Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Joks kas joks, man ar humora izjūtu viss ir vislabākajā kārtībā, par mani jau pašu vienalga, bet aizskart meiteni ar savu "humorizjūtu". Saprātīgs vīrietis zina, kad sievietei jau paliek tie joki nepatīkami un kad ir jāpārtrauc.

Vīri, es jūs saprotu, neiepazīstināju tik smalki ar situāciju, bet nu beigās jau bija tā, ka vēl pēc pāriem jokiem varētu uzšaut pa pieri :)

Un arī atvainojos par Salmo nozaimošanu, briļļainais
večuks bija tas 'smieklīgais'.

Par Salmo apkalpošanu - ļoti pretimnākoši bija ar manis iegādāto brāķi, visu nokārtojām, no pārdevēja saņēmu arī nelielu konsultāciju par ziemas makšķerēm, paldies Jānim!
8.janvāris 2016, 15:18 | links
 
Ja veči dēļ sala netiek uz copi, tad nekas cits neatliek kā jokus plēst. :)
8.janvāris 2016, 14:05 | links
 
mirtins šodien spridzina :D
8.janvāris 2016, 13:42 | links
 
Pēc šitās reklāmas Rio sāks kačāties, Mols noskūs kājas, bet Elgasts uzvilks tīkliņkreklu :)))
8.janvāris 2016, 13:18 | links
 
Es laikam bažītos, ja sieva sāktu teikt, ka Elgastam ir stipras rokas un seksīgs dibens:DDDDDD

mirtins, 8.janvāris 2016, 10:48

:D :D :D

Viens ir skaidrs, pēc šīs sūdzības laikam vīri otras pusītes atstās tomēr mašīnā.

Manuprāt sievišķim nav jāredz, ko es pērku copes bodēs un cik tur atstāju no ģimenes budžeta :D
8.janvāris 2016, 12:42 | links
 
Pēc šīs PR kampaņas 2/3 copesforuma grib redzēt Tavu meiteni vaigā ;)

Nepārspīlē vecozēn! Neviens tai veikalā Tev viņu neatņems. Tiem puišiem mormiškas, makšķerītes un labi āķi ir augstākā vērtē kā sveša copmaņa meitietis. Tas ka ne visiem vienāds humors ir jāpieņem kā skarbās pasaules patiesība.
8.janvāris 2016, 11:39 | links
 
Haha, man nav nekādu šaubu par viņas vēlmēm.
Jājūtas lepni, ja viņai izsaka glumus komentārus, nevis komplimentus? Ir ļoti plāna robeža starp tām divām lietām, kungi :)
8.janvāris 2016, 11:27 | links
 
:DDDDD
8.janvāris 2016, 11:19 | links
 
Greizsirdība nav laba padomdevēja:D Pa lielam jau jābūt lepnam, ka tavai sievai grib piecirst citi veči:) Problēma, ja sieva grib piecirst citam vecim :DDDD
Es laikam bažītos, ja sieva sāktu teikt, ka Elgastam ir stipras rokas un seksīgs dibens:DDDDDD
8.janvāris 2016, 10:48 | links
 
Labi, vienalga, paliksim pie tā, ka esmu pārlieku greizsirdīgs. :)
8.janvāris 2016, 10:15 | links
 
mirtins, biju jau veikalā bijis iepriekš, parasti pārdevēji bija tā neitrāli draudzīgi un izpalīdzīgi, bet šoreiz bija nepatīkami uzbāzīgi.

Bet paldies, noteikti iešu atpakaļ ar preci.

arvis_an, citiem jau arī nav problēmu ar savas otrās pusītes dalīšanu :)) es jau nerunāju savā vietā, taču redzēju, ka draudzenei palika neērti, nevis kauns, bet vienkārši neērti un nevēlējās vairs tajā veikalā uzturēties. Neizplūdīšu sīkumos, bet tās piezīmes bija ļoti neprofesionālas. Šķiet, ka parasts copmanis strādā veikalā, jo ir zināšanas, tas arī ir viss.
8.janvāris 2016, 09:45 | links
 
Un par sievietēm piekrītu mirtins. Vai nu Tev ir kaut kāda pakāpināta greizsirdības izpausme, ka ja kāds tavai sievietei kaut ko pajautā, tas nozīmē, ka piecērt, vai īsti nezinu kas par vainu. Varbūt vari pateikt tieši kas notika, un kas ir glumās piezīmes? Savādāk jei bogu neticu.
8.janvāris 2016, 09:19 | links
 
bbw
Ja neesi sačakarējis ar to adatiņu, tad loģiski ka vari. Tas šķiet ir ar jebkuru preci un jebkurā veikalā...un tu gan esi pacietīgs, lai 2!!!! stundas mēģinātu ievērt auklu caurumā :D
8.janvāris 2016, 09:17 | links
 
Vēlējos uzrakstīt par Daugavgrīvas ielas SALMO pārdevējiem - pilnīgi klauni. Aizgāju uz veikalu kopā ar savu meiteni, šķita, ka tie indivīdi pirmo reizi mūžā ir redzējuši meiteni. Nepārtraukti sekoja kaut kādas glumas piezīmes, pilnīgi pretīgi palika tur atrasties, īpaši attiecināms uz briļļaino kungu gados.

Papildus jautājums: ko darīt, ja nav iespējams copītē iedabūt auklu? Ko es ar to gribēju teikt, ir tas, ka nopirku Salmo veikalā divas ziemas makšķerītes, vienu pa 1.20EUR, otru par 3.95EUR. Ar lēto ziemas makšķerīti viss gāja gludi, otrai gan nē - nebija vispār iespējams izvērt auklu cauri makšķerītes caurumam, kas savienojas ar spolīti. Mēģināju to izdarīt no abām pusēm, nesanāca ne viens, ne otrs variants. Paņēmu palīgā arī adatiņu, taču arī tas nelīdzēja. Nočakarējos 2h, un nervi bija pagalam.
Jautājums - vai es varu šo makšķeri aiznest atpakaļ uz veikalu un samainīt preci vai arī atgūt naudu, ja man ir saglabājies čeks?

bbw, 8.janvāris 2016, 09:08


Piedod, bet šo veikalu apmeklēju regulāri, arī kopā ar sievu un bērnu un nekad nav bijis tā, ka paliek pretīgi. Ā nē, vienreiz bija. Atvēru mušu kāpuru sulas pudeli un paostīju. Tad gan šķērmi palika. Makšķerīti droši nes atpakaļ, domāju, nebūs problēmu.

Drīkst jautājumu? Jūs tur pliki bijāt aizgājuši vai kā? :))))
8.janvāris 2016, 09:14 | links
 
Vēlējos uzrakstīt par Daugavgrīvas ielas SALMO pārdevējiem - pilnīgi klauni. Aizgāju uz veikalu kopā ar savu meiteni, šķita, ka tie indivīdi pirmo reizi mūžā ir redzējuši meiteni. Nepārtraukti sekoja kaut kādas glumas piezīmes, pilnīgi pretīgi palika tur atrasties, īpaši attiecināms uz briļļaino kungu gados.

Papildus jautājums: ko darīt, ja nav iespējams copītē iedabūt auklu? Ko es ar to gribēju teikt, ir tas, ka nopirku Salmo veikalā divas ziemas makšķerītes, vienu pa 1.20EUR, otru par 3.95EUR. Ar lēto ziemas makšķerīti viss gāja gludi, otrai gan nē - nebija vispār iespējams izvērt auklu cauri makšķerītes caurumam, kas savienojas ar spolīti. Mēģināju to izdarīt no abām pusēm, nesanāca ne viens, ne otrs variants. Paņēmu palīgā arī adatiņu, taču arī tas nelīdzēja. Nočakarējos 2h, un nervi bija pagalam.
Jautājums - vai es varu šo makšķeri aiznest atpakaļ uz veikalu un samainīt preci vai arī atgūt naudu, ja man ir saglabājies čeks?
8.janvāris 2016, 09:08 | links
 
Paldies par info, likšu aiz auss, čomam jau jauni zābaki, bet vecos ar sudrabkrāsas līmlentu salīmējis- no iekšas un no ārpuses, sniegu tīrīt der :)
8.janvāris 2016, 07:23 | links
 
lemigo ir super zābaki, viens mīnuss- jābūt uzmanīgiem no ziemas sasalušām niedrēm, čoms sānus cauri izdūra pa niedrēm ejot, un salīmēt viņus nemācēja, sakausēt arī nē.....:)

opusums, 6.janvāris 2016, 22:15

es arī biju curdūris pēdu ar niedri-iepildiju bizon rubber,ja pareizi uzrakstiju(tipa šķidrā gumija,paredzēta gumijas izstrādājumu līmēšanai bez ielāpa,ar armējošu stiklašķiedras sietiņu).biezāku slānīti virsū un arī bez sietiņa jau 3 gadus ir ok.pērn arī puikam nopirku putiniekus-vakarā pēc copes skatos-plaisas ,sākumā šoks,pirmā diena,40 eiriki kapec.tikai brīdi vēlāk atskārtu ka puika ar urbja griežņiem zābakus sagriezis kādās sešās vietās,salipināju.pagaidām ok.līmīte gan savulaik maksāja 6lati ar kapeikām...
7.janvāris 2016, 23:52 | links
 
Lemigo utt vajag likt arii follijas zolīti un higienisko paketi.
7.janvāris 2016, 20:31 | links
 
Par tiem zābakiem...iemigo vai citiem putveidīgiem:),ja ir zābaka zeķe pamēģiniet itādu fīču!
Uz zābaka zeķes velkās virsū vilnas zeķe.Respektīvi rodas tāda, kā gaisa telpa,jeb termosa efekts ,starp zābaka zeķi un pašu zābaku.Uz kājas...kas kam tīk...termo,vilnas vai kokvilnas zeķi-zeķes.
P.s.ko tādu man ieteica bodē,kura tagadiņ atrodas uz Mūkusalas ielas.Ja te iepriekš jau kas tāds ir ticis stāstīts,tad sorry par atkārtošanos,jo visus postus nelasīju!VVunea!!!
7.janvāris 2016, 19:53 | links
 
lemigo ir ''zelts makā'' Pirms tam bija SALMO gumijnieki ar ieliekamu zeķi.Zābaki sasprāga lupatu lēveros.
7.janvāris 2016, 18:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager