Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Sveiki!
Varbūt ne sūdzība, bet drīzāk jautājums - varbūt kāds zina, kad un kur būs pieejams (vai varbūt ir) Salmo veikalo fīderis salmo elite 90 gr, 3,60 m?
Biju gan Daugavgrīvas, gan Juglas veikalā, bet tur bija tikai 100 gr. 3,90 versija.
6.marts 2016, 09:20 | links
 
Rīt ziņošu kurš kuru ir kniebis...:)
8.janvāris 2016, 21:14 | links
 
ES domāju ,ka Ukrainis Idabur izkniebs Tonaru :)
8.janvāris 2016, 21:04 | links
 
Šodien to ukraini paņēmu,tā -priekš vietējiem dīķiem,rīt braukšu uz Baltezeru notestēt...
8.janvāris 2016, 21:04 | links
 
Idabur ir Ukraina razots urbis, kuram der visi 130 mm krievu boru nazi, cena 28,95

Tos Salmo Igaunijas kompanija tirgoja jau agrak un atsauksmes bija loti ok, pie mums tie tikai sak ieieties tautas, pagaidam viss ok, no skata ari nav kur piesieties, seviski pa to cenu
8.janvāris 2016, 20:52 | links
 
! Kādi Idabur,,,ja Jums nav vismaz Mora ICE NOVA SISTEM,,,jūs tādi bezdelnieki vien esat, ne zemledus makšķernieki :)
8.janvāris 2016, 20:37 | links
 
Paskatījos i-netā par to idabur. Nākamnedēļ būs jāņem
8.janvāris 2016, 20:28 | links
 
visi standartnieki,barnaul,utt

ezers, 8.janvāris 2016, 20:15

Ok. Liels paldies.
8.janvāris 2016, 20:18 | links
 
visi standartnieki,barnaul,utt
8.janvāris 2016, 20:15 | links
 
Piekrītu Duglas. Pats izvēlos Spice home salmo veikalu.
8.janvāris 2016, 20:14 | links
 
nav ne vainas strādā labi,

ezers, 8.janvāris 2016, 19:58

Kādi naži?
8.janvāris 2016, 20:07 | links
 
Kas tas par super lēto ledus bori Salmo bodē? Man liekas, ka IDABUR. Nu baigi lēts. Ir kādas atsauksmes? Ne asakas.

shaiba, 8.janvāris 2016, 15:32
Man ar interese jo cena nu lloti skaista! Kāds tādu lieto!?

koki, 8.janvāris 2016, 19:45

Tāds pats jautājums
8.janvāris 2016, 20:07 | links
 
nav ne vainas strādā labi,
8.janvāris 2016, 19:58 | links
 
Kas tas par super lēto ledus bori Salmo bodē? Man liekas, ka IDABUR. Nu baigi lēts. Ir kādas atsauksmes? Ne asakas.

shaiba, 8.janvāris 2016, 15:32

Man ar interese jo cena nu lloti skaista! Kāds tādu lieto!?
8.janvāris 2016, 19:45 | links
 
Klau meitene! kura strādā Salmo Juglā, paldies Tev par klientu apkalpošanas kultūru... Man gan nācās pagaidīt kamēr Tavs kolēģis "kaut kur līda, kaut kādam "Freekam", bet tavs "Varbūt TOMĒR ES Varu apkalpot klientu", Mani tomēr 'pacēla kaut kādā līmenī'. lai gan pirku tikai motili un vēl dažas figņas Copei, Liels PALDIES Tev...
8.janvāris 2016, 19:27 | links
 
sadaļa saucas sūdzības par salmo, a visi par meitenēm...:) . Saprotams ka arī pardevējs ir tikai cilvēks un viņam arī var būt "kritiskās dienas" tomēr ir noverots ka daugavgrīvas veikals šai ziņā izceļas. Pats tur pēdējā laikā gāju tikai tad ja sanāk garām braukt un ja zinu ko gribu nopirkt. Tā lai paklaiņotu , paskatītos , un apmierinot savu makšķernieka "vārnas sindromu " sapirktu vēl neplānotas spožas mantiņas - priekš ta šis veikals neder. Jo atliek tikai paprasīt pārdevējam kaut ko paskaidrot un attieksme ir ķipa " ko tu te esi atnācis , muti dzesēt vai iepirkties, ņem ko vajag , dod šurp naudu un tinies..." . Varbūt ne vienmēr , bet kopuma tāds iespaids man par šo vietu ir palicis. Pēdējo reizi bija rudenī kad pajautaju sīkāķ par barību , ko iepriekš nebiju redzējis. Un ja kas tas nav tikai mans viedoklis, zinu dažus kas tieši dēļ attieksmes uz dugavgrīvas salmo nebrauc vispār, lai gan tas būtu visizdevīgāk. Bet var jau būt tas tikai ta ir sagadījies un kopuma tur stradā jauki un atsaucīgi pārdeveji

Duglas, 8.janvāris 2016, 18:58





Pilnīgi piekrītu tur ir ideāls kolektīvs nolasīts arī tur nebraucu tikai tad ja vajag tārpus un viss attieksme galīgi garām
8.janvāris 2016, 19:25 | links
 
sadaļa saucas sūdzības par salmo, a visi par meitenēm...:) . Saprotams ka arī pardevējs ir tikai cilvēks un viņam arī var būt "kritiskās dienas" tomēr ir noverots ka daugavgrīvas veikals šai ziņā izceļas. Pats tur pēdējā laikā gāju tikai tad ja sanāk garām braukt un ja zinu ko gribu nopirkt. Tā lai paklaiņotu , paskatītos , un apmierinot savu makšķernieka "vārnas sindromu " sapirktu vēl neplānotas spožas mantiņas - priekš ta šis veikals neder. Jo atliek tikai paprasīt pārdevējam kaut ko paskaidrot un attieksme ir ķipa " ko tu te esi atnācis , muti dzesēt vai iepirkties, ņem ko vajag , dod šurp naudu un tinies..." . Varbūt ne vienmēr , bet kopuma tāds iespaids man par šo vietu ir palicis. Pēdējo reizi bija rudenī kad pajautaju sīkāķ par barību , ko iepriekš nebiju redzējis. Un ja kas tas nav tikai mans viedoklis, zinu dažus kas tieši dēļ attieksmes uz dugavgrīvas salmo nebrauc vispār, lai gan tas būtu visizdevīgāk. Bet var jau būt tas tikai ta ir sagadījies un kopuma tur stradā jauki un atsaucīgi pārdeveji
8.janvāris 2016, 18:58 | links
 
bbw - nu galvenais, ka a makšķeri visu nokārtoji... viens kreņķis mazāk:)
8.janvāris 2016, 16:45 | links
 
Kas tas par super lēto ledus bori Salmo bodē? Man liekas, ka IDABUR. Nu baigi lēts. Ir kādas atsauksmes? Ne asakas.
8.janvāris 2016, 15:32 | links
 
Smuka sieva un balta ķēve-vīra nelaime! Trakākais,ka visu laiku gar stūriem jālūr!
8.janvāris 2016, 15:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager