot baigi vilka (stipri) uz labo pusi, nevaru pastrādāt ar kātu, papētot kātu ieraudziju ka kāta spicīte saliekta uz labo pusi!!! Brakjis vai taa tam ir jaabuut? Testeeju uzreiz iznemot no maisa! Veikalaa neteiks ka pats saliecu?

Crazycat, 15.jūlijs 2016, 22:22

Brāķis noteikti.Nu ar to noskaidrošanu,vai pats salieci nebūs viegli.Vajag mēģināt izrunāties ar veikalnieku,bet ja nekas šausmīgi traks,vari turpināt copēt.Gan kāds labāk atbildēs,man nav tik liela pieredze šajos jautājumos.Ne asakas!!
15.jūlijs 2016, 22:38 | links
 
Tad labāk uz veikalu vai uzreiz uz servisu?
15.jūlijs 2016, 22:35 | links
 
Man apmēram pirms mēneša Salmo Daugavgrīvas ielas servisā iedeva diezgan laikam brāķīgu spicīti Salmo Diamond Aggressor kātam,jo tad copējot māneklis ieķērās zālēs,es ar kātu tirināju,lai to dabūtu ārā ,bet ne tik stipri,lai pats galiņš normālam spinim nolūstu ,bet šim nomainītajam jā ,nolūza,bļe.Skāde,15€ augšējās daļassnomaiņai vējā izmesti.Nu nebija tik stipra slodze kātam,es zinu ,cik spinis spēj noturēt,bet nu šis..
15.jūlijs 2016, 22:33 | links
 
Jautājums par agrressor apin 25, šodien iegādāju kāty Juglas veikalā, testējot baigi vilka (stipri) uz labo pusi, nevaru pastrādāt ar kātu, papētot kātu ieraudziju ka kāta spicīte saliekta uz labo pusi!!! Brakjis vai taa tam ir jaabuut? Testeeju uzreiz iznemot no maisa! Veikalaa neteiks ka pats saliecu?
15.jūlijs 2016, 22:22 | links
 
Lielajiem došot 2 bērnu par vienu cenu..Kopā sastiķē pats.DD


Toties dāvanā "nāģene" 6 izmēri par lielu. :))
17.marts 2016, 19:29 | links
 
No 21.03. līdz 31.03. Salmo veikalos būs Lieldienu , jeb sezonas maiņas akcija, tur būs ļoti labas cenas daudzām izgājušās sezonas vasaras lietām , pamatā 50% atlaide,
visam veikalā esošajam ziemas apģērbam un citai ziemas precei 25%, bet atsevišķiem modeļiem, pēdējiem izmēriem, būs atlaides lidz 70% (Extreme 2, Expert Camo, Extreme 2 Camo, Balsa)

Tiesa ziemas apģērbi ne visos veikalos vairs būs visi izmēri, bet .... veikalu darbinieki var kompī apskatīties kur ir jūs interesējošais kostīms....

NG-NG, 17.marts 2016, 14:50

Man jau nu toč būs :))

Bralitis, 17.marts 2016, 15:35
Ar bērnu drēbēm jau parasti nav problēmu. Bet lūk ar Vīriešu izmēriem(te es domāju savu izmēru) parasti ir slikti...

raihs, 17.marts 2016, 19:15

Lielajiem došot 2 bērnu par vienu cenu..Kopā sastiķē pats.DD
17.marts 2016, 19:24 | links
 
Pēc darbaļaužu vēlmes vairs nekādas salmo kritikas, "a to navars zūd".
17.marts 2016, 19:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager