Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
eholotes
kamiks labs, bet diezgan pasmags. Es laikam 2 sezonas nocilpoju, bet beigās sāka gumija locījumu vietās sprēgāt.
Tad pārgāju uz lapplandu, bet kaut kā pavēsi likās, ne gluži auksti, bet nekomfortabli. Tikko iepirku Rapala, kas ar birku -50 grādi. Pagaidām neviena slikta vārda, lai arī esmu vilcis kājās tikai ar vienu parasto zeķi. Ja būs vēsāks, tad ar termo toč viss būs kārtībā.
7.janvāris 2016, 17:15 | links
 
manas piecas kapeikas. lietoju putiniekus (nezinu kaadus - no ciekurkalna tirgus) ar ielktni + plus visparastaakaa plaanaa zekje + vilasn zekje. -10 var visu dienu sedeet uz vietas. - 17 seezhot saak biki salt peec ~3 stundaam. jkautcik kustaas, tad vasi dienu ir ok. nedomaaju ka vaina buus vilnas zekjee. galvenais lai eerti, briiv un nekur nespiezh.
7.janvāris 2016, 13:23 | links
 
Savā laikā bija vilnas zeķe,plānā zeķe un vaļinki..Līdz -20 kājas nesala..

aldeens, 7.janvāris 2016, 13:02


Jo vaļinki uzsūca mitrumu, pēc tie bija jāžāvē. Man pēdējos gadus 8 ir Kamik gumijnieki ar ieliktni. Laikam -40 vai kaut kā tā. Vēl nekad kājas nav salušas, viena tremozeķe. Pēc copes - ieliktnis jāžāvē, jo ir mitrs.
Mainīt joprojām nav iemesla.
7.janvāris 2016, 13:14 | links
 
Savā laikā bija vilnas zeķe,plānā zeķe un vaļinki..Līdz -20 kājas nesala..
7.janvāris 2016, 13:02 | links
 
Man interesē par zābakiem, man ir lapland norfin, kājas sals norfin zeķēs, rakstīts very cold un vēl 2 pāri ar villas zeķēm, tā pat uz ledus pēc 30 min kaput kājām un tad arī atdziestu pats. Drēbes man ir extreme 2 kombis flisa kostims polar line 2 un creek termo, tā pašam ok, bet kājām sūdīgi.

Llama, 6.janvāris 2016, 18:44


Nepretendēju uz eksperta viedokli, bet vai tikai vaina nebūs vilnas zeķē:) Es lietoju tikai un vienīgi vienu termo zeķi + zābaka ievelkamais ieliknis + zolītes, ar vai bez foliju. Man gan ir putinieki un es daudz skraidu jo esmu bļitkotājs. Kopš sākās termovešu ēra, esmu visādi mēģinājis. Uzvelkot vilnas zeķi, pirmkārt, kāja nedaudz saspiežas, otrkārt, vilnas zeķe ļoti cītīgi uzsūc mitrumu. Kājas svīst, mitrums uzkrājas un saldē. Ja ir tikai termozeķe, kas aizvada tālāk mitrumu ieliknī, kas aizvada mitrumu vēl tālāk... kājas saslst krietni mazāk. Protams, cik copmaņu, tik viedokļu:)))

P.S. Lietoju Guahoo (Pa īsu ziemu nodilst kādi divi pāri zeķu), Šoziem lietoju Norfin... izskatās nodilumizturīgākas. Konkrēto modeli neatceros, bet patīk labāk nekā pirmās, jo izmērs atbilst precīzāk manai kājai un izskatās speciāli stiprinātas visvairāk berzei pakļautās vietās.
7.janvāris 2016, 10:53 | links
 
Visas vainas mūsu kāju formā !Man pērc cik lielus gribi,pacēlumā spiež,tātad pirksti salst...No plānajiem daudz maz derēja "Demar" no Depo,ar biezo zeķi dažus mēriju-nedabū kājā...Paldies informācijai no mūsu foruma,nopirku "Torvi",der ideāli!Domāju ka tie ir somu,izrādās krievu,laikam pēc licences,kvalitāte laba,cena arī-49 eiro.Krievu mantas cenšos nepirkt,bet kāju siltums svarīgāks par sankcijām.....
7.janvāris 2016, 07:19 | links
 
Par "Lemigo" arī varu teikt tikai to labāko-lēti(ap 20 eiro),silti, ļoti viegli un īsi, kas man viņos patīk. Šie ir mani 2. putu zābaki. Pirmie bija "Norfin", bet nosaukumu īsti neatceros, iespējams, Yukon. Bija ar folija zeķi. Tad nu jāsaka, ka īpaši silti viņos nebija, jā, labāk, protams, nekā pirms 10 gadiem kirzakos un 5 zeķēs, ar vēl pāris avīžu loksnēm pa vidu, bet baigais komforts nebija. Vainīgas jau manas kājas. Nēsāju Norfin extreme 2, foršs kostīms, īpaši par 130 naudiņām.
lemigo ir super zābaki, viens mīnuss- jābūt uzmanīgiem no ziemas sasalušām niedrēm, čoms sānus cauri izdūra pa niedrēm ejot, un salīmēt viņus nemācēja, sakausēt arī nē.....:)

opusums, 6.janvāris 2016, 22:15
7.janvāris 2016, 02:09 | links
 
lemigo ir super zābaki, viens mīnuss- jābūt uzmanīgiem no ziemas sasalušām niedrēm, čoms sānus cauri izdūra pa niedrēm ejot, un salīmēt viņus nemācēja, sakausēt arī nē.....:)
6.janvāris 2016, 22:15 | links
 
kājām zābakos jābūt brīvām,neko nedos daudzās zeķes ja zābaki būs uzspiesti,vēl svarīgi zoles siltuma slānis,ja iespējams papildus zolīte būs tikai pluss,obligāta lieta pēc katras lietošanas izžāvēt visas zābaku daļas,vēlams izņemtas

ezers, 6.janvāris 2016, 19:34

tieši tā, pēdām jābūt daudz maz brīvām - šis ir zelta likums. nekādi super puper zābaki nepalīdzēs, ja to neievēros.
kad sīks biju, pa kluso vilku vilnas zeķes nost, jo uz skolu ejot sala pirksti. ar vecākiem un vecmuteri par šito tika šķēpi lauzti visu laiku :)
6.janvāris 2016, 22:12 | links
 
Lemigo zabaki,19 naudinas ja nemaldos. pirkti pirms 2 gadiem kalpo godam un kajas nesalst pat -20. Vienigi zole padilusi tapec uz meldriem caurums var dabut, taka bus jamaina kad mitrums uz ledus paradisies, bet taa viss ok! Labi un leti!
6.janvāris 2016, 21:39 | links
 
Jā, kādi nu tagad nav tie zābaki, termo vešas...
Man mūža pirmo ziemas copi bija jāpavada gumpīšos ,lielais kaimiņu puika neatrada piesolītos velteņus (no rīta)... Iedeva kasti, fufaiku un aidā uz Vakarbuļliem, pa ceļam grādusņiks rāda -28. Ejot jau viss ok, bet pec stundas pasēžot uz ledus, pirksteļi tādi nejūtīgi paliek... Asari kodās tik labi, ka reizes trīs gāju no galapunkta atpakaļ copēt, jo ejot tā kājele nedaudz sasildijās tai plānajā padomju gumpītī. Piesitu puskasti ar asariem un izvilku neredzētu līdz šim zivi -vimbu, tā man kaimiņ puika paskaidroja. Sorry, drusku neīstajā tēmā.
6.janvāris 2016, 21:36 | links
 
Svarīgi, neatkarīgi no ...fina, labu vilnas zeķi vilkt uz basu kāju, tad var arī plānu zeķi, vai citas izvirtības...! Bet, ja ilgi jāatrodas uz ledus, vai lielā salā, glābs tikai, un vienīgi, zoles biezums! Jo tālāk pēda no aukstuma objekta, ledus, vai zemes, lielos mīnusos, jo vieglāk būs pēdai- ķermenim uzturēt vienlīdzīgu siltuma temperatūru...!
6.janvāris 2016, 21:32 | links
 
Pats lietoju Nordman zābakus ar izņemamu zeķi, kurai no ārpuses ir folijas, bet no iekšpuses-vilnas un kaut kā vēl slāņi.

Kājās velku tikai termozeķes, norfin, jau gadus 10(?). Ij siltajā sezonā ij ziemā. Novada mitrumu un ļauj komfortabli copēt visu dienu, nakti.

Nesalu un nesalšu-man paša komforts copē tagad ir prioritāte, kopš sensenos laikos aizlaidu pufaikā zābakos un 3 džemperos -25 grādos uz Burtnieku :)
6.janvāris 2016, 21:31 | links
 
Man ir kaut kādi Norfin zābaki. Lapland nav, Yukon arī nav, bet kaut kas uz to pusi (ne putinieki, bet gumpeļi). Auksti it kā nav, bet ar vilnas zeķi, kas būtībā uzskatāma par krietnu zeķi, dažreiz bija tā - nu tā.
Šogad kādos -10 pasēdēju ar Norfin termozeķi tajos zābakos faktiski bez kādas kustības - velns, bija daudz labāk, kājas faktiski nejutu (pozitīvā nozīmē), lai gan šajā ziņā esmu salīgs. Kaut kāds funktieris tur laikam ir.
Tās pašas termozeķes panēsāju pa istabu -tad gan nebija jēdzīga sajūta. Laikam katrai mantai savs pielietojums...
6.janvāris 2016, 21:22 | links
 
flebologs- tas arī var līdzēt.
6.janvāris 2016, 21:13 | links
 
Piekrītu. Ziemā, pie lieliem mīnusiem, neatkarīgi no "firmas", iespējami, reklāmas nolūkos norādītajiem lielas aukstuma izturības, jāpievērš liela uzmanība zābaku zoles biezumam..., brīnumu nav, zolei jābūt, "pietiekami" biezai! Pretēji, nekādi "super puper" ieliknīši ilgi nelīdzēs, kādēļ labiem, attiecīgiem zābakiem likt, kādus ieliknīšūs...!
Tas follijs arī ir s---ds, tas nekādi neatsver zoles biezuma efektu!
6.janvāris 2016, 20:57 | links
 
Ja prasa manu viedokli par Lapland, tad es saku un vienmer esmu teicis, ka tie ir labi zabaki pavasara- rudens copei, ziemai ... tikai pie nosacijuma, ka esi kustiba, jo sezot ta silta zeke ir pa planu

Pats nesaju Yukon, tiem ar siltumu viss ir loti ok

Brinumu nav un nebus, seviski jau apavos, ja perkam apavus sedesanai uz ledus, tad zabakiem ir jabut ar biezu zoli un biezaku siltuma kartu, ja aktivai copei ( maci, aktiva blitkosana, talu gabalu iesana) tad gan jaskatas vairak uz to ka zabaks sez uz kajas, lai nesluka, lai ir viegls un ja sados zabakos, lielakos grados , taisamies uz pasivu copi, tad ir verts padomat par siltakas zolites ieliksanu vai par kimisko silditaju, tie nav dargi, bet situaciju glabj teicami, es tadus vienmer lieku sievas un puikas zabakos ( ari Yokon abiem) .

Ar putu jeb EVA zabaku paradisanos gadus 10 atpakal mes esam iekapusi cita zabaku era, agrak tadi vardi ka ziemas copes zabaku svars bija diezgan apstrakts jedziens :)))
6.janvāris 2016, 20:43 | links
 
es lietoju zolites kur apaksa ir aluminija laikam folijs pa vidu kautkas un augsa miksts siltais,nav dargas ap 1eur
6.janvāris 2016, 19:54 | links
 
Tur kajam vaina laikam :D
Es kad nebij iespejas vienreiz esmu parastos siltos zabakos,botes....kaja vilnas zeke,pa virsu futbola getras :Dpec 3h saka just pirksti,bet tik trak nebija...

pludinsh, 6.janvāris 2016, 19:19

futbola getras (ar aizsargiem), tas ir labais
6.janvāris 2016, 19:36 | links
 
kājām zābakos jābūt brīvām,neko nedos daudzās zeķes ja zābaki būs uzspiesti,vēl svarīgi zoles siltuma slānis,ja iespējams papildus zolīte būs tikai pluss,obligāta lieta pēc katras lietošanas izžāvēt visas zābaku daļas,vēlams izņemtas
6.janvāris 2016, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager