Sūdzību grāmata - par copes veikaliem

Viss par visu produkciju.
Tur kajam vaina laikam :D
Es kad nebij iespejas vienreiz esmu parastos siltos zabakos,botes....kaja vilnas zeke,pa virsu futbola getras :Dpec 3h saka just pirksti,bet tik trak nebija...
6.janvāris 2016, 19:19 | links
 
laplandos ir sanācis copēt brīvprātīgi piespiedu kartā -28grādos. tiesa sportiska režīma. kājās bija Guahoo un biezās melnās norfin zeķes..... man nebija auksti
6.janvāris 2016, 19:13 | links
 
Man interesē par zābakiem, man ir lapland norfin, kājas sals norfin zeķēs, rakstīts very cold un vēl 2 pāri ar villas zeķēm, tā pat uz ledus pēc 30 min kaput kājām un tad arī atdziestu pats. Drēbes man ir extreme 2 kombis flisa kostims polar line 2 un creek termo, tā pašam ok, bet kājām sūdīgi.

Llama, 6.janvāris 2016, 18:44

Vaina ir tavās pleznās :D
6.janvāris 2016, 19:00 | links
 
Man interesē par zābakiem, man ir lapland norfin, kājas sals norfin zeķēs, rakstīts very cold un vēl 2 pāri ar villas zeķēm, tā pat uz ledus pēc 30 min kaput kājām un tad arī atdziestu pats. Drēbes man ir extreme 2 kombis flisa kostims polar line 2 un creek termo, tā pašam ok, bet kājām sūdīgi.
6.janvāris 2016, 18:44 | links
 
Ka ar motili ir jau ?
6.janvāris 2016, 18:38 | links
 
Salmo katru gadu dažādos resursos stāsta un rāda pareizas ģērbšanās ābeci, to var redzēt arī Norfin mājas lapā
mums likās, ka tas visiem sen ir apnicis, tāpēc šogad nolēmām neuzbāzties ar šo tēmu :))), ja tas ir aktuāli, tad šomēnes Facebok profilā noteikti ieliksim tabulu, kuru publicējām citās sezonās

kā jau paši minējāt iepriekš, tad katrs cilvēks aukstumu uztver savādāk, pat viens un tas pats cilvēks, atkarībā no veselības un visādiem citiem stāvokļiem var svīst _25 grādos un salt -15 grados, nu nav vienotas, visiem derīgas formulas..., pat es, ar visu savu pusotra centnera svaru reizēm salstu vis nesaprotamāko iemeslu dēļ, lai gan it kā man vienmēr ir karsti....

Mirtiņ, izlasi ko rakstīju...., es tieši par tevi domāju to rakstot :)))), rakstīju, ka izejot uz pirmo sezonas copi, sevišķi šādos laika apstākļos :), mēs parasti salstam, jo neesam pieraduši vēl pie sala, paiet dažas dienas un aprodam un viss notiekās :))), bet.... cik noprotu, tad tas jau lietas būtību nemaina :)))
6.janvāris 2016, 15:25 | links
 
Šajā ziņā gan varu piekrist. Piemēram NEXUS ir izstrādājuši smuku skalu pēc kuras vadīties. Eboat.lv zem Nexus komberiem var pavērties. Katram kombim savs sākuma cipars kuru tad būvē lielāku pēc slānīšiem ko pavelc apakšā.

arvis_an, 6.janvāris 2016, 14:46


:) nu un cik tad silti ir jābūt Pro versijai ar 3+ veļu?

Arvi... skala ir izstrādāta, bet katram ir savas sajūtas un vajadzības, cits svīst vairāk, cits mazāk, cits salīgs, citam POfig. Visas šis gradācijas ir viena zīmola robežās. Par ko japāņus var paslavēt - par izmēru atbilstību. Tur viss ir OK, ar ūsiņu. Bet siltums - tā nav izmērāma vienība, sajūtas vien.
6.janvāris 2016, 14:59 | links
 
Ko var njemties?! Neviens Norfinam to gradaaciju taapat nemainiis. Iesaku vadiities peec principa, ka -35 buus siltaaks par -20, bet nevilkt nekaadas paraleeles shiem skaitljiem ar celsija graadiem.
6.janvāris 2016, 14:54 | links
 
Šajā ziņā gan varu piekrist. Piemēram NEXUS ir izstrādājuši smuku skalu pēc kuras vadīties. Eboat.lv zem Nexus komberiem var pavērties. Katram kombim savs sākuma cipars kuru tad būvē lielāku pēc slānīšiem ko pavelc apakšā.
6.janvāris 2016, 14:46 | links
 
Mēģināšu salikt punktus uz i. Par ko ir cepiens? Neviens neapšauba Discovery labās īpašības, kabatu daudzumu, elpotspēju, relatīvo aukstumizturību u.t.t. Tāpat man ir liels prieks, ka Latvijas izlase šajos tērpos nenosala skarbajos Somijas apstākļos un, ka es personīgi tagad varu tērpties un justies kā Latvijas izlases dalībnieks. Runa iet par to, ka ražotājs nedefinē, pie kādiem apstākļiem šis labās īpašības izpaužas. Atļaušos citēt, ko rakstīju iepriekš: "Neviens neliedz Salmo pie Norfina kostīma daudzajām slavinošajām birkām pielikt vēl vienu - tipa, mēs nodrošinām, ka jūs jutīsieties komfortabli, ja apakšā ģērbsiet tādu un tādu mūsu ražojuma, vai analogu slāni." Tāda šiltīte ļautu copmanim vulgaris vieglāk saprast, ko un pie kādiem apstākļiem sagaidīt no konkrētā apģērba gabala. Pēdējā laikā Norfin.info ir parādījušās kaut kādas vadlīnijas, kā ģērbties slāņos, bet tas ir vispārīgi un ne katrs pircējs pirms iegādes izpēta visu, kas pieejams internetā.
Mans personiskais viedoklis par Discovery - pie vienādiem apakšā paģērbtiem termoveļas slāņiem man tajā nebija siltāk, ka vecajā Norfin Lightweight, kura relatīvā aukstumizturība savulaik bija uzrādīta -20C.
6.janvāris 2016, 14:22 | links
 
AndrisABC - ok, turklāt esmu arī idiots. :) Forši :)

mirtins, 6.janvāris 2016, 13:38


Kādam apziņa atnāk ātrāk, citam vajag pāris dienas pagausties...
6.janvāris 2016, 14:17 | links
 
Nu protams, es tagad kādu apsūdzu :) Tikai pajautāju, ko nozīmē mīnus 35. Jo ģ'\erbjoties identiski ar iepriekšējo kostīmu jutos komfortabli pat vairāk nekā mīnus 20 grādos, bet ar šo mīnus 15 grādos nē. Tas ir arī viss. Ne es kādu vainoju, ka brāķis sašuvuši, vai ka sūdīgs kostīms. Tikai pajautāju, ko nozīmē mīnus 35? Un izrādījās, ka neesmu vinīgais, kuram Discovery pat salīdzinoši normālā salā, nav komfortabli. Tas ir arī viss. Nevienā vārdā neesmu teicis, ka slikts kostīms vai ka Norfins ir sūds.

Pēc manām izjūtām tur bija jāraksta līdz mīnus 18. Vai arī kā Sencis teica - jāpieraksta, cik un kas speciāli jāsavelk apakšā lai sasniegtu tos mīnus 35.
6.janvāris 2016, 14:09 | links
 
Stipri šaubos, ka tu esi idiots, bet kādreiz arī gudri cilvēki kļūdas :) Piedod, bet nesaskatu loģiku tavā domu gājienā.
Pēdējo kombinizonu lietoju jau divus gadus. (Ir bijuši kādi pieci.) Dažādās temperatūrās, no -20 līdz +5. Pat neesmu pētījis līdz kādām temperatūrām paredzēts. Vieni peldas vasaru un ziemu, citiem pat vasarā ūdens par aukstu. Katram pašam ir sava izjūtu skala un apsūdzēt ražotāju ka ražotājs nav pielāgojies katram, man liekas neloģiski.
6.janvāris 2016, 13:51 | links
 
AndrisABC - ok, turklāt esmu arī idiots. :) Forši :)
6.janvāris 2016, 13:38 | links
 
Da beidz Mirtin. Pēc tavas loģikas makšķerniekam vajag četrus dažādus kominzonus. Vienu velk pie -30, otru pie -20, trešo pie -10, ceturto 0 grādos. Ja tu neko neregulē ar apakšā pavilktajām drēbēm, tad es nevaru iedomāties kā vienā kombinzonā var justies komfortabli dažādās temperatūrās.
6.janvāris 2016, 13:36 | links
 
A moška veģetārietis ? Patlaban bez speķa neiztikt....
6.janvāris 2016, 12:50 | links
 
Kad lielās kaislības nedaudz pierimušas, tad varu ielikt arī oficiālo Norfin versiju par norādītajiem grādiem u.t.t.
tā arī ir, kā te tika rakstīts, ka katrs ražotājs nosaka savu, ne pie kā nepiesietu, skalu, pēc kuras sakārto savus ražotos kostīmus (ari apaviem ir tieši tāpat), pat vienāda ārēja materiāla un dizaina kostīmi var cenā atšķirties ļoti pamatīgi, jo cena veidojas no siltinātāja veida un biezuma, attiecīgi atšķirās kostīmu svars, kā mainās svars, kā mainās svars, tā mainās arī transporta izmaksas u.t.t. .
Discovery ir viens no labākajiem kostīmiem Norfin klāstā, siltuma ziņā tas ir līdzvērtīgs vis populārākajam modelim Extreme, funkcionāli Discovery, manuprāt, ir īsākai sezonai paredzēts (vēls rudens un ziema), jo tam nav izpogājamas un atsevišķi nēsājamas jakas, tikai tāpēc Discovery Salmo katalogā atrodas uzreiz aiz Extreme kostīma.
Pagājušajā gadā šie Discovery kostīmi bija Latvijas izlasei PČ Somijā, kostīmi bija krietni pa siltu :))) tik aktīvai copei, pat paši "kaulainākie" sportisti arī treniņos, kad nav aktīvas skraidīšanas, turēja jakas vaļā, jo Discovery ir ļoti augstas un siltas bikses, kuras pilnībā aizsedz praktiski visu ķermeni, atstājot brīvus tikai plecus un rokas.

Ja kāds par šo kostīmu saka, ka tajā ir auksti, tad .... vis ticamāk tā šim copmanim bijusi pirmā sezonas cope, pietam ļoti aukstā, mitrā laikā, kad drēgnums iziet caur kauliem jebkurā apģērbā :), esmu par 100% pārliecināts, ka visi šī kostīma pircēji, izbraucot uz copi reizes 3-4,'mainīs savas domas uz labo pusi :))))

NG-NG, 6.janvāris 2016, 10:29


Ok. Vismaz uzzināju, ka biju šogad copēt mūžā pirmo reizi, šis man nav ceturtais speciālais komberis un otrais norfins. Un visticamāk esmu viskaulainākais no kaulainajiem (110 kg) un vienā copes reizē neizurbju 100 āliņģus. OK.
6.janvāris 2016, 12:22 | links
 
Kad lielās kaislības nedaudz pierimušas, tad varu ielikt arī oficiālo Norfin versiju par norādītajiem grādiem u.t.t.
tā arī ir, kā te tika rakstīts, ka katrs ražotājs nosaka savu, ne pie kā nepiesietu, skalu, pēc kuras sakārto savus ražotos kostīmus (ari apaviem ir tieši tāpat), pat vienāda ārēja materiāla un dizaina kostīmi var cenā atšķirties ļoti pamatīgi, jo cena veidojas no siltinātāja veida un biezuma, attiecīgi atšķirās kostīmu svars, kā mainās svars, kā mainās svars, tā mainās arī transporta izmaksas u.t.t. .
Discovery ir viens no labākajiem kostīmiem Norfin klāstā, siltuma ziņā tas ir līdzvērtīgs vis populārākajam modelim Extreme, funkcionāli Discovery, manuprāt, ir īsākai sezonai paredzēts (vēls rudens un ziema), jo tam nav izpogājamas un atsevišķi nēsājamas jakas, tikai tāpēc Discovery Salmo katalogā atrodas uzreiz aiz Extreme kostīma.
Pagājušajā gadā šie Discovery kostīmi bija Latvijas izlasei PČ Somijā, kostīmi bija krietni pa siltu :))) tik aktīvai copei, pat paši "kaulainākie" sportisti arī treniņos, kad nav aktīvas skraidīšanas, turēja jakas vaļā, jo Discovery ir ļoti augstas un siltas bikses, kuras pilnībā aizsedz praktiski visu ķermeni, atstājot brīvus tikai plecus un rokas.

Ja kāds par šo kostīmu saka, ka tajā ir auksti, tad .... vis ticamāk tā šim copmanim bijusi pirmā sezonas cope, pietam ļoti aukstā, mitrā laikā, kad drēgnums iziet caur kauliem jebkurā apģērbā :), esmu par 100% pārliecināts, ka visi šī kostīma pircēji, izbraucot uz copi reizes 3-4,'mainīs savas domas uz labo pusi :))))
6.janvāris 2016, 10:29 | links
 
eholotes
Jap, par shimano extreme es arī par gabatām biju pārsteigts. It kā telefonam paredzētā kabata, bet viedtālrunis īsti tajā neierakstās, otra iekškabata arī tāda padīvaina un divas ārējās kabatas, kas it kā ok, bet novietojums dīvains. Biksēm vispār kaut kā jocīgi tās kabatas un bez reiferiem. Visādi citādi 7dien pie -14 man bija pat ļoti ok, silts ar visu to, ka jaku turēju vaļā. Tiem kam kabatas nav tik būtiskas, šo varu rekomendēt. Apakšā biju pavilcis biksēm norrfin cosy line, augšā plāno termo+norrfin cosy line.
6.janvāris 2016, 09:26 | links
 
Runājot par kostīmiem.

Padsmit gadus lietoju veco Sundrige Igloo II. Bija silti praktiski vienmēr, jā soļojot garākus gabalus - mēdzu turēt valā to un šito... bija OK.

Pavelkoties uz jauno membrānmodi - šo svētdien uz Enguri izmēģināju Jauno Nexus, ar silto veļu, ar dūnu starpslāni utt. UN? Nu salst dibens un un divi sprīži virs astes :) Pašam silti, labi, ejot - nesvīst, viss super, bet copējot uz kastes - mugura salst. Sabāzu biksēs dūraiņus, pasargāju astes kaulu no sastingšanas :) Bet silti tā arī nepalika, kaut gan bieži staigāju un daudz borēju zivi meklējot.

Secinājums sanāca tāds, ka tieši tikpat labas man ir snowborda drēbes, ar visām membrānām utt. Nu labi, par košu, par dzeltenu, bet tikpat siltas un ar kabatām, funkcionālākas... ok ... lai paliek....

Resumē - tagad meklēju jaunu jaku, kura nosedz "astes daļu", sēžot uz kastes. Tikai tādu, kura aukstumā negrab, nebrakšķ, nešvīkst... Citādi vilkšu savu veco Igloo II un piecietīšu to "briesmīgo pogāšanos" pārgājienos, bet glauno nexus pro atstāšu spiningošanai no laivas, kad nekas nav kabatās jābāž :) Ej, japāņi :) kur kabatas? Varbūt šitas Nexus tomēr ir otrs slēpošanas kostīms :) :) ?
5.janvāris 2016, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager